horni
vs
 

Olympic Hopes Prague 2017

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1-12 Oberstdorf 1
soupiska
Messenzehl Felix
Meyer Konstantin
Scheuerl Elisa
Speiser Johanna
4 0 1 5 22 34
1-12 Oberstdorf 2
soupiska
Messenzehl Sara
Scheuerl Johannes
Schmitz Hanna
Speiser Felix
3 0 2 5 14 27
1-12 CK Olimpija Slovenija
soupiska
Rogelj Naj
Rogelj Timmy
Šturm Filip
Zelinka Brin Javor
1 1 2 4 12 16
1-12 HUN 1
soupiska
Joó Linda
Nagy Laura Karolina
Nagy Viktor
Tatár Lőrinc
4 0 1 5 17 36
1-12 POL
soupiska
Bzowka Karolina
Janowski Maciek
Jarosinski Kacper
Szewczyk Maksymilian
Weiss Olivia
3 0 2 5 13 27
1-12 Adamant 1
soupiska
Fedotova Viktoriia
Kulumbekova Aleksandra
Mikhailova Iuliia
Telizhnik Daria
3 1 1 5 14 27
1-12 Adamant 2
soupiska
Belskaia Iana
Dvorkina Milana
Moiseeva Taisiia
Petukhova Daria
1 0 3 4 7 11
1-12 Fijan
soupiska
Bruinsma Donovan
Fijan Sjoerd
Kap Shauna
Wortel Louisa
1 2 2 5 14 18
1-12 CZE 1
soupiska
photo Farková Kristýna
photo Hercoková Eliška
photo Koscelanská Klára
photo Vašáková Veronika
photo Zelingrová Julie
0 0 4 4 9 13
1-12 CZE 2
soupiska
photo Kövér Maroš
photo Krátký Tomáš
Pecha Kryštof
Pražáková Zuzana
photo Přerovská Magdalena
photo Zahořík Jakub
1 0 3 4 10 14
1-12 Třešňovka
soupiska
photo Brož Filip
photo Chabičovský Vít
photo Jurníček Jakub
photo Smatana Richard
photo Svoboda Matyáš
1 2 2 5 12 20
1-12 Jičín
soupiska
Bodlák Ondřej ml.
Kaván Matěj
photo Mach Vlastimil
Žďárský Kryštof
3 0 2 5 18 35

Group A

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 HUN 1 2 0 0 2 4 9 18 19.9
2 Jičín 1 0 1 2 2 8 14 86
3 Oberstdorf 2 1 0 1 2 2 4 10 128.2
4 Adamant 2 0 0 2 2 0 2 4 117.3
10.3.2017 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Oberstdorf 2

Oberstdorf 2

4 Scheuerl Johannes
3 Messenzehl Sara
2 Schmitz Hanna
1 Speiser Felix
SKIP Scheuerl Johannes
VICESKIP Messenzehl Sara
barva kamene
000000-- 0 185.4 76.9
HUN 1

HUN 1

4 Joó Linda
3 Tatár Lőrinc
2 Nagy Viktor
1 Nagy Laura Karolina
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Joó Linda
barva kamene *
122132-- 11 48.8 13.6
10.3.2017 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Jičín

Jičín

4 Žďárský Kryštof
3 Mach Vlastimil
2 Kaván Matěj
1 Bodlák Ondřej ml.
SKIP Žďárský Kryštof
VICESKIP Mach Vlastimil
barva kamene
301213-- 10 96.8 185.4
Adamant 2

Adamant 2

4 Moiseeva Taisiia
3 Petukhova Daria
2 Dvorkina Milana
1 Belskaia Iana
SKIP Moiseeva Taisiia
VICESKIP Petukhova Daria
barva kamene *
030000-- 3 185.4 61
11.3.2017 11:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Jičín

Jičín

4 Žďárský Kryštof
3 Mach Vlastimil
2 Kaván Matěj
1 Bodlák Ondřej ml.
SKIP Žďárský Kryštof
VICESKIP Mach Vlastimil
barva kamene
012001-- 4 70.2 91
HUN 1

HUN 1

4 Joó Linda
3 Tatár Lőrinc
2 Nagy Viktor
1 Nagy Laura Karolina
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Joó Linda
barva kamene *
100240-- 7 12.6 33.6
11.3.2017 11:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Oberstdorf 2

