vs
 

3.liga - muži

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1 Zbraslav M
soupiska
photo Kotouč Ondřej
photo Lukovský Lukáš
photo Paldus Jan
photo Peška Miroslav
photo Pšikal Jan
14 1 15 65 116
2 Ledo Dion
soupiska
photo Barták Vojtěch
photo Hálek Ondřej
photo Jurík Martin
photo Krejčí Jan
photo Munk Michal
photo Rendl Tomáš
13 3 16 61 106
3 Grey Wolves Team
soupiska
Damian Cebula
Jedrzejczak Jakub
photo Jedrzejczak Mariusz
photo Kurkowski Jaroslaw
photo Niewola Artur
Sieradzki Pawel
Sitkiewicz Bartosz
12 4 16 57 109
4 Kolibris 5
soupiska
photo Cerman Bohdan
photo Fiřt Petr st.
photo Foltýn Vladimír
photo Havel Jaroslav
photo Moučka Michal
11 4 15 48 90
5 Karviná
soupiska
photo Detko Pawel
photo Feber Rostislav
Chec Jakub
photo Rzymanek Daniel
photo Tvardek Pavel
9 6 15 51 114
6 Ledoborci 3
soupiska
photo Bolomský Jiří
photo Hasenöhrl Roman
photo Hobzik Richard
photo Neznal Matěj
photo Schneider Karel
photo Votava Martin
photo Zelenka Vladimír
8 7 15 50 79
7 Klub z Viktorky
soupiska
photo Busta Daniel
photo Fabiš Slavomil
photo Híře Daniel
photo Kohoutek Jan
photo Radonský Petr
8 7 15 48 87
8 Dion 1
soupiska
photo Čepela Tomáš
photo Kadlec Petr
photo Kašťák Ondřej
photo Nič Miroslav
photo Nikodým Jiří
photo Slavík Petr
7 8 15 48 85
9 Modřany TP
soupiska
photo Kitzberger Luboš
photo Prágr Jiří
photo Sedláček Michal
photo Soural Adam
photo Švarc Otto
photo Vošický Petr
7 8 15 49 86
10 Zbraslav L
soupiska
photo Dáňa Petr
photo Murárik Igor
photo Nácar Evžen
photo Střítezský Petr
photo Střítezský Tomáš
photo Zeman Filip
7 8 15 52 86
11 Zbraslav ING
soupiska
photo Antal Stanislav
photo Bičík Vladimír
photo Řezníček Jakub
photo Tomíšek Marek
6 9 15 51 75
12 Ledoborci 2
soupiska
photo Hurtík Milan
photo Hybášek Jiří
photo Kalousek Jiří
photo Kovařík Ondřej
photo Tomáš Petr
6 9 15 48 79
13 RIPER Hradec Králové HD
soupiska
photo Dušek Adam
photo Dušek Daniel
Dušek Martin
photo Hubálek Daniel
photo Hubálek Václav
5 10 15 42 76
14 RIPER Hradec Králové
soupiska
Frynta Vít
photo Mantlík Miloslav
photo Neubauer Josef
photo Prause Petr
photo Provázek Jiří
photo Vlášek Jan
4 11 15 37 67
15 Ledoborci 4
soupiska
photo Horák Ivan
photo Jakubovie Marcel
photo Opava Petr
photo Sojka Pavel
photo Stoklasa Jan
photo Volenec Petr
1 14 15 33 55
16 Zlatá Praha 2
soupiska
Jánský Karel
photo Korbel Milan
photo Kubín Jan
photo Náprstek Lukáš
photo Novotný Vladimír
photo Tuma Daniel
3 12 15 32 57

