horni
vs
 

1.liga – muži

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-16 Letící kameny
soupiska
photo Fencl Jan
photo Plzák Miloš
photo Suchý Jiří
photo Zinga Vít
photo Žďárský Radek
8 6 14 44 81
1-16 Brno - Východ
soupiska
photo Barták Milan
photo Horák Tomáš
photo Hude Pavel
photo Jelínek Aleš
photo Kubera Miroslav
photo Podlena Roman
9 5 14 48 91
1-16 Brno - Západ
soupiska
photo Kovač Adam
photo Kovač Petr
photo Plachý Lukáš
photo Semík Oldřich
photo Tesař Jaroslav
photo Vyjídáček Zdeněk
photo Ženatý Sebastian
7 7 14 44 76
1-16 Savona 6
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Bořecký Matěj
photo Hercok Aleš
photo Kocík Dominik
photo Šuchma Jan
photo Švarc Dominik
photo Zajíc Petr
2 12 14 39 58
1-16 PLC S&K
soupiska
photo Láznička Michal
photo Michalka Rastislav
photo Načeradský Petr
photo Prchlík Aleš
photo Štěpánek Petr
photo Vojtuš Vlastimil
9 5 14 46 83
1-16 PLC GUERERA
soupiska
photo Krutý Matúš
photo Mada Štefan
photo Mach Miroslav
photo Polák Rudolf
photo Szabo Igor
photo Valentin Marián
5 9 14 40 60
1-16 Dion CÉLINE
soupiska
photo Frederiksen Sune
photo Hron Štěpán
photo Krupanský Kryštof
photo Splavec Jakub
photo Zelingr Jan
11 3 14 52 100
1-16 Dion VIP
soupiska
photo Černovský Vladimír
photo Dembovský Luděk
photo Nechyba Milan
photo Nechyba Milan ml.
photo Nemanský Miloš
photo Pospíšil Michal
5 9 14 44 73
1-16 Dion YB
soupiska
photo Blahovec Martin
photo Klípa Lukáš
photo Kup Tomáš
photo Mareš Pavel
photo Provázek Jiří
photo Vedral Jaroslav
11 3 14 52 91
1-16 Zbraslav R
soupiska
photo Klíma Radek
photo Klíma Tomáš
Liamaev Danila
photo Reitmajer Vojtěch
photo Samueli Jan
photo Válek Tomáš
10 4 14 49 104
1-16 Cherry Stones
soupiska
photo Dáňa Petr
Málek Jaroslav
photo Málek Pavel
photo Neznal Matěj
photo Tomíšek Marek
9 5 14 47 76
1-16 Zbraslav M
soupiska
photo Dvořák Leoš
photo Kotouč Ondřej
photo Koudelka Jiří
photo Lukovský Lukáš
photo Paldus Jan
photo Peška Miroslav
photo Pšikal Jan
2 12 14 38 54
1-16 Zbraslav L
soupiska
photo Mahdal Jan
photo Murárik Igor
photo Nácar Evžen
photo Prückner Tomáš
photo Střítezský Petr
photo Střítezský Tomáš
4 10 14 42 63
1-16 Ledoborci 1
soupiska
photo Hobzik Richard
photo Hubálek Václav
photo Krupanský René
photo Podrábský Josef
photo Zich Martin
10 4 14 51 93
1-16 Ledoborci 2
soupiska
photo Hurtík Milan
photo Hybášek Jiří
photo Kovařík Ondřej
photo Novotný Vladimír
photo Pflanzer Tomáš
photo Tomáš Petr
2 12 14 34 50
1-16 Morning star Přírodověda
soupiska
photo Denemark (Šebek) Ivo
photo Hron Tomáš
photo Janhuba Radek
photo Koška Pavel
photo Kuboň David
photo Miklík Dalibor
8 6 14 46 79