Oberstdorf 2

4 Scheuerl Johannes
3 Messenzehl Sara
2 Schmitz Hanna
1 Speiser Felix
SKIP Scheuerl Johannes
VICESKIP Messenzehl Sara
barva kamene
432001-- 10 185.4 122.4
Adamant 2

Adamant 2

4 Moiseeva Taisiia
3 Petukhova Daria
2 Dvorkina Milana
1 Belskaia Iana
SKIP Moiseeva Taisiia
VICESKIP Petukhova Daria
barva kamene *
000100-- 1 105.5 185.4

Group B

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Třešňovka 1 1 0 2 3 8 13 80.2
2 Adamant 1 1 1 0 2 3 6 12 30.8
3 POL 1 0 1 2 2 5 13 94.8
4 CZE 2 0 0 2 2 0 5 8 64.1
10.3.2017 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE 2

CZE 2

4 Kövér Maroš
3 Pecha Kryštof
2 Pražáková Zuzana
1 Přerovská Magdalena
SKIP Kövér Maroš
VICESKIP Pecha Kryštof
náhradník Krátký Tomáš
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
101010-- 3 58.4 29.4
POL

POL

4 Szewczyk Maksymilian
3 Weiss Olivia
2 Bzowka Karolina
1 Janowski Maciek
SKIP Szewczyk Maksymilian
VICESKIP Weiss Olivia
náhradník Jarosinski Kacper
barva kamene
040201-- 7 185.4 5.7
10.3.2017 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka

Třešňovka

4 Jurníček Jakub
3 Chabičovský Vít
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Chabičovský Vít
náhradník Brož Filip
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
210201-- 6 71.5 40.9
Adamant 1

Adamant 1

4 Fedotova Viktoriia
3 Mikhailova Iuliia
2 Telizhnik Daria
1 Kulumbekova Aleksandra
SKIP Fedotova Viktoriia
VICESKIP Mikhailova Iuliia
barva kamene
005010-- 6 33.5 185.4
11.3.2017 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka

Třešňovka

4 Jurníček Jakub
3 Chabičovský Vít
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Chabičovský Vít
náhradník Brož Filip
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
110320-- 7 185.4 128.1
POL

POL

4 Szewczyk Maksymilian
3 Weiss Olivia
2 Bzowka Karolina
1 Janowski Maciek
SKIP Szewczyk Maksymilian
VICESKIP Weiss Olivia
náhradník Jarosinski Kacper
barva kamene *
004002-- 6 185.4 93.3
11.3.2017 11:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE 2

CZE 2

4 Kövér Maroš
3 Pecha Kryštof
2 Pražáková Zuzana
1 Přerovská Magdalena
SKIP Kövér Maroš
VICESKIP Pecha Kryštof
náhradník Krátký Tomáš
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
002030-- 5 185.4 104.5
Adamant 1

Adamant 1

4 Fedotova Viktoriia
3 Mikhailova Iuliia
2 Telizhnik Daria
1 Kulumbekova Aleksandra
SKIP Fedotova Viktoriia
VICESKIP Mikhailova Iuliia
barva kamene *
210201-- 6 30.6 28.4

Group C

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Oberstdorf 1 2 0 0 2 4 9 15 40.5
2 Fijan 1 1 0 2 3 6 10 164.3
3 CK Olimpija Slovenija 0 1 1 2 1 5 7 98.9
4 CZE 1 0 0 2 2 0 4 6 65.6
10.3.2017 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE 1

CZE 1

4 Koscelanská Klára
3 Hercoková Eliška
2 Zelingrová Julie
1 Farková Kristýna
SKIP Koscelanská Klára
VICESKIP Hercoková Eliška
náhradník Vašáková Veronika
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
010000-- 1 4.4 15.4
Oberstdorf 1

Oberstdorf 1

4 Messenzehl Felix
3 Scheuerl Elisa
2 Speiser Johanna
1 Meyer Konstantin
SKIP Messenzehl Felix
VICESKIP Scheuerl Elisa
barva kamene
102431-- 11 48.7 59.3
10.3.2017 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CK Olimpija Slovenija

CK Olimpija Slovenija

4 Rogelj Timmy
3 Zelinka Brin Javor
2 Šturm Filip
1 Rogelj Naj
SKIP Rogelj Timmy
VICESKIP Zelinka Brin Javor
barva kamene *
201100-- 4 35.5 185.4
Fijan

