vs
 

Muži divize C

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1 Karviná
soupiska
photo Detko Pawel
photo Kubín Jan
Pistolas Michal
photo Rzymanek Daniel
Šimík Michal
photo Tvardek Pavel
11 3 14 58 103
2 Klub z Viktorky
soupiska
photo Busta Daniel
photo Fabiš Slavomil
photo Híře Daniel
photo Kohoutek Jan
photo Radonský Petr
10 4 14 49 94
3 Ledoborci 3
soupiska
photo Bolomský Jiří
photo Hasenöhrl Roman
photo Neznal Matěj
photo Schneider Karel
photo Votava Martin
photo Zelenka Vladimír
9 5 14 41 75
4 Loupežníci Jičín
soupiska
photo Bodlák Ondřej
Bodlák Ondřej ml.
photo Janouch Martin
photo Karásek Karel
Kaván Matěj
photo Miškovský Michal
photo Špiroch David
photo Vaníček Jaromír
8 6 14 51 93
5 RIPER Hradec Králové HD
soupiska
photo Dušek Adam
photo Dušek Daniel
photo Hubálek Daniel
photo Hubálek Václav
photo Neubauer Josef
Prause Marek
6 8 14 40 73
6 Demion
soupiska
photo Capoušek Petr
photo Cízl Vratislav
photo Plešek Aleš
photo Strnad Jakub
photo Žolčák Jan
6 8 14 42 70
7 Savona 3
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Prágr Jiří
photo Sedláček Michal
photo Šulc Jaroslav
photo Šulc Petr
photo Švarc Otto
photo Vošický Petr
6 8 14 31 67
8 Kolibris 3
soupiska
photo Břenek Radim
photo Král Martin
photo Král Petr
photo Král Tomáš
photo Páník Adam
photo Schätz Albert
photo Škácha Michael
photo Tymeš Pavel
0 14 14 20 24

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Karviná 11 3 14 11 98.8
2 Klub z Viktorky 10 4 14 10 73.9
3 Ledoborci 3 9 5 14 9 50.3
4 Loupežníci Jičín 8 6 14 8 119.6
5 RIPER Hradec Králové HD 6 8 14 6 52.6
6 Demion 6 8 14 6 131
7 Savona 3 6 8 14 5 94
8 Kolibris 3 0 14 14 -3 129.9
KONEČNÉ POŘADÍ DIVIZE /// týmu Kolibris 3 odečteny 3 body za nenastoupení k soutěžním utkáním 27.9.2014 16:30, 28.9.2014 13:00, 7.2.2015 17:15 /// týmu Savona 3 odečten 1 bod za nenastoupení k soutěžnímu utkání 8.2.2015 15:00
27.9.2014 10:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Daniel
1 Hubálek Václav
SKIP Dušek Adam
VICESKIP Hubálek Daniel
barva kamene *
233020-- 10 91.1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
barva kamene
000104-- 5 102.7
27.9.2014 10:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 3

Kolibris 3

4 Král Petr
3 Král Tomáš
2 Břenek Radim
SKIP Král Petr
VICESKIP Král Tomáš
barva kamene
10100120 5 185.4
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
01011003 6 185.4
27.9.2014 10:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Prágr Jiří
2 Bořecký Jan
1 Šulc Jaroslav
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Prágr Jiří
barva kamene *
020020-- 4 185.4
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Capoušek Petr
barva kamene
001101-- 3 185.4
27.9.2014 10:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Vaníček Jaromír
3 Janouch Martin
2 Miškovský Michal
SKIP Vaníček Jaromír
VICESKIP Miškovský Michal
barva kamene
2000050- 7 185.4
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Tvardek Pavel
2 Pistolas Michal
1 Šimík Michal
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Tvardek Pavel
barva kamene *
0212205- 12 0
27.9.2014 16:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
3001000- 4 26.8
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Tvardek Pavel
2 Pistolas Michal
1 Šimík Michal
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Tvardek Pavel
barva kamene
0220111- 7 185.4
27.9.2014 16:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Prágr Jiří
2 Bořecký Jan
1 Šulc Jaroslav
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Prágr Jiří
barva kamene
000102XX 3 107.4
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Vaníček Jaromír
3 Janouch Martin
2 Miškovský Michal
SKIP Vaníček Jaromír
VICESKIP Miškovský Michal
barva kamene *
321020XX 8 34.6
27.9.2014 16:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 3 barva kamene * tým nena 0 185.4
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
barva kamene
1 76
27.9.2014 16:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Žolčák Jan
barva kamene
0201103- 7 185.4
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Daniel
1 Hubálek Václav
SKIP Dušek Adam
VICESKIP Hubálek Daniel
barva kamene *
4010010- 6 16
28.9.2014 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Tvardek Pavel
2 Pistolas Michal
1 Šimík Michal
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Tvardek Pavel
barva kamene *
20111112 9 185.4
Kolibris 3

