• vs
     

    1.liga – muži

    tým výhry prohry zápasy endy kameny
    1 Ledoborci 7
    soupiska
    photo Bukovský Martin
    photo Candra Jiří
    photo Dolejší Michal
    photo Krofika Pavel
    photo Ťuík Jan
    13 2 15 59 101
    2 Zbraslav OH
    soupiska
    photo Klíma Karel
    photo Mulač Martin
    photo Sedlář Jan
    photo Skála Jakub
    photo Večeř Michael
    13 3 16 56 98
    3 Cherry Stones
    soupiska
    photo Dáňa Petr
    photo Jurníček Jakub
    photo Málek Jaroslav
    photo Málek Pavel
    photo Neznal Matěj
    photo Svoboda Matyáš
    photo Tomíšek Marek
    12 4 16 61 97
    4 Letící kameny
    soupiska
    photo Fencl Jan
    photo Plzák Miloš
    photo Suchý Jiří
    photo Zinga Vít
    photo Žďárský Radek
    9 6 15 46 84
    5 Kolibris 5
    soupiska
    photo Břenek Radim
    photo Foltýn Vladimír
    photo Hajtl Luděk
    photo Havel Jaroslav
    photo Moučka Michal
    Škácha David
    7 7 14 44 80
    6 Brno - Západ
    soupiska
    photo Kovač Adam
    photo Kovač Petr
    photo Plachý Lukáš
    photo Resl Jiří
    photo Semík Oldřich
    photo Tesař Jaroslav
    photo Ženatý Sebastian
    8 6 14 43 72
    7 Dion CÉLINE
    soupiska
    photo Frederiksen Sune
    photo Hron Štěpán
    photo Klíma Tomáš ml.
    photo Krupanský Kryštof
    photo Provázek Jiří
    photo Zelingr Jan
    7 7 14 54 84
    8 Dion 1
    soupiska
    photo Čepela Tomáš
    photo Kašťák Ondřej
    photo Kitzberger Luboš
    photo Nič Miroslav
    photo Prágr Jiří
    photo Slavík Petr
    photo Uher Karel
    8 6 14 51 79
    9 Ledoborci 1
    soupiska
    photo Hobzik Richard
    photo Hubálek Václav
    photo Krupanský René
    photo Podrábský Josef
    photo Zich Martin
    6 8 14 46 85
    10 PLC S&K
    soupiska
    photo Láznička Michal
    photo Michalka Rastislav
    photo Načeradský Petr
    photo Prchlík Aleš
    photo Štěpánek Petr
    photo Vojtuš Vlastimil
    7 7 14 43 73
    11 Morning star Přírodověda
    soupiska
    photo Denemark (Šebek) Ivo
    photo Hron Tomáš
    photo Janhuba Radek
    photo Koška Pavel
    photo Kuboň David
    photo Miklík Dalibor
    6 8 14 45 72
    12 Zbraslav R
    soupiska
    photo Klíma Radek
    photo Klíma Tomáš
    photo Liamaev Danila
    photo Samueli Jan
    photo Svoboda Václav
    photo Válek Tomáš
    7 7 14 46 79
    13 Ledoborci 2
    soupiska
    photo Hurtík Milan
    photo Hybášek Jiří
    photo Kovařík Ondřej
    photo Novotný Vladimír
    photo Pflanzer Tomáš
    photo Tomáš Petr
    5 9 14 43 60
    14 PLC GUERERA
    soupiska
    photo Krutý Matúš
    photo Mada Štefan
    photo Mach Miroslav
    photo Polák Rudolf
    photo Szabo Igor
    photo Švarc Otto
    photo Valentin Marián
    photo Veselský Pavol
    3 11 14 40 67
    15 Brno - Východ
    soupiska
    photo Barták Milan
    photo Horák Tomáš
    photo Hude Pavel
    photo Jelínek Aleš
    photo Kubera Miroslav
    photo Podlena Roman
    1 13 14 37 56
    16 Dion VIP
    soupiska
    photo Černovský Vladimír
    photo Dembovský Luděk
    photo Nechyba Milan
    photo Nechyba Milan ml.
    photo Nemanský Miloš
    3 11 14 43 67

