vs
 

Pohár ČSC junioři 2017

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1-11 Ledolamky
soupiska
photo Baudyšová Michaela
photo Krupanská Andrea
photo Podrábská Kristina
photo Poštová Denisa
Pražáková Zuzana
photo Špundová Karolína
5 0 0 5 26 55
1-11 Ledoborci NG
soupiska
photo Balogh David
photo Hanák Jakub
photo Koudelka Matěj
photo Kövér Maroš
photo Matějíček Jiří
photo Rychlý Jakub
3 0 2 5 20 41
1-11 Ledoborci Army
soupiska
photo Dembovský Luděk ml.
Jakl David
Pecha Kryštof
Peter Daniel
photo Votava Matyáš
2 0 2 4 13 22
1-11 Ledoborci Juniors
soupiska
Jiral František
photo Kobián Oliver
photo Krupanský Adam
photo Podolka Adam
4 0 1 5 19 35
1-11 Dion HJ
soupiska
photo Bříza Marek
photo Chabičovský Vít
photo Votava Tobiáš
photo Zahořík Jakub
1 0 3 4 15 21
1-11 Dion DJ
soupiska
photo Farková Kristýna
photo Hercoková Eliška
photo Koscelanská Klára
photo Vašáková Veronika
photo Zelingrová Julie
1 0 3 4 12 25
1-11 Dion YB
soupiska
photo Blahovec Martin
photo Klípa Lukáš
photo Mareš Pavel
photo Verner David
2 0 2 4 11 23
1-11 Kolibris 3
soupiska
photo Karásková Kateřina
photo Karlíček Lukáš
photo Lammel Štěpán
photo Nguyen Ke Viet Duy
photo Schätz Albert
Škácha David
photo Škácha Michael
2 0 3 5 18 33
1-11 Loupežníci Jičín
soupiska
Bodlák Ondřej ml.
photo Hermann Jakub
photo Jílek Erik
photo Jílek Marcel
Kaván Matěj
photo Žďárský Kryštof
0 0 4 4 11 18
1-11 Třešňovka D
soupiska
photo Dušková Valentýna
photo Horská Sabina
photo Klímová Laura
photo Klímová Luisa
photo Kynčlová Ema
2 0 2 4 15 28
1-11 Sobi
soupiska
photo Jurníček Jakub
photo Klíma Tomáš ml.
photo Svoboda Matyáš
photo Svoboda Václav
photo Štola Martin
2 0 2 4 16 29

Junioři A

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Dion YB 2 0 0 2 4 11 23 47.2
2 Třešňovka D 1 0 1 2 2 9 16 77.3
3 Ledoborci Army 1 0 1 2 2 6 7 75.2
4 Loupežníci Jičín 0 0 2 2 0 5 6 103.3
30.9.2017 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Verner David
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Verner David
barva kamene *
33102102 12 35.9 54.1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Kaván Matěj
2 Bodlák Ondřej ml.
1 Žďárský Kryštof
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Bodlák Ondřej ml.
trenér BODLÁK Ondřej
barva kamene
00010010 2 185.4 185.4
30.9.2017 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Votava Matyáš
3 Pecha Kryštof
2 Dembovský Luděk ml.
1 Peter Daniel
SKIP Votava Matyáš
VICESKIP Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
00000011 2 166.5 63
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
12123200 11 36.9 136
30.9.2017 17:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

4 Mareš Pavel
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Verner David
SKIP Mareš Pavel
VICESKIP Verner David
barva kamene *
13104020 11 51.5 185.4
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
00010301 5 59 185.4
30.9.2017 17:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Votava Matyáš
3 Pecha Kryštof
2 Dembovský Luděk ml.
1 Peter Daniel
SKIP Votava Matyáš
VICESKIP Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
1002110- 5 90.5 72.1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Bodlák Ondřej ml.
2 Kaván Matěj
1 Žďárský Kryštof
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Bodlák Ondřej ml.
trenér BODLÁK Ondřej
barva kamene *
0120001- 4 75 49.4

Junioři B

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Ledolamky 2 0 0 2 4 11 24 81
2 Kolibris 3 1 0 1 2 2 7 14 53.4
3 Dion DJ 1 0 1 2 2 5 10 121.4
4 Sobi 0 0 2 2 0 8 12 94.9
1.10.2017 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Podrábská Kristina
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
01021302 9 38 185.4
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Škácha Michael
barva kamene
10200020 5 98.3 13.9
1.10.2017 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Hercoková Eliška
2 Farková Kristýna
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Vašáková Veronika
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
3001020- 6 44.5 185.4
Sobi

Sobi

4 Jurníček Jakub
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Svoboda Václav
náhradník Klíma Tomáš ml.
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
0110201- 5 185.4 48.2
1.10.2017 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Sobi

Sobi

4 Jurníček Jakub
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Svoboda Václav
náhradník Klíma Tomáš ml.
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
01001023 7 51.1 185.4
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
trenér KRÁL Petr
barva kamene *
10310400 9 48 135.7
1.10.2017 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Baudyšová Michaela
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Baudyšová Michaela
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
03105132 15 142 63
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Hercoková Eliška
2 Farková Kristýna
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Vašáková Veronika
trenér HORÁK Petr
barva kamene
10030000 4 185.4 134.2

