horni
vs
 

MČR Mixed Doubles 2016

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1 Zbraslav H
soupiska
photo Hájková Zuzana
photo Paul Tomáš
6 1 7 29 57
2 Savona 4
soupiska
photo Klíma Lukáš
photo Vinšová Petra
6 1 7 27 52
3 Zbraslav Tabery
soupiska
photo Srnská Eliška
photo Tabery (Chaloupek) Kryštof
5 2 7 29 52
4 Savona 1
soupiska
photo Bareš Jakub
photo Nádherová Michaela
5 2 7 22 44
5 Zbraslav SK
soupiska
photo Kajanová Martina
photo Mokriš Samuel
4 1 5 21 41
6 Trutnov 1
soupiska
photo Jelínková Jana
photo Mihola Ondřej
4 1 5 17 27
7 Dion CÉLINE
soupiska
photo Baudyšová Alžběta
photo Zelingr Jan
3 2 5 20 32
8 Zbraslav R
soupiska
photo Klíma Radek
photo Klímová Linda
2 3 5 14 25
9 Dion VIP
soupiska
photo Boháč Radek
photo Načeradská (Šafaříková) Jana
3 1 4 11 25
10 Liboc 2
soupiska
photo Černá Kamila
photo Kubeška Karel
2 2 4 12 18
11 Zbraslav Z
soupiska
photo Metelková (Budělovská) Martina
photo Válek Tomáš
1 3 4 17 28
12 Liboc 1
soupiska
photo Štěpánek Martin
photo Zapletalová Kateřina
2 2 4 10 21
13 Savona 2
soupiska
photo Frederiksen (Pilařová) Karolína
photo Zdenka Michal
2 2 4 15 25
14 CK Zlatá Praha
soupiska
photo Vyjídáček Zdeněk
photo Vyjídáčková Jana
2 2 4 11 14
15 Ledoborci 1
soupiska
photo Neznal Matěj
photo Neznalová Veronika
2 2 4 7 14
16 Trutnov 2
soupiska
photo Čížková (Skuplíková) Pavlína
photo Dáňa Petr
1 3 4 8 15
17 Zbraslav M
soupiska
photo Černovský Marek
photo Kolčevská Ežen
1 2 3 7 13
18 Ledoborci 2
soupiska
photo Pešková Jaroslava
photo Pospíšil Michal
1 2 3 10 15
19 Liboc 3
soupiska
photo Břenek Radim
photo Krámská Helena
1 2 3 10 20
20 Ledoborci 8
soupiska
photo Krofika Pavel
photo Pokorná Alena
1 2 3 3 4
21 Savona 3
soupiska
photo Hercok Aleš
photo Klímová Laura
1 2 3 7 9
22 Ledoborci 3
soupiska
Jalovcová Eva
photo Votava Martin
1 2 3 11 14
23 PLC LEDO
soupiska
photo Dolejší Michal
photo Hronová Lenka
1 2 3 11 18
24 Ledoborci NG
soupiska
photo Klímová Luisa
photo Rychlý Jakub
1 2 3 6 12
25 Trutnov 3
soupiska
photo Deyl Jiří
photo Taberyová (Cikrytová) Markéta
0 3 3 8 16
26 Kolibris
soupiska
photo Horák Petr
photo Souhradová Michala
0 3 3 6 7
27 Ledoborci 7
soupiska
photo Zelenka Vladimír
photo Zelenková Marie
0 3 3 6 7
28 Liboc 4
soupiska
photo Bartáková Ivana
photo Kováč Jakub
0 3 3 0 0

Skupina A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Trutnov 1 3 0 3 3 43.7
2-4 Zbraslav Z 1 2 3 1 26.8
2-4 Trutnov 2 1 2 3 1 48.2
2-4 Ledoborci NG 1 2 3 1 86.4
2.12.2016 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Válek Tomáš
1 Metelková (Budělovská) Martina
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
10320100 7 38.9 0
Trutnov 2

Trutnov 2

2 Čížková (Skuplíková) Pavlína
1 Dáňa Petr
barva kamene
04002011 8 53 0
2.12.2016 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1