3. liga - muži 11/12 (základní část)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav M 14 1 15 14 68.4
2-3 Grey Wolves Team 12 3 15 12 83.2
2-3 Ledo Dion 12 3 15 12 86.6
4 Kolibris 5 11 4 15 11 115.3
5 Karviná 9 6 15 9 93.6
6 Ledoborci 3 8 7 15 8 62.4
7 Klub z Viktorky 8 7 15 8 125
8 Dion 1 7 8 15 7 67.9
9 Modřany TP 7 8 15 7 84
10 Zbraslav L 7 8 15 7 138
11 Zbraslav ING 6 9 15 6 124.3
12 Ledoborci 2 6 9 15 6 84.1
13 RIPER Hradec Králové HD 5 10 15 5 96.3
14 RIPER Hradec Králové 4 11 15 4 136.5
15 Ledoborci 4 1 14 15 1 133.5
16 Zlatá Praha 2 3 12 15 -1 122.7
24.9.2011 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Kohoutek Jan
2 Fabiš Slavomil
SKIP Híře Daniel
VICESKIP Kohoutek Jan
barva kamene *
0020222- 8 86
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene
3102000- 6 134.5
24.9.2011 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Vlášek Jan
3 Neubauer Josef
2 Frynta Vít
1 Mantlík Miloslav
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene
000003XX 3 185.4
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sitkiewicz Bartosz
2 Niewola Artur
1 Kurowski Jaroslaw (Kurkowski Jaroslaw)
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
221330XX 11 39
24.9.2011 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Feber Rostislav
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
01011010 4 66
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Foltýn Vladimír
barva kamene *
20100101 5 15
24.9.2011 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zlatá Praha 2 barva kamene * tým nena 0 185.4
Ledo Dion barva kamene 1 15.5
24.9.2011 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Novotný Vladimír
3 Tuma Daniel
2 Korbel Milan
SKIP Novotný Vladimír
VICESKIP Tuma Daniel
barva kamene
020010XX 3 185.4
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Feber Rostislav
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
003003XX 6 21
24.9.2011 17:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Munk Michal
3 Jurík Martin
2 Rendl Tomáš
1 Hálek Ondřej
SKIP Munk Michal
VICESKIP Jurík Martin
náhradník Krejčí Jan
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
000100XX 1 41
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Foltýn Vladimír
barva kamene
312021XX 9 124.5
24.9.2011 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Vlášek Jan
3 Frynta Vít
2 Neubauer Josef
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene *
0020000- 2 161.5
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Kohoutek Jan
2 Fabiš Slavomil
SKIP Híře Daniel
VICESKIP Kohoutek Jan
barva kamene
1302221- 11 185.4
24.9.2011 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sitkiewicz Bartosz
2 Niewola Artur
1 Kurowski Jaroslaw (Kurkowski Jaroslaw)
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
321031-- 10 84.5
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene
000100-- 1 107
25.9.2011 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Tuma Daniel
3 Novotný Vladimír
2 Korbel Milan
SKIP Tuma Daniel
VICESKIP Novotný Vladimír
barva kamene *
0002000- 2 70
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Frynta Vít
2 Neubauer Josef
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene
1010121- 6 94.5
25.9.2011 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Munk Michal
3 Jurík Martin
2 Rendl Tomáš
1 Krejčí Jan
SKIP Munk Michal
VICESKIP Jurík Martin
náhradník Hálek Ondřej
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
0203030- 8 98
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sitkiewicz Bartosz
2 Niewola Artur
1 Kurowski Jaroslaw (Kurkowski Jaroslaw)
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sitkiewicz Bartosz
barva kamene
2040201- 9 185.4
25.9.2011 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Foltýn Vladimír
barva kamene
032040-- 9 126
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene *
300102-- 6 5
25.9.2011 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Feber Rostislav
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
0230002- 7 158.5
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Kohoutek Jan
2 Fabiš Slavomil
SKIP Híře Daniel
VICESKIP Kohoutek Jan
barva kamene
1000110- 3 185.4
25.9.2011 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene *
102020-- 5 30
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Feber Rostislav
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
040401-- 9 185.4
25.9.2011 17:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
0010120- 4 126
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Foltýn Vladimír
barva kamene *
2104001- 8 111
25.9.2011 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sitkiewicz Bartosz
2 Niewola Artur
1 Kurowski Jaroslaw (Kurkowski Jaroslaw)
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
0030110- 5 185.4
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Novotný Vladimír
3 Tuma Daniel
2 Korbel Milan
SKIP Novotný Vladimír
VICESKIP Tuma Daniel
barva kamene
0102001- 4 185.4
25.9.2011 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Frynta Vít
2 Neubauer Josef
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene
000000XX 0 185.4
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Munk Michal
3 Jurík Martin
2 Rendl Tomáš
1 Hálek Ondřej
SKIP Munk Michal
VICESKIP Jurík Martin
náhradník Krejčí Jan
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
112211XX 8 160
1.10.2011 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Jakubovie Marcel
1 Stoklasa Jan
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Opava Petr
náhradník Volenec Petr
barva kamene
0120000- 3 101
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
1004111- 8 38.5
1.10.2011 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
0020411- 8 185.4
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Daniel
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene
2101000- 4 185.4
1.10.2011 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Sedláček Michal
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene
1002041X 8 53
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Zelenka Vladimír
trenér MARŠA Jiří
barva kamene *
0110100X 3 21.5
1.10.2011 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Dáňa Petr
2 Murárik Igor
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Dáňa Petr
barva kamene *
310402XX 10 63
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Bičík Vladimír
3 Řezníček Jakub
2 Antal Stanislav
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene
001030XX 4 176
1.10.2011 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Tomáš
1 Zeman Filip
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Střítezský Tomáš
barva kamene *
001110XX 3 153.5
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Sedláček Michal
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene
130003XX 7 17
1.10.2011 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene *
000001XX 1 174.5
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Hasenöhrl Roman
trenér MARŠA Jiří
barva kamene
114110XX 8 35
1.10.2011 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
304203XX 12 44.5
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Volenec Petr
2 Jakubovie Marcel
1 Stoklasa Jan
SKIP Volenec Petr
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
010010XX 2 139.5
1.10.2011 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Daniel
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene *
1010000X 2 103.5
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene
0102114X 9 185.4
2.10.2011 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Dáňa Petr
2 Murárik Igor
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Dáňa Petr
náhradník Střítezský Tomáš
barva kamene
010100XX 2 150
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
102031XX 7 121
2.10.2011 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene *
0111030- 6 60
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Hubálek Václav
3 Dušek Adam
2 Hubálek Daniel
1 Dušek Daniel
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene
2000302- 7 134
2.10.2011 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Zelenka Vladimír
trenér MARŠA Jiří
barva kamene *
22010000 5 39.5
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene
00201111 6 155
2.10.2011 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Sedláček Michal
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene *
204110XX 8 31.5
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Jakubovie Marcel
1 Stoklasa Jan
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Opava Petr
náhradník Volenec Petr
barva kamene
020003XX 5 185.4
2.10.2011 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene
00010131 6 92.5
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Sedláček Michal
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene *
00201000 3 34.5
2.10.2011 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Volenec Petr
3 Sojka Pavel
2 Jakubovie Marcel
1 Stoklasa Jan
SKIP Volenec Petr
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
100010XX 2 40
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
trenér MARŠA Jiří
barva kamene *
041101XX 7 35
2.10.2011 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Hubálek Václav
1 Dušek Daniel
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene *
001013-- 5 38.5
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Petr
1 Střítezský Tomáš
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Dáňa Petr
barva kamene
310300-- 7 185.4
2.10.2011 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
0001000- 1 135.5
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene
1110111- 6 185.4
22.10.2011 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Jakubovie Marcel
1 Volenec Petr
SKIP Volenec Petr
VICESKIP Sojka Pavel
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
002000XX 2 185.4
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
250221XX 12 40.5
22.10.2011 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Lukovský Lukáš
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
náhradník Pšikal Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
1030402- 10 53
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Nič Miroslav
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
náhradník Kašťák Ondřej
barva kamene
0101020- 4 124
22.10.2011 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Hybášek Jiří
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
131101XX 7 66
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Prause Petr
2 Neubauer Josef
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene
000010XX 1 185.4
22.10.2011 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene
000010XX 1 94
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
112102XX 7 61
22.10.2011 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Prause Petr
2 Neubauer Josef
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Provázek Jiří
náhradník Mantlík Miloslav
barva kamene *
0020110- 4 172
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene
1102001- 5 175
22.10.2011 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
310000-- 4 36.5
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Volenec Petr
1 Jakubovie Marcel
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Volenec Petr
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
002111-- 5 185.4
22.10.2011 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
020010-- 3 185.4
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
náhradník Lukovský Lukáš
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
102102-- 6 76
22.10.2011 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
náhradník Nič Miroslav
barva kamene
