• vs
     

    MČR mixed doubles 2017/18

    tým výhry prohry zápasy endy kameny
    1 Zbraslav H
    soupiska
    photo Paul Tomáš
    photo Paulová (Hájková) Zuzana
    19 3 22 90 168
    2 PLC LEDO
    soupiska
    photo Boháč Radek
    photo Načeradská (Šafaříková) Jana
    16 6 22 87 149
    3 Savona M
    soupiska
    photo Miklík Dalibor
    photo Miklíková (Málková) Eva
    10 8 18 68 116
    4 Zbraslav Z
    soupiska
    photo Strnadová Martina
    photo Válek Tomáš
    14 6 20 83 157
    5 Liboc
    soupiska
    photo Černá Kamila
    photo Kubeška Karel
    9 11 20 55 92
    6 Trutnov 1
    soupiska
    photo Jelínková Jana
    photo Mihola Ondřej
    11 10 21 72 125
    7 Zbraslav Srnery
    soupiska
    photo Srnská Eliška
    photo Tabery (Chaloupek) Kryštof
    6 6 12 36 71
    8 Trutnov 2
    soupiska
    photo Čížková (Skuplíková) Pavlína
    photo Dykes Iain
    8 4 12 35 64
    9 Zbraslav KO
    soupiska
    photo Hurtík Ondřej
    photo Knížková Kateřina
    5 9 14 31 55
    10 Savona 1
    soupiska
    photo Jurík Martin
    photo Vinšová Petra
    5 8 13 41 65
    11-17 1.CK Brno
    soupiska
    photo Bareš Jakub
    photo Klímová Linda
    1 4 5 16 26
    11-17 Dion CÉLINE
    soupiska
    photo Baudyšová Michaela
    photo Krupanský Kryštof
    1 8 9 31 49
    11-17 Savona 5
    soupiska
    photo Břenek Radim
    photo Krámská Helena
    4 6 10 38 63
    11-17 Ledoborci
    soupiska
    photo Neznal Matěj
    photo Neznalová Veronika
    1 7 8 28 41
    11-17 Red Panda Zbraslav
    soupiska
    photo Klimešová Iva
    photo Liamaev Danila
    1 9 10 25 36
    11-17 Zbraslav M
    soupiska
    photo Černovský Marek
    photo Kolčevská Ežen
    3 7 10 19 33
    11-17 Ledoborci 2
    soupiska
    photo Štěpánek Martin
    photo Zapletalová Kateřina
    3 5 8 24 35

    1. kvalifikační turnaj

    tým výhry prohry zápasy body
    1-17 1.CK Brno
    1-17 PLC LEDO
    1-17 Dion CÉLINE
    1-17 Savona 1
    1-17 Savona 5
    1-17 Savona M
    1-17 Trutnov 1
    1-17 Trutnov 2
    1-17 Ledoborci
    1-17 Zbraslav Z
    1-17 Red Panda Zbraslav
    1-17 Zbraslav M
    1-17 Zbraslav H
    1-17 Zbraslav Srnery
    1-17 Liboc
    1-17 Ledoborci 2
    1-17 Zbraslav KO

    1. kvalifikační turnaj - Skupina A

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 PLC LEDO 5 0 5 5 24.9
    2-3 Trutnov 1 3 2 5 3 50
    2-3 Savona 5 3 2 5 3 89.1
    4 Savona M 2 3 5 2 29.4
    5-6 Dion CÉLINE 1 4 5 1 36.5
    5-6 1.CK Brno 1 4 5 1 49.8
    13.10.2017 13:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Baudyšová Michaela
    1 Krupanský Kryštof
    trenér ZELINGR Jan
    barva kamene *
    10201012 7 10.6 59.8
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Jelínková Jana
    1 Mihola Ondřej
    trenér DEYL Jiří
    barva kamene
    02030300 8 26.8 118.7
    13.10.2017 13:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    1 Miklík Dalibor
    barva kamene *
    101010300 6 9.2 39.3
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    010102022 8 5.8 72
    13.10.2017 13:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene
    00120201 6 0.5 185.4
    1.CK Brno

    1.CK Brno

    2 Bareš Jakub
    1 Klímová Linda
    barva kamene *
    11002010 5 23.8 18.3
    13.10.2017 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    1.CK Brno

