vs
 

Pohár ČSC 2017

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1 Dion YB
soupiska

Blahovec Martin
photo

Klípa Lukáš
photo

Kup Tomáš
photo

Mareš Pavel
photo

Vedral Jaroslav
photo
7 0 0 7 26 52
2 Liboc
soupiska

Jirounek David
photo

Jurík Martin
photo

Kubeška Karel
photo

Splavec Jakub
photo
5 1 1 7 26 51
3 Kolibris 1
soupiska

Boháč Radek
photo

Havlena David
photo

Paul Tomáš
photo

Polívka Milan
photo

Šik David
photo

Šik Erik
photo
6 0 1 7 25 46
4 Savona 5
soupiska

Hoferka Miloš
photo

Knap Jiří
photo

Souček Vít
photo

Štěpánek Martin
photo

Zdenka Michal
photo
3 1 2 6 20 29
5-19 Zbraslav OH
soupiska

Klíma Karel
photo

Mulač Martin
photo

Sedlár (Sedlář) Jan
photo

Skála Jakub
photo

Večeř Michael
photo
1 0 3 4 10 17
5-19 Tabery - Zbraslav
soupiska

Černovský Marek
photo

Hurtík Ondřej
photo

Mokriš Samuel
photo

Tabery (Chaloupek) Kryštof
photo
3 0 2 5 14 27
5-19 Cherry Stones
soupiska

Dáňa Petr
photo

Jurníček Jakub
photo

Málek Jaroslav
photo

Málek Pavel
photo

Neznal Matěj
photo

Tomíšek Marek
photo
1 1 2 4 13 18
5-19 Savona 6
soupiska

Bořecký Jan
photo

Hercok Aleš
photo

Kocík Dominik
photo

Šuchma Jan
photo

Švarc Dominik
photo

Vohlídal Marek
photo

Zajíc Petr
photo
0 0 4 4 8 12
5-19 Letící kameny
soupiska

Fencl Jan
photo

Plzák Miloš
photo

Suchý Jiří
photo

Zinga Vít
photo

Žďárský Radek
photo
1 0 3 4 7 9
5-19 PLC LEDO
soupiska

Hronová Lenka
photo

Chabičovská (Königová) Dana
photo

Jiralová Kateřina
photo

Načeradská (Šafaříková) Jana
photo

Podrábská Skotnická Monika
photo

Soukupová Eliška
photo
2 0 2 4 12 21
5-19 Kolibris 2
soupiska

Brožek Marek
photo

Horák Petr
photo

Hradec Karel
photo

Chobot Jiří
photo

Pořt Václav
photo
2 1 1 4 13 27
5-19 Sokolky
soupiska

Bartáková Ivana
photo

Černá Kamila
photo

Krámská Helena
photo

Velová Hana
photo

Zapletalová Kateřina
photo
1 0 3 4 9 11
5-19 Kolibris 5
soupiska

Břenek Radim
photo

Foltýn Vladimír
photo

Hajtl Luděk
photo

Havel Jaroslav
photo

Moučka Michal
photo

Škácha David
1 0 3 4 12 18
5-19 Zbraslav L
soupiska

Mahdal Jan
photo

Murárik Igor
photo

Nácar Evžen
photo

Prückner Tomáš
photo

Střítezský Petr
photo
1 0 3 4 10 12
5-19 Ledoborci 7
soupiska

Bukovský Martin
photo

Candra Jiří
photo

Dolejší Michal
photo

Krofika Pavel
photo

Ťuík Jan
photo
3 0 2 5 16 31
5-19 Ledoborci 8
soupiska

Pecha Petr
photo

Svoboda Ondřej
photo

Vӧlfl Lukáš
photo

Zbytek Ondřej
photo
1 0 3 4 5 10
5-19 Citadela
soupiska

Danielisová (Kratochvílová) Ivana
photo

Horáková Martina
photo

Rubášová Pavla
photo

Šafránková Lenka
photo

Vinšová Ivana
photo
1 0 3 4 10 17
5-19 Zbraslav R
soupiska

Klíma Radek
photo

Klíma Tomáš
photo

Liamaev Danila
photo

Samueli Jan
photo

Svoboda Václav
photo

Válek Tomáš
photo
3 0 2 5 16 21
5-19 Falcon Praha
soupiska

Candrová Anna
photo

Čiháková Michaela
photo

Kubešková Ivana
photo

Neznalová Veronika
photo
1 0 3 4 14 20

Skupina A

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Dion YB 4 0 0 4 8 16 31 17.1
2 Tabery - Zbraslav 3 0 1 4 6 11 22 25.1
3-4 Zbraslav L 1 0 3 4 2 10 12 32.8
3-4 Sokolky 1 0 3 4 2 9 11 48
5 Letící kameny 1 0 3 4 1 7 9 185.4
15.9.2017 14:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

4 Tabery (Chaloupek) Kryštof
3 Černovský Marek
2 Mokriš Samuel
1 Hurtík Ondřej
SKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
VICESKIP Černovský Marek