Základní část (skupina Z1)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Dion CÉLINE 6 1 7 6 34
1-2 Cherry Stones 6 1 7 6 73.4
3 Dion YB 5 2 7 5 37.8
4 PLC GUERERA 4 3 7 4 29.3
5 Ledoborci 1 3 4 7 3 69.8
6 Brno - Západ 2 5 7 2 83.4
7-8 Dion VIP 1 6 7 1 48.8
7-8 Ledoborci 2 1 6 7 1 55.4
24.9.2016 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
202102XX 7 22 128.6
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nemanský Miloš
2 Pospíšil Michal
1 Dembovský Luděk
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nemanský Miloš
náhradník Nechyba Milan ml.
barva kamene
000010XX 1 60.1 185.4
24.9.2016 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Vyjídáček Zdeněk
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Vyjídáček Zdeněk
barva kamene *
01002110 5 3.2 43
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Hybášek Jiří
1 Novotný Vladimír
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
barva kamene
10310001 6 8.4 84.5
24.9.2016 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Klípa Lukáš
2 Blahovec Martin
1 Provázek Jiří
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
030220XX 7 70.8 75.6
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Hubálek Václav
barva kamene *
101001XX 3 18.5 127.1
24.9.2016 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Splavec Jakub
2 Hron Štěpán
1 Zelingr Jan
SKIP Krupanský Kryštof
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
1022000X 5 51.5 43.2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Mada Štefan
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene
0100110X 3 34.3 185.4
24.9.2016 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Szabo Igor
1 Mada Štefan
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene
0014101- 7 4.5 58.6
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Klípa Lukáš
2 Blahovec Martin
1 Provázek Jiří
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
3200010- 6 40.1 4.2
24.9.2016 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Hubálek Václav
barva kamene
001000XX 1 185.4 34.1
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

3 Krupanský Kryštof
2 Hron Štěpán
1 Zelingr Jan
SKIP Krupanský Kryštof
VICESKIP Hron Štěpán
barva kamene *
110231XX 8 42.2 1.4
24.9.2016 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Pflanzer Tomáš
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
barva kamene *
00210010 4 5.2 145.9
Cherry Stones

Cherry Stones

3 Neznal Matěj
2 Málek Pavel
1 Dáňa Petr
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
02000102 5 73.8 177.9
24.9.2016 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Pospíšil Michal
2 Nechyba Milan ml.
1 Dembovský Luděk
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Pospíšil Michal
náhradník Nemanský Miloš
barva kamene
101010XX 3 14.2 134.4
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Vyjídáček Zdeněk
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Vyjídáček Zdeněk
barva kamene *
040103XX 8 42.4 58.2
25.9.2016 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Frederiksen Sune
SKIP Frederiksen Sune
VICESKIP Krupanský Kryštof
barva kamene
1013100- 6 57.9 97.4
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Novotný Vladimír
1 Pflanzer Tomáš
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
barva kamene *
0100011- 3 147.9 4
25.9.2016 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Klípa Lukáš
2 Blahovec Martin
1 Provázek Jiří
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
301311XX 9 2 41.7
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nemanský Miloš
2 Pospíšil Michal
1 Nechyba Milan ml.
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nemanský Miloš
náhradník Dembovský Luděk
barva kamene
010000XX 1 71.2 76.3
25.9.2016 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Vyjídáček Zdeněk
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Vyjídáček Zdeněk
barva kamene
0001100- 2 185.4 0
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Szabo Igor
1 Mada Štefan
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene *
0110011- 4 7.6 36.5
25.9.2016 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
100100202 6 52.6 185.4
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Zich Martin
barva kamene *
001010020 4 54.9 170.1
25.9.2016 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nemanský Miloš
2 Pospíšil Michal
1 Nechyba Milan ml.
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nemanský Miloš
náhradník Dembovský Luděk
barva kamene *
0101100X 3 3.2 5.2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Szabo Igor
1 Mada Štefan
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene
3020003X 8 14 64
25.9.2016 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Hybášek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
barva kamene
000000XX 0 22 109.3
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Hobzik Richard
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Hobzik Richard
VICESKIP Zich Martin
barva kamene *
311111XX 8 1.2 17
25.9.2016 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
0010010- 2 43.7 86.4
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Klípa Lukáš
2 Blahovec Martin
1 Provázek Jiří
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
1100101- 4 19.5 69.1
25.9.2016 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Vyjídáček Zdeněk
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Vyjídáček Zdeněk
barva kamene
0010101- 3 185.4 72.8
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Frederiksen Sune
SKIP Frederiksen Sune
VICESKIP Krupanský Kryštof
barva kamene *
4002010- 7 18.4 0
19.11.2016 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Frederiksen Sune
SKIP Frederiksen Sune
VICESKIP Krupanský Kryštof
náhradník Splavec Jakub
barva kamene
231101XX 8 41.6 72.8
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nechyba Milan ml.
1 Nemanský Miloš
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
náhradník Pospíšil Michal
barva kamene *
000020XX 2 30.9 24.1
19.11.2016 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Mach Miroslav
barva kamene
11100010 4 26.7 185.4
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
00012101 5 51.2 0
19.11.2016 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Zich Martin
náhradník Hobzik Richard
barva kamene *
012001XX 4 16.5 98.4
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Ženatý Sebastian
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
300120XX 6 127.3 185.4
19.11.2016 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Klípa Lukáš
2 Blahovec Martin
1 Provázek Jiří
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Provázek Jiří
trenér VEDRAL Jaroslav
1 Kup Tomáš
barva kamene *
421020XX 9 65.3 18.9
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Novotný Vladimír
1 Pflanzer Tomáš
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
barva kamene
000001XX 1 185.4 0
19.11.2016 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
3001102X 7 138.2 20.1
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
0210010X 4 185.4 185.4
19.11.2016 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Klípa Lukáš
2 Blahovec Martin
1 Kup Tomáš
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Provázek Jiří
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
1010101X 4 33.1 185.4
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Splavec Jakub
SKIP Splavec Jakub
VICESKIP Krupanský Kryštof
náhradník Frederiksen Sune
barva kamene *
0302020X 7 103.2 7.1
19.11.2016 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Novotný Vladimír
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene
030100XX 4 40.2 177.3
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nemanský Miloš
1 Pospíšil Michal
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
náhradník Nechyba Milan ml.
barva kamene *
401041XX 10 11.5 185.4
19.11.2016 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
0004023- 9 133 185.4
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Mach Miroslav
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Szabo Igor
barva kamene *
1110100- 4 68.7 0
20.11.2016 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Mach Miroslav
barva kamene *
310104XX 9 36.1 0
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Pflanzer Tomáš
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene
001010XX 2 17.2 79.7
20.11.2016 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Splavec Jakub
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Frederiksen Sune
SKIP Frederiksen Sune
VICESKIP Splavec Jakub
náhradník Krupanský Kryštof
barva kamene *
01102010 5 59.6 11.7
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
10030101 6 185.4 85.7
20.11.2016 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nechyba Milan ml.
1 Pospíšil Michal
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
náhradník Nemanský Miloš
barva kamene *
1001000X 2 25.3 128.7
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
0210131X 8 112.8 53.4
20.11.2016 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene *
0020101X 4 33.7 64.3
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Klípa Lukáš
2 Blahovec Martin
1 Kup Tomáš
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Provázek Jiří
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
2203010X 8 96.4 12.9