    1.CK Brno

    2 Bareš Jakub
    1 Klímová Linda
    barva kamene
    101002010 5 133.3 2.8
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Baudyšová Michaela
    1 Krupanský Kryštof
    trenér ZELINGR Jan
    barva kamene *
    020110102 7 47.6 29.1
    13.10.2017 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    trenér DEYL Jiří
    barva kamene
    010010402 8 74.1 9.4
    Savona M

    Savona M

    2 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    1 Miklík Dalibor
    barva kamene *
    101201010 6 19.1 35.5
    13.10.2017 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    04010320 10 164.4 8
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene *
    10104001 7 30 84.2
    14.10.2017 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Baudyšová Michaela
    1 Krupanský Kryštof
    trenér ZELINGR Jan
    barva kamene
    02000301 6 62.5 25.7
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene *
    10111030 7 12.9 23.8
    14.10.2017 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene *
    20011023 9 109.5 35.7
    Savona M

    Savona M

    2 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    1 Miklík Dalibor
    barva kamene
    03200100 6 12.2 185.4
    14.10.2017 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    1.CK Brno

    1.CK Brno

    2 Bareš Jakub
    1 Klímová Linda
    barva kamene *
    411011XX 8 0 15.6
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    trenér DEYL Jiří
    barva kamene
    000200XX 2 107 0
    14.10.2017 13:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    trenér DEYL Jiří
    barva kamene *
    10104011 8 18.7 118.3
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene
    02020200 6 113 124
    14.10.2017 13:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    1 Miklík Dalibor
    barva kamene *
    20310201 9 0 12.8
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Baudyšová Michaela
    1 Krupanský Kryštof
    trenér ZELINGR Jan
    barva kamene
    02002020 6 32 144.4
    14.10.2017 13:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    02032011 9 3.6 77
    1.CK Brno

    1.CK Brno

    2 Bareš Jakub
    1 Klímová Linda
    barva kamene *
    40100300 8 69.3 0
    14.10.2017 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    1.CK Brno barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
    Savona M barva kamene * 1 40.5 96.2
    14.10.2017 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    trenér DEYL Jiří
    barva kamene
    00010120 4 0 95.3
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene *
    22102001 8 13.5 7.6
    14.10.2017 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene
    0132002X 8 185.4 119.6
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Baudyšová Michaela
    1 Krupanský Kryštof
    trenér ZELINGR Jan
    barva kamene *
    1000120X 4 55.6 5.4

    1. kvalifikační turnaj - Skupina B

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Trutnov 2 5 0 5 5 117.1
    2 Zbraslav Srnery 4 1 5 4 93.8
    3 Liboc 3 2 5 3 45.7
    4 Savona 1 2 3 5 2 91.4
    5 Red Panda Zbraslav 1 4 5 1 68.6
    6 Zbraslav M 0 5 5 0 150.5
    13.10.2017 15:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene *
    0120100X 4 6.7 30.9
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Srnská Eliška
    1 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene
    3002041X 10 51.3 172.8
    13.10.2017 15:15 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene
    00211021 7 47 185.4
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene *
    21000300 6 24.7 60.2
    13.10.2017 15:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav M

    Zbraslav M

    2 Kolčevská Ežen
    1 Černovský Marek
    barva kamene
    20101000 4 109.9 102
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene *
    00010121 5 21.1 31.3
    13.10.2017 20:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene *
    13000102 7 23.6 185.4
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene
    00221010 6 185.4 32.4
    13.10.2017 20:45 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene *
    1111103- 8 16.9 7.7
    Zbraslav M

    Zbraslav M

    2 Kolčevská Ežen
    1 Černovský Marek
    barva kamene
    0000010- 1 185.4 30.3
    13.10.2017 20:45 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Srnská Eliška
    1 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene *
    30030000 6 67.6 109.6
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene
    01101121 7 112.3 185.4
    14.10.2017 10:45 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene
    0003010- 4 152.4 2.4
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Srnská Eliška
    1 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene *
    2210102- 8 12.9 98
    14.10.2017 10:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav M