    skupina A

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Ledoborci 7 12 2 14 12 56.6
    2 Cherry Stones 11 3 14 11 47.2
    3 Kolibris 5 7 7 14 7 63.1
    4 Dion CÉLINE 7 7 14 7 87.4
    5 Ledoborci 1 6 8 14 6 84
    6 Zbraslav R 7 7 14 5 87.1
    7 PLC GUERERA 3 11 14 3 106.2
    8 Dion VIP 3 11 14 3 90.5
    30.9.2017 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    10000223 8 157.9 185.4
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Nechyba Milan
    3 Nemanský Miloš
    2 Nechyba Milan ml.
    1 Dembovský Luděk
    SKIP Nechyba Milan
    VICESKIP Nemanský Miloš
    náhradník Černovský Vladimír
    barva kamene *
    02111000 5 56.2 136.5
    30.9.2017 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Dolejší Michal
    1 Ťuík Jan
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Krofika Pavel
    trenér KUBEŠKOVÁ Anna
    barva kamene *
    002102000 5 57.3 14.9
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Zich Martin
    barva kamene
    010020111 6 63.9 185.4
    30.9.2017 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Válek Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Liamaev Danila
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Válek Tomáš
    barva kamene
    00320122 10 185.4 185.4
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Szabo Igor
    1 Mach Miroslav
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene *
    22002000 6 171 83.4
    30.9.2017 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene *
    301032XX 9 25.8 53.4
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Provázek Jiří
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Provázek Jiří
    náhradník Krupanský Kryštof
    trenér HRON Štěpán
    barva kamene
    010200XX 3 185.4 20.1
    30.9.2017 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene
    4010204- 11 134.8 15.1
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Hubálek Václav
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    barva kamene *
    0104010- 6 0 108.3
    30.9.2017 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    00230300 8 60.1 0
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Válek Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Liamaev Danila
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Válek Tomáš
    barva kamene *
    11005013 11 44.8 0
    30.9.2017 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Nechyba Milan
    3 Nemanský Miloš
    2 Nechyba Milan ml.
    SKIP Nechyba Milan
    VICESKIP Nemanský Miloš
    barva kamene *
    100000XX 1 146 53.4
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Provázek Jiří
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Provázek Jiří
    náhradník Krupanský Kryštof
    trenér HRON Štěpán
    barva kamene
    022310XX 8 148.6 60.4
    30.9.2017 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Dolejší Michal
    1 Ťuík Jan
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Krofika Pavel
    trenér KUBEŠKOVÁ Anna
    barva kamene *
    20201003 8 22.5 81
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Szabo Igor
    1 Mach Miroslav
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    02010010 4 9.4 125.2
    1.10.2017 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Válek Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Liamaev Danila
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Válek Tomáš
    barva kamene *
    1110000- 3 53 38.1
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nechyba Milan
    2 Nemanský Miloš
    1 Nechyba Milan ml.
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nechyba Milan
    náhradník Dembovský Luděk
    barva kamene
    0003212- 8 14.2 185.4
    1.10.2017 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Klíma Tomáš ml.
    2 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    náhradník Provázek Jiří
    trenér KRUPANSKÝ Kryštof
    barva kamene *
    101200200 6 20 91.3
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Dolejší Michal
    1 Ťuík Jan
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Krofika Pavel
    trenér KUBEŠKOVÁ Anna
    barva kamene
    030020011 7 89.7 33.6
    1.10.2017 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Szabo Igor
    1 Mada Štefan
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    20020110 6 185.4 134.3
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Hubálek Václav
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    barva kamene *
    02101004 8 160 30.7
    1.10.2017 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    3 Neznal Matěj
    2 Málek Pavel
    1 Dáňa Petr
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    1010311- 7 39.5 33.4
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    3 Havel Jaroslav
    2 Břenek Radim
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene *
    0101000- 2 0 26.7
    1.10.2017 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    3 Neznal Matěj
    2 Málek Pavel
    1 Dáňa Petr
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    0100110X 3 7.8 37
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Dolejší Michal
    1 Ťuík Jan
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    trenér KUBEŠKOVÁ Anna
    barva kamene
    1031002X 7 42.8 158.4
    1.10.2017 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Szabo Igor
    1 Mada Štefan
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene *
    10100212 7 173.9 27.8
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nechyba Milan
    2 Nemanský Miloš
    1 Nechyba Milan ml.
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nechyba Milan
    náhradník Dembovský Luděk
    barva kamene
    01011000 3 23.7 185.4
    1.10.2017 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Válek Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Liamaev Danila
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Válek Tomáš
    barva kamene *
    11141XXX 8 74.1 10
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    3 Břenek Radim
    2 Havel Jaroslav
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Břenek Radim
    VICESKIP Havel Jaroslav
    barva kamene
    00000XXX 0 63.3 185.4
    1.10.2017 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Provázek Jiří
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    náhradník Krupanský Kryštof
    trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
    barva kamene *
    12010003 7 23.7 42.6
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    3 Podrábský Josef
    2 Zich Martin
    1 Hubálek Václav
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Zich Martin
    barva kamene
    00101220 6 185.4 89
    4.11.2017 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Zich Martin
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene
    10230000 6 185.4 179.7
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Válek Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Liamaev Danila
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Válek Tomáš
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene *
