[x]
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Vaníček Aleš (1.KCK TRUTNOV)
datum | čas | zápas | dráha | soutěž |
---|---|---|---|---|
13.11.2005 | 12:30 | Trutnov 1 9 | dráha 4. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Valící se šutráky 1 | ||||
13.11.2005 | 8:00 | Zbraslav D 2 | dráha 4. | Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo |
Trutnov 1 9 | ||||
12.11.2005 | 17:00 | El Greco 4 | dráha 3. | Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Trutnov 1 3 | ||||
12.11.2005 | 10:15 | Letící kameny 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 2005 :Základní část |
Trutnov 1 0 | ||||
23.4.2005 | 17:55 | Klub z Viktorky 6 | dráha 4. | 1.liga - muži :PKT "B" |
1.KCK Trutnov 96 7 | ||||
23.4.2005 | 11:55 | Brno - Východ 10 | dráha 1. | 1.liga - muži :PKT "B" |
1.KCK Trutnov 96 1 | ||||
20.3.2005 | 20:55 | Savona 1 10 | dráha 2. | 2.liga - muži :DKT "A" |
1.KCK Trutnov 96 2 | ||||
20.3.2005 | 14:55 | 1.KCK Trutnov 96 6 | dráha 1. | 2.liga - muži :DKT "A" |
Savona 4 5 | ||||
20.3.2005 | 8:55 | 1.KCK Trutnov 96 7 | dráha 1. | 2.liga - muži :DKT "A" |
El Greco 3 | ||||
13.2.2005 | 17:55 | 1.KCK Trutnov 96 2 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část sk.A |
CC Kolibris 6 8 | ||||
13.2.2005 | 11:55 | Kladno Nephr. 7 | dráha 3. | 2.liga - muži :Základní část sk.A |
1.KCK Trutnov 96 4 | ||||
12.2.2005 | 17:55 | 1.KCK Trutnov 96 9 | dráha 2. | 2.liga - muži :Základní část sk.A |
1.CC Bratislava 0 | ||||
30.1.2005 | 20:55 | Kladno The Bush 0 | dráha 4. | 2.liga - muži :Základní část sk.A |
1.KCK Trutnov 96 9 | ||||
30.1.2005 | 14:55 | 1.KCK Trutnov 96 7 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část sk.A |
Demion 6 | ||||
29.1.2005 | 11:55 | Zlatá Praha 2 2 | dráha 1. | 2.liga - muži :Základní část sk.A |
1.KCK Trutnov 96 7 | ||||
13.11.2004 | 21:00 | El Greco 6 | dráha 3. | Pohár ČSC 2004 :Skupina o 17. - 22.místo |
Frozens Kladno 4 | ||||
13.11.2004 | 14:30 | El Greco 2 | dráha 2. | Pohár ČSC 2004 :Skupina A |
Savona 2 16 | ||||
13.11.2004 | 10:10 | RSC Zbraslav 7 | dráha 3. | Pohár ČSC 2004 :Skupina A |
El Greco 4 | ||||
2.11.2003 | 21:30 | Trutnov 1 10 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Východ 4 | ||||
2.11.2003 | 18:45 | Trutnov 1 6 | dráha 1. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Západ 4 | ||||
2.11.2003 | 13:35 | Dion RM 5 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Trutnov 1 10 | ||||
8.2.2003 | 13:25 | Kolibris 3 6 | dráha 2. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Trutnov 1 4 | ||||
8.2.2003 | 8:15 | Savona 2 9 | dráha 3. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Trutnov 1 4 | ||||
1.2.2003 | 21:30 | Dion RM 4 | dráha 2. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 9 | ||||
1.2.2003 | 18:45 | Klub z Viktorky 1 | dráha 4. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 16 | ||||
1.2.2003 | 13:35 | Trutnov 1 5 | dráha 3. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Brno - Východ 8 | ||||
16.11.2002 | 16:10 | Trutnov 1 8 | dráha 4. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Dion 1 6 | ||||
16.11.2002 | 11:00 | Trutnov 1 7 | dráha 2. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Brno - Západ 4 | ||||
16.11.2002 | 8:15 | Trutnov 1 8 | dráha 1. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Kolibris 3 6 | ||||
5.10.2002 | 16:10 | Dion 1 5 | dráha 1. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Trutnov 1 10 | ||||
5.10.2002 | 11:50 | Savona 2 8 | dráha 2. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Trutnov 1 4 | ||||
5.10.2002 | 8:15 | Klub z Viktorky 1 | dráha 3. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Trutnov 1 13 | ||||
29.9.2002 | 21:00 | Letící kameny 7 | dráha 2. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Trutnov 1 2 | ||||
29.9.2002 | 17:10 | Trutnov 1 7 | dráha 2. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
CC Savona 3 4 | ||||
29.9.2002 | 13:30 | Trutnov 1 6 | dráha 1. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Aritma 1 2 | ||||
29.9.2002 | 8:00 | Letící kameny 5 | dráha 4. | Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC |
Trutnov 1 4 | ||||