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene
20000XXX 2 170.9
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Mareš Pavel
barva kamene *
02122XXX 7 13.6
15.9.2017 14:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Sokolky barva kamene * 1 185.4
Letící kameny barva kamene tým nena 0 185.4
15.9.2017 20:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

4 Tabery (Chaloupek) Kryštof
3 Černovský Marek
2 Mokriš Samuel
1 Hurtík Ondřej
SKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
VICESKIP Černovský Marek
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene
2010310- 7 39.1
Sokolky

Sokolky

4 Krámská Helena
3 Černá Kamila
2 Velová Hana
1 Bartáková Ivana
SKIP Bartáková Ivana
VICESKIP Krámská Helena
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
0101001- 3 31.5
15.9.2017 20:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Mareš Pavel
barva kamene *
530402XX 14 33.2
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Mahdal Jan
2 Prückner Tomáš
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Mahdal Jan
náhradník Murárik Igor
trenér JIROUNEK David
barva kamene
001010XX 2 76.9
16.9.2017 10:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Sokolky

Sokolky

4 Zapletalová Kateřina
3 Krámská Helena
2 Černá Kamila
1 Velová Hana
SKIP Zapletalová Kateřina
VICESKIP Krámská Helena
náhradník Bartáková Ivana
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
0110002- 4 24
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Mahdal Jan
2 Prückner Tomáš
1 Nácar Evžen
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Mahdal Jan
náhradník Murárik Igor
trenér JIROUNEK David
barva kamene *
2001110- 5 2.9
16.9.2017 10:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene
00100002 3 185.4
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

4 Tabery (Chaloupek) Kryštof
3 Černovský Marek
2 Mokriš Samuel
1 Hurtík Ondřej
SKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
VICESKIP Černovský Marek
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene *
12000210 6 10.2
16.9.2017 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene
0010010- 2 185.4
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Mareš Pavel
barva kamene *
2001101- 5 49.3
16.9.2017 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Murárik Igor
2 Mahdal Jan
1 Prückner Tomáš
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
barva kamene
010010-- 2 185.4
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

4 Tabery (Chaloupek) Kryštof
3 Černovský Marek
2 Mokriš Samuel
1 Hurtík Ondřej
SKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
VICESKIP Černovský Marek
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene *
400300-- 7 26.1
16.9.2017 20:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav L

Zbraslav L

4 Střítezský Petr
3 Murárik Igor
2 Mahdal Jan
1 Prückner Tomáš
SKIP Střítezský Petr
VICESKIP Murárik Igor
barva kamene *
020001-- 3 18.5
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene
002110-- 4 185.4
16.9.2017 20:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Mareš Pavel
barva kamene *
1112000- 5 4.6
Sokolky

Sokolky

4 Zapletalová Kateřina
3 Krámská Helena
2 Černá Kamila
1 Bartáková Ivana
SKIP Zapletalová Kateřina
VICESKIP Bartáková Ivana
náhradník Velová Hana
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
0000111- 3 88.6

