horni
vs
 

Ženy divize

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-11 Dion RUM
soupiska
Dolejší (Vávrová) Katka
photo Eichlerová Lenka
photo Fabryová Anna
photo Kramná Barbara
photo Sedláčková Markéta
2 5 7 24 42
1-11 CC RIPER
soupiska
photo Cvejnová Ludmila
photo Hubálková Kristýna
Karásková Kateřina
photo Šimáková Michaela
3 4 7 16 33
1-11 Ledoborky 3
soupiska
Jalovcová Eva
Kohoutková Věra
Kučerová Ivana
Kvačková Dana Herta
photo Pešková Jaroslava
3 3 6 11 27
1-11 Dion SG1
soupiska
photo Dolanská Kateřina
photo Ircingová Jitka
photo Wenzlová Jana
photo Zelenková Marie
3 4 7 22 41
1-11 Tee Party
soupiska
photo Blahovcová Monika
photo Novotná Iveta
photo Novotná Petra
photo Pinkasová Veronika
photo Riley Kateřina
0 7 7 9 13
1-11 Zbraslav TP
soupiska
photo Fantová Kateřina
photo Klimešová Iva
photo Kynčlová Ema
photo Navrátilová Lucie
photo Paldusová (Bendová) Helena
7 1 8 26 52
1-11 Valící se šutráky
soupiska
photo Adámková Radka
photo Kobosilová Kateřina
photo Morávková Hana
photo Pavelková (Klimešová) Šárka
photo Pavelková Martina
photo Přibylová Markéta
photo Vybíralová Jana
7 0 7 23 50
1-11 Savona I
soupiska
photo Macková Irena
photo Samueliová Alena
photo Siveková Vlasta
photo Šulcová Helena
photo Vojtušová Milena
photo Volfová Jana
5 2 7 27 58
1-11 Zlatá Praha
soupiska
photo Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
photo Guričanová Magda
photo Karlíková Lenka
photo Matějíčková Kristýna
photo Svobodová Veronika
photo Vyjídáčková Jana
photo Zikmundová Jana
3 5 8 20 34
1-11 RPK Brno
soupiska
Bohušová Radka
photo Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
photo Holášková (Vlčková) Zuzana
photo Jacobea (Hauserová) Alexandra
photo Mertová (Klestilová) Tereza
photo Ostrá Anna
photo Ovčarčinová (Peťovská) Irena
4 4 8 23 40
1-11 Metla Kladno
soupiska
photo Axamítová Zuzana
photo Klímová Alexandra
photo Ochmanová Klára
photo Pláničková Lenka
photo Taubrová (Kroulíková) Eva
photo Voborníková Jana
photo Voborníková Nikola
2 4 6 27 42

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Zbraslav TP 7 1 8 7 90.2
1-2 Valící se šutráky 7 0 7 7 125.7
3 Savona I 5 2 7 5 45.7
4 RPK Brno 4 4 8 4 106.4
5-8 Dion SG1 3 4 7 3 71
5-8 CC RIPER 3 4 7 3 102
5-8 Zlatá Praha 3 5 8 3 132
5-8 Ledoborky 3 3 3 6 3 156.3
9-10 Metla Kladno 2 4 6 2 73.9
9-10 Dion RUM 2 5 7 2 89.1
11 Tee Party 0 7 7 0 129.8
21.10.2017 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

4 Dolanská Kateřina
3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene *
300131XX 8 185.4 3
Zlatá Praha

Zlatá Praha

3 Svobodová Veronika
2 Zikmundová Jana
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Zikmundová Jana
barva kamene
011000XX 2 185.4 185.4
21.10.2017 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona I

Savona I

4 Macková Irena
3 Volfová Jana
2 Samueliová Alena
1 Siveková Vlasta
SKIP Macková Irena
VICESKIP Volfová Jana
barva kamene *
1312041- 12 29 35
CC RIPER