    Zbraslav M

    2 Kolčevská Ežen
    1 Černovský Marek
    barva kamene
    tým nena 0 185.4 185.4
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene *
    1 42 185.4
    14.10.2017 10:45 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene *
    1000100X 2 3 6.7
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene
    0231011X 8 17.9 14.1
    14.10.2017 16:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Srnery barva kamene * 1 127.9 185.4
    Zbraslav M barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
    14.10.2017 16:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene *
    32100200 8 43.3 68.1
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene
    00011011 4 24.2 143.1
    14.10.2017 16:15 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene
    10310001 6 62.4 185.4
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene *
    01002110 5 147 74.4
    14.10.2017 20:45 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Srnská Eliška
    1 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene *
    1003202X 8 18.6 185.4
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene
    0110010X 3 21.6 185.4
    14.10.2017 20:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Red Panda Zbraslav barva kamene * 1 185.4 185.4
    Zbraslav M barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
    14.10.2017 20:45 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 2 barva kamene 1 185.4 185.4
    Savona 1 barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4

    1. kvalifikační turnaj - Skupina C

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav H 4 0 4 4 35.6
    2 Zbraslav Z 3 1 4 3 96.4
    3 Zbraslav KO 2 2 4 2 60.4
    4 Ledoborci 2 1 3 4 1 76.3
    5 Ledoborci 0 4 4 0 22.3
    13.10.2017 13:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    2 Zapletalová Kateřina
    1 Štěpánek Martin
    SKIP Štěpánek Martin
    VICESKIP Zapletalová Kateřina
    barva kamene *
    0000000- 0 49.5 84
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene
    1312111- 10 48.5 92.6
    13.10.2017 15:15 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    000302111 8 185.4 70.2
    Ledoborci

    Ledoborci

    2 Neznalová Veronika
    1 Neznal Matěj
    barva kamene *
    121030000 7 25.7 0
    13.10.2017 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene *
    00021121 7 17.6 23.8
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene
    11200000 4 122.5 94.3
    13.10.2017 20:45 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci

    Ledoborci

    2 Neznalová Veronika
    1 Neznal Matěj
    barva kamene
    0100110- 3 109.9 0
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    2011002- 6 59 0
    14.10.2017 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci

    Ledoborci

    2 Neznalová Veronika
    1 Neznal Matěj
    barva kamene *
    000000XX 0 49 22
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    2 Zapletalová Kateřina
    1 Štěpánek Martin
    SKIP Štěpánek Martin
    VICESKIP Zapletalová Kateřina
    barva kamene
    111211XX 7 158.2 127.5
    14.10.2017 10:45 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    04012020 9 11.2 30.4
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    10200301 7 185.4 185.4
    14.10.2017 13:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene *
    611004XX 12 82.5 31.6
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    2 Zapletalová Kateřina
    1 Štěpánek Martin
    SKIP Štěpánek Martin
    VICESKIP Zapletalová Kateřina
    barva kamene
    000110XX 2 185.4 10.5
    14.10.2017 16:15 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene
    10303001 8 68.1 23.6
    Ledoborci

    Ledoborci

    2 Neznalová Veronika
    1 Neznal Matěj
    barva kamene *
    01020120 6 17.2 41.9
    14.10.2017 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    2 Zapletalová Kateřina
    1 Štěpánek Martin
    SKIP Štěpánek Martin
    VICESKIP Zapletalová Kateřina
    barva kamene *
    0000020X 2 102.1 2.4
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    1111103X 8 56.2 136.4
    14.10.2017 20:45 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    11102001 6 185.4 7.5
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene
    00020110 4 185.4 0

    1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-4 Zbraslav Srnery 1 0 1 1 22.2
    1-4 Zbraslav H 1 0 1 1 86.8
    1-4 Zbraslav Z 1 0 1 1 89.3
    1-4 PLC LEDO 1 0 1 1 89.7
    5-8 Trutnov 2 0 1 1 0 0.00
    5-8 Liboc 0 1 1 0 0.00
    5-8 Zbraslav KO 0 1 1 0 57.3
    5-8 Trutnov 1 0 1 1 0 67.5
    15.10.2017 9:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    02022023 11 89.3 185.4
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene *
    10100600 8 0 165.3
    15.10.2017 9:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene *
    000100XX 1 0 46.9
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene
    114011XX 8 132.1 86.8
    15.10.2017 9:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene *
    0000300- 3 133.2 57.3
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    1121023- 10 89.7 114.8
    15.10.2017 9:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Srnská Eliška
    1 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene *
    00301101 6 22.2 185.4
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    trenér DEYL Jiří
    barva kamene
    11010010 4 180.8 67.5