    03001322 11 90.5 25.1
    4.11.2017 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Moučka Michal
    1 Hajtl Luděk
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Hajtl Luděk
    barva kamene *
    0103210X 7 47.4 82.5
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Švarc Otto
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Švarc Otto
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    1020003X 6 29.8 155.4
    4.11.2017 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    trenér FREDERIKSEN Karolína
    barva kamene
    012001000 4 178.3 14
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    000110201 5 100.8 52.2
    4.11.2017 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nechyba Milan
    2 Nemanský Miloš
    1 Nechyba Milan ml.
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nechyba Milan
    náhradník Dembovský Luděk
    barva kamene *
    1010100X 3 22.3 185.4
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Dolejší Michal
    1 Ťuík Jan
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Krofika Pavel
    trenér KUBEŠKOVÁ Anna
    barva kamene
    0202031X 8 124.7 140.4
    4.11.2017 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Švarc Otto
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Švarc Otto
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    010001XX 2 185.4 116
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Tomíšek Marek
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    202140XX 9 35.2 66.2
    4.11.2017 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nemanský Miloš
    2 Nechyba Milan ml.
    1 Dembovský Luděk
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nemanský Miloš
    náhradník Dembovský Luděk
    barva kamene
    1020010X 4 40.2 180.8
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Zich Martin
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene *
    0401102X 8 10.1 0
    4.11.2017 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Hajtl Luděk
    3 Břenek Radim
    2 Moučka Michal
    1 Havel Jaroslav
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Havel Jaroslav
    barva kamene
    0000300X 3 46.3 185.4
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Dolejší Michal
    2 Krofika Pavel
    1 Ťuík Jan
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Dolejší Michal
    náhradník Bukovský Martin
    trenér KUBEŠKOVÁ Anna
    barva kamene *
    2111023X 10 87.2 1
    4.11.2017 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Provázek Jiří
    1 Klíma Tomáš ml.
    SKIP Krupanský Kryštof
    VICESKIP Zelingr Jan
    barva kamene *
    000101XX 2 6.6 185.4
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Válek Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Svoboda Václav
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Válek Tomáš
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene
    112020XX 6 185.4 95.4
    5.11.2017 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Švarc Otto
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Švarc Otto
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    1000000X 1 137.4 115.7
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    náhradník Provázek Jiří
    trenér FREDERIKSEN Karolína
    barva kamene *
    0111211X 7 71.8 33.5
    5.11.2017 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nechyba Milan
    2 Nechyba Milan ml.
    1 Dembovský Luděk
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nechyba Milan
    náhradník Nemanský Miloš
    barva kamene
    020112010 7 185.4 133.4
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Hajtl Luděk
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Hajtl Luděk
    barva kamene *
    201000402 9 55.1 0
    5.11.2017 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hubálek Václav
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene
    00102011 5 185.4 7.8
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Málek Jaroslav
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    01010400 6 46.4 26.7
    5.11.2017 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Dolejší Michal
    1 Krofika Pavel
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Ťuík Jan
    trenér KUBEŠKOVÁ Anna
    barva kamene
    110001112 7 0 133.2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Válek Tomáš
    3 Liamaev Danila
    2 Samueli Jan
    1 Klíma Tomáš
    SKIP Válek Tomáš
    VICESKIP Liamaev Danila
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene *
    001310000 5 8.8 16.8
    5.11.2017 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hubálek Václav
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene
    011130002 8 47.9 53.7
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Krofika Pavel
    1 Ťuík Jan
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Dolejší Michal
    trenér KUBEŠKOVÁ Anna
    barva kamene *
    200001210 6 45.2 41.8
    5.11.2017 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Švarc Otto
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Švarc Otto
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene *
    300302-- 8 73 117.5
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Samueli Jan
    2 Klíma Tomáš
    1 Svoboda Václav
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Samueli Jan
    barva kamene
    012010-- 4 67.4 185.4
    5.11.2017 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Provázek Jiří
    1 Klíma Tomáš ml.
    SKIP Krupanský Kryštof
    VICESKIP Zelingr Jan
    barva kamene
    11010310 7 185.4 178.1
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Hajtl Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Havel Jaroslav
    barva kamene *
    00203003 8 10.8 0
    5.11.2017 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nechyba Milan
    2 Nemanský Miloš
    1 Nechyba Milan ml.
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nechyba Milan
    barva kamene *
    02030100 6 103.5 8.8
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Málek Jaroslav
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    20202011 8 87.2 47.1
    20.1.2018 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Polák Rudolf
    1 Szabo Igor
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    02011010 5 185.4 43.5
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Ťuík Jan
    1 Krofika Pavel
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Dolejší Michal
    barva kamene *
    10200103 7 26.4 185.4
    20.1.2018 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Krupanský Kryštof
    VICESKIP Frederiksen Sune
    náhradník Zelingr Jan
    trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
    barva kamene *
    10021021 7 104.2 46.8
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nechyba Milan
    2 Nechyba Milan ml.
    1 Dembovský Luděk
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nechyba Milan
    náhradník Nemanský Miloš
    barva kamene
    02200100 5 137 185.4