21011100 6 185.4
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Hybášek Jiří
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
00300032 8 173
23.10.2011 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
náhradník Lukovský Lukáš
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
100402XX 7 74
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Sitkiewicz Bartosz
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Kurkowski Jaroslaw
barva kamene
013010XX 5 96.5
23.10.2011 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Hybášek Jiří
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Kovařík Ondřej
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
100110XX 3 185.4
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
031001XX 5 185.4
23.10.2011 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene *
10001110 4 17.5
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
náhradník Nič Miroslav
barva kamene
02110001 5 19
23.10.2011 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Volenec Petr
1 Jakubovie Marcel
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Volenec Petr
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
10000--- 1 185.4
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Mantlík Miloslav
2 Prause Petr
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Mantlík Miloslav
barva kamene *
06511--- 13 153.5
23.10.2011 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Kašťák Ondřej
1 Nič Miroslav
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene *
041051XX 11 0
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Volenec Petr
1 Jakubovie Marcel
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Volenec Petr
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
200100XX 3 169.5
23.10.2011 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Mantlík Miloslav
2 Prause Petr
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Mantlík Miloslav
barva kamene
100020XX 3 185.4
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Lukovský Lukáš
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
náhradník Pšikal Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
031102XX 7 35.5
23.10.2011 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Sitkiewicz Bartosz
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Kurkowski Jaroslaw
barva kamene *
0300012- 6 14
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Kovařík Ondřej
2 Hybášek Jiří
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Kovařík Ondřej
náhradník Tomáš Petr
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
1021100- 5 121
23.10.2011 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
405121-- 13 12.5
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene
010000-- 1 44
5.11.2011 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene *
03101032 10 127.5
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
50010200 8 185.4
5.11.2011 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene *
10101010 4 3
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Cerman Bohdan
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Cerman Bohdan
barva kamene
01010202 6 185.4
5.11.2011 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Petr
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Dáňa Petr
barva kamene
1021101- 6 185.4
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Novotný Vladimír
3 Tuma Daniel
2 Kubín Jan
1 Korbel Milan
SKIP Novotný Vladimír
VICESKIP Tuma Daniel
barva kamene *
0100040- 5 42.5
5.11.2011 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene *
0004000- 4 16
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Munk Michal
3 Jurík Martin
2 Hálek Ondřej
1 Krejčí Jan
SKIP Munk Michal
VICESKIP Jurík Martin
náhradník Rendl Tomáš
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
1110312- 9 97.5
5.11.2011 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Novotný Vladimír
3 Tuma Daniel
2 Kubín Jan
1 Korbel Milan
SKIP Novotný Vladimír
VICESKIP Tuma Daniel
barva kamene *
131010XX 6 138.5
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene
000101XX 2 185.4
5.11.2011 17:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Munk Michal
3 Jurík Martin
2 Rendl Tomáš
1 Hálek Ondřej
SKIP Munk Michal
VICESKIP Jurík Martin
náhradník Krejčí Jan
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
20103011 8 115
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene *
03010200 6 63
5.11.2011 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
0302000- 5 131.5
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene *
2010111- 6 9.5
5.11.2011 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Cerman Bohdan
2 Moučka Michal
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Cerman Bohdan
barva kamene
01020111 6 173
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Petr
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Dáňa Petr
barva kamene *
10301000 5 93
6.11.2011 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Zelenka Vladimír
barva kamene *
00101022 6 34
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Munk Michal
3 Jurík Martin
2 Rendl Tomáš
1 Krejčí Jan
SKIP Munk Michal
VICESKIP Jurík Martin
náhradník Hálek Ondřej
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
11010100 4 50.5
6.11.2011 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Tomáš
2 Střítezský Petr
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Střítezský Tomáš
barva kamene
02210030 8 185.4
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
20001102 6 79
6.11.2011 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene
1103011- 7 92
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Fiřt Petr st.
2 Moučka Michal
1 Foltýn Vladimír
SKIP Fiřt Petr st.
VICESKIP Havel Jaroslav
barva kamene *
0020200- 4 63
6.11.2011 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Modřany TP

