vs
 

2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-19 ITA
soupiska

Benedetto Marta

Bertinetti Chiara

Dami Elena

Dami Elisa
1 3 4 14 21
1-19 GER 2
soupiska

Fomm Klara

Griesser Marlene

Mücke Franziska

Rösel Sophia

Schöberl Leonie
4 2 6 20 34
1-19 SUI W1
soupiska

Gauchat Marine

Gauchat Ophélie

Gimmel Fabienne

Werder Tanja
5 1 6 23 49
1-19 ESP 2
soupiska

Amilibia Gonzales Aroa

Cuadrado Galardi Ane-Bingen

Munte Kinsella Alicia

Vallés Lydia
0 4 4 6 11
1-19 CZE 2
soupiska

Baudyšová Michaela
photo

Krupanská Andrea
photo

Podrábská Kristina
photo

Poštová Denisa
photo

Špundová Karolína
photo
2 2 4 17 28
1-19 SLO 2
soupiska

Černe Nika

Černe Patricija

Gregori Liza

Smolej Ana

Svetina Nika
0 4 4 9 13
1-19 GER 1
soupiska

Höhne Mia

Kapp Lena

Mayerhans Laura

Wunderlich Fiona
1 3 4 12 18
1-19 SCO
soupiska

Brown Naomi

Jackson Sophie

Sinclair Sophie

Smith Mili
5 1 6 23 39
1-19 SUI W2
soupiska

Gugler Lisa

Müller Ladina

Tonoli Vanessa

Winter Karin

Wüest Nora
3 1 4 13 25
1-19 HUN 2
soupiska

Bíró Bernadett

Dobor Regina

Joó Linda

Micheller Dorottya

Miklai Henriett
3 3 6 22 31
1-19 ESP 1
soupiska

Campos Xavier

De Paz Cureses Eduardo

Garcia Andres

Garcia Vez Gontzal

Ramiro Alberto
2 4 6 15 28
1-19 HUN 1
soupiska

Kalocsay Daniel

Kovacs Botond

Nagy Viktor

Szarvas Kristóf

Tatár Lőrinc
2 2 4 9 28
1-19 SUI 2
soupiska

Inniger Oliver

Meier Ilian

Schnider Andrin

Stucki Fabian
5 1 6 21 41
1-19 SVK
soupiska

Červenka Jakub

Horáček Ján

Masaryk Robert

Sýkora Marek
0 4 4 9 11
1-19 CZE 1
soupiska

Blahovec Martin
photo

Klípa Lukáš
photo

Mareš Pavel
photo

Švarc Dominik
photo

Verner David
photo
3 2 5 18 29
1-19 SLO 1
soupiska

Gregori Noel

Prezelj Luka

Sever Štefan

Stopar Aljaž
0 4 4 9 13
1-19 SUI 1
soupiska

Hefti Marco

Hӧsli Marco

Hӧsli Philipp

Schuler Stefan
6 1 7 24 47
1-19 GER
soupiska

Haag Jan-Luca

Muskatewitz Marc

Totzek Sixten

Weiler Marc
5 2 7 24 45
1-19 NED
soupiska

Bolkenbaas Olaf

Klomp Bart

Kuijpers Jop

Spits Simon

Van den Hurk Tobias
1 4 5 14 16

Women A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 SUI W1 4 0 4 8 40.4
2 GER 2 3 1 4 6 45.8
3 CZE 2 2 2 4 4 40.5
4 ITA 1 3 4 2 72.7
5 ESP 2 0 4 4 0 64.9
28.10.2016 8:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI W1

SUI W1

4 Gauchat Marine
3 Gauchat Ophélie
2 Gimmel Fabienne
1 Werder Tanja
SKIP Gauchat Marine
VICESKIP Gauchat Ophélie
barva kamene *
0210505- 13 8.4
GER 2

GER 2

4 Fomm Klara
3 Rösel Sophia
2 Mücke Franziska
1 Schöberl Leonie
SKIP Fomm Klara
VICESKIP Rösel Sophia
náhradník Griesser Marlene
barva kamene
0002020- 4 8.9
28.10.2016 8:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 2