Kolibris 3

4 Král Tomáš
3 Břenek Radim
2 Tymeš Pavel
SKIP Král Tomáš
VICESKIP Břenek Radim
náhradník Král Petr
trenér KRÁL Petr
barva kamene
01000000 1 185.4
28.9.2014 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Žolčák Jan
barva kamene
00320110 7 185.4
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
33001001 8 64.1
28.9.2014 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
0202022- 8 73
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Prágr Jiří
2 Bořecký Jan
1 Šulc Jaroslav
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Prágr Jiří
barva kamene
1010200- 4 85.5
28.9.2014 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Daniel
1 Hubálek Václav
SKIP Dušek Adam
VICESKIP Hubálek Daniel
barva kamene
023005-- 10 54
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Janouch Martin
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
100310-- 5 40.8
28.9.2014 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Janouch Martin
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
210042-- 9 105.4
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Žolčák Jan
barva kamene
002100-- 3 185.4
28.9.2014 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Daniel
1 Hubálek Václav
SKIP Dušek Adam
VICESKIP Hubálek Daniel
barva kamene
010101-- 3 33.9
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
502010-- 8 21.6
28.9.2014 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
03200101 7 21.5
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Tvardek Pavel
2 Pistolas Michal
1 Šimík Michal
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Tvardek Pavel
barva kamene
10012010 5 185.4
28.9.2014 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 3

Kolibris 3

4 Král Tomáš
3 Břenek Radim
2 Tymeš Pavel
SKIP Král Tomáš
VICESKIP Břenek Radim
náhradník Král Petr
trenér KRÁL Petr
barva kamene
tým nena 0 185.4
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Prágr Jiří
2 Bořecký Jan
1 Šulc Jaroslav
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Prágr Jiří
barva kamene *
1 85.8
28.9.2014 19:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Dušek Daniel
1 Hubálek Václav
SKIP Dušek Adam
VICESKIP Hubálek Daniel
barva kamene *
301310XX 8 2.7
Savona 3

Savona 3

4 Šulc Petr
3 Prágr Jiří
2 Bořecký Jan
1 Šulc Jaroslav
SKIP Šulc Petr
VICESKIP Prágr Jiří
barva kamene
010001XX 2 50.7
28.9.2014 19:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Tvardek Pavel
2 Pistolas Michal
1 Šimík Michal
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Tvardek Pavel
barva kamene *
610120XX 10 64.9
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Žolčák Jan
barva kamene
001001XX 2 128.5
28.9.2014 19:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Janouch Martin
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
2002210X 7 185.4
Kolibris 3

Kolibris 3

4 Břenek Radim
3 Král Tomáš
2 Tymeš Pavel
SKIP Břenek Radim
VICESKIP Král Tomáš
barva kamene
0110001X 3 185.4
28.9.2014 19:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
10010311 7 174.8
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
02103000 6 182.3
22.11.2014 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Capoušek Petr
barva kamene
10010100 3 185.4
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
01101002 5 29
22.11.2014 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
301042-- 10 49
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Janouch Martin
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
020100-- 3 162
22.11.2014 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 3

Kolibris 3

4 Král Martin
3 Král Tomáš
2 Břenek Radim
1 Schätz Albert
SKIP Král Martin
VICESKIP Král Tomáš
barva kamene *
20101100 5 46
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Hubálek Daniel
3 Dušek Daniel
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Daniel
VICESKIP Dušek Daniel
barva kamene
01030011 6 56
22.11.2014 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Prágr Jiří
2 Sedláček Michal
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Prágr Jiří
barva kamene *
232003XX 10 55.5
Karviná