    1. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-2 Trutnov 1 1 0 1 1 5.1
    1-2 Trutnov 2 1 0 1 1 5.8
    3-4 Zbraslav KO 0 1 1 0 44.9
    3-4 Liboc 0 1 1 0 62.4
    15.10.2017 12:15 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene
    0000100- 1 44.9 104.8
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene *
    2112021- 9 74.7 5.8
    15.10.2017 12:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene
    200000XX 2 115.3 62.4
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    trenér DEYL Jiří
    barva kamene *
    041122XX 10 22.1 5.1

    1. kvalifikační turnaj - Zápas o 7. místo

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Liboc 1 0 1 1
    2 Zbraslav KO 0 1 1 0
    15.10.2017 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav KO barva kamene * tým nena 0
    Liboc barva kamene 1

    1. kvalifikační turnaj - Zápas o 5. místo

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Trutnov 1 1 0 1 1
    2 Trutnov 2 0 1 1 0
    15.10.2017 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1 barva kamene * 1
    Trutnov 2 barva kamene tým nena 0

    1. kvalifikační turnaj - Semifinále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-2 Zbraslav Z 1 0 1 1 3.6
    1-2 Zbraslav H 1 0 1 1 22.3
    3-4 PLC LEDO 0 1 1 0 3.4
    3-4 Zbraslav Srnery 0 1 1 0 18.1
    15.10.2017 12:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Srnská Eliška
    1 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene
    011000XX 2 18.1 123.2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    200221XX 7 67.3 22.3
    15.10.2017 12:15 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    12010032 9 46.2 3.6
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene *
    00102100 4 3.4 13.6

    1. kvalifikační turnaj - Zápas o 3. místo

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 PLC LEDO 1 0 1 1 14.2
    2 Zbraslav Srnery 0 1 1 0 185.4
    15.10.2017 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Srnská Eliška
    1 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    barva kamene
    00011031 6 185.4 185.4
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene *
    21100300 7 74.3 14.2

    1. kvalifikační turnaj - Finále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav H 1 0 1 1 0.00
    2 Zbraslav Z 0 1 1 0 0.00
    15.10.2017 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    0041010- 6 0 40
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    1100303- 8 4.6 0

    2. kvalifikační turnaj

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-16 PLC LEDO
    1-16 Dion CÉLINE
    1-16 Savona 1
    1-16 Savona 5
    1-16 Savona M
    1-16 Trutnov 1
    1-16 Trutnov 2
    1-16 Ledoborci
    1-16 Zbraslav Z
    1-16 Red Panda Zbraslav
    1-16 Zbraslav M
    1-16 Zbraslav H
    1-16 Zbraslav Srnery
    1-16 Liboc
    1-16 Ledoborci 2
    1-16 Zbraslav KO

    2. kvalifikační turnaj - Skupina A

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 PLC LEDO 4 0 4 4 45.5
    2 Savona M 3 1 4 3 26.7
    3-5 Liboc 1 3 4 1 50
    3-5 Zbraslav Srnery 1 3 4 1 61.4
    3-5 Ledoborci 1 3 4 1 111.1
    1.12.2017 15:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci

    Ledoborci

    2 Neznalová Veronika
    1 Neznal Matěj
    barva kamene
    01112030 8 179.1 4.7
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    20000502 9 14.3 11.1
    1.12.2017 15:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    1 Srnská Eliška
    barva kamene *
    00203000 5 5 12.7
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    11010211 7 33 11.1
    1.12.2017 20:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene *
    1102030- 7 111.6 23.3
    Ledoborci

    Ledoborci

    2 Neznalová Veronika
    1 Neznal Matěj
    barva kamene
    0010101- 3 185.4 2
    1.12.2017 20:45 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene
    0301000X 4 170 64
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    1 Srnská Eliška
    barva kamene *
    3010302X 9 128.4 59.2
    2.12.2017 10:45 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    00301101 6 50.1 79.8
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    11030020 7 113.2 19.9
    2.12.2017 10:45 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene *
    30200103 9 18.3 52.8
    Ledoborci