CZE 2

4 Krupanská Andrea
3 Poštová Denisa
2 Špundová Karolína
1 Baudyšová Michaela
SKIP Krupanská Andrea
VICESKIP Poštová Denisa
náhradník Podrábská Kristina
barva kamene *
10111010 5 6.7
ITA

ITA

4 Benedetto Marta
3 Bertinetti Chiara
2 Dami Elisa
1 Dami Elena
SKIP Benedetto Marta
VICESKIP Bertinetti Chiara
barva kamene
01000201 4 185.4
28.10.2016 14:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 2

ESP 2

4 Munte Kinsella Alicia
3 Amilibia Gonzales Aroa
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Ualles Lydia (Vallés Lydia)
SKIP Munte Kinsella Alicia
VICESKIP Amilibia Gonzales Aroa
barva kamene
000000XX 0 96.2
CZE 2

CZE 2

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Poštová Denisa
1 Špundová Karolína
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Baudyšová Michaela
barva kamene *
212631XX 15 44
28.10.2016 14:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI W1

SUI W1

4 Gauchat Marine
3 Gauchat Ophélie
2 Gimmel Fabienne
1 Werder Tanja
SKIP Gauchat Marine
VICESKIP Gauchat Ophélie
barva kamene
1010102- 5 185.4
ITA

ITA

4 Benedetto Marta
3 Bertinetti Chiara
2 Dami Elisa
1 Dami Elena
SKIP Benedetto Marta
VICESKIP Bertinetti Chiara
barva kamene *
0101020- 4 66.8
28.10.2016 20:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 2

GER 2

4 Fomm Klara
3 Rösel Sophia
2 Mücke Franziska
1 Schöberl Leonie
SKIP Fomm Klara
VICESKIP Rösel Sophia
náhradník Griesser Marlene
barva kamene *
00110201 5 12
CZE 2

CZE 2

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Poštová Denisa
1 Špundová Karolína
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Baudyšová Michaela
barva kamene
20001010 4 70.7
28.10.2016 20:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ITA

ITA

4 Benedetto Marta
3 Bertinetti Chiara
2 Dami Elisa
1 Dami Elena
SKIP Benedetto Marta
VICESKIP Bertinetti Chiara
barva kamene *
031031-- 8 68.2
ESP 2

ESP 2

4 Munte Kinsella Alicia
3 Amilibia Gonzales Aroa
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Ualles Lydia (Vallés Lydia)
SKIP Munte Kinsella Alicia
VICESKIP Amilibia Gonzales Aroa
barva kamene
300100-- 4 185.4
29.10.2016 11:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 2

ESP 2

4 Munte Kinsella Alicia
3 Amilibia Gonzales Aroa
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Ualles Lydia (Vallés Lydia)
SKIP Munte Kinsella Alicia
VICESKIP Amilibia Gonzales Aroa
barva kamene *
0020002- 4 74.2
SUI W1

SUI W1

4 Gauchat Marine
3 Gauchat Ophélie
2 Gimmel Fabienne
1 Werder Tanja
SKIP Gauchat Marine
VICESKIP Gauchat Ophélie
barva kamene
1402230- 12 112.7
29.10.2016 11:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ITA

ITA

4 Benedetto Marta
3 Bertinetti Chiara
2 Dami Elisa
1 Dami Elena
SKIP Benedetto Marta
VICESKIP Bertinetti Chiara
barva kamene *
0011021- 5 83
GER 2

GER 2

4 Fomm Klara
3 Rösel Sophia
2 Mücke Franziska
1 Schöberl Leonie
SKIP Fomm Klara
VICESKIP Rösel Sophia
náhradník Griesser Marlene
barva kamene
2200300- 7 185.4
29.10.2016 16:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 2

CZE 2

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Poštová Denisa
1 Špundová Karolína
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Baudyšová Michaela
barva kamene
0102010X 4 185.4
SUI W1

SUI W1

4 Gauchat Marine
3 Gauchat Ophélie
2 Gimmel Fabienne
1 Werder Tanja
SKIP Gauchat Marine
VICESKIP Gauchat Ophélie
barva kamene *
3010104X 9 0
29.10.2016 16:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 2

GER 2

4 Fomm Klara
3 Rösel Sophia
2 Mücke Franziska
1 Schöberl Leonie
SKIP Fomm Klara
VICESKIP Rösel Sophia
náhradník Griesser Marlene
barva kamene
10041XXX 6 116.5
ESP 2