Skupina B

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Liboc 3 1 0 4 7 15 31 33.9
2 Zbraslav R 3 0 1 4 6 13 18 93.7
3 PLC LEDO 2 0 2 4 4 12 21 77.2
4 Cherry Stones 1 1 2 4 3 13 18 123.6
5 Savona 6 0 0 4 4 0 8 12 41.3
15.9.2017 14:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc

Liboc

4 Splavec Jakub
3 Kubeška Karel
2 Jurík Martin
1 Jirounek David
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
0202001- 5 2.7
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Liamaev Danila
1 Svoboda Václav
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
barva kamene
1010200- 4 53.4
15.9.2017 14:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
PLC LEDO

PLC LEDO

4 Načeradská (Šafaříková) Jana
3 Hronová Lenka
2 Soukupová Eliška
1 Jiralová Kateřina
SKIP Načeradská (Šafaříková) Jana
VICESKIP Hronová Lenka
náhradník Chabičovská (Königová) Dana
barva kamene
1001024- 8 185.4
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
0010200- 3 185.4
15.9.2017 20:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc

Liboc

4 Splavec Jakub
3 Kubeška Karel
2 Jurík Martin
1 Jirounek David
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene
052031XX 11 185.4
PLC LEDO

PLC LEDO

4 Načeradská (Šafaříková) Jana
3 Hronová Lenka
2 Podrábská Skotnická Monika
1 Chabičovská (Königová) Dana
SKIP Načeradská (Šafaříková) Jana
VICESKIP Hronová Lenka
náhradník Soukupová Eliška
barva kamene *
100200XX 3 50.4
15.9.2017 20:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Liamaev Danila
1 Svoboda Václav
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
barva kamene *
012200-- 5 42.2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Vohlídal Marek
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Hercok Aleš
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
100021-- 4 62.7
16.9.2017 10:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
PLC LEDO

PLC LEDO

4 Načeradská (Šafaříková) Jana
3 Hronová Lenka
2 Podrábská Skotnická Monika
1 Chabičovská (Königová) Dana
SKIP Načeradská (Šafaříková) Jana
VICESKIP Hronová Lenka
náhradník Soukupová Eliška
barva kamene
100421XX 8 59.8
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Vohlídal Marek
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Hercok Aleš
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
010000XX 1 4.2
16.9.2017 10:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Tomíšek Marek
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
1020011- 5 15.5
Liboc

Liboc

4 Splavec Jakub
3 Kubeška Karel
2 Jurík Martin
1 Jirounek David
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene
0301100- 5 28
16.9.2017 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Málek Jaroslav
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
1010001- 3 169.9
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Liamaev Danila
1 Svoboda Václav
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
barva kamene
0200110- 4 185.4
16.9.2017 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Vohlídal Marek
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Hercok Aleš
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
001000-- 1 117.2
Liboc

Liboc

4 Splavec Jakub
3 Kubeška Karel
2 Jurík Martin
1 Jirounek David
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
210412-- 10 70.9
16.9.2017 20:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Jan
1 Vohlídal Marek
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Hercok Aleš
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
0101400- 6 57
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Neznal Matěj
3 Málek Pavel
2 Dáňa Petr
1 Málek Jaroslav
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
1030012- 7 185.4
16.9.2017 20:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Liamaev Danila
1 Svoboda Václav
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
barva kamene
002111-- 5 185.4
PLC LEDO

PLC LEDO

4 Hronová Lenka
3 Podrábská Skotnická Monika
2 Soukupová Eliška
1 Jiralová Kateřina
SKIP Hronová Lenka
VICESKIP Jiralová Kateřina
náhradník Načeradská (Šafaříková) Jana
barva kamene *
110000-- 2 121.3

Skupina C

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Kolibris 1 4 0 0 4 8 17 30 103.6
2 Ledoborci 7 3 0 1 4 6 13 28 80.3
3-5 Kolibris 5 1 0 3 4 2 12 18 61.9
3-5 Citadela 1 0 3 4 2 10 17 75.3
3-5 Zbraslav OH 1 0 3 4 2 10 17 171.5
15.9.2017 12:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 1