    Ledoborci

    2 Neznalová Veronika
    1 Neznal Matěj
    barva kamene
    03011010 6 100.6 185.4
    2.12.2017 16:15 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    231310XX 10 6.6 185.4
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene *
    000001XX 1 0 10.7
    2.12.2017 16:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    1 Srnská Eliška
    barva kamene
    20200040 8 185.4 87
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    03011202 9 1.4 6.3
    2.12.2017 20:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci

    Ledoborci

    2 Neznalová Veronika
    1 Neznal Matěj
    barva kamene
    1032101X 8 185.4 120.4
    Zbraslav Srnery

    Zbraslav Srnery

    2 Tabery (Chaloupek) Kryštof
    1 Srnská Eliška
    barva kamene *
    0100010X 2 13.4 123.9
    2.12.2017 20:45 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    400104XX 9 31.2 72.3
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene
    011010XX 3 51.8 152.7

    2. kvalifikační turnaj - Skupina B

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav Z 5 0 5 5 87.4
    2-4 Savona 1 3 2 5 3 65.7
    2-4 Trutnov 1 3 2 5 3 94.6
    2-4 Zbraslav M 3 2 5 3 112.7
    5 Savona 5 1 4 5 1 84.3
    6 Red Panda Zbraslav 0 5 5 0 79
    1.12.2017 10:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene *
    001002130 7 66 63
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    120130002 9 185.4 185.4
    1.12.2017 13:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene *
    1110404- 11 185.4 55.2
    Zbraslav M

    Zbraslav M

    2 Kolčevská Ežen
    1 Černovský Marek
    barva kamene
    0003010- 4 185.4 185.4
    1.12.2017 15:15 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Válek Tomáš
    1 Strnadová Martina
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene *
    0321311- 11 26 25
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene
    4000000- 4 25 185.4
    1.12.2017 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav M

    Zbraslav M

    2 Kolčevská Ežen
    1 Černovský Marek
    barva kamene *
    5200010- 8 96 29.5
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene
    0022101- 6 46.5 102.1
    1.12.2017 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene
    001220010 6 21.5 185.4
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene *
    120001203 9 56.8 46
    1.12.2017 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene *
    002000-- 2 92 76.6
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Válek Tomáš
    1 Strnadová Martina
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene
    240114-- 12 85.1 119.2
    2.12.2017 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene
    00111200 5 31.8 185.4
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene *
    31000012 7 117.8 14.9
    2.12.2017 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav M

    Zbraslav M

    2 Kolčevská Ežen
    1 Černovský Marek
    barva kamene
    00400021 7 185.4 53.1
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene *
    11012100 6 50.5 11.4
    2.12.2017 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene *
    121113XX 9 6.6 185.4
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene
    000000XX 0 185.4 11.7
    2.12.2017 13:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene *
    10010201 5 104.5 24.8
    Zbraslav M

    Zbraslav M

    2 Kolčevská Ežen
    1 Černovský Marek
    barva kamene
    03101010 6 135.4 122.1
    2.12.2017 13:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene
    3111011- 8 185.4 108.5
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene *
    0000100- 1 164.2 68.2
    2.12.2017 13:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    03002111 8 185.4 185.4
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene *
    20110000 4 73 5.2
    2.12.2017 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 5

    Savona 5

    2 Krámská Helena
    1 Břenek Radim
    barva kamene
    1200001- 4 167 75
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene *
    0040110- 6 94.6 43.2
    2.12.2017 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene *
    20210203 10 51.5 13
    Red Panda Zbraslav

    Red Panda Zbraslav

    2 Klimešová Iva
    1 Liamaev Danila
    barva kamene
    01001020 4 94 58.6
    2.12.2017 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav M

    Zbraslav M

    2 Kolčevská Ežen
    1 Černovský Marek
    barva kamene *
    0010101X 3 35 172.8
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene
    1101030X 6 152.7 137.1