Trutnov 1

2 Jelínková Jana
1 Mihola Ondřej
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
1410012- 9 34 177.7
Ledoborci NG

Ledoborci NG

2 Rychlý Jakub
1 Klímová Luisa
barva kamene
0001200- 3 179.4 76.1
2.12.2016 14:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 2

Trutnov 2

2 Čížková (Skuplíková) Pavlína
1 Dáňa Petr
barva kamene
00003000 3 179.3 33.3
Trutnov 1

Trutnov 1

2 Jelínková Jana
1 Mihola Ondřej
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
11110111 7 1 37.8
2.12.2016 14:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

2 Rychlý Jakub
1 Klímová Luisa
barva kamene *
000000XX 0 57.3 48.1
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Válek Tomáš
1 Metelková (Budělovská) Martina
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
112211XX 8 185.4 15.6
3.12.2016 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 2

Trutnov 2

2 Čížková (Skuplíková) Pavlína
1 Dáňa Petr
barva kamene *
2001010- 4 144.7 9.9
Ledoborci NG

Ledoborci NG

2 Rychlý Jakub
1 Klímová Luisa
barva kamene
0110304- 9 173.3 77.3
3.12.2016 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1

Trutnov 1

2 Jelínková Jana
1 Mihola Ondřej
trenér DEYL Jiří
barva kamene
0004202- 8 40.6 104.9
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Válek Tomáš
1 Metelková (Budělovská) Martina
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
3120010- 7 79.7 0

Skupina B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 1 3 0 3 3 37.2
2 Liboc 1 2 1 3 2 39.9
3 Liboc 3 1 2 3 1 89.9
4 Trutnov 3 0 3 3 0 113.7
2.12.2016 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Nádherová Michaela
1 Bareš Jakub
trenér SNÍTIL Jiří
barva kamene
00030033 9 67.7 163
Liboc 3

Liboc 3

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
11201300 8 45.1 185.4
2.12.2016 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1

Liboc 1

2 Zapletalová Kateřina
1 Štěpánek Martin
barva kamene *
310121XX 8 20.7 86
Trutnov 3

Trutnov 3

2 Taberyová (Cikrytová) Markéta
1 Deyl Jiří
barva kamene
003000XX 3 185.4 185.4
2.12.2016 17:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
010101-- 3 157.8 57.9
Liboc 1

Liboc 1

2 Zapletalová Kateřina
1 Štěpánek Martin
barva kamene *
503030-- 11 185.4 0
2.12.2016 17:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 3

Trutnov 3

2 Taberyová (Cikrytová) Markéta
1 Deyl Jiří
barva kamene
0003021- 6 99.6 98
Savona 1

Savona 1

2 Nádherová Michaela
1 Bareš Jakub
trenér SNÍTIL Jiří
barva kamene *
1130200- 7 0 73.4
3.12.2016 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Nádherová Michaela
1 Bareš Jakub
trenér SNÍTIL Jiří
barva kamene *
031111XX 7 2.6 42.1
Liboc 1

Liboc 1

2 Zapletalová Kateřina
1 Štěpánek Martin
barva kamene
100000XX 1 78.7 13.9
3.12.2016 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 3

Trutnov 3

2 Taberyová (Cikrytová) Markéta
1 Deyl Jiří
barva kamene *
110302-- 7 0 185.4
Liboc 3

Liboc 3

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
003060-- 9 126.2 62.7

Skupina C

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Savona 2 2 1 3 2 52.3
1-2 Dion CÉLINE 2 1 3 2 69.9
3-4 Ledoborci 3 1 2 3 1 20.2
3-4 Zbraslav R 1 2 3 1 60.4
2.12.2016 10:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

2 Klímová Linda
1 Klíma Radek
barva kamene *
0002001X 3 73.5 173.8
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
1110220X 7 185.4 105.1
2.12.2016 10:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 2

Savona 2

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Zdenka Michal
barva kamene
1103003X 8 81.2 164.6
Ledoborci 3

Ledoborci 3

2 Votava Martin
1 Jalovcová Eva
trenér LUBINA Jiří
barva kamene *
0010110X 3 65.2 13.5
2.12.2016 17:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
0021012- 6 147.2 71.4
Savona 2

Savona 2

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Zdenka Michal
barva kamene *
2200100- 5 6.3 6.3
2.12.2016 17:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

