• vs
     

    Pohár ČSC 2016

    tým výhry prohry zápasy endy kameny
    1-22 Letící kameny
    soupiska
    photo Fencl Jan
    photo Plzák Miloš
    photo Suchý Jiří
    photo Zinga Vít
    photo Žďárský Radek
    2 2 4 10 21
    1-22 Liboc
    soupiska
    photo Candra Jiří
    photo Jirounek David
    photo Jurík Martin
    photo Kubeška Karel
    photo Zelenka Tomáš
    4 1 5 19 38
    1-22 Falcon Praha
    soupiska
    photo Candrová Anna
    photo Čiháková Michaela
    photo Kubešková Ivana
    photo Neznalová Veronika
    2 3 5 13 24
    1-22 Kolibris 1
    soupiska
    photo Boháč Radek
    photo Havlena David
    photo Paul Tomáš
    photo Polívka Milan
    photo Šik David
    photo Šik Erik
    6 1 7 23 51
    1-22 Kolibris 2
    soupiska
    photo Brožek Marek
    photo Horák Petr
    photo Hradec Karel
    photo Chobot Jiří
    photo Menšík Pavel
    photo Pořt Václav
    7 1 8 32 70
    1-22 Zbraslav W
    soupiska
    photo Barkmanová (Hájková) Helena
    photo Klímová Linda
    photo Krofiková (Pokorná) Alena
    photo Paulová (Hájková) Zuzana
    photo Samueliová Kateřina
    photo Urbanová Kateřina
    3 2 5 15 26
    1-22 Tabery - Zbraslav
    soupiska
    photo Černovský Marek
    photo Hálek Ondřej
    photo Hurtík Ondřej
    photo Mokriš Samuel
    photo Tabery (Chaloupek) Kryštof
    5 3 8 20 36
    1-22 Třešňovka D
    soupiska
    photo Klímová Laura
    photo Klímová Luisa
    photo Šimková Jessica
    photo Šimková Zuzana
    1 4 5 12 17
    1-22 Cherry Stones
    soupiska
    photo Dáňa Petr
    photo Málek Pavel
    photo Neznal Matěj
    photo Tomíšek Marek
    2 2 4 14 23
    1-22 Savona 5
    soupiska
    photo Hoferka Miloš
    photo Knap Jiří
    photo Souček Vít
    photo Štěpánek Martin
    photo Zdenka Michal
    3 2 5 16 27
    1-22 Savona 6
    soupiska
    photo Bořecký Jan
    photo Bořecký Matěj
    photo Hercok Aleš
    photo Kocík Dominik
    photo Šuchma Jan
    photo Švarc Dominik
    photo Zajíc Petr
    0 4 4 7 10
    1-22 Savona I
    soupiska
    photo Macková Irena
    photo Samueliová Alena
    photo Siveková Vlasta
    photo Šulcová Helena
    photo Volfová Jana
    1 3 4 12 14
    1-22 Ledoborci 1
    soupiska
    photo Hobzik Richard
    photo Hubálek Václav
    photo Krupanský René
    photo Podrábský Josef
    photo Zich Martin
    3 2 5 15 25
    1-22 Ledoborci 3
    soupiska
    photo Hasenöhrl Roman
    photo Sojka Pavel
    photo Votava Martin
    photo Votava Matyáš
    photo Zelenka Vladimír
    0 4 4 9 14
    1-22 Ledoborci 7
    soupiska
    photo Bukovský Martin
    photo Dolejší Michal
    photo Krofika Pavel
    photo Ťuík Jan
    3 2 5 16 30
    1-22 Ledoborci Juniors
    soupiska
    photo Kobián Oliver
    photo Krupanský Adam
    photo Podolka Adam
    photo Verner David
    1-22 PLC S&K
    soupiska
    photo Láznička Michal
    photo Načeradský Petr
    photo Prchlík Aleš
    photo Štěpánek Petr
    photo Vojtuš Vlastimil
    1 3 4 11 18
    1-22 RIPER Hradec Králové
    soupiska
    photo Hajtl Luděk
    photo Neubauer Josef
    photo Resl Jiří
    photo Švanda Luděk
    2 2 4 13 20
    1-22 Zbraslav L
    soupiska
    photo Mahdal Jan
    photo Murárik Igor
    photo Nácar Evžen
    photo Prückner Tomáš
    photo Střítezský Petr
    photo Střítezský Tomáš
    0 5 5 13 21
    1-22 Sem Tam Brno
    soupiska
    photo Kitzberger Jindřich
    photo Klíma Lukáš
    photo Snítil Jiří
    photo Snítil Martin
    7 0 7 23 54
    1-22 Sokolky
    soupiska
    photo Bartáková Ivana
    photo Černá Kamila
    photo Krámská Helena
    photo Velová Hana
    photo Zapletalová Kateřina
    1 3 4 8 12
    1-22 Trutnov 2
    soupiska
    photo Čížková (Skuplíková) Pavlína
    photo Hálová Zuzana
    photo Hirschfeldová (Zídková) Kateřina
    photo Veselá (Kudelková) Jana
    0 4 4 10 12

