horni
vs
 

Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1-15 Kolibris 3
soupiska
Karásková Kateřina
photo Nguyen Ke Viet Duy
photo Schätz Albert
Škácha David
photo Škácha Michael
4 0 1 5 17 30
1-15 Savona 6
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Kocík Dominik
photo Šuchma Jan
photo Švarc Dominik
photo Vohlídal Marek
4 0 1 5 14 32
1-15 Ledoborci Juniors
soupiska
Jiral František
photo Kobián Oliver
photo Krupanský Adam
photo Podolka Adam
3 0 2 5 20 37
1-15 Ledoborci Army
soupiska
photo Dembovský Luděk ml.
Jakl David
Pecha Kryštof
Peter Daniel
photo Votava Matyáš
3 1 1 5 19 40
1-15 Ledoborci NG
soupiska
photo Balogh David
photo Hanák Jakub
photo Koudelka Matěj
photo Kövér Maroš
photo Matějíček Jiří
photo Rychlý Jakub
1 0 3 4 9 14
1-15 Ledoborci Juniors
soupiska
Jiral František
photo Kobián Oliver
photo Krupanský Adam
photo Podolka Adam
3 0 2 5 20 37
1-15 Dion DJ
soupiska
photo Farková Kristýna
photo Hercoková Eliška
photo Koscelanská Klára
photo Vašáková Veronika
photo Zelingrová Julie
1 0 3 4 14 19
1-15 Dion HJ
soupiska
photo Bříza Marek
photo Chabičovský Vít
photo Votava Tobiáš
photo Zahořík Jakub
1 0 3 4 11 16
1-15 Třešňovka D
soupiska
photo Horská Sabina
photo Klímová Laura
photo Klímová Luisa
photo Kynčlová Ema
2 1 1 4 14 33
1-15 Polární lišky
soupiska
photo Hlaváč Jan
photo Krupičková Sofie
photo Ševčíková Veronika
photo Vasilík Adam
2 0 2 4 11 24
1-15 Lední medvědi
soupiska
photo Faltusová Veronika
photo Krátký Tomáš
photo Laštůvka Sebastien
photo Smatana Richard
4 0 0 4 17 24
1-15 Tučňáci
soupiska
photo Brož Filip
photo Hrazdíra Antonín
photo Ševčík Pavel
photo Šťastný Štěpán
0 0 4 4 8 14
1-15 Sobi
soupiska
photo Jurníček Jakub
photo Klíma Tomáš ml.
photo Svoboda Matyáš
photo Svoboda Václav
photo Štola Martin
2 0 2 4 15 25
1-15 Savona 5
soupiska
photo Bořecký Matěj
photo Hercok Aleš
photo Hrbek Lukáš
photo Zajíc Petr
3 0 1 4 14 29
1-15 Savona 6
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Kocík Dominik
photo Šuchma Jan
photo Švarc Dominik
photo Vohlídal Marek
4 0 1 5 14 32

Skupina A

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Sobi 1 0 1 2 2 8 13 57.5
2 Ledoborci Juniors 1 0 1 2 2 6 12 82.5
3 Savona 6 1 0 1 2 2 5 10 55.5
25.11.2017 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene
123010XXXX 7 37.5 180
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Vohlídal Marek
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Šuchma Jan
2 Šuchma Jan
barva kamene *
000201XXXX 3 39.5 19
25.11.2017 13:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Sobi

Sobi

4 Klíma Tomáš ml.
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Klíma Tomáš ml.
VICESKIP Svoboda Václav
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
302103---- 9 98 68.5
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene
010040---- 5 30 185.4
25.11.2017 16:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Šuchma Jan
1 Vohlídal Marek
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
barva kamene
2040001--- 7 108 185.4
Sobi

Sobi

4 Klíma Tomáš ml.
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Klíma Tomáš ml.
VICESKIP Svoboda Václav
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
0101110--- 4 185.4 6

Skupina B

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Kolibris 3 2 0 0 2 4 8 17 27.5
2 Ledolamky 1 0 1 2 2 5 13 14.3
3 PLC 2 0 0 2 2 0 6 9 96.3
25.11.2017 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Poštová Denisa
2 Špundová Karolína
1 Podrábská Kristina
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Pražáková Zuzana
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
030001XXXX 4 185.4 14.5
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
barva kamene *
203210XXXX 8 38.5 13
25.11.2017 13:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Dubnová Debora
2 Marek Tomáš
1 Srbová Kamila
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
barva kamene
102001---- 4 185.4 99.5
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Špundová Karolína
2 Poštová Denisa
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Poštová Denisa
náhradník Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
040410---- 9 19.5 9
25.11.2017 18:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
barva kamene *
1030410--- 9 34 35.5
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Němcová Karolína
2 Marek Tomáš
1 Srbová Kamila
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
barva kamene
0201002--- 5 90 99.5