    20.1.2018 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Válek Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Klíma Tomáš
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Válek Tomáš
    náhradník Liamaev Danila
    barva kamene *
    11002010 5 41.5 37.7
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Svoboda Matyáš
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    00220101 6 86 96.4
    20.1.2018 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hubálek Václav
    barva kamene
    0001004- 5 60.4 185.4
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Hajtl Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Havel Jaroslav
    barva kamene *
    1010130- 6 114.1 54.7
    20.1.2018 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Hajtl Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Havel Jaroslav
    barva kamene
    0000030X 3 33.9 167.5
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Tomíšek Marek
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    3111102X 9 93.2 84.4
    20.1.2018 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hubálek Václav
    barva kamene *
    220442-- 14 41.8 100.2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Polák Rudolf
    1 Szabo Igor
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    001000-- 1 127.6 38.3
    20.1.2018 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Dolejší Michal
    2 Ťuík Jan
    1 Krofika Pavel
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Dolejší Michal
    náhradník Bukovský Martin
    barva kamene *
    220010201 8 116.8 16.2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Zelingr Jan
    SKIP Krupanský Kryštof
    VICESKIP Hron Štěpán
    náhradník Frederiksen Sune
    barva kamene
    001103020 7 110.8 185.4
    20.1.2018 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nechyba Milan ml.
    2 Nemanský Miloš
    1 Dembovský Luděk
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nechyba Milan ml.
    náhradník Nechyba Milan
    barva kamene *
    1002010- 4 68.5 88.5
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Válek Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Klíma Tomáš
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Válek Tomáš
    náhradník Liamaev Danila
    barva kamene
    0310201- 7 185.4 0.8
    21.1.2018 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hubálek Václav
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene *
    000101XX 2 0 80
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    náhradník Krupanský Kryštof
    trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
    barva kamene
    221020XX 7 185.4 21.8
    21.1.2018 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Moučka Michal
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene *
    01011010 4 185.4 35.3
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Samueli Jan
    1 Liamaev Danila
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Samueli Jan
    barva kamene
    10500101 8 42.5 185.4
    21.1.2018 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Dolejší Michal
    2 Ťuík Jan
    1 Krofika Pavel
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Dolejší Michal
    náhradník Bukovský Martin
    barva kamene
    0010111X 4 15.7 185.4
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Svoboda Matyáš
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    0101000X 2 9.4 21.2
    21.1.2018 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Černovský Vladimír
    3 Nechyba Milan
    2 Nemanský Miloš
    1 Nechyba Milan ml.
    SKIP Černovský Vladimír
    VICESKIP Nechyba Milan
    náhradník Dembovský Luděk
    barva kamene
    0302000X 5 32 17.4
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Szabo Igor
    1 Polák Rudolf
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene *
    2020213X 10 14.2 10
    21.1.2018 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Dolejší Michal
    2 Ťuík Jan
    1 Krofika Pavel
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Dolejší Michal
    náhradník Bukovský Martin
    barva kamene *
    10050010 7 0.2 107.4
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Hajtl Luděk
    3 Havel Jaroslav
    2 Škácha David
    1 Moučka Michal
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Havel Jaroslav
    barva kamene
    01100301 6 158.2 75.4
    21.1.2018 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Tomíšek Marek
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    1011130- 7 21.4 57.6
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Švarc Otto
    2 Szabo Igor
    1 Polák Rudolf
    SKIP Krutý Matúš
    VICESKIP Švarc Otto
    náhradník Valentin Marián
    barva kamene
    0100002- 3 32.7 144.9
    21.1.2018 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hubálek Václav
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene
    0000302- 5 138.7 38.3
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Nechyba Milan
    3 Černovský Vladimír
    2 Nemanský Miloš
    1 Nechyba Milan ml.
    SKIP Nechyba Milan
    VICESKIP Černovský Vladimír
    náhradník Dembovský Luděk
    barva kamene *
    1121040- 9 24.7 0.7
    21.1.2018 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Válek Tomáš
    3 Liamaev Danila
    2 Samueli Jan
    1 Svoboda Václav
    SKIP Válek Tomáš
    VICESKIP Liamaev Danila
    barva kamene *
    0000100X 1 108 26.3
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Hron Štěpán
    2 Zelingr Jan
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    náhradník Klíma Tomáš ml.
    trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
    barva kamene
    0301012X 7 133.5 31.3
    30.3.2018 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Svoboda Matyáš
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    11010022 7 60 9
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    barva kamene *
    00202100 5 46.5 0
    30.3.2018 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Hajtl Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Havel Jaroslav
    barva kamene
    0102101X 5 52 185.4
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Nechyba Milan
    3 Černovský Vladimír
    2 Nemanský Miloš
    1 Nechyba Milan ml.
    SKIP Nechyba Milan
    VICESKIP Černovský Vladimír
    náhradník Dembovský Luděk
    barva kamene *
    3010020X 6 12.5 125.5
    30.3.2018 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Dolejší Michal
    1 Krofika Pavel
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Ťuík Jan
    barva kamene *
    1 11 53
    30.3.2018 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    barva kamene *
    1210302X 9 37 17
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    3 Valentin Marián
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Szabo Igor
    náhradník Valentin Marián
    barva kamene
    0003020X 5 185.4 185.4
    30.3.2018 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Dolejší Michal
    1 Krofika Pavel
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Ťuík Jan
    barva kamene *
    11035XXX 10 47 4
    Dion VIP