    2. kvalifikační turnaj - Skupina C

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav H 4 0 4 4 44.8
    2-3 Zbraslav KO 2 2 4 2 110.8
    2-3 Ledoborci 2 2 2 4 2 150.9
    4 Trutnov 2 2 2 4 1 131.3
    5 Dion CÉLINE 0 4 4 0 101.2
    1.12.2017 13:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene
    03020031 9 180 185.4
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Krupanský Kryštof
    1 Baudyšová Michaela
    barva kamene *
    20101100 5 175.1 71.5
    1.12.2017 13:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    2 Štěpánek Martin
    1 Zapletalová Kateřina
    barva kamene
    20010203 8 151.3 181.5
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene *
    02002020 6 139 85.2
    1.12.2017 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene
    2003002- 7 185.4 73.4
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    0510310- 10 71.9 3
    1.12.2017 20:45 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Krupanský Kryštof
    1 Baudyšová Michaela
    barva kamene
    02000001 3 44.2 185.4
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene *
    10111110 6 141 52.4
    2.12.2017 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    6102020- 11 85.7 8.6
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Krupanský Kryštof
    1 Baudyšová Michaela
    barva kamene
    0010201- 4 20.8 177.5
    2.12.2017 10:45 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    2 Štěpánek Martin
    1 Zapletalová Kateřina
    barva kamene
    02020101 6 185.4 65.2
    Trutnov 2

    Trutnov 2

    2 Dykes Iain
    1 Čížková (Skuplíková) Pavlína
    barva kamene *
    10201030 7 96.4 13
    2.12.2017 13:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene
    11000100 3 43.1 185.4
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    00111011 5 36.8 15.1
    2.12.2017 16:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    2 Krupanský Kryštof
    1 Baudyšová Michaela
    barva kamene *
    042000100 7 57.4 161.6
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    2 Štěpánek Martin
    1 Zapletalová Kateřina
    barva kamene
    100211021 8 185.4 119.4
    2.12.2017 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav KO barva kamene * 1 140.2 174.7
    Trutnov 2 barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
    2.12.2017 20:45 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    203311XX 10 149.8 92.2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    2 Štěpánek Martin
    1 Zapletalová Kateřina
    barva kamene
    020000XX 2 185.4 167.8

    2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-4 Trutnov 1 1 0 1 1 10.5
    1-4 Savona M 1 0 1 1 32.5
    1-4 PLC LEDO 1 0 1 1 32.8
    1-4 Liboc 1 0 1 1 55.4
    5-8 Zbraslav H 0 1 1 0 0.00
    5-8 Savona 1 0 1 1 0 20.7
    5-8 Zbraslav KO 0 1 1 0 74.6
    5-8 Zbraslav Z 0 1 1 0 86.3
    3.12.2017 9:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    100041000 6 0 29.9
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    011100213 9 139.5 10.5
    3.12.2017 9:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene *
    00310000 4 185.4 74.6
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    11002221 9 32.8 47.7
    3.12.2017 9:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene
    20101100 5 185.4 86.3
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene *
    01020012 6 55.4 56.8
    3.12.2017 9:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene
    21100020 6 56.2 32.5
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene *
    00021101 5 29.7 20.7

    2. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-2 Zbraslav Z 1 0 1 1 1.2
    1-2 Zbraslav H 1 0 1 1 23
    3-4 Zbraslav KO 0 1 1 0 92
    3-4 Savona 1 0 1 1 0 185.4
    3.12.2017 12:15 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    0410104X 10 23 64.9
    Savona 1

    Savona 1

    2 Jurík Martin
    1 Vinšová Petra
    barva kamene
    1002010X 4 185.4 185.4
    3.12.2017 12:15 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene
    2206XXXX 10 70 1.2
    Zbraslav KO

    Zbraslav KO

    2 Hurtík Ondřej
    1 Knížková Kateřina
    barva kamene *
    0020XXXX 2 185.4 92

    2. kvalifikační turnaj - Zápas o 7. místo

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav KO 1 0 1 1 185.4
    2 Savona 1 0 1 1 -1 185.4
    3.12.2017 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 1 barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
    Zbraslav KO barva kamene 1 185.4 185.4

    2. kvalifikační turnaj - Zápas o 5. místo

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav Z 1 0 1 1 185.4
    2 Zbraslav H 0 1 1 -1 185.4
    3.12.2017 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    tým nena 0 185.4 185.4
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    trenér REITMAJER Vojtěch
    barva kamene
    1 185.4 185.4

    2. kvalifikační turnaj - Semifinále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-2 Savona M 1 0 1 1 5
    1-2 Trutnov 1 1 0 1 1 185.4
    3 Liboc 0 1 1 0 18.2
    4 PLC LEDO 0 1 1 -1 185.4
    3.12.2017 12:15 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene
    0211003- 7 5 108.1
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene *
    3000110- 5 42.7 18.2
    3.12.2017 12:15 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
    Trutnov 1 barva kamene 1 185.4 185.4