Junioři C

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Ledoborci Juniors 2 0 0 2 4 8 17 8.2
2 Ledoborci NG 1 0 1 2 2 8 16 123.8
3 Dion HJ 0 0 2 2 0 7 8 109.5
30.9.2017 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Kövér Maroš
2 Koudelka Matěj
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Kövér Maroš
náhradník Hanák Jakub
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene
10102100 5 185.4 185.4
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene *
04010012 8 1 123
30.9.2017 14:40 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

3 Bříza Marek
2 Chabičovský Vít
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
barva kamene
0110010- 3 101.2 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Matějíček Jiří
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Balogh David
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene *
1003304- 11 102.9 83
1.10.2017 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
21400200 9 7.5 16
Dion HJ

Dion HJ

3 Bříza Marek
2 Zahořík Jakub
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Votava Tobiáš
trenér HORÁK Petr
barva kamene
00011021 5 177 50.3

Nadstavba

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Ledolamky 2 0 0 2 4 11 24 127.4
2 Ledoborci NG 2 0 0 2 4 9 21 84
3 Ledoborci Juniors 1 0 1 2 2 6 10 49.2
4 Kolibris 3 1 0 1 2 2 10 18 133.5
5 Třešňovka D 1 0 1 2 2 6 12 76
6 Ledoborci Army 1 0 1 2 2 7 15 34.7
7 Dion DJ 0 0 2 2 0 7 15 98.3
8 Dion YB 0 0 2 2 -2 0 0 185.4
9 Sobi 2 0 0 2 4 8 17 157.8
10 Dion HJ 1 0 1 2 2 8 13 129.9
11 Loupežníci Jičín 0 0 2 2 0 6 12 129.8
7.10.2017 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha David
1 Nguyen Ke Viet Duy
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Škácha David
barva kamene
00300123 9 60.5 154.5
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Koudelka Matěj
1 Kövér Maroš
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Balogh David
trenér KITZBERGER Jindřich
barva kamene *
44031000 12 111 32
7.10.2017 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Vašáková Veronika
2 Farková Kristýna
1 Hercoková Eliška
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
02030010 6 185.4 97
Ledoborci Army

Ledoborci Army

3 Jakl David
2 Votava Matyáš
1 Pecha Kryštof
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Dembovský Luděk ml.
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
20300102 8 8 43.5
7.10.2017 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Ledolamky barva kamene 9 185.4 185.4
7.10.2017 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

3 Bříza Marek
2 Zahořík Jakub
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Votava Tobiáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
1100100- 3 185.4 185.4
Sobi

Sobi

4 Jurníček Jakub
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Svoboda Václav
náhradník Klíma Tomáš ml.
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
0013022- 8 185.4 102.5
7.10.2017 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Kaván Matěj
2 Žďárský Kryštof
1 Jílek Marcel
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Žďárský Kryštof
barva kamene *
1011000- 3 185.4 22.5
Sobi

Sobi

4 Jurníček Jakub
3 Klíma Tomáš ml.
2 Svoboda Matyáš
1 Svoboda Václav
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Klíma Tomáš ml.
náhradník Štola Martin
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
0400311- 9 185.4 185.4
7.10.2017 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
00200212 7 21.5 104
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Laura
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Kynčlová Ema
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
00011000 2 123 81
7.10.2017 18:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Kaván Matěj
2 Žďárský Kryštof
1 Jílek Marcel
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Žďárský Kryštof
barva kamene
41040000 9 185.4 181.5
Dion HJ

Dion HJ

3 Bříza Marek
2 Zahořík Jakub
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Votava Tobiáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
00303112 10 185.4 19
8.10.2017 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
1002000X 3 55 71
Ledolamky

Ledolamky

3 Podrábská Kristina
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Špundová Karolína
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
0230451X 15 11.5 185.4
8.10.2017 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

3 Jakl David
2 Votava Matyáš
1 Pecha Kryštof
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Dembovský Luděk ml.
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
01001050 7 52.5 58.5
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Koudelka Matěj
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Kövér Maroš
trenér KITZBERGER Jindřich
barva kamene
10120302 9 109 185.4
8.10.2017 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3 barva kamene * 9 185.4 185.4
Dion YB barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
8.10.2017 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Vašáková Veronika
2 Farková Kristýna
1 Hercoková Eliška
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene
40131000 9 12.5 185.4
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Laura
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Kynčlová Ema
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
02000242 10 74.5 72.5

o 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci Juniors 1 0 1 2 54
2 Kolibris 3 0 1 1 0 129.5
8.10.2017 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha David
1 Nguyen Ke Viet Duy
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Škácha David
barva kamene
0100000X 1 185.4 129.5
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
4001111X 8 185.4 54

Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledolamky 1 0 1 2 84.5
2 Ledoborci NG 0 1 1 0 55
8.10.2017 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Matějíček Jiří
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Koudelka Matěj
barva kamene *
001012000 4 62 55
Ledolamky

Ledolamky

3 Podrábská Kristina
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Špundová Karolína
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
000200113 7 84.5 185.4