2 Votava Martin
1 Jalovcová Eva
trenér LUBINA Jiří
barva kamene
000111-- 3 8.9 131
Zbraslav R

Zbraslav R

2 Klímová Linda
1 Klíma Radek
barva kamene *
321000-- 6 3.4 20.9
3.12.2016 10:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
0401000- 5 4.2 21.8
Ledoborci 3

Ledoborci 3

2 Votava Martin
1 Jalovcová Eva
trenér LUBINA Jiří
barva kamene *
1010213- 8 6.6 7
3.12.2016 10:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

2 Klímová Linda
1 Klíma Radek
barva kamene
0100300- 4 126.8 77.3
Savona 2

Savona 2

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Zdenka Michal
barva kamene *
1031011- 7 3.1 173.8

Skupina D

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav SK 3 0 3 3 38.8
2 Zbraslav Tabery 2 1 3 2 50.7
3 Ledoborci 2 1 2 3 1 86
4 Ledoborci 7 0 3 3 0 130
2.12.2016 10:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Tabery

Zbraslav Tabery

2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
1 Srnská Eliška
barva kamene *
211211XX 8 15.5 137.4
Ledoborci 7

Ledoborci 7

2 Zelenková Marie
1 Zelenka Vladimír
barva kamene
000000XX 0 185.4 38.5
2.12.2016 10:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav SK

Zbraslav SK

2 Mokriš Samuel
1 Kajanová Martina
barva kamene *
0205101- 9 59.1 53
Ledoborci 2

Ledoborci 2

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene
3010010- 5 8 128.6
2.12.2016 19:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

2 Zelenková Marie
1 Zelenka Vladimír
barva kamene
0110010- 3 154.7 112.7
Zbraslav SK

Zbraslav SK

2 Mokriš Samuel
1 Kajanová Martina
barva kamene *
1001101- 4 75 99.6
2.12.2016 19:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene *
0100210- 4 185.4 65.6
Zbraslav Tabery

Zbraslav Tabery

2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
1 Srnská Eliška
barva kamene
1031002- 7 185.4 79
3.12.2016 10:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Tabery

Zbraslav Tabery

2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
1 Srnská Eliška
barva kamene
0300303- 9 0 21.7
Zbraslav SK

Zbraslav SK

2 Mokriš Samuel
1 Kajanová Martina
barva kamene *
3041030- 11 0.6 6.5
3.12.2016 10:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

2 Zelenková Marie
1 Zelenka Vladimír
barva kamene
1000120- 4 158.5 185.4
Ledoborci 2

Ledoborci 2

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene *
0311001- 6 102.5 125.5

Skupina E

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 4 3 0 3 3 45.1
2 CK Zlatá Praha 2 1 3 2 89.4
3 Ledoborci 8 1 2 3 1 93.8
4 Kolibris 0 3 3 -1 121.1
2.12.2016 12:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 4

Savona 4

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
220410XX 9 7.8 91.8
CK Zlatá Praha

CK Zlatá Praha

2 Vyjídáčková Jana
1 Vyjídáček Zdeněk
barva kamene
001001XX 2 185.4 11.6
2.12.2016 12:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
Ledoborci 8

Ledoborci 8

2 Pokorná Alena
1 Krofika Pavel
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
1 14.5 185.4
2.12.2016 19:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CK Zlatá Praha

CK Zlatá Praha

2 Vyjídáčková Jana
1 Vyjídáček Zdeněk
barva kamene *
0020221- 7 185.4 4.6
Kolibris

Kolibris

2 Horák Petr
1 Souhradová Michala
barva kamene
1102000- 4 185.4 8.5
2.12.2016 19:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

2 Pokorná Alena
1 Krofika Pavel
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
010100-- 2 128.4 15.5
Savona 4

Savona 4

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
202032-- 9 12 159.3
3.12.2016 12:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CK Zlatá Praha

CK Zlatá Praha

2 Vyjídáčková Jana
1 Vyjídáček Zdeněk
barva kamene
111011XX 5 154.5 91.1
Ledoborci 8

Ledoborci 8

2 Pokorná Alena
1 Krofika Pavel
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
000100XX 1 155.9 154.6
3.12.2016 12:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris

Kolibris

2 Horák Petr
1 Souhradová Michala
barva kamene *
011010-- 3 129.1 97
Savona 4

Savona 4

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
200203-- 7 0 114

Skupina F

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion VIP 3 0 3 3 5.1
2 Ledoborci 1 2 1 3 2 90.1
3 Zbraslav M 1 2 3 1 75.4
4 Liboc 4 0 3 3 -3 185.4
2.12.2016 12:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav M

Zbraslav M

2 Kolčevská Ežen
1 Černovský Marek
barva kamene *
1 18.2 185.4
Liboc 4 barva kamene nedodrže 0 185.4 185.4
2.12.2016 12:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion VIP

Dion VIP

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
221050XX 10 5.3 6.5
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
000202XX 4 82.8 128.5
2.12.2016 21:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 4 barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
Dion VIP

Dion VIP

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
1 0 5.3
2.12.2016 21:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
1010302- 7 14 181.3
Zbraslav M

Zbraslav M

2 Kolčevská Ežen
1 Černovský Marek
barva kamene *
0101030- 5 7.1 24.8
3.12.2016 12:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav M

Zbraslav M

2 Kolčevská Ežen
1 Černovský Marek
barva kamene *
10410010 7 152.7 174
Dion VIP

Dion VIP

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
03003101 8 50.7 8.6
3.12.2016 12:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
1 89.6 135.7
Liboc 4 barva kamene * tým nena 0

Skupina G

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Zbraslav H 2 1 3 2 37.2
1-2 Liboc 2 2 1 3 2 49.7
3-4 PLC LEDO 1 2 3 1 36.2
3-4 Savona 3 1 2 3 1 122.7
2.12.2016 14:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

2 Černá Kamila
1 Kubeška Karel
barva kamene
02100200 5 60.5 37.3
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Hronová Lenka
1 Dolejší Michal
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
20011031 8 7.5 37.7
2.12.2016 14:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Hájková Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
211125XX 12 148.5 83.7
Savona 3

Savona 3

2 Klímová Laura
1 Hercok Aleš
barva kamene
000000XX 0 185.4 185.4
2.12.2016 21:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Hronová Lenka
1 Dolejší Michal
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
0101200- 4 0 68.7
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Hájková Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
3020021- 8 0 60.2
2.12.2016 21:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 3

Savona 3

2 Klímová Laura
1 Hercok Aleš
barva kamene *
110000-- 2 0 84.9
Liboc 2

Liboc 2

2 Černá Kamila
1 Kubeška Karel
barva kamene
001212-- 6 185.4 32.7
3.12.2016 14:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 3

Savona 3

2 Klímová Laura
1 Hercok Aleš
barva kamene
10310011 7 185.4 157.9
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Hronová Lenka
1 Dolejší Michal
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
02003100 6 93 67.2
3.12.2016 14:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Hájková Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
2100002- 5 19.5 22.7
Liboc 2

Liboc 2

2 Černá Kamila
1 Kubeška Karel
barva kamene
0012120- 6 87.2 31

Osmifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-8 Trutnov 1 1 0 1 1
1-8 Zbraslav SK 1 0 1 1 0.00
1-8 Zbraslav H 1 0 1 1 0.00
1-8 Savona 1 1 0 1 1 13
1-8 Savona 4 1 0 1 1 13
1-8 Dion CÉLINE 1 0 1 1 16.3
1-8 Zbraslav R 1 0 1 1 30.8
1-8 Zbraslav Tabery 1 0 1 1 52.9
9-14 Dion VIP 0 1 1 0 0.00
9-14 Ledoborci 1 0 1 1 0 2
9-14 Liboc 2 0 1 1 0 9
9-14 Zbraslav Z 0 1 1 0 10.3
9-14 Savona 2 0 1 1 0 14.7
9-14 Liboc 1 0 1 1 0 54.5
15-16 CK Zlatá Praha 0 1 1 -1
15-16 Trutnov 2 0 1 1 -1 185.4
3.12.2016 18:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CK Zlatá Praha barva kamene * tým nena 0
Trutnov 1 barva kamene 1
3.12.2016 18:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

2 Klímová Linda
1 Klíma Radek
barva kamene
0310012- 7 30.8 185.4
Dion VIP

Dion VIP

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
1004100- 6 0 32.4
3.12.2016 18:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 2