ESP 2

4 Munte Kinsella Alicia
3 Amilibia Gonzales Aroa
2 Cuadrado Galardi Ane-Bingen
1 Ualles Lydia (Vallés Lydia)
SKIP Munte Kinsella Alicia
VICESKIP Amilibia Gonzales Aroa
barva kamene *
02100XXX 3 24.3

Women B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-3 SCO 3 1 4 6 51.9
1-3 HUN 2 3 1 4 6 59.2
1-3 SUI W2 3 1 4 6 60.7
4 GER 1 1 3 4 2 81.4
5 SLO 2 0 4 4 0 22.4
28.10.2016 8:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 1

GER 1

4 Höhne Mia
3 Kapp Lena
2 Wunderlich Fiona
1 Mayerhans Laura
SKIP Kapp Lena
VICESKIP Höhne Mia
barva kamene
2020020- 6 74.6
SLO 2

SLO 2

4 Černe Patricija
3 Černe Nika
2 Smolej Ana
1 Gregori Liza
SKIP Černe Nika
VICESKIP Černe Patricija
barva kamene *
0200001- 3 50.2
28.10.2016 8:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SCO

SCO

4 Sinclair Sophie
3 Brown Naomi
2 Smith Mili
1 Jackson Sophie
SKIP Jackson Sophie
barva kamene *
110223-- 9 16.1
SUI W2

SUI W2

4 Wüest Nora
3 Müller Ladina
2 Winter Karin
1 Gugler Lisa
SKIP Wüest Nora
VICESKIP Müller Ladina
náhradník Tonoli Vanessa
barva kamene
002000-- 2 34.4
28.10.2016 14:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 1

GER 1

4 Höhne Mia
3 Kapp Lena
2 Wunderlich Fiona
1 Mayerhans Laura
SKIP Kapp Lena
VICESKIP Höhne Mia
barva kamene
003001000 4 92.4
SCO

SCO

4 Sinclair Sophie
3 Brown Naomi
2 Smith Mili
1 Jackson Sophie
SKIP Jackson Sophie
barva kamene *
020010011 5 89.8
28.10.2016 14:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
HUN 2

HUN 2

4 Joó Linda
3 Micheller Dorottya
2 Bíró Bernadett
1 Dobor Regina
SKIP Joó Linda
VICESKIP Micheller Dorottya
barva kamene
01012022 8 31.2
SLO 2

SLO 2

4 Černe Patricija
3 Černe Nika
2 Smolej Ana
1 Gregori Liza
SKIP Černe Nika
VICESKIP Černe Patricija
barva kamene *
20100200 5 10.8
28.10.2016 20:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
HUN 2

HUN 2

4 Joó Linda
3 Micheller Dorottya
2 Bíró Bernadett
1 Dobor Regina
SKIP Joó Linda
VICESKIP Micheller Dorottya
barva kamene *
00211001 5 48.9
GER 1

GER 1

4 Höhne Mia
3 Kapp Lena
2 Wunderlich Fiona
1 Mayerhans Laura
SKIP Kapp Lena
VICESKIP Höhne Mia
barva kamene
11000110 4 77.2
28.10.2016 20:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO 2

SLO 2

4 Černe Patricija
3 Černe Nika
2 Smolej Ana
1 Gregori Liza
SKIP Černe Nika
VICESKIP Černe Patricija
barva kamene *
2000100- 3 6.3
SUI W2

SUI W2

4 Tonoli Vanessa
3 Müller Ladina
2 Winter Karin
1 Gugler Lisa
SKIP Tonoli Vanessa
VICESKIP Müller Ladina
náhradník Wüest Nora
barva kamene
0130003- 7 66.4
29.10.2016 11:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO 2

SLO 2

4 Černe Patricija
3 Černe Nika
2 Smolej Ana
1 Gregori Liza
SKIP Černe Nika
VICESKIP Černe Patricija
barva kamene
001010-- 2 110.1
SCO

SCO

4 Jackson Sophie
3 Brown Naomi
2 Smith Mili
1 Sinclair Sophie
SKIP Jackson Sophie
VICESKIP Brown Naomi
barva kamene *
330101-- 8 73.5
29.10.2016 11:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI W2