CC RIPER

4 Cvejnová Ludmila
3 Šimáková Michaela
2 Karásková Kateřina
1 Hubálková Kristýna
SKIP Cvejnová Ludmila
VICESKIP Šimáková Michaela
barva kamene
0000200- 2 38.5 185.4
21.10.2017 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion RUM

Dion RUM

3 Fabryová Anna
2 Eichlerová Lenka
1 Kramná Barbara
SKIP Fabryová Anna
VICESKIP Eichlerová Lenka
barva kamene *
2122022- 11 63 185.4
RPK Brno

RPK Brno

3 Vlčková Zuzana (Holášková (Vlčková) Zuzana)
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Vlčková Zuzana (Holášková (Vlčková) Zuzana)
VICESKIP Ostrá Anna
barva kamene
0000100- 1 142.5 185.4
21.10.2017 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky barva kamene * 1 185.4 185.4
Tee Party barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
21.10.2017 15:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

3 Svobodová Veronika
2 Zikmundová Jana
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Zikmundová Jana
barva kamene
000002-- 2 185.4 185.4
CC RIPER

CC RIPER

4 Cvejnová Ludmila
3 Šimáková Michaela
2 Karásková Kateřina
1 Hubálková Kristýna
SKIP Cvejnová Ludmila
VICESKIP Šimáková Michaela
barva kamene *
431210-- 11 10.5 185.4
21.10.2017 15:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

4 Dolanská Kateřina
3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene
10000--- 1 185.4 185.4
Savona I

Savona I

4 Macková Irena
3 Volfová Jana
2 Samueliová Alena
1 Siveková Vlasta
SKIP Macková Irena
VICESKIP Volfová Jana
barva kamene *
04332--- 12 90 64
21.10.2017 18:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion RUM

Dion RUM

3 Fabryová Anna
2 Eichlerová Lenka
1 Kramná Barbara
SKIP Fabryová Anna
VICESKIP Eichlerová Lenka
barva kamene *
030000XX 3 138 40.5
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Pavelková Martina
1 Přibylová Markéta
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
náhradník Vybíralová Jana
barva kamene
204242XX 14 185.4 87
21.10.2017 18:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

3 Vlčková Zuzana (Holášková (Vlčková) Zuzana)
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Vlčková Zuzana (Holášková (Vlčková) Zuzana)
VICESKIP Ostrá Anna
barva kamene
1 185.4 185.4
Tee Party

Tee Party

4 Blahovcová Monika
3 Pinkasová Veronika
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Blahovcová Monika
VICESKIP Pinkasová Veronika
barva kamene *
neoprávn 0 185.4 185.4
22.10.2017 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

4 Dolanská Kateřina
3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene *
01040110 7 79 28.5
Zbraslav TP

Zbraslav TP

4 Paldusová (Bendová) Helena
3 Klimešová Iva
2 Navrátilová Lucie
1 Fantová Kateřina
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Paldusová (Bendová) Helena
barva kamene
10103005 10 50 78
22.10.2017 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

3 Jalovcová Eva
2 Kučerová Ivana
1 Kvačková Dana Herta
SKIP Jalovcová Eva
VICESKIP Kučerová Ivana
barva kamene *
04000410 9 118 103
Dion RUM

Dion RUM

3 Fabryová Anna
2 Eichlerová Lenka
1 Kramná Barbara
SKIP Fabryová Anna
VICESKIP Eichlerová Lenka
barva kamene
10122002 8 185.4 112
22.10.2017 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona I

Savona I

4 Macková Irena
3 Volfová Jana
2 Samueliová Alena
1 Siveková Vlasta
SKIP Macková Irena
VICESKIP Volfová Jana
barva kamene
00040101 6 77 176
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Pavelková Martina
1 Vybíralová Jana
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
náhradník Přibylová Markéta
barva kamene *
21103010 8 185.4 56
22.10.2017 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER

CC RIPER

3 Cvejnová Ludmila
2 Šimáková Michaela
1 Hubálková Kristýna
SKIP Cvejnová Ludmila
VICESKIP Šimáková Michaela
barva kamene *
00220030 7 85 36.5
RPK Brno