Fijan

4 Fijan Sjoerd
3 Kap Shauna
2 Wortel Louisa
1 Bruinsma Donovan
SKIP Fijan Sjoerd
VICESKIP Kap Shauna
barva kamene
020011-- 4 185.4 122.1
11.3.2017 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CK Olimpija Slovenija

CK Olimpija Slovenija

4 Rogelj Timmy
3 Zelinka Brin Javor
2 Šturm Filip
1 Rogelj Naj
SKIP Rogelj Timmy
VICESKIP Zelinka Brin Javor
barva kamene
020010-- 3 185.4 75.7
Oberstdorf 1

Oberstdorf 1

4 Messenzehl Felix
3 Scheuerl Elisa
2 Speiser Johanna
1 Meyer Konstantin
SKIP Messenzehl Felix
VICESKIP Scheuerl Elisa
barva kamene *
101101-- 4 13.4 185.4
11.3.2017 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE 1

CZE 1

4 Koscelanská Klára
3 Hercoková Eliška
2 Zelingrová Julie
1 Farková Kristýna
SKIP Koscelanská Klára
VICESKIP Hercoková Eliška
náhradník Vašáková Veronika
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
003011-- 5 185.4 177.1
Fijan

Fijan

4 Fijan Sjoerd
3 Kap Shauna
2 Wortel Louisa
1 Bruinsma Donovan
SKIP Fijan Sjoerd
VICESKIP Kap Shauna
barva kamene
120300-- 6 185.4 185.4

Group D

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Adamant 2 1 0 0 1 2 4 6 17.2
2 Adamant 1 1 0 0 1 2 3 6 70.3
3-4 CZE 2 1 0 0 1 2 3 4 60.6
3-4 POL 1 0 0 1 2 3 4 185.4
5 HUN 1 1 0 0 1 2 2 5 57.9
6 Fijan 0 1 0 1 1 4 4 185.4
7 Třešňovka 0 1 0 1 1 2 4 37.4
8 Jičín 0 0 1 1 0 3 5 185.4
9 Oberstdorf 1 0 0 1 1 0 3 4 67.6
10 Oberstdorf 2 0 0 1 1 0 3 3 161.5
11-12 CZE 1 0 0 1 1 0 2 2 139.4
11-12 CK Olimpija Slovenija 0 0 1 1 0 2 2 185.4
11.3.2017 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Fijan

Fijan

4 Fijan Sjoerd
3 Kap Shauna
2 Wortel Louisa
1 Bruinsma Donovan
SKIP Fijan Sjoerd
VICESKIP Kap Shauna
barva kamene
101101-- 4 185.4 185.4
Třešňovka

Třešňovka

4 Jurníček Jakub
3 Chabičovský Vít
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Chabičovský Vít
náhradník Brož Filip
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
010030-- 4 185.4 37.4
11.3.2017 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Jičín

Jičín

4 Žďárský Kryštof
3 Mach Vlastimil
2 Kaván Matěj
1 Bodlák Ondřej ml.
SKIP Žďárský Kryštof
VICESKIP Mach Vlastimil
barva kamene
020210-- 5 185.4 185.4
Adamant 1

Adamant 1

4 Fedotova Viktoriia
3 Mikhailova Iuliia
2 Telizhnik Daria
1 Kulumbekova Aleksandra
SKIP Fedotova Viktoriia
VICESKIP Mikhailova Iuliia
barva kamene *
202002-- 6 70.3 90.4
11.3.2017 14:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Oberstdorf 2

Oberstdorf 2

4 Scheuerl Johannes
3 Messenzehl Sara
2 Schmitz Hanna
1 Speiser Felix
SKIP Scheuerl Johannes
VICESKIP Messenzehl Sara
barva kamene *
110001-- 3 161.5 185.4
POL

POL

4 Szewczyk Maksymilian
3 Weiss Olivia
2 Bzowka Karolina
1 Janowski Maciek
SKIP Szewczyk Maksymilian
VICESKIP Weiss Olivia
náhradník Jarosinski Kacper
barva kamene
002110-- 4 185.4 185.4
11.3.2017 14:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Oberstdorf 1

Oberstdorf 1

4 Messenzehl Felix
3 Scheuerl Elisa
2 Speiser Johanna
1 Meyer Konstantin
SKIP Messenzehl Felix
VICESKIP Scheuerl Elisa
barva kamene
021010-- 4 185.4 67.6
HUN 1