    Skupina A

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Liboc 4 0 4 4 21.5
    2 Ledoborci 1 3 1 4 3 98.7
    3 RIPER Hradec Králové 2 2 4 2 120.4
    4 PLC S&K 1 3 4 1 127.6
    5 Trutnov 2 0 4 4 0 127
    9.9.2016 8:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Načeradský Petr
    1 Láznička Michal
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Prchlík Aleš
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    barva kamene
    0100130- 5 166.3
    Liboc

    Liboc

    4 Candra Jiří
    3 Kubeška Karel
    2 Jurík Martin
    1 Jirounek David
    SKIP Kubeška Karel
    VICESKIP Candra Jiří
    barva kamene *
    2030001- 6 15.5
    9.9.2016 12:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    barva kamene *
    120140-- 8 24.3
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Prchlík Aleš
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    barva kamene
    001004-- 5 55.6
    9.9.2016 17:45 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Hubálek Václav
    barva kamene
    02100011 5 185.4
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    4 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    3 Veselá (Kudelková) Jana
    2 Hirschfeldová (Zídková) Kateřina
    1 Hálová Zuzana
    SKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
    VICESKIP Veselá (Kudelková) Jana
    barva kamene *
    10011100 4 122.3
    9.9.2016 17:45 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    RIPER Hradec Králové

    RIPER Hradec Králové

    4 Hajtl Luděk
    3 Resl Jiří
    2 Neubauer Josef
    1 Švanda Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    0100020- 3 28.7
    Liboc

    Liboc

    4 Candra Jiří
    3 Kubeška Karel
    2 Jurík Martin
    1 Jirounek David
    SKIP Kubeška Karel
    VICESKIP Candra Jiří
    barva kamene *
    5003101- 10 5.7
    10.9.2016 8:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Hubálek Václav
    barva kamene
    101200-- 4 185.4
    Liboc

    Liboc

    4 Candra Jiří
    3 Kubeška Karel
    2 Jurík Martin
    1 Jirounek David
    SKIP Kubeška Karel
    VICESKIP Candra Jiří
    barva kamene *
    060031-- 10 43.3
    10.9.2016 8:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    RIPER Hradec Králové

    RIPER Hradec Králové

    4 Hajtl Luděk
    3 Resl Jiří
    2 Neubauer Josef
    1 Švanda Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    021011-- 5 185.4
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    4 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    3 Veselá (Kudelková) Jana
    2 Hirschfeldová (Zídková) Kateřina
    1 Hálová Zuzana
    SKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
    VICESKIP Veselá (Kudelková) Jana
    barva kamene *
    100100-- 2 104.8
    10.9.2016 12:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    4 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    3 Veselá (Kudelková) Jana
    2 Hirschfeldová (Zídková) Kateřina
    1 Hálová Zuzana
    SKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
    VICESKIP Veselá (Kudelková) Jana
    barva kamene
    100000XX 1 185.4
    Liboc

    Liboc

    4 Candra Jiří
    3 Kubeška Karel
    2 Jurík Martin
    1 Jirounek David
    SKIP Kubeška Karel
    VICESKIP Candra Jiří
    barva kamene *
    012112XX 7 94.3
    10.9.2016 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    RIPER Hradec Králové

    RIPER Hradec Králové

    4 Hajtl Luděk
    3 Resl Jiří
    2 Neubauer Josef
    1 Švanda Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    010102-- 4 147.2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Hubálek Václav
    barva kamene *
    001050-- 6 86.5
    10.9.2016 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Prchlík Aleš
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    barva kamene
    1002021- 6 161
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    4 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    3 Veselá (Kudelková) Jana
    2 Hirschfeldová (Zídková) Kateřina
    1 Hálová Zuzana
    SKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
    VICESKIP Veselá (Kudelková) Jana
    barva kamene *
    0130100- 5 153.9
    10.9.2016 20:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    RIPER Hradec Králové