Základní část (skupina Z2)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 PLC S&K 6 1 7 6 38.9
1-2 Zbraslav R 6 1 7 6 43.6
3 Letící kameny 6 1 7 5 76.2
4 Morning star Přírodověda 4 3 7 4 92.6
5 Brno - Východ 3 4 7 3 75.8
6 Zbraslav L 2 5 7 2 82.3
7 Zbraslav M 1 6 7 1 56.8
8 Savona 6 0 7 7 0 119
24.9.2016 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Prchlík Aleš
2 Láznička Michal
1 Načeradský Petr
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Vojtuš Vlastimil
barva kamene *
220522-- 13 15.4 50.4
Zbraslav L

Zbraslav L

3 Střítezský Petr
2 Prückner Tomáš
1 Mahdal Jan
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Mahdal Jan
barva kamene
003000-- 3 54.5 137
24.9.2016 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
111220XX 7 168.5 12.2
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Dvořák Leoš
2 Lukovský Lukáš
1 Koudelka Jiří
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene *
000001XX 1 35.4 22.7
24.9.2016 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Samueli Jan
1 Klíma Tomáš
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
náhradník Reitmajer Vojtěch
barva kamene *
321113XX 11 75 42.8
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Hercok Aleš
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Kocík Dominik
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
000000XX 0 185.4 185.4
24.9.2016 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene *
310121XX 8 185.4 16.3
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

3 Miklík Dalibor
2 Hron Tomáš
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
002000XX 2 185.4 125.4
24.9.2016 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