Modřany TP

4 Kitzberger Luboš
3 Sedláček Michal
2 Prágr Jiří
1 Vošický Petr
SKIP Kitzberger Luboš
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene *
001201031 8 29.5
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Novotný Vladimír
3 Tuma Daniel
2 Kubín Jan
1 Korbel Milan
SKIP Novotný Vladimír
VICESKIP Tuma Daniel
barva kamene
220020100 7 56.5
6.11.2011 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Cerman Bohdan
2 Fiřt Petr st.
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Cerman Bohdan
barva kamene *
1120103X 8 185.4
Modřany TP

Modřany TP

4 Kitzberger Luboš
3 Sedláček Michal
2 Prágr Jiří
SKIP Kitzberger Luboš
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene
0001040X 5 113
6.11.2011 17:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Novotný Vladimír
3 Tuma Daniel
2 Kubín Jan
1 Korbel Milan
SKIP Novotný Vladimír
VICESKIP Tuma Daniel
barva kamene *
0200120- 5 101.5
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Bolomský Jiří
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Zelenka Vladimír
barva kamene
1031002- 7 62
6.11.2011 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Munk Michal
3 Jurík Martin
2 Hálek Ondřej
1 Krejčí Jan
SKIP Munk Michal
VICESKIP Jurík Martin
náhradník Rendl Tomáš
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
030306XX 12 133.5
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Tomáš
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Dáňa Petr
barva kamene
101020XX 4 185.4
6.11.2011 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
310040XX 8 177
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene
001101XX 3 185.4
3.12.2011 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Sedláček Michal
2 Prágr Jiří
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene *
0100002X 3 13
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
0011200X 4 185.4
3.12.2011 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Bolomský Jiří
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
000110XX 2 185.4
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Nič Miroslav
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene *
322001XX 8 37
3.12.2011 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Tomáš
1 Zeman Filip
SKIP Střítezský Tomáš
VICESKIP Střítezský Petr
barva kamene
0320030- 8 185.4
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Mantlík Miloslav
2 Neubauer Josef
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Mantlík Miloslav
barva kamene *
4001203- 10 185.4
3.12.2011 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
1101000- 3 140
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
0020121- 6 82
3.12.2011 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Mantlík Miloslav
2 Neubauer Josef
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Provázek Jiří
barva kamene
000010XX 1 185.4
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
331101XX 9 81
3.12.2011 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
70201XXX 10 38
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Sedláček Michal
2 Prágr Jiří
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene
01010XXX 2 185.4
3.12.2011 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
011010XX 3 38
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
100105XX 7 48
3.12.2011 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene *
001020XX 3 34
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Petr
1 Střítezský Tomáš
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Střítezský Tomáš
náhradník Zeman Filip
barva kamene
110401XX 7 185.4
4.12.2011 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene *
0011100- 3 6.5
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene
1100012- 5 185.4
4.12.2011 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Střítezský Tomáš
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Střítezský Tomáš
náhradník Zeman Filip
barva kamene *
200100XX 3 32.5
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
021021XX 6 185.4
4.12.2011 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
012000XX 3 62
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene
200231XX 8 124
4.12.2011 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Modřany TP