    RIPER Hradec Králové

    4 Hajtl Luděk
    3 Resl Jiří
    2 Neubauer Josef
    1 Švanda Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    101303XX 8 185.4
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Prchlík Aleš
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    barva kamene
    010010XX 2 185.4

    Skupina B

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Kolibris 2 5 0 5 5 45.4
    2 Tabery - Zbraslav 4 1 5 4 60.6
    3 Ledoborci 7 3 2 5 3 109.7
    4 Falcon Praha 2 3 5 2 49.9
    5-6 Zbraslav L 0 5 5 0 68.1
    5-6 Třešňovka D 1 4 5 0 133
    9.9.2016 8:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Tabery - Zbraslav barva kamene * 1 185.4
    Třešňovka D barva kamene tým nena 0 185.4
    9.9.2016 8:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Horák Petr
    2 Brožek Marek
    1 Menšík Pavel
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Horák Petr
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene
    210302XX 8 32.5
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Bukovský Martin
    3 Dolejší Michal
    2 Krofika Pavel
    1 Ťuík Jan
    SKIP Bukovský Martin
    VICESKIP Dolejší Michal
    barva kamene *
    001020XX 3 28.8
    9.9.2016 12:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Tabery - Zbraslav

    Tabery - Zbraslav

    4 Černovský Marek
    3 Mokriš Samuel
    2 Hurtík Ondřej
    1 Hálek Ondřej
    SKIP Černovský Marek
    VICESKIP Mokriš Samuel
    náhradník Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene *
    002210-- 5 1
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Bukovský Martin
    3 Dolejší Michal
    2 Krofika Pavel
    1 Ťuík Jan
    SKIP Bukovský Martin
    VICESKIP Dolejší Michal
    barva kamene
    110001-- 3 185.4
    9.9.2016 12:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Zbraslav L

    Zbraslav L

    4 Murárik Igor
    3 Střítezský Petr
    2 Prückner Tomáš
    1 Mahdal Jan
    SKIP Střítezský Petr
    VICESKIP Murárik Igor
    náhradník Nácar Evžen
    barva kamene *
    100200-- 3 43.1
    Falcon Praha

    Falcon Praha

    4 Kubešková Ivana
    3 Neznalová Veronika
    2 Candrová Anna
    1 Čiháková Michaela
    SKIP Kubešková Ivana
    VICESKIP Neznalová Veronika
    barva kamene
    012011-- 5 185.4
    9.9.2016 17:45 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Zbraslav L

    Zbraslav L

    4 Murárik Igor
    3 Střítezský Petr
    2 Prückner Tomáš
    1 Mahdal Jan
    SKIP Střítezský Petr
    VICESKIP Murárik Igor
    náhradník Nácar Evžen
    barva kamene
    1030100- 5 141.5
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Horák Petr
    2 Brožek Marek
    1 Menšík Pavel
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Horák Petr
    2. náhradník Chobot Jiří
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene *
    0102022- 7 34.7
    9.9.2016 17:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Falcon Praha

    Falcon Praha

    4 Kubešková Ivana
    3 Neznalová Veronika
    2 Candrová Anna
    1 Čiháková Michaela
    SKIP Kubešková Ivana
    VICESKIP Neznalová Veronika
    barva kamene *
    002001-- 3 29.2
    Tabery - Zbraslav

    Tabery - Zbraslav

    4 Černovský Marek
    3 Mokriš Samuel
    2 Hurtík Ondřej
    1 Hálek Ondřej
    SKIP Černovský Marek
    VICESKIP Mokriš Samuel
    náhradník Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene
    130050-- 9 34.4
    10.9.2016 8:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Zbraslav L

    Zbraslav L

    4 Murárik Igor
    3 Střítezský Petr
    2 Prückner Tomáš
    1 Mahdal Jan
    SKIP Střítezský Petr
    VICESKIP Murárik Igor
    náhradník Nácar Evžen
    barva kamene *
    200021-- 5 32.4
    Tabery - Zbraslav