3 Miklík Dalibor
2 Hron Tomáš
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
0010020X 3 64.6 185.4
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Samueli Jan
1 Klíma Tomáš
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
náhradník Reitmajer Vojtěch
barva kamene *
2003104X 10 1.2 40.8
24.9.2016 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
010010XX 2 74.3 20.1
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene *
202202XX 8 21.7 60.2
24.9.2016 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Dvořák Leoš
2 Lukovský Lukáš
1 Koudelka Jiří
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene
0001000X 1 185.4 96.7
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Vojtuš Vlastimil
2 Láznička Michal
1 Načeradský Petr
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Prchlík Aleš
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
barva kamene *
2140110X 9 0.8 47.8
24.9.2016 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Prückner Tomáš
2 Mahdal Jan
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Nácar Evžen
barva kamene *
1011000X 3 71.8 31.9
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
0400123X 10 106.2 177
25.9.2016 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene
000202013 8 114 81.6
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Dvořák Leoš
2 Lukovský Lukáš
1 Pšikal Jan
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene *
110010200 5 8.8 79.2
25.9.2016 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Samueli Jan
1 Klíma Tomáš
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
náhradník Reitmajer Vojtěch
barva kamene *
407104XX 16 71.2 105.7
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Prückner Tomáš
2 Mahdal Jan
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Nácar Evžen
barva kamene
010010XX 2 185.4 6.1
25.9.2016 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene *
000200XX 2 56.6 0
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

3 Miklík Dalibor
2 Hron Tomáš
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
222021XX 9 151.2 164.1
25.9.2016 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Vojtuš Vlastimil
2 Prchlík Aleš
1 Michalka Rastislav
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
náhradník Láznička Michal
barva kamene *
0310202- 8 50.6 46.7
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
1001020- 4 111.9 185.4
25.9.2016 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Prückner Tomáš
2 Mahdal Jan
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Nácar Evžen
barva kamene
0110300- 5 185.4 33.7
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

3 Miklík Dalibor
2 Hron Tomáš
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene *
3004010- 8 178.6 23.9
25.9.2016 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Dvořák Leoš
2 Lukovský Lukáš
1 Pšikal Jan
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene *
2102011- 7 122 8.5
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
0010200- 3 185.4 31.4
25.9.2016 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Vojtuš Vlastimil
3 Láznička Michal
2 Prchlík Aleš
1 Michalka Rastislav
SKIP Vojtuš Vlastimil
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Načeradský Petr
barva kamene
100100XX 2 0 151.1
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Samueli Jan
1 Reitmajer Vojtěch
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
barva kamene *
004021XX 7 29.9 1.6
25.9.2016 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
010001XX 2 185.4 185.4
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene *
201210XX 6 160.1 67.8
19.11.2016 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene *
104023XX 10 19.5 20.9
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Mahdal Jan
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
barva kamene
010300XX 4 185.4 115.9
19.11.2016 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Šebek Ivo (Denemark (Šebek) Ivo)
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
náhradník Kuboň David
barva kamene
2002010- 5 97.5 110.8
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Prchlík Aleš
2 Láznička Michal
1 Vojtuš Vlastimil
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
barva kamene *
0220101- 6 6.3 26.4
19.11.2016 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Kocík Dominik
3 Bořecký Jan
2 Šuchma Jan
1 Zajíc Petr
SKIP Kocík Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Hercok Aleš
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
2000011- 4 185.4 185.4
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Horák Tomáš
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Horák Tomáš
barva kamene *
0111300- 6 32.3 99.7
19.11.2016 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Samueli Jan
1 Reitmajer Vojtěch
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
náhradník Klíma Tomáš
barva kamene *
010203XX 6 25.4 147.7
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Dvořák Leoš
2 Kotouč Ondřej
1 Koudelka Jiří
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene
101010XX 3 27.5 185.4
19.11.2016 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Prchlík Aleš
2 Láznička Michal
1 Vojtuš Vlastimil
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
barva kamene *
1100331X 9 42.2 29.5
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Horák Tomáš
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Horák Tomáš
barva kamene
0012000X 3 57.8 174
19.11.2016 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Samueli Jan
2 Klíma Tomáš
1 Reitmajer Vojtěch
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
náhradník Válek Tomáš
barva kamene *
000001XX 1 37.2 3.6
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene
011210XX 5 51.2 115.2
19.11.2016 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Dvořák Leoš
2 Kotouč Ondřej
1 Lukovský Lukáš
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene
0010010X 2 83.6 12
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Mahdal Jan
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
barva kamene *
2101102X 7 27.2 56.5
19.11.2016 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Kocík Dominik
3 Bořecký Jan
2 Hercok Aleš
1 Zajíc Petr
SKIP Kocík Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Šuchma Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
001002XX 3 185.4 161.9
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Šebek Ivo (Denemark (Šebek) Ivo)
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
náhradník Kuboň David
barva kamene *
220410XX 9 1.6 45.3
20.11.2016 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Šebek Ivo (Denemark (Šebek) Ivo)
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
náhradník Kuboň David
barva kamene *
3010011X 6 93.8 54.3
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Lukovský Lukáš
2 Koudelka Jiří
1 Pšikal Jan
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Lukovský Lukáš
barva kamene
0002100X 3 185.4 0
20.11.2016 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
PLC S&K barva kamene 1 185.4 185.4
20.11.2016 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Mahdal Jan
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
barva kamene
0210012- 6 180.3 86.7
Savona 6