    Dion VIP

    4 Nechyba Milan
    3 Černovský Vladimír
    2 Nemanský Miloš
    1 Dembovský Luděk
    SKIP Nechyba Milan
    VICESKIP Černovský Vladimír
    náhradník Nechyba Milan ml.
    barva kamene
    00100XXX 1 185.4 185.4
    30.3.2018 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Dáňa Petr
    3 Málek Pavel
    2 Svoboda Matyáš
    1 Neznal Matěj
    SKIP Dáňa Petr
    VICESKIP Neznal Matěj
    barva kamene *
    00100122 6 50 0
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    barva kamene
    00012000 3 154.5 170.5
    30.3.2018 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    3 Valentin Marián
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Szabo Igor
    náhradník Valentin Marián
    barva kamene
    0201000X 3 137.5 185.4
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Hajtl Luděk
    SKIP Hajtl Luděk
    VICESKIP Havel Jaroslav
    barva kamene *
    2010121X 7 14 4
    30.3.2018 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
    Ledoborci 1 barva kamene 1 185.4 185.4

    skupina B

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav OH 12 2 14 12 49.7
    2 Letící kameny 9 5 14 9 61.3
    3 Brno - Západ 8 6 14 8 68.2
    4 Dion 1 8 6 14 8 106.2
    5 PLC S&K 7 7 14 7 105.7
    6 Morning star Přírodověda 6 8 14 6 66.9
    7 Ledoborci 2 5 9 14 5 78.2
    8 Brno - Východ 1 13 14 1 87.2
    30.9.2017 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Láznička Michal
    barva kamene *
    1040000- 5 21.8 72.5
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Ženatý Sebastian
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    0204110- 8 8.1 109.9
    30.9.2017 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Slavík Petr
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Slavík Petr
    barva kamene *
    02111011 7 68.9 123.6
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Horák Tomáš
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Jelínek Aleš
    barva kamene
    10000200 3 185.4 72
    30.9.2017 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Mulač Martin
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Mulač Martin
    barva kamene *
    02010011 5 33.3 151.4
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Fencl Jan
    barva kamene
    10100100 3 3.2 185.4
    30.9.2017 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Novotný Vladimír
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Hybášek Jiří
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    1110301- 7 12.5 86.8
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Janhuba Radek
    2 Koška Pavel
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Janhuba Radek
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    0002020- 4 185.4 99.6
    30.9.2017 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Novotný Vladimír
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    012102002 8 77 30.2
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Horák Tomáš
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Horák Tomáš
    barva kamene *
    100030110 6 0 88.8
    30.9.2017 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Láznička Michal
    barva kamene
    100000XX 1 185.4 134.5
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Mulač Martin
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Mulač Martin
    barva kamene *
    022321XX 10 52.8 25.2
    30.9.2017 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Ženatý Sebastian
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    4210100- 8 17.7 51.9
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Janhuba Radek
    2 Koška Pavel
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Janhuba Radek
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    0003022- 7 132.8 15.7
    30.9.2017 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    náhradník Slavík Petr
    barva kamene
    203101-- 7 65.7 34.1
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Fencl Jan
    barva kamene *
    010020-- 3 73.8 21.7
    1.10.2017 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Mulač Martin
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Mulač Martin
    barva kamene
    02100201 6 40 1.4
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Ženatý Sebastian
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    10011010 4 27.4 12
    1.10.2017 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Janhuba Radek
    2 Koška Pavel
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Janhuba Radek
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    5100101X 8 181.1 185.4
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Slavík Petr
    2 Kitzberger Luboš
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    náhradník Prágr Jiří
    barva kamene *
    0011020X 4 29 0
    1.10.2017 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene *
    0211003X 7 0.6 52.7
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Horák Tomáš
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Horák Tomáš
    barva kamene
    0000110X 2 185.4 155.4
    1.10.2017 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Láznička Michal
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    302023XX 10 105.5 23.5
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Novotný Vladimír
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Kovařík Ondřej
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    010100XX 2 8.6 126
    1.10.2017 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    barva kamene
    002000-- 2 123.9 185.4
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Slavík Petr
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    náhradník Prágr Jiří
    trenér SLAVÍK Petr
    barva kamene *
    110111-- 5 185.4 21.4
    1.10.2017 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene *
    041102XX 8 33.3 0
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Ženatý Sebastian
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    100010XX 2 120.6 185.4