HUN 1

4 Joó Linda
3 Tatár Lőrinc
2 Nagy Viktor
1 Nagy Laura Karolina
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Joó Linda
barva kamene *
300200-- 5 57.9 185.4
11.3.2017 18:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE 2

CZE 2

4 Kövér Maroš
3 Pecha Kryštof
2 Pražáková Zuzana
1 Přerovská Magdalena
SKIP Kövér Maroš
VICESKIP Pecha Kryštof
náhradník Krátký Tomáš
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
100012-- 4 185.4 60.6
CK Olimpija Slovenija

CK Olimpija Slovenija

4 Rogelj Timmy
3 Zelinka Brin Javor
2 Šturm Filip
1 Rogelj Naj
SKIP Rogelj Timmy
VICESKIP Zelinka Brin Javor
barva kamene
001100-- 2 185.4 185.4
11.3.2017 18:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Adamant 2

Adamant 2

4 Moiseeva Taisiia
3 Petukhova Daria
2 Dvorkina Milana
1 Belskaia Iana
SKIP Moiseeva Taisiia
VICESKIP Petukhova Daria
barva kamene *
010113-- 6 17.2 185.4
CZE 1

CZE 1

4 Koscelanská Klára
3 Hercoková Eliška
2 Zelingrová Julie
1 Farková Kristýna
SKIP Koscelanská Klára
VICESKIP Hercoková Eliška
náhradník Vašáková Veronika
trenér HORÁK Petr
barva kamene
101000-- 2 139.4 159.4

Group E

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Oberstdorf 1 1 0 0 1 2 6 10 53.6
2 CK Olimpija Slovenija 1 0 0 1 2 5 7 185.4
3-4 Jičín 1 0 0 1 2 4 9 83.2
3-4 POL 1 0 0 1 2 4 9 185.4
5 Adamant 1 1 0 0 1 2 4 6 13.7
6 Oberstdorf 2 1 0 0 1 2 3 7 101.5
7 CZE 1 0 0 1 1 0 3 5 185.4
8 HUN 1 0 0 1 1 0 2 4 107.5
9-10 CZE 2 0 0 1 1 0 2 2 25.1
9-10 Fijan 0 0 1 1 0 2 2 122.7
11 Adamant 2 0 0 1 1 0 1 1 134.7
12 Třešňovka 0 0 1 1 0 0 0 26.5
11.3.2017 18:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Adamant 1

Adamant 1

4 Fedotova Viktoriia
3 Mikhailova Iuliia
2 Telizhnik Daria
1 Kulumbekova Aleksandra
SKIP Fedotova Viktoriia
VICESKIP Mikhailova Iuliia
barva kamene *
101202-- 6 58.4 13.7
HUN 1

HUN 1

4 Joó Linda
3 Tatár Lőrinc
2 Nagy Viktor
1 Nagy Laura Karolina
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Joó Linda
barva kamene
030010-- 4 107.5 185.4
11.3.2017 18:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka

Třešňovka

4 Jurníček Jakub
3 Chabičovský Vít
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Chabičovský Vít
náhradník Brož Filip
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
000000-- 0 64.9 26.5
Oberstdorf 1

Oberstdorf 1

4 Messenzehl Felix
3 Scheuerl Elisa
2 Speiser Johanna
1 Meyer Konstantin
SKIP Messenzehl Felix
VICESKIP Scheuerl Elisa
barva kamene
111313-- 10 69.5 53.6
12.3.2017 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
POL

POL

4 Szewczyk Maksymilian
3 Weiss Olivia
2 Bzowka Karolina
1 Janowski Maciek
SKIP Szewczyk Maksymilian
VICESKIP Weiss Olivia
náhradník Jarosinski Kacper
barva kamene
221040-- 9 185.4 185.4
Fijan

Fijan

4 Fijan Sjoerd
3 Kap Shauna
2 Wortel Louisa
1 Bruinsma Donovan
SKIP Fijan Sjoerd
VICESKIP Kap Shauna
barva kamene *
000101-- 2 122.7 185.4
12.3.2017 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE 2

CZE 2

4 Kövér Maroš
3 Pecha Kryštof
2 Pražáková Zuzana
1 Přerovská Magdalena
SKIP Kövér Maroš
VICESKIP Pecha Kryštof
náhradník Krátký Tomáš
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
001100-- 2 133.4 25.1
Jičín