Karviná

3 Rzymanek Daniel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Kubín Jan
barva kamene
000130XX 4 93
22.11.2014 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
001011XX 3 7
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Prágr Jiří
2 Sedláček Michal
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Prágr Jiří
barva kamene
200300XX 5 59
22.11.2014 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

3 Rzymanek Daniel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Kubín Jan
barva kamene *
241110-- 9 35.5
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Hubálek Daniel
3 Dušek Daniel
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Daniel
VICESKIP Dušek Daniel
barva kamene
000001-- 1 117
22.11.2014 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
3220020- 9 10
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Janouch Martin
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
0002103- 6 33
22.11.2014 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Capoušek Petr
barva kamene
104103XX 9 79
Kolibris 3

Kolibris 3

4 Král Tomáš
3 Břenek Radim
2 Schätz Albert
1 Tymeš Pavel
SKIP Král Tomáš
VICESKIP Břenek Radim
trenér KRÁL Petr
barva kamene *
000010XX 1 29
22.11.2014 19:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Capoušek Petr
barva kamene *
1110020- 5 23.5
Karviná

Karviná

3 Rzymanek Daniel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Kubín Jan
barva kamene
0001101- 3 45
22.11.2014 19:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Břenek Radim
2 Král Tomáš
1 Tymeš Pavel
SKIP Břenek Radim
VICESKIP Král Tomáš
trenér KRÁL Petr
barva kamene *
000000XX 0 146
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Janouch Martin
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
233111XX 11 149
22.11.2014 19:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 3

Savona 3

3 Švarc Otto
2 Sedláček Michal
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene
300006XX 9 185.4
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Hubálek Daniel
3 Dušek Daniel
1 Hubálek Václav
SKIP Dušek Daniel
VICESKIP Hubálek Daniel
barva kamene *
021120XX 6 8
22.11.2014 19:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
100100XX 2 22
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
032024XX 11 185.4
23.11.2014 10:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
1 18.5
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Břenek Radim
2 Král Tomáš
1 Tymeš Pavel
SKIP Břenek Radim
VICESKIP Král Tomáš
trenér KRÁL Petr
barva kamene
nedodrže 0 185.4
23.11.2014 10:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Hubálek Daniel
3 Dušek Daniel
2 Hubálek Václav
1 Neubauer Josef
SKIP Dušek Daniel
VICESKIP Hubálek Daniel
barva kamene
3101012- 8 33
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Capoušek Petr
barva kamene *
0020300- 5 0
23.11.2014 10:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

3 Rzymanek Daniel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Kubín Jan
barva kamene *
004301XX 8 18.5
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
000020XX 2 104
23.11.2014 10:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
0020121- 6 63
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Šulc Petr
2 Sedláček Michal
1 Prágr Jiří
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Šulc Petr
barva kamene *
1101000- 3 25.5
23.11.2014 17:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
041011XX 7 134
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Hubálek Daniel
3 Dušek Daniel
2 Hubálek Václav
1 Neubauer Josef
SKIP Dušek Daniel
VICESKIP Hubálek Daniel
barva kamene *
100100XX 2 73.5
23.11.2014 17:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Šulc Petr
2 Prágr Jiří
1 Sedláček Michal
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Šulc Petr
barva kamene *
00010XXX 1 26.5
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
40201XXX 7 101
23.11.2014 17:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
0011012- 5 27.5
Demion

Demion

4 Žolčák Jan
3 Plešek Aleš
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Capoušek Petr
barva kamene
1000300- 4 33.5
23.11.2014 17:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Král Tomáš
2 Tymeš Pavel
1 Schätz Albert
SKIP Král Tomáš
VICESKIP Tymeš Pavel
trenér KRÁL Petr
barva kamene
000300XX 3 185.4
Karviná