Modřany TP

4 Kitzberger Luboš
3 Sedláček Michal
2 Prágr Jiří
SKIP Kitzberger Luboš
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene *
2010121X 7 43.5
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Frynta Vít
2 Mantlík Miloslav
SKIP Provázek Jiří
VICESKIP Frynta Vít
barva kamene
0202000X 4 102
4.12.2011 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene *
2210020- 7 39
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Sedláček Michal
1 Prágr Jiří
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene
0003102- 6 185.4
4.12.2011 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Frynta Vít
2 Mantlík Miloslav
SKIP Provázek Jiří
VICESKIP Frynta Vít
barva kamene *
2120020- 7 3
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Bolomský Jiří
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
0003201- 6 185.4
4.12.2011 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
1020012- 6 102
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Petr
1 Zeman Filip
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Dáňa Petr
náhradník Střítezský Tomáš
barva kamene
0101100- 3 108
4.12.2011 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
0030020- 5 185.4
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
2102102- 8 83
21.1.2012 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Jakubovie Marcel
1 Stoklasa Jan
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Opava Petr
náhradník Volenec Petr
barva kamene
0000010- 1 185.4
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
1214104- 13 8
21.1.2012 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
3132203- 14 185.4
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Fiřt Petr st.
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Fiřt Petr st.
barva kamene
0000020- 2 185.4
21.1.2012 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Kovařík Ondřej
2 Hybášek Jiří
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Kovařík Ondřej
náhradník Tomáš Petr
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
000100XX 1 108
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Kubín Jan
3 Novotný Vladimír
2 Tuma Daniel
1 Korbel Milan
SKIP Kubín Jan
VICESKIP Novotný Vladimír
barva kamene *
222011XX 8 100
21.1.2012 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene
001100XX 2 185.4
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Jurík Martin
3 Hálek Ondřej
2 Rendl Tomáš
1 Krejčí Jan
SKIP Jurík Martin
VICESKIP Hálek Ondřej
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
110041XX 7 64
21.1.2012 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Kubín Jan
3 Novotný Vladimír
2 Tuma Daniel
1 Korbel Milan
SKIP Kubín Jan
VICESKIP Novotný Vladimír
barva kamene
010202-- 5 127
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene *
403010-- 8 0
21.1.2012 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Jurík Martin
3 Hálek Ondřej
2 Rendl Tomáš
1 Krejčí Jan
SKIP Jurík Martin
VICESKIP Hálek Ondřej
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
01002111 6 82
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Volenec Petr
1 Jakubovie Marcel
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Volenec Petr
barva kamene
10130000 5 185.4
21.1.2012 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
02030200 7 123.5
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
20102032 10 64.5
21.1.2012 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Fiřt Petr st.
1 Foltýn Vladimír
SKIP Fiřt Petr st.
VICESKIP Havel Jaroslav
barva kamene *
311201XX 8 32
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Hybášek Jiří
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
000010XX 1 59
22.1.2012 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene
21001020 6 36
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Jurík Martin
3 Hálek Ondřej
2 Rendl Tomáš
1 Krejčí Jan
SKIP Jurík Martin
VICESKIP Hálek Ondřej
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
00020401 7 8.5
22.1.2012 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Hybášek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Kalousek Jiří
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
1101010- 4 27.5
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
0010401- 6 35
22.1.2012 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
náhradník Dušek Daniel
barva kamene
032103XX 9 185.4
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Fiřt Petr st.
1 Foltýn Vladimír
SKIP Fiřt Petr st.
VICESKIP Havel Jaroslav
barva kamene *
100030XX 4 104
22.1.2012 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Volenec Petr
1 Jakubovie Marcel
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Volenec Petr
barva kamene
011100XX 3 172
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Kubín Jan
3 Novotný Vladimír
2 Tuma Daniel
1 Korbel Milan
SKIP Kubín Jan
VICESKIP Novotný Vladimír
barva kamene *
500022XX 9 107
22.1.2012 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Fiřt Petr st.
2 Moučka Michal
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Fiřt Petr st.
barva kamene *
6100310- 11 56
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Volenec Petr
1 Jakubovie Marcel
SKIP Volenec Petr
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
0024002- 8 159.5
22.1.2012 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Kubín Jan
3 Novotný Vladimír
2 Tuma Daniel
SKIP Kubín Jan
VICESKIP Novotný Vladimír
barva kamene
002001XX 3 48
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
110220XX 6 27.5
22.1.2012 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Jurík Martin
3 Hálek Ondřej
2 Rendl Tomáš
1 Krejčí Jan
SKIP Jurík Martin
VICESKIP Hálek Ondřej
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
1022001- 6 126.5
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Hybášek Jiří
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Kovařík Ondřej
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
0100110- 3 0
22.1.2012 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
050420XX 11 185.4
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
náhradník Dušek Daniel
barva kamene *
601001XX 8 168.5
17.3.2012 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Kubín Jan
3 Novotný Vladimír
2 Tuma Daniel
1 Korbel Milan
SKIP Kubín Jan
VICESKIP Novotný Vladimír
barva kamene
tým nena 0 185.4
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Radonský Petr
3 Kohoutek Jan
2 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Kohoutek Jan
barva kamene *
1 140
17.3.2012 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Jurík Martin
3 Hálek Ondřej
2 Munk Michal
1 Rendl Tomáš
SKIP Jurík Martin
VICESKIP Hálek Ondřej
náhradník Krejčí Jan
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
010210011 6 185.4
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
náhradník Nič Miroslav
trenér SLAVÍK Petr
barva kamene *
101002100 5 89
17.3.2012 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
232051XX 13 35
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Vlášek Jan
2 Mantlík Miloslav
1 Frynta Vít
SKIP Provázek Jiří
VICESKIP Vlášek Jan
barva kamene *
000100XX 1 4
17.3.2012 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Fiřt Petr st.
2 Cerman Bohdan
1 Moučka Michal
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Fiřt Petr st.
barva kamene
0000XXXX 0 185.4
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
3312XXXX 9 136.5
17.3.2012 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Mantlík Miloslav
3 Provázek Jiří
2 Frynta Vít
1 Vlášek Jan
SKIP Vlášek Jan
VICESKIP Mantlík Miloslav
barva kamene
0120001- 4 117
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Fiřt Petr st.
2 Cerman Bohdan
1 Foltýn Vladimír
SKIP Fiřt Petr st.
VICESKIP Havel Jaroslav
barva kamene *
4002210- 9 67.5
17.3.2012 17:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
010030-- 4 31.5
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
101204-- 8 91
17.3.2012 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Kašťák Ondřej
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
náhradník Nič Miroslav
trenér SLAVÍK Petr
barva kamene *
1 23
Zlatá Praha 2