Jičín

4 Žďárský Kryštof
3 Mach Vlastimil
2 Kaván Matěj
1 Bodlák Ondřej ml.
SKIP Žďárský Kryštof
VICESKIP Mach Vlastimil
barva kamene
420021-- 9 185.4 83.2
12.3.2017 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE 1

CZE 1

4 Koscelanská Klára
3 Hercoková Eliška
2 Zelingrová Julie
1 Farková Kristýna
SKIP Koscelanská Klára
VICESKIP Hercoková Eliška
náhradník Vašáková Veronika
trenér HORÁK Petr
barva kamene
010022-- 5 185.4 185.4
Oberstdorf 2

Oberstdorf 2

4 Scheuerl Johannes
3 Messenzehl Sara
2 Schmitz Hanna
1 Speiser Felix
SKIP Scheuerl Johannes
VICESKIP Messenzehl Sara
barva kamene *
303100-- 7 101.5 185.4
12.3.2017 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CK Olimpija Slovenija

CK Olimpija Slovenija

4 Rogelj Timmy
3 Zelinka Brin Javor
2 Šturm Filip
1 Rogelj Naj
SKIP Rogelj Timmy
VICESKIP Zelinka Brin Javor
barva kamene
110212-- 7 185.4 185.4
Adamant 2

Adamant 2

4 Moiseeva Taisiia
3 Petukhova Daria
2 Dvorkina Milana
1 Belskaia Iana
SKIP Moiseeva Taisiia
VICESKIP Petukhova Daria
barva kamene *
001000-- 1 185.4 134.7

7th place

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Oberstdorf 2 1 0 1 2 60.1
2 Třešňovka 0 1 1 0 84.9
12.3.2017 12:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka

Třešňovka

4 Jurníček Jakub
3 Chabičovský Vít
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Chabičovský Vít
náhradník Brož Filip
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
000120-- 3 84.9 108.4
Oberstdorf 2

Oberstdorf 2

4 Scheuerl Johannes
3 Messenzehl Sara
2 Schmitz Hanna
1 Speiser Felix
SKIP Scheuerl Johannes
VICESKIP Messenzehl Sara
barva kamene
231001-- 7 60.1 185.4

5th place

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Jičín 1 0 1 2 17.8
2 Fijan 0 1 1 0 28.6
12.3.2017 12:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Fijan

Fijan

4 Fijan Sjoerd
3 Kap Shauna
2 Wortel Louisa
1 Bruinsma Donovan
SKIP Fijan Sjoerd
VICESKIP Kap Shauna
barva kamene
010100-- 2 185.4 28.6
Jičín

Jičín

4 Žďárský Kryštof
3 Mach Vlastimil
2 Kaván Matěj
1 Bodlák Ondřej ml.
SKIP Žďárský Kryštof
VICESKIP Mach Vlastimil
barva kamene *
302002-- 7 185.4 17.8

Bronze

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 HUN 1 1 0 1 2 0.00
2 POL 0 1 1 0 99.4
12.3.2017 12:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
POL

POL

4 Szewczyk Maksymilian
3 Weiss Olivia
2 Bzowka Karolina
1 Janowski Maciek
SKIP Szewczyk Maksymilian
VICESKIP Weiss Olivia
náhradník Jarosinski Kacper
barva kamene
00100--- 1 185.4 99.4
HUN 1

HUN 1

4 Joó Linda
3 Tatár Lőrinc
2 Nagy Viktor
1 Nagy Laura Karolina
SKIP Nagy Viktor
VICESKIP Joó Linda
barva kamene *
13032--- 9 0 6.1

Final

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Oberstdorf 1 1 0 1 2 49
2 Adamant 1 0 1 1 0 38.6
12.3.2017 12:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Oberstdorf 1

Oberstdorf 1

4 Messenzehl Felix
3 Scheuerl Elisa
2 Speiser Johanna
1 Meyer Konstantin
SKIP Messenzehl Felix
VICESKIP Scheuerl Elisa
barva kamene *
110201-- 5 61.2 49
Adamant 1

Adamant 1

4 Fedotova Viktoriia
3 Mikhailova Iuliia
2 Telizhnik Daria
1 Kulumbekova Aleksandra
SKIP Fedotova Viktoriia
VICESKIP Mikhailova Iuliia
barva kamene
003000-- 3 185.4 38.6














































dolni
    Český svaz curlingu © 2009