SUI W2

4 Tonoli Vanessa
3 Müller Ladina
2 Wüest Nora
1 Winter Karin
SKIP Winter Karin
VICESKIP Müller Ladina
náhradník Wüest Nora
barva kamene *
0401121- 9 132.2
HUN 2

HUN 2

4 Joó Linda
3 Micheller Dorottya
2 Bíró Bernadett
1 Dobor Regina
SKIP Joó Linda
VICESKIP Micheller Dorottya
barva kamene
3010000- 4 185.4
29.10.2016 16:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI W2

SUI W2

4 Tonoli Vanessa
3 Wüest Nora
2 Winter Karin
1 Gugler Lisa
SKIP Wüest Nora
VICESKIP Tonoli Vanessa
náhradník Müller Ladina
barva kamene *
0210103X 7 81.3
GER 1

GER 1

4 Höhne Mia
3 Kapp Lena
2 Wunderlich Fiona
1 Mayerhans Laura
SKIP Kapp Lena
VICESKIP Höhne Mia
barva kamene
2001010X 4 185.4
29.10.2016 16:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SCO

SCO

4 Jackson Sophie
3 Brown Naomi
2 Smith Mili
1 Sinclair Sophie
SKIP Jackson Sophie
VICESKIP Brown Naomi
barva kamene *
10201010 5 66.2
HUN 2

HUN 2

4 Joó Linda
3 Micheller Dorottya
2 Bíró Bernadett
1 Dobor Regina
SKIP Joó Linda
VICESKIP Micheller Dorottya
barva kamene
01020201 6 97.4

Men A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 SUI 2 3 0 3 6 39.2
2 HUN 1 2 1 3 4 37.2
3 ESP 1 1 2 3 2 131.6
4 SVK 0 3 3 0 45.3
28.10.2016 11:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
SKIP Garcia Vez Gontzal
VICESKIP De Paz Cureses Eduardo
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
001002-- 3 170
HUN 1

HUN 1

4 Kovacs Botond
3 Tatár Lőrinc
2 Szarvas Kristóf
1 Nagy Viktor
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Kovacs Botond
barva kamene *
040310-- 8 80.7
28.10.2016 11:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI 2

SUI 2

4 Stucki Fabian
3 Schnider Andrin
2 Inniger Oliver
1 Meier Ilian
SKIP Schnider Andrin
VICESKIP Stucki Fabian
barva kamene *
322225XX 16 99.9
SVK

SVK

4 Horáček Ján
3 Červenka Jakub
2 Sýkora Marek
1 Masaryk Robert
SKIP Červenka Jakub
VICESKIP Horáček Ján
barva kamene
000000XX 0 185.4
28.10.2016 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
SKIP Garcia Vez Gontzal
VICESKIP De Paz Cureses Eduardo
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
00200100 3 185.4
SUI 2

SUI 2

4 Stucki Fabian
3 Schnider Andrin
2 Inniger Oliver
1 Meier Ilian
SKIP Schnider Andrin
VICESKIP Stucki Fabian
barva kamene *
02010002 5 62.5
28.10.2016 17:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
HUN 1

HUN 1

4 Kovacs Botond
3 Tatár Lőrinc
2 Szarvas Kristóf
1 Nagy Viktor
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Kovacs Botond
barva kamene *
040660-- 16 32
SVK

SVK

4 Horáček Ján
3 Červenka Jakub
2 Sýkora Marek
1 Masaryk Robert
SKIP Červenka Jakub
VICESKIP Horáček Ján
barva kamene
101001-- 3 56.4
29.10.2016 14:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
HUN 1

HUN 1

4 Kovacs Botond
3 Tatár Lőrinc
2 Szarvas Kristóf
1 Nagy Viktor
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Kovacs Botond
barva kamene
0001002- 3 42.3
SUI 2

SUI 2

4 Stucki Fabian
3 Schnider Andrin
2 Inniger Oliver
1 Meier Ilian
SKIP Schnider Andrin
VICESKIP Stucki Fabian
barva kamene *
0100320- 6 15.8
29.10.2016 14:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SVK