RPK Brno

3 Vlčková Zuzana (Holášková (Vlčková) Zuzana)
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Vlčková Zuzana (Holášková (Vlčková) Zuzana)
VICESKIP Ostrá Anna
barva kamene
31001301 9 2 185.4
22.10.2017 15:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

4 Dolanská Kateřina
3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene
2002210X 7 28.5 126.5
Dion RUM

Dion RUM

3 Fabryová Anna
2 Eichlerová Lenka
1 Kramná Barbara
SKIP Fabryová Anna
VICESKIP Eichlerová Lenka
barva kamene *
0120001X 4 0.5 94
22.10.2017 15:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eva
3 Kohoutková Věra
2 Kučerová Ivana
1 Kvačková Dana Herta
SKIP Jalovcová Eva
VICESKIP Kohoutková Věra
barva kamene
1 178 185.4
Tee Party

Tee Party

4 Blahovcová Monika
3 Pinkasová Veronika
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Blahovcová Monika
VICESKIP Pinkasová Veronika
barva kamene *
neoprávn 0 185.4 185.4
22.10.2017 18:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav TP barva kamene * 1 185.4 185.4
Zlatá Praha barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
22.10.2017 18:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

3 Vlčková Zuzana (Holášková (Vlčková) Zuzana)
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Vlčková Zuzana (Holášková (Vlčková) Zuzana)
VICESKIP Ostrá Anna
barva kamene *
010101100 4 96 26.5
Savona I

Savona I

4 Macková Irena
3 Volfová Jana
2 Samueliová Alena
1 Siveková Vlasta
SKIP Macková Irena
VICESKIP Volfová Jana
barva kamene
101010013 7 185.4 97.5
29.10.2017 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

3 Svobodová Veronika
2 Guričanová Magda
1 Karlíková Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Guričanová Magda
barva kamene *
1230101X 8 29.5 185.4
Tee Party

Tee Party

3 Pinkasová Veronika
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Pinkasová Veronika
VICESKIP Novotná Iveta
barva kamene
0001020X 3 185.4 185.4
29.10.2017 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav TP

Zbraslav TP

4 Klimešová Iva
3 Navrátilová Lucie
2 Kynčlová Ema
1 Fantová Kateřina
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Klimešová Iva
barva kamene *
12000102 6 39 185.4
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Jana
3 Klímová Alexandra
2 Pláničková Lenka
1 Ochmanová Klára
SKIP Voborníková Jana
VICESKIP Klímová Alexandra
barva kamene
00112010 5 185.4 124
29.10.2017 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

3 Jalovcová Eva
2 Kohoutková Věra
1 Kučerová Ivana
SKIP Jalovcová Eva
VICESKIP Kohoutková Věra
barva kamene
100101XX 3 185.4 145.5
Savona I

Savona I

4 Macková Irena
3 Volfová Jana
2 Samueliová Alena
1 Siveková Vlasta
SKIP Macková Irena
VICESKIP Volfová Jana
barva kamene *
022030XX 7 0 14.5
29.10.2017 15:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

3 Pinkasová Veronika
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Pinkasová Veronika
VICESKIP Novotná Iveta
barva kamene *
01020XXX 3 0 9
Dion SG1

Dion SG1

4 Dolanská Kateřina
3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene
60201XXX 9 185.4 14.5
29.10.2017 15:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Jana
3 Voborníková Nikola
2 Pláničková Lenka
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene
10100400 6 74.5 185.4
Zlatá Praha

Zlatá Praha

3 Svobodová Veronika
2 Guričanová Magda
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Guričanová Magda
barva kamene *
01021031 8 185.4 29
29.10.2017 18:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona I

Savona I

4 Macková Irena
3 Volfová Jana
2 Samueliová Alena
1 Siveková Vlasta
SKIP Macková Irena
VICESKIP Volfová Jana
barva kamene *
2001000X 3 69.5 49
Zbraslav TP