Savona 6

4 Kocík Dominik
3 Bořecký Jan
2 Hercok Aleš
1 Šuchma Jan
SKIP Kocík Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
2001100- 4 76.1 25.1
20.11.2016 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Horák Tomáš
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Horák Tomáš
barva kamene *
01003XXX 4 7.5 17.4
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Reitmajer Vojtěch
1 Klíma Tomáš
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
náhradník Samueli Jan
barva kamene
20060XXX 8 89.1 123.9

2. kolo (skupina N1)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion YB 6 1 7 6 27.9
2 Dion CÉLINE 5 2 7 5 36.7
3-4 Zbraslav R 4 3 7 4 61.9
3-4 Morning star Přírodověda 4 3 7 4 84.9
5-6 Cherry Stones 3 4 7 3 46.9
5-6 PLC S&K 3 4 7 3 51
7-8 Letící kameny 2 5 7 1 51.6
7-8 PLC GUERERA 1 6 7 1 90.7
21.1.2017 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Vojtuš Vlastimil
3 Láznička Michal
2 Prchlík Aleš
1 Michalka Rastislav
SKIP Vojtuš Vlastimil
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Načeradský Petr
barva kamene
031003-- 7 69.1 138.4
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene *
600130-- 10 15.4 58.1
21.1.2017 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Šebek Ivo (Denemark (Šebek) Ivo)
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
01021021 7 175.2 185.4
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
10200300 6 17.9 141.6
21.1.2017 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Splavec Jakub
SKIP Splavec Jakub
VICESKIP Krupanský Kryštof
náhradník Frederiksen Sune
barva kamene *
10011300 6 6.2 23.8
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Mada Štefan
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Szabo Igor
barva kamene
02100011 5 47.7 185.4
21.1.2017 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Klíma Tomáš
1 Reitmajer Vojtěch
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
barva kamene *
1101010- 4 0 15.1
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Vedral Jaroslav
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Mareš Pavel
náhradník Kup Tomáš
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
0010203- 6 30.6 13.5
21.1.2017 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Vedral Jaroslav
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Mareš Pavel
náhradník Kup Tomáš
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
0012301X 7 39.9 22.9
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Splavec Jakub
SKIP Splavec Jakub
VICESKIP Krupanský Kryštof
náhradník Frederiksen Sune
barva kamene
1000020X 3 185.4 17.3
21.1.2017 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Szabo Igor
1 Mada Štefan
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Polák Rudolf
barva kamene *
1005010- 7 157.6 16.9
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Klíma Tomáš
1 Reitmajer Vojtěch
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
náhradník Samueli Jan
barva kamene
0410201- 8 90 185.4
21.1.2017 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
0111021- 6 0 81.1
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Láznička Michal
2 Prchlík Aleš
1 Michalka Rastislav
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Načeradský Petr
barva kamene *
2000100- 3 24.9 16.3
21.1.2017 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene
000223-- 7 185.4 15
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Šebek Ivo (Denemark (Šebek) Ivo)
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
trenér PAUL Tomáš
barva kamene *
111000-- 3 30.2 38.5
22.1.2017 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Samueli Jan
1 Reitmajer Vojtěch
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
náhradník Klíma Tomáš
barva kamene
03110101 7 154.7 185.4
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
20002020 6 36 56
22.1.2017 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Splavec Jakub
SKIP Splavec Jakub
VICESKIP Krupanský Kryštof
náhradník Frederiksen Sune
barva kamene
043003XX 10 30.5 66.6
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene *
200210XX 5 3.3 10.3
22.1.2017 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Šebek Ivo (Denemark (Šebek) Ivo)
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
trenér PAUL Tomáš
barva kamene
0010020X 3 151.8 15.8
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Vedral Jaroslav
2 Blahovec Martin
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Mareš Pavel
náhradník Klípa Lukáš
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
1001105X 8 94.3 25.5
22.1.2017 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Vojtuš Vlastimil
2 Prchlík Aleš
1 Načeradský Petr
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
náhradník Michalka Rastislav
barva kamene *
200602XX 10 124.9 18.2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Polák Rudolf
2 Szabo Igor
1 Mada Štefan
SKIP Krutý Matúš
VICESKIP Polák Rudolf
náhradník Valentin Marián
barva kamene
002010XX 3 185.4 0
22.1.2017 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene
1002100- 4 31.5 31.9
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Vedral Jaroslav
2 Blahovec Martin
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Mareš Pavel
náhradník Klípa Lukáš
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
0020031- 6 22.6 10.6
22.1.2017 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
1010200- 4 80.4 21.3
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Mada Štefan
barva kamene
0101000- 2 185.4 0
22.1.2017 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Prchlík Aleš
2 Láznička Michal
1 Načeradský Petr
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Michalka Rastislav
barva kamene
000200XX 2 45.7 74.7
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Splavec Jakub
SKIP Splavec Jakub
VICESKIP Krupanský Kryštof
náhradník Frederiksen Sune
barva kamene *
241031XX 11 9.3 15.2
22.1.2017 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Šebek Ivo (Denemark (Šebek) Ivo)
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
náhradník Janhuba Radek
trenér PAUL Tomáš
barva kamene
0101101X 4 185.4 103.8
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Samueli Jan
1 Reitmajer Vojtěch
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
náhradník Klíma Tomáš
barva kamene *
3040010X 8 10.4 113.1
1.4.2017 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Liamaev Danila
2 Reitmajer Vojtěch
1 Válek Tomáš
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
barva kamene *
0400201- 7 104.5 7.4
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
barva kamene
0011010- 3 12.2 147.1
1.4.2017 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Vedral Jaroslav
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Mareš Pavel
náhradník Kup Tomáš
trenér KUBEŠKOVÁ Anna
barva kamene
01000100 2 185.4 58.5
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Láznička Michal
2 Michalka Rastislav
1 Načeradský Petr
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Prchlík Aleš
barva kamene *
10011011 5 4.4 49
1.4.2017 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