SVK

4 Horáček Ján
3 Červenka Jakub
2 Sýkora Marek
1 Masaryk Robert
SKIP Červenka Jakub
VICESKIP Horáček Ján
barva kamene *
1001022- 6 34.2
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
SKIP Garcia Vez Gontzal
VICESKIP De Paz Cureses Eduardo
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
0520200- 9 93.1

Men B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 SUI 1 4 0 4 8 49.2
2 CZE 1 3 1 4 6 119.8
3 GER 2 2 4 4 75.6
4 NED 1 3 4 2 45.1
5 SLO 1 0 4 4 0 76.5
28.10.2016 11:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO 1

SLO 1

4 Sever Štefan
3 Stopar Aljaž
2 Gregori Noel
1 Prezelj Luka
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Stopar Aljaž
barva kamene
0101010- 3 32.8
NED

NED

4 Van den Hurk Tobias
3 Bolkenbaas Olaf
2 Kuijpers Jop
1 Klomp Bart
SKIP Van den Hurk Tobias
VICESKIP Bolkenbaas Olaf
náhradník Spits Simon
barva kamene *
1020001- 4 29
28.10.2016 11:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI 1

SUI 1

4 Hӧsli Marco
3 Hӧsli Philipp
2 Hefti Marco
1 Schuler Stefan
SKIP Hӧsli Marco
VICESKIP Hӧsli Philipp
barva kamene *
3020201- 8 17.1
GER

GER

4 Muskatewitz Marc
3 Totzek Sixten
2 Haag Jan-Luca
1 Weiler Marc
SKIP Muskatewitz Marc
VICESKIP Totzek Sixten
barva kamene
0104010- 6 40.2
28.10.2016 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 1

CZE 1

4 Mareš Pavel
3 Verner David
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Verner David
náhradník Švarc Dominik
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
00102023 8 185.4
GER

GER

4 Muskatewitz Marc
3 Totzek Sixten
2 Haag Jan-Luca
1 Weiler Marc
SKIP Muskatewitz Marc
VICESKIP Totzek Sixten
barva kamene *
02030100 6 185.4
28.10.2016 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI 1

SUI 1

4 Hӧsli Marco
3 Hӧsli Philipp
2 Hefti Marco
1 Schuler Stefan
SKIP Hӧsli Marco
VICESKIP Hӧsli Philipp
barva kamene *
300131-- 8 109.7
SLO 1

SLO 1

4 Sever Štefan
3 Stopar Aljaž
2 Gregori Noel
1 Prezelj Luka
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Stopar Aljaž
barva kamene
001000-- 1 185.4
29.10.2016 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 1

CZE 1

4 Mareš Pavel
3 Verner David
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Verner David
náhradník Švarc Dominik
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
312030-- 9 0
NED

NED

4 Van den Hurk Tobias
3 Bolkenbaas Olaf
2 Kuijpers Jop
1 Klomp Bart
SKIP Van den Hurk Tobias
VICESKIP Bolkenbaas Olaf
náhradník Spits Simon
barva kamene
000101-- 2 185.4
29.10.2016 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SLO 1

SLO 1

4 Sever Štefan
3 Stopar Aljaž
2 Gregori Noel
1 Prezelj Luka
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Stopar Aljaž
barva kamene
1020010- 4 101.2
GER

GER

4 Muskatewitz Marc
3 Totzek Sixten
2 Haag Jan-Luca
1 Weiler Marc
SKIP Muskatewitz Marc
VICESKIP Totzek Sixten
barva kamene *
0203101- 7 1.2
29.10.2016 14:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 1

CZE 1

4 Mareš Pavel
3 Verner David
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Verner David
náhradník Švarc Dominik
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
11101021 7 173.9
SLO 1

SLO 1

4 Sever Štefan
3 Stopar Aljaž
2 Gregori Noel
1 Prezelj Luka
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Stopar Aljaž
barva kamene *
00020300 5 95.6
29.10.2016 14:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI 1

SUI 1

4 Hӧsli Marco
3 Hӧsli Philipp
2 Hefti Marco
1 Schuler Stefan
SKIP Hӧsli Marco
VICESKIP Hӧsli Philipp
barva kamene *
1000300- 4 20.9
NED