Zbraslav TP

4 Klimešová Iva
3 Navrátilová Lucie
2 Kynčlová Ema
1 Fantová Kateřina
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Klimešová Iva
barva kamene
0210112X 7 22 185.4
11.11.2017 11:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

4 Dolanská Kateřina
3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene
1201100- 5 27.4 106.5
CC RIPER

CC RIPER

3 Cvejnová Ludmila
2 Šimáková Michaela
1 Karásková Kateřina
SKIP Cvejnová Ludmila
VICESKIP Šimáková Michaela
barva kamene *
0010033- 7 10.2 116.8
11.11.2017 11:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Jana
3 Ochmanová Klára
2 Pláničková Lenka
1 Axamítová Zuzana
SKIP Voborníková Jana
VICESKIP Ochmanová Klára
barva kamene *
10111100 5 44.6 185.4
Dion RUM

Dion RUM

3 Fabryová Anna
2 Kramná Barbara
1 Sedláčková Markéta
SKIP Fabryová Anna
VICESKIP Kramná Barbara
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
01000041 6 185.4 93.8
11.11.2017 11:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Adámková Radka
1 Pavelková Martina
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
náhradník Vybíralová Jana
barva kamene
31010011 7 185.4 12.3
Zbraslav TP

Zbraslav TP

4 Paldusová (Bendová) Helena
3 Klimešová Iva
2 Navrátilová Lucie
1 Fantová Kateřina
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Paldusová (Bendová) Helena
barva kamene *
00203100 6 61.7 31.7
11.11.2017 11:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Guričanová Magda
2 Matějíčková Kristýna
1 Karlíková Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Guričanová Magda
barva kamene
000100XX 1 75.5 168.2
RPK Brno

RPK Brno

3 Holášková (Vlčková) Zuzana
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ostrá Anna
barva kamene *
311023XX 10 62.7 37.5
11.11.2017 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

3 Svobodová Veronika
2 Guričanová Magda
1 Matějíčková Kristýna
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Guričanová Magda
barva kamene *
001020XX 3 92.2 101.1
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková Martina
2 Adámková Radka
1 Vybíralová Jana
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková Martina
náhradník Pavelková (Klimešová) Šárka
barva kamene
110503XX 10 20.4 185.4
11.11.2017 17:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

3 Holášková (Vlčková) Zuzana
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ostrá Anna
barva kamene *
620111XX 11 181.5 12.5
Ledoborky 3

Ledoborky 3

3 Jalovcová Eva
2 Kučerová Ivana
1 Kvačková Dana Herta
SKIP Jalovcová Eva
VICESKIP Kvačková Dana Herta
barva kamene
002000XX 2 166.6 185.4
11.11.2017 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

4 Blahovcová Monika
3 Pinkasová Veronika
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Blahovcová Monika
VICESKIP Pinkasová Veronika
barva kamene
02110010 5 98 0.5
Savona I

Savona I

4 Macková Irena
3 Volfová Jana
2 Samueliová Alena
1 Siveková Vlasta
SKIP Macková Irena
VICESKIP Volfová Jana
barva kamene *
30002105 11 6.1 16.2
11.11.2017 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER

CC RIPER

3 Cvejnová Ludmila
2 Šimáková Michaela
1 Karásková Kateřina
SKIP Cvejnová Ludmila
VICESKIP Šimáková Michaela
barva kamene
20021001 6 185.4 0
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Pláničková Lenka
1 Axamítová Zuzana
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene *
01100210 5 24.9 107.1
11.11.2017 17:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion RUM

Dion RUM

3 Fabryová Anna
2 Kramná Barbara
1 Sedláčková Markéta
SKIP Fabryová Anna
VICESKIP Kramná Barbara
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
01302010 7 55.5 76.5
Zbraslav TP

Zbraslav TP

4 Paldusová (Bendová) Helena
3 Klimešová Iva
2 Navrátilová Lucie
1 Kynčlová Ema
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Paldusová (Bendová) Helena
barva kamene
10020304 10 185.4 41
12.11.2017 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