3 Krutý Matúš
2 Valentin Marián
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene
101001XX 3 95.2 40.6
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Janhuba Radek
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
trenér PAUL Tomáš
barva kamene *
040120XX 7 51.1 66
1.4.2017 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

3 Krupanský Kryštof
2 Hron Štěpán
1 Zelingr Jan
SKIP Krupanský Kryštof
VICESKIP Hron Štěpán
náhradník Frederiksen Sune
trenér SPLAVEC Jakub
barva kamene *
010301115 12 26.1 133.3
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
103030000 7 63.9 158.3
1.4.2017 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Láznička Michal
3 Prchlík Aleš
2 Michalka Rastislav
1 Načeradský Petr
SKIP Michalka Rastislav
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Vojtuš Vlastimil
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
010001XX 2 91 185.4
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Janhuba Radek
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
trenér PAUL Tomáš
barva kamene *
102130XX 7 37.5 8.3
1.4.2017 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Frederiksen Sune
SKIP Frederiksen Sune
VICESKIP Krupanský Kryštof
náhradník Splavec Jakub
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene *
0400024- 10 59.6 26.2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Samueli Jan
2 Liamaev Danila
1 Klíma Tomáš
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
náhradník Reitmajer Vojtěch
barva kamene
2021100- 6 185.4 20.8
1.4.2017 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
10300103 8 39.2 9.9
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
barva kamene
01031020 7 33 76.5
1.4.2017 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