9.2.2002 | 16:05 | CC Dion TR 4 | dráha 2. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Trutnov 1 10 | ||||
19.1.2002 | 15:40 | Zlatá Praha 1 8 | dráha 4. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 8 | ||||
19.1.2002 | 11:00 | Brno - Východ 9 | dráha 2. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 8 | ||||
19.1.2002 | 8:15 | Dion RM 5 | dráha 1. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 10 | ||||
17.11.2001 | 20:45 | Zlatá Praha 3 1 | dráha 4. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Trutnov 1 12 | ||||
17.11.2001 | 18:00 | Klub z Viktorky 3 | dráha 1. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Trutnov 1 10 | ||||
3.11.2001 | 15:40 | Trutnov 1 6 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Brno - Západ 11 | ||||
3.11.2001 | 11:00 | Trutnov 1 11 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Dion 1 4 | ||||
6.10.2001 | 18:00 | Trutnov 1 15 | dráha 3. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Kolibris 5 2 | ||||
6.10.2001 | 14:15 | Kolibris 3 12 | dráha 2. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Trutnov 1 8 | ||||
30.9.2001 | 17:50 | CC Savona 3 8 | dráha 1. | Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC |
Trutnov 1 4 | ||||
30.9.2001 | 12:00 | Kolibris 2 11 | dráha 4. | Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC |
Trutnov 1 4 | ||||
30.9.2001 | 8:00 | Trutnov 1 6 | dráha 2. | Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC |
Valící se šutráky 3 | ||||
10.2.2001 | 8:15 | Zlatá Praha 6 | dráha 4. | 1.liga - muži :5.hrací den |
Trutnov 1 10 | ||||
20.1.2001 | 18:00 | Dion RM 14 | dráha 2. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 6 | ||||
20.1.2001 | 13:20 | Kolibris 3 11 | dráha 4. | 1.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 6 | ||||
18.11.2000 | 8:15 | 1.CK Brno M 8 | dráha 2. | 1.liga - muži :3.hrací den |
Trutnov 1 7 | ||||
4.11.2000 | 20:45 | Trutnov 1 6 | dráha 4. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Dion 1 7 | ||||
4.11.2000 | 18:00 | Klub z Viktorky 2 | dráha 1. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Trutnov 1 6 | ||||
4.11.2000 | 13:20 | Letící kameny 4 | dráha 3. | 1.liga - muži :2.hrací den |
Trutnov 1 6 | ||||
7.10.2000 | 15:40 | Trutnov 1 2 | dráha 1. | 1.liga - muži :1.hrací den |
Savona 4 11 | ||||
7.10.2000 | 11:00 | Trutnov 1 7 | dráha 3. | 1.liga - muži :1.hrací den |
CC Kolibris 4M 17 | ||||
15.1.2000 | 20:45 | Kolibris 5 7 | dráha 3. | 2.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 4 | ||||
15.1.2000 | 18:05 | Trutnov 1 5 | dráha 3. | 2.liga - muži :4.hrací den |
Letící kameny 2 10 | ||||
15.1.2000 | 11:45 | Dion RM 8 | dráha 3. | 2.liga - muži :4.hrací den |
Trutnov 1 3 | ||||
20.11.1999 | 20:45 | Kolibris 5 10 | dráha 4. | 2.liga - muži :3.hrací den |
Trutnov 1 2 | ||||
20.11.1999 | 18:05 | Dion RM 8 | dráha A | 2.liga - muži :3.hrací den |
Trutnov 1 9 | ||||
20.11.1999 | 11:45 | Trutnov 1 4 | dráha 2. | 2.liga - muži :3.hrací den |
Letící kameny 2 6 | ||||
31.10.1999 | 21:00 | Trutnov 1 2 | dráha 1. | Pohár ČSC 1999 :Finále |
Kolibris 2 10 | ||||
31.10.1999 | 17:40 | CC Dion Ž 0 | dráha 3. | Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo |
Trutnov 1 11 | ||||
31.10.1999 | 15:50 | Kolibris 1 2 | dráha 2. | Pohár ČSC 1999 :Skupina C |
Trutnov 1 7 | ||||
31.10.1999 | 10:50 | Kolibris 1 9 | dráha 1. | Pohár ČSC 1999 :Skupina C |
Trutnov 1 4 | ||||
30.10.1999 | 20:45 | Kolibris 5 8 | dráha A | 2.liga - muži :2.hrací den |
Trutnov 1 1 | ||||
30.10.1999 | 18:05 | Trutnov 1 12 | dráha 3. | 2.liga - muži :2.hrací den |
Dion RM 3 | ||||
30.10.1999 | 11:45 | Letící kameny 2 3 | dráha 4. | 2.liga - muži :2.hrací den |
Trutnov 1 9 | ||||
16.10.1999 | 20:45 | Kolibris 5 6 | dráha 4. | 2.liga - muži :1.hrací den |
Trutnov 1 5 | ||||
16.10.1999 | 18:05 | Trutnov 1 9 | dráha 2. | 2.liga - muži :1.hrací den |
Dion RM 2 | ||||
16.10.1999 | 11:45 | Trutnov 1 4 | dráha 4. | 2.liga - muži :1.hrací den |
Letící kameny 2 11 | ||||
30.1.1999 | 14:10 | Trutnov 1 2 | dráha 4. | Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC |
Kolibris 3 8 | ||||
30.1.1999 | 9:10 | Letící kameny 8 | dráha 2. | Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC |
Trutnov 1 4 |