    1.10.2017 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav OH barva kamene * 1 185.4 185.4
    Ledoborci 2 barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
    1.10.2017 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Janhuba Radek
    2 Koška Pavel
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Janhuba Radek
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    102110010 6 60.8 61.2
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Horák Tomáš
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Horák Tomáš
    barva kamene *
    020002203 9 52.9 0
    4.11.2017 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Kubera Miroslav
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Kubera Miroslav
    barva kamene
    21000102 6 60.8 66.6
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Mulač Martin
    3 Sedlář Jan
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Mulač Martin
    VICESKIP Sedlář Jan
    náhradník Klíma Karel
    barva kamene *
    00132010 7 48 14.2
    4.11.2017 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Novotný Vladimír
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Kovařík Ondřej
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    0000010X 1 175.9 185.4
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Zinga Vít
    2 Žďárský Radek
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene *
    0020103X 6 69.2 0
    4.11.2017 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Janhuba Radek
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    0100010X 2 138.5 42.4
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Láznička Michal
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    3021101X 8 61.8 15.5
    4.11.2017 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    110202XX 6 69.2 86.7
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Slavík Petr
    2 Kašťák Ondřej
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    náhradník Prágr Jiří
    trenér SLAVÍK Petr
    barva kamene
    001020XX 3 140.2 61.8
    4.11.2017 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene
    02003003 8 46.4 6.7
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Vojtuš Vlastimil
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    20120110 7 9.1 0
    4.11.2017 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    222004XX 10 148.6 178.6
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Kubera Miroslav
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Kubera Miroslav
    barva kamene *
    000110XX 2 185.4 16
    4.11.2017 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Novotný Vladimír
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    23001010 7 108.8 3.3
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Slavík Petr
    2 Kašťák Ondřej
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    náhradník Prágr Jiří
    trenér SLAVÍK Petr
    barva kamene
    00120201 6 185.4 185.4
    4.11.2017 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Janhuba Radek
    1 Denemark (Šebek) Ivo
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Kuboň David
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    001012001 5 185.4 8.4
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Mulač Martin
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Mulač Martin
    náhradník Sedlář Jan
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene *
    000200110 4 67.2 73.1
    5.11.2017 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene
    00020000 2 157 185.4
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Janhuba Radek
    1 Denemark (Šebek) Ivo
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Kuboň David
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene *
    01000112 5 0.5 22
    5.11.2017 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    301003XX 7 185.4 61
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Novotný Vladimír
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    010110XX 3 28.8 185.4
    5.11.2017 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Jelínek Aleš
    barva kamene *
    000100XX 1 55.6 44
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    barva kamene
    413012XX 11 177.7 144
    5.11.2017 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    barva kamene
    00110030 5 143.4 72
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Sedlář Jan
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Sedlář Jan
    náhradník Mulač Martin
    barva kamene *
    20001102 6 2.4 39.9
    5.11.2017 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Jelínek Aleš
    barva kamene *
    20100050 8 48.4 131.6
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Slavík Petr
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    trenér SLAVÍK Petr
    barva kamene
    03022101 9 185.4 185.4
    5.11.2017 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene
    00000210 3 30.2 99.4
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Sedlář Jan
    2 Mulač Martin
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Sedlář Jan
    náhradník Večeř Michael
    barva kamene *
    10002001 4 113.7 9.1
    5.11.2017 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Janhuba Radek
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Denemark (Šebek) Ivo
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    02001022 7 60.5 8
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Novotný Vladimír
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    10110200 5 13.2 0
    5.11.2017 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    10101011 5 159.5 4.4
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Láznička Michal
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    01020300 6 58.6 75.6
    20.1.2018 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene
    200203-- 7 185.4 185.4
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Slavík Petr
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    barva kamene *
    002020-- 4 62.6 185.4
    20.1.2018 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Janhuba Radek