3 Krutý Matúš
2 Valentin Marián
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene
0000XXXX 0 45 129.5
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Vedral Jaroslav
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Mareš Pavel
náhradník Kup Tomáš
trenér KUBEŠKOVÁ Anna
barva kamene *
3211XXXX 7 30.3 27.7
2.4.2017 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Vedral Jaroslav
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Mareš Pavel
náhradník Kup Tomáš
trenér KUBEŠKOVÁ Anna
barva kamene *
132011XX 8 27.4 25.4
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Málek Jaroslav
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
000100XX 1 185.4 14.9
2.4.2017 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Liamaev Danila
2 Samueli Jan
1 Reitmajer Vojtěch
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Reitmajer Vojtěch
náhradník Válek Tomáš
barva kamene *
20002010 5 34.4 6.5
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Vojtuš Vlastimil
2 Prchlík Aleš
1 Michalka Rastislav
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
náhradník Láznička Michal
barva kamene
01110201 6 24.7 69.3
2.4.2017 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
PLC GUERERA barva kamene 1 185.4 185.4
2.4.2017 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Koška Pavel
1 Janhuba Radek
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
trenér PAUL Tomáš
barva kamene
200310XX 6 185.4 155.7
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

4 Krupanský Kryštof
3 Hron Štěpán
2 Zelingr Jan
1 Frederiksen Sune
SKIP Frederiksen Sune
VICESKIP Krupanský Kryštof
náhradník Splavec Jakub
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene *
010001XX 2 26.4 185.4

2. kolo (skupina N2)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci 1 7 0 7 7 64.4
2 Brno - Východ 6 1 7 6 76.6
3 Brno - Západ 5 2 7 5 53.9
4 Dion VIP 4 3 7 4 81.3
5-6 Zbraslav L 2 5 7 2 62.6
5-6 Savona 6 2 5 7 2 88.2
7-8 Zbraslav M 1 6 7 1 44.7
7-8 Ledoborci 2 1 6 7 1 70.6
21.1.2017 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Prückner Tomáš
2 Střítezský Petr
1 Mahdal Jan
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
náhradník Nácar Evžen
trenér JIROUNEK David
barva kamene *
0022000- 4 0 26
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nemanský Miloš
1 Nechyba Milan ml.
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
náhradník Dembovský Luděk
barva kamene
2000312- 8 148 9.1
21.1.2017 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Hybášek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene *
0000010- 1 185.4 38.5
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Hercok Aleš
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
0032106- 12 143.9 122.2
21.1.2017 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Krupanský René
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
11021010 6 12.3 10.3
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Lukovský Lukáš
2 Koudelka Jiří
1 Pšikal Jan
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Lukovský Lukáš
barva kamene
00200101 4 23.4 185.4
21.1.2017 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Kubera Miroslav
VICESKIP Jelínek Aleš
barva kamene
0113410X 10 185.4 165.9
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene *
2000001X 3 164.3 34.1
21.1.2017 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
011001XX 3 185.4 53.9
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene *
400140XX 9 14 4.9
21.1.2017 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Dvořák Leoš
3 Paldus Jan
2 Koudelka Jiří
1 Pšikal Jan
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene *
12100001 5 0 56.3
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
00041110 7 91.5 13.5
21.1.2017 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Hybášek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene
101233-- 10 49.4 185.4
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Nácar Evžen
1 Mahdal Jan
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
trenér JIROUNEK David
barva kamene *
010000-- 1 37.6 114.2
21.1.2017 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Pospíšil Michal
1 Dembovský Luděk
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
náhradník Dembovský Luděk
barva kamene
201102XX 6 142.1 66.9
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Hercok Aleš
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
010010XX 2 54.2 0.3
22.1.2017 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene *
041321-- 11 13.9 22
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Hybášek Jiří
1 Pflanzer Tomáš
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene
100000-- 1 114.4 19.5
22.1.2017 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
20030112 9 17.5 185.4
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nemanský Miloš
1 Nechyba Milan ml.
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
náhradník Pospíšil Michal
barva kamene *
03101000 5 25.2 158.4
22.1.2017 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Hercok Aleš
náhradník Šuchma Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
001000XX 1 133.5 133
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene *
210310XX 7 38.8 6.4
22.1.2017 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Prückner Tomáš
1 Mahdal Jan
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
náhradník Nácar Evžen
trenér JIROUNEK David
barva kamene
1001141X 8 133.9 103.3
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Dvořák Leoš
2 Lukovský Lukáš
1 Koudelka Jiří
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene *
0110000X 2 168.5 11.8
22.1.2017 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nemanský Miloš
1 Pospíšil Michal
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
barva kamene
001102XX 4 159.5 185.4
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene *
210040XX 7 26.5 7.6
22.1.2017 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Hybášek Jiří
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene *
020112010 7 35.7 18.4
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Paldus Jan
3 Dvořák Leoš
2 Lukovský Lukáš
1 Koudelka Jiří
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene
203000201 8 40.2 67.9
22.1.2017 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Prückner Tomáš
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
trenér JIROUNEK David
barva kamene *
010100XX 2 185.4 7.8
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
202022XX 8 171.6 142.7
22.1.2017 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Šuchma Jan
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Bořecký Matěj
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene *
01012010 5 185.4 40.7
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Jelínek Aleš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
10200302 8 78.7 185.4
1.4.2017 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Horák Tomáš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
0302002- 7 107.3 185.4
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nemanský Miloš
1 Pospíšil Michal
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
barva kamene *
1010110- 4 28.9 31.3
1.4.2017 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Ženatý Sebastian
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Ženatý Sebastian
barva kamene
0100403- 8 69.4 185.4
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Mahdal Jan
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
náhradník Prückner Tomáš
trenér JIROUNEK David
barva kamene *
3011020- 7 93.6 24
1.4.2017 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Dvořák Leoš
3 Paldus Jan
2 Lukovský Lukáš
1 Pšikal Jan
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene
020002030 7 78.1 12
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
201210101 8 0 5.3
1.4.2017 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
203030XX 8 29.6 71.3
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Hybášek Jiří
1 Novotný Vladimír
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
náhradník Pflanzer Tomáš
barva kamene
010201XX 4 87.3 22.4
1.4.2017 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Prückner Tomáš
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
náhradník Mahdal Jan
trenér JIROUNEK David
barva kamene
1101030- 6 185.4 185.4
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
0010102- 4 185.4 175.7
1.4.2017 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
00220022 8 27.9 185.4
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Horák Tomáš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene *
11002200 6 0 44
1.4.2017 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Hurtík Milan
3 Tomáš Petr
2 Kovařík Ondřej
1 Pflanzer Tomáš
SKIP Hurtík Milan
VICESKIP Tomáš Petr
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene
1010000- 2 168 169
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nemanský Miloš
1 Nechyba Milan ml.
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
náhradník Pospíšil Michal
barva kamene *
0202223- 11 0 157.7
1.4.2017 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Dvořák Leoš
3 Paldus Jan
2 Lukovský Lukáš
1 Pšikal Jan
SKIP Paldus Jan
VICESKIP Dvořák Leoš
barva kamene
021010-- 4 27.6 62.2
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Ženatý Sebastian
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Ženatý Sebastian
barva kamene *
100602-- 9 13.7 30.4
2.4.2017 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Ženatý Sebastian
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Ženatý Sebastian
barva kamene
0113011- 7 43.6 157.9
Ledoborci 2