Zlatá Praha 2

4 Kubín Jan
3 Novotný Vladimír
2 Tuma Daniel
1 Korbel Milan
SKIP Kubín Jan
VICESKIP Novotný Vladimír
barva kamene
tým nena 0 185.4
17.3.2012 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Radonský Petr
3 Kohoutek Jan
2 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Kohoutek Jan
barva kamene *
02201010 6 121
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Jurík Martin
3 Hálek Ondřej
2 Munk Michal
1 Rendl Tomáš
SKIP Jurík Martin
VICESKIP Hálek Ondřej
náhradník Krejčí Jan
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
20010103 7 185.4
18.3.2012 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Dáňa Petr
2 Nácar Evžen
1 Střítezský Petr
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Dáňa Petr
barva kamene
00220211 8 185.4
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Volenec Petr
1 Jakubovie Marcel
SKIP Volenec Petr
VICESKIP Sojka Pavel
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
21003000 6 85.5
18.3.2012 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene
0020110- 4 185.4
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
0104001- 6 0
18.3.2012 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene
1000110X 3 185.4
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Hybášek Jiří
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
0531001X 10 18.5
18.3.2012 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
300221-- 8 185.4
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene *
031000-- 4 0
18.3.2012 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Hybášek Jiří
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Kovařík Ondřej
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
0210210- 6 69
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Votava Martin
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene *
3003001- 7 23
18.3.2012 17:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene
4010000- 5 169.5
Modřany TP