    1 Denemark (Šebek) Ivo
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene *
    3000020X 5 2.9 35.6
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Semík Oldřich
    barva kamene
    0204101X 8 27.2 17.5
    20.1.2018 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Mulač Martin
    2 Večeř Michael
    1 Sedlář Jan
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Mulač Martin
    náhradník Večeř Michael
    barva kamene
    010100210 5 161.6 131
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Láznička Michal
    1 Michalka Rastislav
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Láznička Michal
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    101021001 6 93.4 167.7
    20.1.2018 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Kubera Miroslav
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Kubera Miroslav
    barva kamene
    12010001 5 22.6 166.6
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Novotný Vladimír
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    00201120 6 18.4 53.6
    20.1.2018 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Novotný Vladimír
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Hybášek Jiří
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    0130110X 6 55.9 79.9
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Michalka Rastislav
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    náhradník Láznička Michal
    barva kamene
    1001001X 3 171.1 185.4
    20.1.2018 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Kubera Miroslav
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Barták Milan
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Kubera Miroslav
    barva kamene
    0101020X 4 175.1 52.7
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene *
    3030102X 9 19.7 43.5
    20.1.2018 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    barva kamene
    130100-- 5 185.4 125.2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Janhuba Radek
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene *
    001011-- 3 0 175.9
    20.1.2018 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Semík Oldřich
    barva kamene
    010000XX 1 34.9 25.4
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Mulač Martin
    2 Sedlář Jan
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Mulač Martin
    náhradník Večeř Michael
    barva kamene *
    202112XX 8 20.9 4.9
    21.1.2018 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Mulač Martin
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Mulač Martin
    náhradník Sedlář Jan
    barva kamene
    214132XX 13 29.3 15.9
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Janhuba Radek
    1 Denemark (Šebek) Ivo
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Kuboň David
    barva kamene *
    000000XX 0 0 13.1
    21.1.2018 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    barva kamene *
    110040XX 6 56.8 61.6
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Novotný Vladimír
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Kovařík Ondřej
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    001102XX 4 174.8 36.6
    21.1.2018 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Východ barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Semík Oldřich
    barva kamene
    1 81.9 115.4
    21.1.2018 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Láznička Michal
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    barva kamene
    20200201 7 131.4 32
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene *
    01002030 6 22.2 110.7
    21.1.2018 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K barva kamene * 1 185.4 185.4
    Brno - Východ barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
    21.1.2018 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene *
    02012000 5 33.4 16
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene
    10100223 9 21.8 185.4
    21.1.2018 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Sedlář Jan
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Sedlář Jan
    náhradník Mulač Martin
    barva kamene *
    0200210X 5 40.9 19
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    barva kamene
    1011000X 3 67.8 120.1
    21.1.2018 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Novotný Vladimír
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Hybášek Jiří
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    030110XX 5 94.7 41.2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    102004XX 7 68 10.4
    30.3.2018 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    barva kamene
    100213XX 7 23.5 185.4
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Semík Oldřich
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    011000XX 2 95 64
    30.3.2018 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    3 Láznička Michal
    2 Prchlík Aleš
    1 Načeradský Petr
    SKIP Láznička Michal
    VICESKIP Prchlík Aleš
    barva kamene *
    010001XX 2 17 185.4
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Janhuba Radek
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    201120XX 6 74 185.4
    30.3.2018 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene *
    1200011- 5 79 33.5
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Novotný Vladimír
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Hybášek Jiří
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    0021100- 4 61 100.5
    30.3.2018 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    3 Mulač Martin
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Mulač Martin
    VICESKIP Večeř Michael
    barva kamene *
    200010201 6 3.5 0
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Kubera Miroslav
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Horák Tomáš
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Kubera Miroslav
    barva kamene
    011101010 5 59 32.5
    30.3.2018 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Východ