NED

4 Van den Hurk Tobias
3 Bolkenbaas Olaf
2 Kuijpers Jop
1 Klomp Bart
SKIP Van den Hurk Tobias
VICESKIP Bolkenbaas Olaf
náhradník Spits Simon
barva kamene
0011010- 3 51.4
29.10.2016 19:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER

GER

4 Muskatewitz Marc
3 Totzek Sixten
2 Haag Jan-Luca
1 Weiler Marc
SKIP Muskatewitz Marc
VICESKIP Totzek Sixten
barva kamene
1050103- 10 185.4
NED

NED

4 Van den Hurk Tobias
3 Bolkenbaas Olaf
2 Kuijpers Jop
1 Klomp Bart
SKIP Van den Hurk Tobias
VICESKIP Bolkenbaas Olaf
náhradník Spits Simon
barva kamene *
0201010- 4 54.9
29.10.2016 19:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 1

CZE 1

4 Mareš Pavel
3 Verner David
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Verner David
náhradník Švarc Dominik
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
1010020- 4 185.4
SUI 1

SUI 1

4 Hӧsli Marco
3 Hӧsli Philipp
2 Hefti Marco
1 Schuler Stefan
SKIP Hӧsli Marco
VICESKIP Hӧsli Philipp
barva kamene *
0101104- 7 171.7

1/4 Final Men

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 ESP 1 1 0 1 2
1-4 SUI 2 1 0 1 2
1-4 SUI 1 1 0 1 2
1-4 GER 1 0 1 2
5-8 HUN 1 0 1 1 0
5-8 SVK 0 1 1 0
5-8 CZE 1 0 1 1 0
5-8 NED 0 1 1 0
30.10.2016 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
HUN 1

HUN 1

4 Kovacs Botond
3 Tatár Lőrinc
2 Szarvas Kristóf
1 Nagy Viktor
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Kovacs Botond
barva kamene *
010000XX 1
GER

GER

4 Muskatewitz Marc
3 Totzek Sixten
2 Haag Jan-Luca
1 Weiler Marc
SKIP Muskatewitz Marc
VICESKIP Totzek Sixten
barva kamene
002222XX 8
30.10.2016 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI 2

SUI 2

4 Stucki Fabian
3 Schnider Andrin
2 Inniger Oliver
1 Meier Ilian
SKIP Schnider Andrin
VICESKIP Stucki Fabian
barva kamene *
204001XX 7
NED

NED

4 Van den Hurk Tobias
3 Bolkenbaas Olaf
2 Kuijpers Jop
1 Klomp Bart
SKIP Van den Hurk Tobias
VICESKIP Bolkenbaas Olaf
náhradník Spits Simon
barva kamene
010110XX 3
30.10.2016 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
SKIP Garcia Vez Gontzal
VICESKIP De Paz Cureses Eduardo
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
202022XX 8
CZE 1

CZE 1

4 Mareš Pavel
3 Verner David
2 Blahovec Martin
1 Klípa Lukáš
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Verner David
náhradník Švarc Dominik
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
000100XX 1
30.10.2016 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SVK

SVK

4 Horáček Ján
3 Červenka Jakub
2 Sýkora Marek
1 Masaryk Robert
SKIP Červenka Jakub
VICESKIP Horáček Ján
barva kamene
100001XX 2
SUI 1

SUI 1

4 Hӧsli Marco
3 Hӧsli Philipp
2 Hefti Marco
1 Schuler Stefan
SKIP Hӧsli Marco
VICESKIP Hӧsli Philipp
barva kamene *
023040XX 9

Semifinal Women

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 SUI W1 1 0 1 2
1-2 SCO 1 0 1 2
3-4 GER 2 0 1 1 0
3-4 HUN 2 0 1 1 0
30.10.2016 11:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI W1

SUI W1

4 Gauchat Marine
3 Gauchat Ophélie
2 Gimmel Fabienne
1 Werder Tanja
SKIP Gauchat Marine
VICESKIP Gauchat Ophélie
barva kamene *
0020022- 6
HUN 2

HUN 2

4 Joó Linda
3 Micheller Dorottya
2 Bíró Bernadett
1 Dobor Regina
SKIP Joó Linda
VICESKIP Micheller Dorottya
barva kamene
0101100- 3
30.10.2016 11:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SCO