    Tabery - Zbraslav

    4 Černovský Marek
    3 Mokriš Samuel
    2 Hurtík Ondřej
    1 Hálek Ondřej
    SKIP Černovský Marek
    VICESKIP Mokriš Samuel
    náhradník Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene
    051000-- 6 97.8
    10.9.2016 8:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    3 Klímová Laura
    2 Klímová Luisa
    1 Šimková Jessica
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Šimková Jessica
    barva kamene
    0100020- 3 140.3
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Horák Petr
    2 Brožek Marek
    1 Menšík Pavel
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Horák Petr
    2. náhradník Chobot Jiří
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene *
    7053204- 21 66.7
    10.9.2016 12:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Horák Petr
    2 Brožek Marek
    1 Menšík Pavel
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Horák Petr
    2. náhradník Chobot Jiří
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene
    012032XX 8 156.5
    Tabery - Zbraslav

    Tabery - Zbraslav

    4 Černovský Marek
    3 Mokriš Samuel
    2 Hurtík Ondřej
    1 Hálek Ondřej
    SKIP Černovský Marek
    VICESKIP Mokriš Samuel
    náhradník Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene *
    100100XX 2 109.1
    10.9.2016 12:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Bukovský Martin
    3 Dolejší Michal
    2 Krofika Pavel
    1 Ťuík Jan
    SKIP Bukovský Martin
    VICESKIP Dolejší Michal
    barva kamene *
    102220-- 7 39.2
    Falcon Praha

    Falcon Praha

    4 Kubešková Ivana
    3 Neznalová Veronika
    2 Candrová Anna
    1 Čiháková Michaela
    SKIP Kubešková Ivana
    VICESKIP Neznalová Veronika
    barva kamene
    020002-- 4 78.4
    10.9.2016 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Falcon Praha

    Falcon Praha

    4 Kubešková Ivana
    3 Neznalová Veronika
    2 Candrová Anna
    1 Čiháková Michaela
    SKIP Kubešková Ivana
    VICESKIP Neznalová Veronika
    barva kamene
    001000-- 1 66.9
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Horák Petr
    2 Brožek Marek
    1 Menšík Pavel
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Horák Petr
    2. náhradník Chobot Jiří
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene *
    330122-- 11 47.7
    10.9.2016 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    3 Klímová Laura
    2 Klímová Luisa
    1 Šimková Jessica
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Šimková Jessica
    barva kamene
    1211001- 6 185.4
    Zbraslav L

    Zbraslav L

    4 Murárik Igor
    3 Střítezský Petr
    2 Prückner Tomáš
    1 Mahdal Jan
    SKIP Střítezský Petr
    VICESKIP Murárik Igor
    náhradník Nácar Evžen
    barva kamene *
    0000110- 2 166.4
    10.9.2016 20:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Bukovský Martin
    3 Dolejší Michal
    2 Krofika Pavel
    1 Ťuík Jan
    SKIP Bukovský Martin
    VICESKIP Dolejší Michal
    barva kamene
    1004023- 10 185.4
    Zbraslav L

    Zbraslav L

    4 Murárik Igor
    3 Střítezský Petr
    2 Prückner Tomáš
    1 Mahdal Jan
    SKIP Střítezský Petr
    VICESKIP Murárik Igor
    náhradník Nácar Evžen
    barva kamene *
    0310200- 6 55.2
    10.9.2016 20:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    3 Klímová Laura
    2 Klímová Luisa
    1 Šimková Jessica
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Šimková Jessica
    barva kamene *
    040001-- 5 20.9
    Falcon Praha

    Falcon Praha

    4 Kubešková Ivana
    3 Neznalová Veronika
    2 Candrová Anna
    1 Čiháková Michaela
    SKIP Kubešková Ivana
    VICESKIP Neznalová Veronika
    barva kamene
    204320-- 11 25
    11.9.2016 8:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Bukovský Martin
    3 Dolejší Michal
    2 Krofika Pavel
    1 Ťuík Jan
    SKIP Bukovský Martin
    VICESKIP Dolejší Michal
    barva kamene
    1100500- 7 185.4
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    3 Klímová Laura
    2 Klímová Luisa
    1 Šimková Jessica
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Šimková Jessica
    barva kamene *
    0011010- 3 185.4

    Skupina C

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Sem Tam Brno 4 0 4 4 18.5
    2 Zbraslav W 3 1 4 3 68
    3 Letící kameny 2 2 4 2 139.5
    4 Savona I 1 3 4 1 72.3
    5 Ledoborci 3 0 4 4 0 111.7
    9.9.2016 10:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Sem Tam Brno