Modřany TP

4 Švarc Otto
3 Kitzberger Luboš
2 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Kitzberger Luboš
barva kamene *
0302111- 8 149
18.3.2012 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Jakubovie Marcel
1 Stoklasa Jan
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Opava Petr
náhradník Volenec Petr
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
0031001- 5 25
Zbraslav ING

Zbraslav ING

4 Antal Stanislav
3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene
2100230- 8 185.5
18.3.2012 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene
1220102- 8 85
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Tomáš
1 Střítezský Petr
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Střítezský Tomáš
barva kamene *
0001020- 3 34
8.4.2012 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

3 Híře Daniel
2 Radonský Petr
1 Kohoutek Jan
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
000300XX 3 73
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene
101043XX 9 73
8.4.2012 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion 1

Dion 1

4 Slavík Petr
3 Kadlec Petr
2 Čepela Tomáš
1 Nič Miroslav
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kadlec Petr
barva kamene
300300201 9 185.4
RIPER Hradec Králové

RIPER Hradec Králové

4 Provázek Jiří
3 Frynta Vít
2 Prause Petr
1 Neubauer Josef
SKIP Provázek Jiří
VICESKIP Frynta Vít
barva kamene *
013021010 8 177
8.4.2012 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
0010110X 3 14.5
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Jurík Martin
3 Munk Michal
2 Rendl Tomáš
1 Krejčí Jan
SKIP Jurík Martin
VICESKIP Munk Michal
náhradník Hálek Ondřej
barva kamene
2102003X 8 35.5
8.4.2012 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

3 Havel Jaroslav
2 Cerman Bohdan
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Cerman Bohdan
barva kamene *
1 185.4
Zlatá Praha 2 barva kamene tým nena 0 185.4
8.4.2012 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Sojka Pavel
3 Opava Petr
2 Volenec Petr
1 Jakubovie Marcel
SKIP Sojka Pavel
VICESKIP Volenec Petr
barva kamene
000040XX 4 49.5
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
barva kamene *
131105XX 11 32.5
8.4.2012 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Kotouč Ondřej
2 Peška Miroslav
1 Pšikal Jan
SKIP Kotouč Ondřej
VICESKIP Paldus Jan
trenér NAVRÁTILOVÁ Lucie
barva kamene *
1040110X 7 34.5
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Kovařík Ondřej
2 Hybášek Jiří
1 Kalousek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Kovařík Ondřej
náhradník Tomáš Petr
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
0101001X 3 49.5
8.4.2012 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Modřany TP

Modřany TP

3 Švarc Otto
2 Sedláček Michal
1 Prágr Jiří
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene
000020XX 2 131
Zbraslav ING

Zbraslav ING

3 Bičík Vladimír
2 Řezníček Jakub
1 Tomíšek Marek
SKIP Bičík Vladimír
VICESKIP Řezníček Jakub
barva kamene *
311101XX 7 114.5
8.4.2012 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Hasenöhrl Roman
2 Bolomský Jiří
1 Zelenka Vladimír
SKIP Votava Martin
VICESKIP Hasenöhrl Roman
trenér MARŠA Jiří
barva kamene
000000-- 0 185.4
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Dáňa Petr
2 Střítezský Tomáš
1 Střítezský Petr
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Střítezský Tomáš
náhradník Zeman Filip
barva kamene *
113211-- 9 185.4

Tie break

tým výhry prohry zápasy body
1 Ledo Dion 1 0 1 1
2 Grey Wolves Team 0 1 1 0
8.4.2012 14:30 Tie break o 2. místo dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Grey Wolves Team

Grey Wolves Team

4 Jedrzejczak Mariusz
3 Sieradzki Pawel
2 Niewola Artur
1 Kurkowski Jaroslaw
SKIP Jedrzejczak Mariusz
VICESKIP Sieradzki Pawel
náhradník Sitkiewicz Bartosz
barva kamene *
1020000- 3
Ledo Dion

Ledo Dion

4 Jurík Martin
3 Munk Michal
2 Rendl Tomáš
1 Krejčí Jan
SKIP Jurík Martin
VICESKIP Munk Michal
náhradník Hálek Ondřej
barva kamene
0102041- 8