Ledoborci 2

4 Tomáš Petr
3 Kovařík Ondřej
2 Novotný Vladimír
1 Pflanzer Tomáš
SKIP Tomáš Petr
VICESKIP Kovařík Ondřej
náhradník Hurtík Milan
trenér STRNADOVÁ Martina
barva kamene *
4000100- 5 14 110.4
2.4.2017 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Kubera Miroslav
3 Podlena Roman
2 Horák Tomáš
1 Barták Milan
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
0300041- 8 11.6 185.4
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Murárik Igor
3 Střítezský Petr
2 Mahdal Jan
1 Prückner Tomáš
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
trenér JIROUNEK David
barva kamene *
2011100- 5 0.9 24.6
2.4.2017 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion VIP

Dion VIP

4 Černovský Vladimír
3 Nechyba Milan
2 Nemanský Miloš
1 Nechyba Milan ml.
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Nechyba Milan
náhradník Pospíšil Michal
barva kamene
0214132- 13 145.5 62.6
Zbraslav M

Zbraslav M

4 Dvořák Leoš
3 Lukovský Lukáš
2 Koudelka Jiří
1 Pšikal Jan
SKIP Dvořák Leoš
VICESKIP Lukovský Lukáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
2000000- 2 111.7 44.7
2.4.2017 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Hercok Aleš
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
1130100- 6 185.4 63.9
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene *
0004022- 8 185.4 85.6














































dolni
    Český svaz curlingu © 2009