    Sem Tam Brno

    3 Snítil Jiří
    2 Klíma Lukáš
    1 Kitzberger Jindřich
    SKIP Snítil Jiří
    VICESKIP Klíma Lukáš
    barva kamene *
    610401-- 12 12.1
    Ledoborci 3

    Ledoborci 3

    4 Hasenöhrl Roman
    3 Votava Martin
    2 Sojka Pavel
    1 Zelenka Vladimír
    SKIP Votava Martin
    VICESKIP Sojka Pavel
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene
    003020-- 5 151.5
    9.9.2016 10:15 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Savona I

    Savona I

    4 Macková Irena
    3 Volfová Jana
    2 Siveková Vlasta
    1 Samueliová Alena
    SKIP Macková Irena
    VICESKIP Volfová Jana
    barva kamene
    0010010- 2 185.4
    Zbraslav W

    Zbraslav W

    4 Klímová Linda
    3 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    2 Hájková Helena (Barkmanová (Hájková) Helena)
    1 Pokorná Alena (Krofiková (Pokorná) Alena)
    SKIP Klímová Linda
    VICESKIP Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    náhradník Urbanová Kateřina
    barva kamene *
    0102102- 6 44.9
    9.9.2016 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Sem Tam Brno

    Sem Tam Brno

    3 Snítil Jiří
    2 Klíma Lukáš
    1 Kitzberger Jindřich
    SKIP Snítil Jiří
    VICESKIP Klíma Lukáš
    barva kamene
    320202-- 9 99.9
    Savona I

    Savona I

    4 Macková Irena
    3 Volfová Jana
    2 Siveková Vlasta
    1 Samueliová Alena
    SKIP Macková Irena
    VICESKIP Volfová Jana
    barva kamene *
    001010-- 2 12.4
    9.9.2016 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 3

    Ledoborci 3

    4 Hasenöhrl Roman
    3 Votava Martin
    2 Sojka Pavel
    1 Zelenka Vladimír
    SKIP Votava Martin
    VICESKIP Sojka Pavel
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene
    001000-- 1 179.7
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Zinga Vít
    2 Suchý Jiří
    1 Fencl Jan
    SKIP Plzák Miloš
    VICESKIP Zinga Vít
    náhradník Žďárský Radek
    barva kamene *
    410115-- 12 91.7
    9.9.2016 20:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Zbraslav W

    Zbraslav W

    4 Klímová Linda
    3 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    2 Hájková Helena (Barkmanová (Hájková) Helena)
    1 Pokorná Alena (Krofiková (Pokorná) Alena)
    SKIP Klímová Linda
    VICESKIP Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    náhradník Urbanová Kateřina
    barva kamene *
    1030100- 5 23.3
    Ledoborci 3

    Ledoborci 3

    4 Hasenöhrl Roman
    3 Votava Martin
    2 Sojka Pavel
    1 Zelenka Vladimír
    SKIP Votava Martin
    VICESKIP Sojka Pavel
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene
    0101011- 4 185.4
    9.9.2016 20:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Zinga Vít
    2 Suchý Jiří
    1 Fencl Jan
    SKIP Plzák Miloš
    VICESKIP Zinga Vít
    náhradník Žďárský Radek
    barva kamene
    0000010X 1 185.4
    Sem Tam Brno

    Sem Tam Brno

    3 Snítil Jiří
    2 Klíma Lukáš
    1 Kitzberger Jindřich
    SKIP Snítil Jiří
    VICESKIP Klíma Lukáš
    barva kamene *
    0300003X 6 0
    10.9.2016 10:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Savona I

    Savona I

    4 Macková Irena
    3 Volfová Jana
    2 Siveková Vlasta
    1 Samueliová Alena
    SKIP Macková Irena
    VICESKIP Volfová Jana
    barva kamene *
    101021-- 5 114.3
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Zinga Vít
    2 Suchý Jiří
    1 Fencl Jan
    SKIP Plzák Miloš
    VICESKIP Zinga Vít
    náhradník Žďárský Radek
    barva kamene
    020400-- 6 141.4
    10.9.2016 10:15 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Zbraslav W