Karviná

3 Rzymanek Daniel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Kubín Jan
barva kamene *
341011XX 10 185.4
7.2.2015 10:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Sedláček Michal
2 Prágr Jiří
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene *
213240XX 12 17.1
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Král Tomáš
1 Tymeš Pavel
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Král Tomáš
trenér KRÁL Petr
barva kamene
000000XX 0 131.2
7.2.2015 10:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
502001-- 8 185.4
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
010210-- 4 32.5
7.2.2015 10:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Demion

Demion

4 Plešek Aleš
3 Žolčák Jan
2 Capoušek Petr
1 Strnad Jakub
SKIP Strnad Jakub
VICESKIP Capoušek Petr
barva kamene
0201020- 5 148.9
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Bodlák Ondřej
2 Vaníček Jaromír
1 Janouch Martin
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
1030103- 8 132.3
7.2.2015 10:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
320204XX 11 10.6
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Neubauer Josef
2 Prause Marek
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
trenér HUBÁLEK Václav
barva kamene
001010XX 2 185.4
7.2.2015 17:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Bodlák Ondřej
2 Vaníček Jaromír
1 Janouch Martin
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
2020221X 9 166.4
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
0201000X 3 146.7
7.2.2015 17:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 3 barva kamene * tým nena 0 185.4
Demion barva kamene 1 185.4
7.2.2015 17:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Hubálek Václav
3 Dušek Adam
2 Neubauer Josef
1 Prause Marek
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
trenér HUBÁLEK Václav
barva kamene *
0001000- 1 22.7
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
1120213- 10 37.2
7.2.2015 17:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Sedláček Michal
2 Prágr Jiří
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene *
0200030- 5 152.7
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Neznal Matěj
3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Votava Martin
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
1011102- 6 185.4
8.2.2015 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Pistolas Michal
1 Šimík Michal
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
11011102 7 63
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Bodlák Ondřej
2 Vaníček Jaromír
1 Janouch Martin
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
00100010 2 163.1
8.2.2015 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
202221XX 9 36
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Král Tomáš
1 Tymeš Pavel
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Král Tomáš
trenér KRÁL Petr
barva kamene *
010000XX 1 0
8.2.2015 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Demion

Demion

4 Strnad Jakub
3 Plešek Aleš
2 Žolčák Jan
1 Capoušek Petr
SKIP Capoušek Petr
VICESKIP Žolčák Jan
barva kamene *
2021004- 9 177.3
Savona 3

Savona 3

4 Švarc Otto
3 Sedláček Michal
2 Prágr Jiří
1 Vošický Petr
SKIP Švarc Otto
VICESKIP Sedláček Michal
barva kamene
0200420- 8 185.4
8.2.2015 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Votava Martin
VICESKIP Hasenöhrl Roman
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
203060-- 11 46.6
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Neubauer Josef
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Daniel
VICESKIP Dušek Adam
trenér HUBÁLEK Václav
barva kamene
000101-- 2 81.4
8.2.2015 15:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
RIPER Hradec Králové HD

RIPER Hradec Králové HD

4 Dušek Adam
3 Hubálek Daniel
2 Neubauer Josef
1 Hubálek Václav
SKIP Hubálek Václav
VICESKIP Dušek Adam
trenér HUBÁLEK Václav
barva kamene
0000404X 8 95.1
Kolibris 3

Kolibris 3

4 Král Martin
3 Král Tomáš
2 Schätz Albert
1 Tymeš Pavel
SKIP Král Martin
VICESKIP Král Tomáš
trenér KRÁL Petr
barva kamene *
1111010X 5 39.1
8.2.2015 15:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Karviná barva kamene * 1 185.4
Savona 3 barva kamene tým nena 0 185.4
8.2.2015 15:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Bodlák Ondřej
2 Vaníček Jaromír
1 Janouch Martin
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
20101010 5 185.4
Ledoborci 3

Ledoborci 3

3 Votava Martin
2 Hasenöhrl Roman
1 Zelenka Vladimír
SKIP Votava Martin
VICESKIP Hasenöhrl Roman
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
01010301 6 4
8.2.2015 15:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
001010110 4 41.7
Demion

Demion

4 Strnad Jakub
3 Plešek Aleš
2 Žolčák Jan
1 Capoušek Petr
SKIP Capoušek Petr
VICESKIP Žolčák Jan
barva kamene
110101003 7 185.4