    2. kvalifikační turnaj - Zápas o 3. místo

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Liboc 1 0 1 1 185.4
    2 PLC LEDO 0 1 1 -1 185.4
    3.12.2017 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
    Liboc barva kamene * 1 185.4 185.4

    2. kvalifikační turnaj - Finále

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Savona M 1 0 1 1 18.7
    2 Trutnov 1 0 1 1 0 81.5
    3.12.2017 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    14001103 10 23.7 18.7
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    00110050 7 81.5 172.5

    Finálový turnaj - základní část

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-2 Zbraslav H 4 1 5 4 24.4
    1-2 PLC LEDO 4 1 5 4 30.2
    3-5 Savona M 2 3 5 2 19.5
    3-5 Zbraslav Z 2 3 5 2 29.6
    3-5 Liboc 2 3 5 2 46.8
    6 Trutnov 1 1 4 5 1 82.4
    2.3.2018 9:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene *
    1042004X 11 4.6 19.1
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    0100310X 5 57.3 33.4
    2.3.2018 9:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    01103011 7 178.6 35.1
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    20010200 5 158.7 136.9
    2.3.2018 9:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene
    0030000X 3 8.6 138.4
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    1102103X 8 97.1 4.2
    2.3.2018 13:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene
    02011020 6 39.4 9.8
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    10200101 5 3.1 0
    2.3.2018 13:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene *
    1301200X 7 65.3 5.1
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene
    0020011X 4 28.2 185.4
    2.3.2018 13:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    021040104 12 175.9 103.4
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene *
    200103020 8 0 14.5
    2.3.2018 17:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Kubeška Karel
    1 Černá Kamila
    barva kamene *
    1030206X 12 1.8 27.1
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    0101020X 4 23.8 94.4
    2.3.2018 17:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Boháč Radek
    1 Načeradská (Šafaříková) Jana
    barva kamene
    0210304X 10 60.6 185.4
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    1001020X 4 130.3 3.8
    2.3.2018 17:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    02100300 6 56.4 7.3
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    20012011 7 14.4 2.6
    3.3.2018 9:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene *
    00020101 4 7.7 0
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene
    12201010 7 141.1 14.1
    3.3.2018 9:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    1320010X 7 20.5 39.1
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    0002102X 5 75 89.9
    3.3.2018 9:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    0201011X 5 11.1 58.9
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Načeradská (Šafaříková) Jana
    1 Boháč Radek
    barva kamene *
    4030100X 8 25.8 15.8
    3.3.2018 13:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Trutnov 1

    Trutnov 1

    2 Mihola Ondřej
    1 Jelínková Jana
    barva kamene
    000110XX 2 14.2 139.9
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    232002XX 9 0 6
    3.3.2018 13:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Liboc

    Liboc

    2 Černá Kamila
    1 Kubeška Karel
    barva kamene *
    010100XX 2 51.6 10.4
    Zbraslav Z

    Zbraslav Z

    2 Strnadová Martina
    1 Válek Tomáš
    barva kamene
    102062XX 11 0 109.9
    3.3.2018 13:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Načeradská (Šafaříková) Jana
    1 Boháč Radek
    barva kamene *
    030112XX 7 8.2 0
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene
    101000XX 2 76.8 35.4

    Finálový turnaj - semifinále

    tým výhry prohry zápasy body
    1 Zbraslav H 1 0 1 1
    2 Savona M 0 1 1 0
    3.3.2018 17:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    01040302 10
    Savona M

    Savona M

    2 Miklík Dalibor
    1 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
    barva kamene
    20201020 7

    Finálový turnaj - finále (na 2 výhry)

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Zbraslav H 2 0 2 2
    2 PLC LEDO 0 2 2 0
    4.3.2018 9:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene
    10200210 6
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Načeradská (Šafaříková) Jana
    1 Boháč Radek
    barva kamene *
    01021001 5
    4.3.2018 13:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav H

    Zbraslav H

    2 Hájková Zuzana (Paulová (Hájková) Zuzana)
    1 Paul Tomáš
    barva kamene *
    5001024X 12
    PLC LEDO

    PLC LEDO

    2 Načeradská (Šafaříková) Jana
    1 Boháč Radek
    barva kamene
    0120100X 4