    Zbraslav W

    4 Klímová Linda
    3 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    2 Hájková Helena (Barkmanová (Hájková) Helena)
    1 Pokorná Alena (Krofiková (Pokorná) Alena)
    SKIP Klímová Linda
    VICESKIP Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    náhradník Urbanová Kateřina
    barva kamene
    102000XX 3 135.8
    Sem Tam Brno

    Sem Tam Brno

    3 Snítil Jiří
    2 Klíma Lukáš
    1 Kitzberger Jindřich
    SKIP Snítil Jiří
    VICESKIP Klíma Lukáš
    barva kamene *
    040122XX 9 43.4
    10.9.2016 17:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Zinga Vít
    2 Suchý Jiří
    1 Fencl Jan
    SKIP Plzák Miloš
    VICESKIP Zinga Vít
    náhradník Žďárský Radek
    barva kamene
    001100XX 2 185.4
    Zbraslav W

    Zbraslav W

    4 Klímová Linda
    3 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    2 Hájková Helena (Barkmanová (Hájková) Helena)
    1 Pokorná Alena (Krofiková (Pokorná) Alena)
    SKIP Klímová Linda
    VICESKIP Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    náhradník Urbanová Kateřina
    barva kamene *
    130023XX 9 174.6
    10.9.2016 17:45 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 3

    Ledoborci 3

    4 Hasenöhrl Roman
    3 Votava Martin
    2 Sojka Pavel
    1 Zelenka Vladimír
    SKIP Votava Martin
    VICESKIP Sojka Pavel
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene *
    030100-- 4 4
    Savona I

    Savona I

    4 Macková Irena
    3 Volfová Jana
    2 Siveková Vlasta
    1 Samueliová Alena
    SKIP Macková Irena
    VICESKIP Volfová Jana
    barva kamene
    201011-- 5 90.1

    Skupina D

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Kolibris 1 4 0 4 4 3.1
    2 Savona 5 3 1 4 3 58
    3 Cherry Stones 2 2 4 2 40.4
    4 Sokolky 1 3 4 1 22.7
    5 Savona 6 0 4 4 0 127.9
    9.9.2016 10:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Kolibris 1

    Kolibris 1

    4 Boháč Radek
    3 Paul Tomáš
    2 Havlena David
    1 Polívka Milan
    SKIP Boháč Radek
    VICESKIP Polívka Milan
    náhradník Šik Erik
    barva kamene *
    331020-- 9 9.4
    Savona 6

    Savona 6

    4 Švarc Dominik
    3 Hercok Aleš
    2 Bořecký Matěj
    1 Šuchma Jan
    SKIP Švarc Dominik
    VICESKIP Hercok Aleš
    náhradník Kocík Dominik
    2. náhradník Bořecký Jan
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    000102-- 3 185.4
    9.9.2016 10:15 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Tomíšek Marek
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    1002001- 4 77.3
    Savona 5

    Savona 5

    4 Zdenka Michal
    3 Hoferka Miloš
    2 Štěpánek Martin
    1 Knap Jiří
    SKIP Hoferka Miloš
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Souček Vít
    trenér SOUČEK Martin
    barva kamene
    0020220- 6 185.4
    9.9.2016 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Savona 6

    Savona 6

    4 Švarc Dominik
    3 Hercok Aleš
    2 Bořecký Matěj
    1 Šuchma Jan
    SKIP Švarc Dominik
    VICESKIP Hercok Aleš
    náhradník Kocík Dominik
    2. náhradník Bořecký Jan
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene *
    101000-- 2 12.8
    Sokolky

    Sokolky

    4 Bartáková Ivana
    3 Zapletalová Kateřina
    2 Krámská Helena
    1 Černá Kamila
    SKIP Krámská Helena
    VICESKIP Zapletalová Kateřina
    náhradník Velová Hana
    barva kamene
    020111-- 5 185.4
    9.9.2016 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Kolibris 1

    Kolibris 1

    4 Boháč Radek
    3 Paul Tomáš
    2 Havlena David
    1 Polívka Milan
    SKIP Boháč Radek
    VICESKIP Polívka Milan
    náhradník Šik Erik
    barva kamene *
    3006020- 11 0
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Tomíšek Marek
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    0020201- 5 0.5
    9.9.2016 20:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Savona 5

    Savona 5

    4 Zdenka Michal
    3 Hoferka Miloš
    2 Štěpánek Martin
    1 Knap Jiří
    SKIP Hoferka Miloš
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Souček Vít
    trenér SOUČEK Martin
    barva kamene *
    041103XX 9 36.5
    Savona 6