    Brno - Východ

    4 Kubera Miroslav
    3 Podlena Roman
    2 Jelínek Aleš
    1 Horák Tomáš
    SKIP Podlena Roman
    VICESKIP Kubera Miroslav
    barva kamene *
    10103000 5 33 6
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Janhuba Radek
    trenér PAUL Tomáš
    barva kamene
    02010312 9 0 185.4
    30.3.2018 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Novotný Vladimír
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Pflanzer Tomáš
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    001010XX 2 185.4 88
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    3 Mulač Martin
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Mulač Martin
    VICESKIP Večeř Michael
    barva kamene *
    430303XX 13 8 185.4
    30.3.2018 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    barva kamene
    3102002- 8 185.4 185.4
    PLC S&K

    PLC S&K

    3 Štěpánek Petr
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Láznička Michal
    barva kamene *
    0020110- 4 185.4 185.4
    30.3.2018 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Semík Oldřich
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    010101XX 3 110.5 68.5
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene *
    301020XX 6 32 80

    O vítěze skupin (1. z A v 1. z B)

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Ledoborci 7 1 0 1 1 0.00
    2 Zbraslav OH 0 1 1 0 6.1
    14.4.2018 10:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 7

    Ledoborci 7

    4 Candra Jiří
    3 Bukovský Martin
    2 Ťuík Jan
    1 Krofika Pavel
    SKIP Candra Jiří
    VICESKIP Bukovský Martin
    náhradník Dolejší Michal
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene *
    2010120X 6 17 0
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Sedlář Jan
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Sedlář Jan
    náhradník Mulač Martin
    barva kamene
    0201001X 4 6.1 93.2

    O 3. místo (2. z A vs 2. z B)

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Cherry Stones 1 0 1 1 88.5
    2 Letící kameny 0 1 1 0 109
    14.4.2018 10:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    3 Neznal Matěj
    2 Málek Pavel
    1 Dáňa Petr
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    1002021X 6 185.4 88.5
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Zinga Vít
    2 Suchý Jiří
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Zinga Vít
    náhradník Plzák Miloš
    barva kamene
    0010100X 2 109 185.4

    Zápas o Baráž o Extraligu

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav OH 1 0 1 1 120.5
    2 Cherry Stones 0 1 1 -1 36.8
    14.4.2018 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    3 Neznal Matěj
    2 Málek Pavel
    1 Dáňa Petr
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    zranění 0 172 36.8
    Zbraslav OH

    Zbraslav OH

    4 Klíma Karel
    3 Sedlář Jan
    2 Večeř Michael
    1 Skála Jakub
    SKIP Klíma Karel
    VICESKIP Sedlář Jan
    náhradník Mulač Martin
    barva kamene
    1 120.5 138