Kolibris 1

4 Boháč Radek
3 Polívka Milan
2 Šik Erik
1 Havlena David
SKIP Polívka Milan
VICESKIP Boháč Radek
barva kamene *
2102001- 6 185.4
Zbraslav OH

Zbraslav OH

3 Klíma Karel
2 Sedlář Jan (Sedlár (Sedlář) Jan)
1 Mulač Martin
SKIP Klíma Karel
VICESKIP Sedlář Jan (Sedlár (Sedlář) Jan)
barva kamene
0010210- 4 185.4
15.9.2017 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Citadela

Citadela

4 Šafránková Lenka
3 Danielisová (Kratochvílová) Ivana
2 Horáková Martina
1 Vinšová Ivana
SKIP Šafránková Lenka
VICESKIP Danielisová (Kratochvílová) Ivana
barva kamene
000010XX 1 185.4
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Dolejší Michal
1 Ťuík Jan
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene *
442104XX 15 185.4
15.9.2017 17:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 1

Kolibris 1

4 Boháč Radek
3 Paul Tomáš
2 Polívka Milan
1 Havlena David
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Polívka Milan
barva kamene
0220321- 10 104.1
Citadela

Citadela

4 Šafránková Lenka
3 Danielisová (Kratochvílová) Ivana
2 Horáková Martina
1 Vinšová Ivana
SKIP Šafránková Lenka
VICESKIP Danielisová (Kratochvílová) Ivana
barva kamene *
1002000- 3 54.4
15.9.2017 17:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav OH

Zbraslav OH

4 Klíma Karel
3 Sedlář Jan (Sedlár (Sedlář) Jan)
2 Mulač Martin
1 Skála Jakub
SKIP Klíma Karel
VICESKIP Sedlář Jan (Sedlár (Sedlář) Jan)
barva kamene *
11003000 5 185.4
Kolibris 5

Kolibris 5

3 Hajtl Luděk
2 Břenek Radim
1 Havel Jaroslav
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Havel Jaroslav
barva kamene
00100131 6 185.4
16.9.2017 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Citadela

Citadela

4 Šafránková Lenka
3 Danielisová (Kratochvílová) Ivana
2 Horáková Martina
1 Vinšová Ivana
SKIP Šafránková Lenka
VICESKIP Danielisová (Kratochvílová) Ivana
barva kamene
231020-- 8 108.2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Hajtl Luděk
3 Břenek Radim
2 Havel Jaroslav
1 Foltýn Vladimír
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Havel Jaroslav
barva kamene *
000301-- 4 15.4
16.9.2017 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Dolejší Michal
1 Ťuík Jan
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene
1000010- 2 185.4
Kolibris 1

Kolibris 1

4 Boháč Radek
3 Paul Tomáš
2 Šik Erik
1 Polívka Milan
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Polívka Milan
barva kamene *
0112101- 6 21.3
16.9.2017 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Dolejší Michal
1 Ťuík Jan
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene *
000301-- 4 55.5
Zbraslav OH

Zbraslav OH

3 Sedlář Jan (Sedlár (Sedlář) Jan)
2 Mulač Martin
1 Skála Jakub
SKIP Sedlář Jan (Sedlár (Sedlář) Jan)
VICESKIP Mulač Martin
barva kamene
000010-- 1 185.4
16.9.2017 12:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Břenek Radim
3 Havel Jaroslav
2 Škácha David
1 Foltýn Vladimír
SKIP Břenek Radim
VICESKIP Havel Jaroslav
barva kamene *
0110201- 5 30.7
Kolibris 1

Kolibris 1

4 Boháč Radek
3 Paul Tomáš
2 Šik Erik
1 Polívka Milan
SKIP Boháč Radek
VICESKIP Polívka Milan
barva kamene
4002020- 8 185.4
16.9.2017 17:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Břenek Radim
2 Škácha David
1 Hajtl Luděk
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Hajtl Luděk
barva kamene
0201000- 3 139.5
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Dolejší Michal
1 Ťuík Jan
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene *
2020210- 7 0
16.9.2017 17:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav OH