    Savona 6

    4 Švarc Dominik
    3 Hercok Aleš
    2 Bořecký Matěj
    1 Šuchma Jan
    SKIP Švarc Dominik
    VICESKIP Hercok Aleš
    náhradník Kocík Dominik
    2. náhradník Bořecký Jan
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    100010XX 2 185.4
    9.9.2016 20:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Sokolky

    Sokolky

    4 Bartáková Ivana
    3 Zapletalová Kateřina
    2 Krámská Helena
    1 Černá Kamila
    SKIP Krámská Helena
    VICESKIP Zapletalová Kateřina
    náhradník Velová Hana
    barva kamene
    020030-- 5 37.8
    Kolibris 1

    Kolibris 1

    4 Boháč Radek
    3 Paul Tomáš
    2 Havlena David
    1 Polívka Milan
    SKIP Boháč Radek
    VICESKIP Polívka Milan
    náhradník Šik Erik
    barva kamene *
    202103-- 8 32.8
    10.9.2016 10:15 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Savona 5

    Savona 5

    4 Zdenka Michal
    3 Hoferka Miloš
    2 Štěpánek Martin
    1 Knap Jiří
    SKIP Hoferka Miloš
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Souček Vít
    trenér SOUČEK Martin
    barva kamene
    01010--- 2 24.8
    Kolibris 1

    Kolibris 1

    4 Boháč Radek
    3 Paul Tomáš
    2 Havlena David
    1 Polívka Milan
    SKIP Boháč Radek
    VICESKIP Polívka Milan
    náhradník Šik Erik
    barva kamene *
    20202--- 6 0
    10.9.2016 10:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Tomíšek Marek
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    102103XX 7 122
    Sokolky

    Sokolky

    4 Bartáková Ivana
    3 Zapletalová Kateřina
    2 Krámská Helena
    1 Černá Kamila
    SKIP Krámská Helena
    VICESKIP Zapletalová Kateřina
    náhradník Velová Hana
    barva kamene *
    010010XX 2 30.4
    10.9.2016 17:45 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Savona 6

    Savona 6

    4 Švarc Dominik
    3 Hercok Aleš
    2 Bořecký Matěj
    1 Šuchma Jan
    SKIP Švarc Dominik
    VICESKIP Hercok Aleš
    náhradník Kocík Dominik
    2. náhradník Bořecký Jan
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    30000--- 3 185.4
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Tomíšek Marek
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    01141--- 7 43.3
    10.9.2016 17:45 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Sokolky

    Sokolky

    4 Bartáková Ivana
    3 Zapletalová Kateřina
    2 Krámská Helena
    1 Černá Kamila
    SKIP Krámská Helena
    VICESKIP Zapletalová Kateřina
    náhradník Velová Hana
    barva kamene *
    0000000- 0 0
    Savona 5

    Savona 5

    4 Zdenka Michal
    3 Hoferka Miloš
    2 Štěpánek Martin
    1 Knap Jiří
    SKIP Hoferka Miloš
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Souček Vít
    trenér SOUČEK Martin
    barva kamene
    1200113- 8 112.8

    1/4 finále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-4 Kolibris 1 1 0 1 1 0
    1-4 Kolibris 2 1 0 1 1 43
    1-4 Sem Tam Brno 1 0 1 1 58.4
    1-4 Tabery - Zbraslav 1 0 1 1 185.4
    5-8 Liboc 0 1 1 0 55.3
    5-8 Savona 5 0 1 1 0 114.3
    5-8 Zbraslav W 0 1 1 0 185.4
    5-8 Ledoborci 1 0 1 1 0 185.4
    11.9.2016 10:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Liboc

    Liboc

    4 Candra Jiří
    3 Kubeška Karel
    2 Jurík Martin
    1 Jirounek David
    SKIP Kubeška Karel
    VICESKIP Candra Jiří
    barva kamene *
    01210100 5 55.3
    Tabery - Zbraslav

    Tabery - Zbraslav

    4 Černovský Marek
    3 Mokriš Samuel
    2 Hurtík Ondřej
    1 Hálek Ondřej
    SKIP Černovský Marek
    VICESKIP Mokriš Samuel
    náhradník Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene
    10002021 6 185.4
    11.9.2016 10:15 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Kolibris 1