Trutnov 2

2 Čížková (Skuplíková) Pavlína
1 Dáňa Petr
barva kamene *
tým nena 0 185.4 185.4
Savona 1

Savona 1

2 Nádherová Michaela
1 Bareš Jakub
trenér SNÍTIL Jiří
barva kamene
1 53.8 13
3.12.2016 18:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene *
000200-- 2 2 19.5
Zbraslav SK

Zbraslav SK

2 Mokriš Samuel
1 Kajanová Martina
barva kamene
221031-- 9 0 97.5
3.12.2016 20:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1

Liboc 1

2 Zapletalová Kateřina
1 Štěpánek Martin
barva kamene
010000-- 1 185.4 54.5
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
101111-- 5 16.3 185.4
3.12.2016 20:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

2 Černá Kamila
1 Kubeška Karel
barva kamene *
010000XX 1 185.4 9
Zbraslav Tabery

Zbraslav Tabery

2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
1 Srnská Eliška
barva kamene
101212XX 7 52.9 171.6
3.12.2016 20:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 2

Savona 2

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Zdenka Michal
barva kamene
01030010 5 14.7 49
Savona 4

Savona 4

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
10201101 6 26 13
3.12.2016 20:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Válek Tomáš
1 Metelková (Budělovská) Martina
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
10000410 6 33 10.3
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Hájková Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
02211002 8 114.3 0

Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Savona 4 1 0 1 1 0.00
1-4 Zbraslav H 1 0 1 1 1.5
1-4 Savona 1 1 0 1 1 52.5
1-4 Zbraslav Tabery 1 0 1 1 149.2
5-8 Dion CÉLINE 0 1 1 0 1.2
5-8 Zbraslav R 0 1 1 0 4.8
5-8 Zbraslav SK 0 1 1 0 13.5
5-8 Trutnov 1 0 1 1 0 22.2
4.12.2016 10:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Tabery

Zbraslav Tabery

2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
1 Srnská Eliška
barva kamene
00402202 10 185.4 149.2
Zbraslav SK

Zbraslav SK

2 Mokriš Samuel
1 Kajanová Martina
barva kamene *
11040020 8 13.5 127.5
4.12.2016 10:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
02330100 9 1.2 78.3
Savona 1

Savona 1

2 Nádherová Michaela
1 Bareš Jakub
trenér SNÍTIL Jiří
barva kamene
30003032 11 67.7 52.5
4.12.2016 10:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

2 Klímová Linda
1 Klíma Radek
barva kamene
100202-- 5 4.8 69
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Hájková Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
032040-- 9 1.5 12
4.12.2016 10:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 4

Savona 4

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
222010-- 7 0 5.2
Trutnov 1

Trutnov 1

2 Jelínková Jana
1 Mihola Ondřej
trenér DEYL Jiří
barva kamene
000101-- 2 52.5 22.2

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Zbraslav H 1 0 1 1 8.9
1-2 Savona 4 1 0 1 1 11
3-4 Savona 1 0 1 1 0 35
3-4 Zbraslav Tabery 0 1 1 0 121.5
4.12.2016 13:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 4

Savona 4

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
500210XX 8 114.7 11
Savona 1

Savona 1

2 Nádherová Michaela
1 Bareš Jakub
trenér SNÍTIL Jiří
barva kamene
011001XX 3 117.5 35
4.12.2016 13:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Tabery

Zbraslav Tabery

2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
1 Srnská Eliška
barva kamene
010020-- 3 122.7 121.5
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Hájková Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
302101-- 7 8.9 62.1

O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav Tabery 1 0 1 1 14.1
2 Savona 1 0 1 1 0 132.8
4.12.2016 17:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Tabery

Zbraslav Tabery

2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
1 Srnská Eliška
barva kamene *
02120201 8 123.9 14.1
Savona 1

Savona 1

2 Nádherová Michaela
1 Bareš Jakub
trenér SNÍTIL Jiří
barva kamene
20002020 6 132.8 172

Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 1 0 1 1 3.7
2 Savona 4 0 1 1 0 7.5
4.12.2016 17:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Hájková Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
20103020 8 3.7 113
Savona 4

Savona 4

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
01010301 6 143 7.5














































dolni
    Český svaz curlingu © 2009