Zbraslav OH

3 Mulač Martin
2 Sedlář Jan (Sedlár (Sedlář) Jan)
1 Skála Jakub
SKIP Mulač Martin
VICESKIP Sedlář Jan (Sedlár (Sedlář) Jan)
barva kamene
3002002- 7 143.6
Citadela

Citadela

4 Šafránková Lenka
3 Danielisová (Kratochvílová) Ivana
2 Horáková Martina
1 Vinšová Ivana
SKIP Šafránková Lenka
VICESKIP Danielisová (Kratochvílová) Ivana
barva kamene *
0110300- 5 63.4

Skupina D

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-2 Savona 5 2 1 0 3 5 13 21 5.4
1-2 Kolibris 2 2 1 0 3 5 11 22 23.8
3-4 Falcon Praha 1 0 3 4 2 14 20 87
3-4 Ledoborci 8 1 0 3 4 2 5 10 133.2
15.9.2017 17:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 2

Kolibris 2

4 Hradec Karel
3 Brožek Marek
2 Chobot Jiří
1 Pořt Václav
SKIP Hradec Karel
VICESKIP Brožek Marek
náhradník Horák Petr
barva kamene
1020010- 4 113.9
Savona 5

Savona 5

4 Štěpánek Martin
3 Hoferka Miloš
2 Souček Vít
1 Knap Jiří
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Štěpánek Martin
trenér SOUČEK Martin
barva kamene *
0101101- 4 31.5
15.9.2017 17:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Falcon Praha

Falcon Praha

4 Kubešková Ivana
3 Neznalová Veronika
2 Candrová Anna
1 Čiháková Michaela
SKIP Kubešková Ivana
VICESKIP Neznalová Veronika
barva kamene *
310131XX 9 11.5
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Vӧlfl Lukáš
1 Pecha Petr
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Pecha Petr
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
001000XX 1 185.4
16.9.2017 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 2

Kolibris 2

4 Hradec Karel
3 Brožek Marek
2 Chobot Jiří
1 Pořt Václav
SKIP Hradec Karel
VICESKIP Brožek Marek
náhradník Horák Petr
barva kamene *
202103XX 8 0
Falcon Praha

Falcon Praha

4 Kubešková Ivana
3 Neznalová Veronika
2 Candrová Anna
1 Čiháková Michaela
SKIP Kubešková Ivana
VICESKIP Neznalová Veronika
barva kamene
010020XX 3 109.4
16.9.2017 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 5

Savona 5

4 Štěpánek Martin
3 Hoferka Miloš
2 Souček Vít
1 Knap Jiří
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Štěpánek Martin
trenér SOUČEK Martin
barva kamene *
141411XX 12 6.5
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Vӧlfl Lukáš
1 Pecha Petr
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Pecha Petr
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
000000XX 0 28.7
16.9.2017 12:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Vӧlfl Lukáš
1 Pecha Petr
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Pecha Petr
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
011000XX 2 185.4
Kolibris 2

Kolibris 2

4 Hradec Karel
3 Brožek Marek
2 Chobot Jiří
1 Pořt Václav
SKIP Hradec Karel
VICESKIP Brožek Marek
náhradník Horák Petr
barva kamene *
400321XX 10 47.6
16.9.2017 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Falcon Praha

Falcon Praha

4 Kubešková Ivana
3 Neznalová Veronika
2 Candrová Anna
1 Čiháková Michaela
SKIP Kubešková Ivana
VICESKIP Neznalová Veronika
barva kamene
000101-- 2 185.4
Savona 5

Savona 5

4 Štěpánek Martin
3 Hoferka Miloš
2 Souček Vít
1 Knap Jiří
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Štěpánek Martin
trenér SOUČEK Martin
barva kamene *
212000-- 5 4.2
16.9.2017 17:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Vӧlfl Lukáš
1 Pecha Petr
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Pecha Petr
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
0300040- 7 185.4
Falcon Praha

Falcon Praha

4 Kubešková Ivana
3 Neznalová Veronika
2 Candrová Anna
1 Čiháková Michaela
SKIP Kubešková Ivana
VICESKIP Neznalová Veronika
barva kamene *
1011102- 6 140.2

Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Liboc 1 0 1 2 49.3
1-4 Kolibris 1 1 0 1 2 161.1
1-4 Savona 5 1 0 1 2 185.4
1-4 Dion YB 1 0 1 2 185.4
5-8 Zbraslav R 0 1 1 0 48.3
5-8 Ledoborci 7 0 1 1 0 126.9
5-8 Tabery - Zbraslav 0 1 1 0 179.2
5-8 Kolibris 2 0 1 1 0 185.4
17.9.2017 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Válek Tomáš
2 Liamaev Danila
1 Svoboda Václav
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Válek Tomáš
barva kamene *
001101-- 3 48.3
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Mareš Pavel
barva kamene
110040-- 6 185.4
17.9.2017 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Dolejší Michal
1 Ťuík Jan
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene *
00011010 3 126.9
Savona 5

Savona 5

4 Štěpánek Martin
3 Hoferka Miloš
2 Souček Vít
1 Knap Jiří
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Štěpánek Martin
trenér SOUČEK Martin
barva kamene
10000201 4 185.4
17.9.2017 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 2

Kolibris 2

4 Hradec Karel
3 Brožek Marek
2 Chobot Jiří
1 Pořt Václav
SKIP Hradec Karel
VICESKIP Brožek Marek
náhradník Horák Petr
barva kamene
0200300- 5 185.4
Kolibris 1

Kolibris 1

4 Boháč Radek
3 Paul Tomáš
2 Polívka Milan
1 Havlena David
SKIP Polívka Milan
VICESKIP Boháč Radek
náhradník Šik Erik
barva kamene *
3020001- 6 161.1
17.9.2017 9:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

4 Tabery (Chaloupek) Kryštof
3 Černovský Marek
2 Mokriš Samuel
1 Hurtík Ondřej
SKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
VICESKIP Černovský Marek
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene
01100300 5 179.2
Liboc

Liboc

4 Splavec Jakub
3 Kubeška Karel
2 Jurík Martin
1 Jirounek David
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
30001012 7 49.3

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Dion YB 1 0 1 2 96.1
1-2 Liboc 1 0 1 2 108.6
3-4 Kolibris 1 0 1 1 0 185.4
3-4 Savona 5 0 1 1 0 185.4
17.9.2017 12:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 1

Kolibris 1

4 Boháč Radek
3 Paul Tomáš
2 Šik Erik
1 Polívka Milan
SKIP Polívka Milan
VICESKIP Boháč Radek
náhradník Havlena David
barva kamene
0002010X 3 185.4
Liboc

Liboc

4 Splavec Jakub
3 Kubeška Karel
2 Jurík Martin
1 Jirounek David
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
2010202X 7 108.6
17.9.2017 12:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Mareš Pavel
barva kamene *
32003XXX 8 96.1
Savona 5

Savona 5

4 Štěpánek Martin
3 Hoferka Miloš
2 Souček Vít
1 Knap Jiří
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Štěpánek Martin
trenér SOUČEK Martin
barva kamene
00100XXX 1 185.4

O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Kolibris 1 1 0 1 2 156.9
2 Savona 5 0 1 1 0 185.4
17.9.2017 15:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 1

Kolibris 1

4 Boháč Radek
3 Paul Tomáš
2 Šik Erik
1 Polívka Milan
SKIP Polívka Milan
VICESKIP Boháč Radek
náhradník Havlena David
barva kamene *
401020XX 7 156.9
Savona 5

Savona 5

4 Štěpánek Martin
3 Hoferka Miloš
2 Souček Vít
1 Knap Jiří
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Štěpánek Martin
trenér SOUČEK Martin
barva kamene
010101XX 3 185.4

Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion YB 1 0 1 2 8.4
2 Liboc 0 1 1 0 4
17.9.2017 15:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc

Liboc

4 Splavec Jakub
3 Kubeška Karel
2 Jurík Martin
1 Jirounek David
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
04001010 6 4
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Kup Tomáš
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Mareš Pavel
barva kamene
10210300 7 8.4