3 Holášková (Vlčková) Zuzana
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ostrá Anna
barva kamene
1000000- 1 185.4 63.4
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Ochmanová Klára
2 Axamítová Zuzana
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Klímová Alexandra
barva kamene *
0112213- 10 10.1 95.1
12.11.2017 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Valící se šutráky barva kamene 1 185.4 185.4
12.11.2017 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion RUM

Dion RUM

3 Fabryová Anna
2 Kramná Barbara
1 Sedláčková Markéta
SKIP Fabryová Anna
VICESKIP Kramná Barbara
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
010002XX 3 185.4 24.5
Zlatá Praha

Zlatá Praha

3 Svobodová Veronika
2 Matějíčková Kristýna
1 Guričanová Magda
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene
304210XX 10 185.4 54.1
12.11.2017 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav TP

Zbraslav TP

4 Paldusová (Bendová) Helena
3 Klimešová Iva
2 Navrátilová Lucie
1 Fantová Kateřina
SKIP Navrátilová Lucie
VICESKIP Paldusová (Bendová) Helena
barva kamene *
211241XX 11 140.4 2.7
Ledoborky 3

Ledoborky 3

3 Jalovcová Eva
2 Kohoutková Věra
1 Kučerová Ivana
SKIP Jalovcová Eva
VICESKIP Kohoutková Věra
barva kamene
000000XX 0 185.4 185.4
12.11.2017 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eva
3 Kohoutková Věra
2 Kučerová Ivana
1 Kvačková Dana Herta
SKIP Jalovcová Eva
VICESKIP Kohoutková Věra
barva kamene
303501XX 12 185.4 110.4
Dion SG1

Dion SG1

4 Dolanská Kateřina
3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene *
020020XX 4 48.3 18.7
12.11.2017 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

4 Blahovcová Monika
3 Pinkasová Veronika
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Blahovcová Monika
VICESKIP Pinkasová Veronika
barva kamene
000200XX 2 152.5 185.4
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Pláničková Lenka
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Klímová Alexandra
barva kamene *
122033XX 11 71.2 1.6
12.11.2017 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav TP

Zbraslav TP

3 Paldusová (Bendová) Helena
2 Klimešová Iva
1 Fantová Kateřina
SKIP Paldusová (Bendová) Helena
VICESKIP Fantová Kateřina
barva kamene *
1 55.2 185.4
CC RIPER barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
12.11.2017 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Adámková Radka
1 Vybíralová Jana
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
barva kamene *
110304XX 9 185.4 35.3
RPK Brno

RPK Brno

3 Holášková (Vlčková) Zuzana
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ostrá Anna
barva kamene
002010XX 3 185.4 123.4
6.1.2018 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party barva kamene *
Dion RUM barva kamene
6.1.2018 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav TP barva kamene *
RPK Brno barva kamene
6.1.2018 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno barva kamene *
Savona I barva kamene
6.1.2018 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky barva kamene *
Ledoborky 3 barva kamene
6.1.2018 15:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno barva kamene *
Dion SG1 barva kamene
6.1.2018 15:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party barva kamene *
Zbraslav TP barva kamene
6.1.2018 18:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno barva kamene *
Valící se šutráky barva kamene
6.1.2018 18:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER barva kamene *
Ledoborky 3 barva kamene
7.1.2018 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion RUM barva kamene *
CC RIPER barva kamene
7.1.2018 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona I barva kamene *
Zlatá Praha barva kamene
7.1.2018 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3 barva kamene *
Metla Kladno barva kamene
7.1.2018 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky barva kamene *
Dion SG1 barva kamene
7.1.2018 15:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona I barva kamene *
Dion RUM barva kamene
7.1.2018 15:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER barva kamene *
Tee Party barva kamene
7.1.2018 18:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno barva kamene *
Dion SG1 barva kamene
7.1.2018 18:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha barva kamene *
Ledoborky 3 barva kamene














































dolni
    Český svaz curlingu © 2009