SCO

4 Jackson Sophie
3 Brown Naomi
2 Smith Mili
1 Sinclair Sophie
SKIP Jackson Sophie
VICESKIP Brown Naomi
barva kamene *
0100033- 7
GER 2

GER 2

4 Fomm Klara
3 Rösel Sophia
2 Mücke Franziska
1 Schöberl Leonie
SKIP Fomm Klara
VICESKIP Rösel Sophia
náhradník Griesser Marlene
barva kamene
1011100- 4

Semifinal Men

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 SUI 2 1 0 1 2
1-2 GER 1 0 1 2
3-4 ESP 1 0 1 1 0
3-4 SUI 1 0 1 1 0
30.10.2016 11:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI 1

SUI 1

4 Hӧsli Marco
3 Hӧsli Philipp
2 Hefti Marco
1 Schuler Stefan
SKIP Hӧsli Marco
VICESKIP Hӧsli Philipp
barva kamene *
01020100 4
GER

GER

4 Muskatewitz Marc
3 Totzek Sixten
2 Haag Jan-Luca
1 Weiler Marc
SKIP Muskatewitz Marc
VICESKIP Totzek Sixten
barva kamene
00103001 5
30.10.2016 11:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI 2

SUI 2

4 Stucki Fabian
3 Schnider Andrin
2 Inniger Oliver
1 Meier Ilian
SKIP Schnider Andrin
VICESKIP Stucki Fabian
barva kamene *
0020111X 5
ESP 1

ESP 1

4 Campos Xavier
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Garcia Vez Gontzal
SKIP Garcia Vez Gontzal
VICESKIP De Paz Cureses Eduardo
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
0101000X 2

Bronze Women

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 GER 2 1 0 1 2
2 HUN 2 0 1 1 0
30.10.2016 14:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
GER 2

GER 2

4 Fomm Klara
3 Rösel Sophia
2 Mücke Franziska
1 Schöberl Leonie
SKIP Fomm Klara
VICESKIP Rösel Sophia
náhradník Griesser Marlene
barva kamene *
10301003 8
HUN 2

HUN 2

4 Miklai Henriett
3 Joó Linda
2 Dobor Regina
1 Bíró Bernadett
SKIP Joó Linda
VICESKIP Miklai Henriett
barva kamene
01020110 5

Bronze Men

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 SUI 1 1 0 1 2
2 ESP 1 0 1 1 0
30.10.2016 14:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
ESP 1

ESP 1

4 Garcia Vez Gontzal
3 De Paz Cureses Eduardo
2 Garcia Andres
1 Campos Xavier
SKIP Garcia Vez Gontzal
VICESKIP De Paz Cureses Eduardo
náhradník Ramiro Alberto
barva kamene
0200010- 3
SUI 1

SUI 1

4 Hӧsli Marco
3 Hӧsli Philipp
2 Hefti Marco
1 Schuler Stefan
SKIP Hӧsli Marco
VICESKIP Hӧsli Philipp
barva kamene *
3011002- 7

Final Women

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 SCO 1 0 1 2
2 SUI W1 0 1 1 0
30.10.2016 14:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SCO

SCO

4 Jackson Sophie
3 Brown Naomi
2 Smith Mili
1 Sinclair Sophie
SKIP Jackson Sophie
VICESKIP Brown Naomi
barva kamene
0020210- 5
SUI W1

SUI W1

4 Gauchat Marine
3 Gauchat Ophélie
2 Gimmel Fabienne
1 Werder Tanja
SKIP Gauchat Marine
VICESKIP Gauchat Ophélie
barva kamene *
0102001- 4

Final Men

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 GER 1 0 1 2
2 SUI 2 0 1 1 0
30.10.2016 14:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
SUI 2

SUI 2

4 Stucki Fabian
3 Schnider Andrin
2 Inniger Oliver
1 Meier Ilian
SKIP Schnider Andrin
VICESKIP Stucki Fabian
barva kamene *
0001001- 2
GER

GER

4 Muskatewitz Marc
3 Totzek Sixten
2 Haag Jan-Luca
1 Weiler Marc
SKIP Muskatewitz Marc
VICESKIP Totzek Sixten
barva kamene
1000110- 3