    Kolibris 1

    4 Boháč Radek
    3 Paul Tomáš
    2 Havlena David
    1 Polívka Milan
    SKIP Boháč Radek
    VICESKIP Polívka Milan
    náhradník Šik Erik
    barva kamene *
    220023XX 9 0
    Zbraslav W

    Zbraslav W

    4 Klímová Linda
    3 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    2 Hájková Helena (Barkmanová (Hájková) Helena)
    1 Pokorná Alena (Krofiková (Pokorná) Alena)
    SKIP Klímová Linda
    VICESKIP Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    náhradník Urbanová Kateřina
    barva kamene
    001200XX 3 185.4
    11.9.2016 10:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Sem Tam Brno

    Sem Tam Brno

    3 Snítil Jiří
    2 Klíma Lukáš
    1 Kitzberger Jindřich
    SKIP Snítil Jiří
    VICESKIP Klíma Lukáš
    barva kamene *
    020103-- 6 58.4
    Savona 5

    Savona 5

    4 Zdenka Michal
    3 Hoferka Miloš
    2 Štěpánek Martin
    1 Knap Jiří
    SKIP Hoferka Miloš
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Souček Vít
    trenér SOUČEK Martin
    barva kamene
    001010-- 2 114.3
    11.9.2016 10:15 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Hubálek Václav
    barva kamene
    010010-- 2 185.4
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Horák Petr
    2 Brožek Marek
    1 Menšík Pavel
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Horák Petr
    2. náhradník Chobot Jiří
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene *
    002302-- 7 43

    Semifinále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-2 Sem Tam Brno 1 0 1 1 0
    1-2 Kolibris 2 1 0 1 1 67.9
    3-4 Kolibris 1 0 1 1 0 24.2
    3-4 Tabery - Zbraslav 0 1 1 0 92.8
    11.9.2016 13:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Horák Petr
    2 Brožek Marek
    1 Menšík Pavel
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Horák Petr
    2. náhradník Chobot Jiří
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene *
    120110XX 5 67.9
    Tabery - Zbraslav

    Tabery - Zbraslav

    4 Černovský Marek
    3 Mokriš Samuel
    2 Hurtík Ondřej
    1 Hálek Ondřej
    SKIP Černovský Marek
    VICESKIP Mokriš Samuel
    náhradník Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene
    001001XX 2 92.8
    11.9.2016 13:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Sem Tam Brno

    Sem Tam Brno

    3 Snítil Jiří
    2 Klíma Lukáš
    1 Kitzberger Jindřich
    SKIP Snítil Jiří
    VICESKIP Klíma Lukáš
    barva kamene *
    210010-- 4 0
    Kolibris 1

    Kolibris 1

    4 Boháč Radek
    3 Paul Tomáš
    2 Havlena David
    1 Polívka Milan
    SKIP Boháč Radek
    VICESKIP Polívka Milan
    náhradník Šik Erik
    barva kamene
    000200-- 2 24.2

    O 3. místo

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Kolibris 1 1 0 1 1 35.6
    2 Tabery - Zbraslav 0 1 1 0 4.8
    11.9.2016 16:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Kolibris 1

    Kolibris 1

    4 Boháč Radek
    3 Paul Tomáš
    2 Havlena David
    1 Polívka Milan
    SKIP Boháč Radek
    VICESKIP Polívka Milan
    náhradník Šik Erik
    barva kamene
    01030101 6 35.6
    Tabery - Zbraslav

    Tabery - Zbraslav

    4 Černovský Marek
    3 Mokriš Samuel
    2 Hurtík Ondřej
    1 Hálek Ondřej
    SKIP Černovský Marek
    VICESKIP Mokriš Samuel
    náhradník Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene *
    10201010 5 4.8

    Finále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Sem Tam Brno 1 0 1 1 12.9
    2 Kolibris 2 0 1 1 0 31.1
    11.9.2016 16:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
    Sem Tam Brno

    Sem Tam Brno

    3 Snítil Jiří
    2 Klíma Lukáš
    1 Kitzberger Jindřich
    SKIP Snítil Jiří
    VICESKIP Klíma Lukáš
    4 Snítil Martin
    barva kamene *
    103040XX 8 12.9
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Horák Petr
    2 Brožek Marek
    1 Menšík Pavel
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Horák Petr
    2. náhradník Chobot Jiří
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene
    010101XX 3 31.1