Skupina C

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Savona 5 2 0 0 2 4 8 16 66.5
2 Dion HJ 1 0 1 2 2 7 11 30
3 Ledoborci NG 0 0 2 2 0 4 6 45.3
26.11.2017 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Kövér Maroš
2 Koudelka Matěj
1 Matějíček Jiří
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Koudelka Matěj
náhradník Rychlý Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
0210000--- 3 17 90.5
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Votava Tobiáš
1 Zahořík Jakub
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
1003122--- 9 1 59
26.11.2017 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 5

Savona 5

4 Hercok Aleš
3 Zajíc Petr
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Zajíc Petr
barva kamene *
101420---- 8 10 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Koudelka Matěj
1 Matějíček Jiří
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Kövér Maroš
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
020001---- 3 185.4 28.5
26.11.2017 16:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Votava Tobiáš
1 Zahořík Jakub
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
100001XXXX 2 152 30
Savona 5

Savona 5

4 Hercok Aleš
3 Zajíc Petr
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Zajíc Petr
barva kamene
021320XXXX 8 153 36.5

Skupina D

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Ledoborci Army 1 1 0 2 3 8 13 94.8
2 Dion DJ 1 0 1 2 2 8 13 49.7
3 Třešňovka D 0 1 1 2 1 4 15 148.3
26.11.2017 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Pecha Kryštof
1 Peter Daniel
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Dembovský Luděk ml.
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
1022002--- 7 185.4 52
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene
0500200--- 7 93 166.5
26.11.2017 13:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Hercoková Eliška
3 Farková Kristýna
2 Koscelanská Klára
1 Vašáková Veronika
SKIP Farková Kristýna
VICESKIP Hercoková Eliška
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
2001100--- 4 0 185.4
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Pecha Kryštof
1 Peter Daniel
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Dembovský Luděk ml.
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0310011--- 6 125 107.5
26.11.2017 16:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene
0300500--- 8 185.4 185.4
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Vašáková Veronika
1 Hercoková Eliška
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
2031012--- 9 103.5 45.5

Žáci

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Lední medvědi 4 0 0 4 8 17 24 143.2
2 Polární lišky 2 0 2 4 4 11 24 146.9
3 Tučňáci 0 0 4 4 0 8 14 84.5
25.11.2017 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Polární lišky

Polární lišky

4 Vasilík Adam
3 Krupičková Sofie
2 Ševčíková Veronika
1 Hlaváč Jan
SKIP Krupičková Sofie
VICESKIP Ševčíková Veronika
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
011020---- 4 185.4 185.4
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Smatana Richard
2 Faltusová Veronika
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Smatana Richard
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
100103---- 5 185.4 43.5
25.11.2017 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Polární lišky

Polární lišky

4 Krupičková Sofie
3 Vasilík Adam
2 Ševčíková Veronika
1 Hlaváč Jan
SKIP Ševčíková Veronika
VICESKIP Vasilík Adam
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
202024---- 10 149.5 57
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Brož Filip
1 Šťastný Štěpán
SKIP Ševčík Pavel
VICESKIP Hrazdíra Antonín
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
020100---- 3 100 70.5
25.11.2017 16:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Smatana Richard
2 Faltusová Veronika
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Laštůvka Sebastien
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
010221---- 6 148 185.4
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Brož Filip
1 Šťastný Štěpán
SKIP Ševčík Pavel
VICESKIP Hrazdíra Antonín
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
102000---- 3 185.4 120.5
25.11.2017 18:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Faltusová Veronika
2 Smatana Richard
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Faltusová Veronika
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
221101---- 7 185.4 185.4
Polární lišky

Polární lišky

4 Krupičková Sofie
3 Vasilík Adam
2 Ševčíková Veronika
1 Hlaváč Jan
SKIP Ševčíková Veronika
VICESKIP Krupičková Sofie
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
000030---- 3 185.4 185.4
26.11.2017 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Brož Filip
1 Šťastný Štěpán
SKIP Ševčík Pavel
VICESKIP Hrazdíra Antonín
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
021300---- 6 98.5 11
Polární lišky

Polární lišky

4 Krupičková Sofie
3 Vasilík Adam
2 Ševčíková Veronika
1 Hlaváč Jan
SKIP Krupičková Sofie
VICESKIP Ševčíková Veronika
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
200014---- 7 185.4 80.5
26.11.2017 13:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Brož Filip
1 Šťastný Štěpán
SKIP Ševčík Pavel
VICESKIP Hrazdíra Antonín
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
020000---- 2 5.5 185.4
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Smatana Richard
3 Faltusová Veronika
2 Krátký Tomáš
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Laštůvka Sebastien
VICESKIP Smatana Richard
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
201111---- 6 69.5 185.4

Skupina E

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Savona 6 2 0 0 2 4 7 16 48
2 Ledoborci NG 1 0 1 2 2 5 8 91.7
3 Ledolamky 0 0 2 2 0 6 10 49.7
2.12.2017 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Vohlídal Marek
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Šuchma Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
0102023--- 8 185.4 23.5
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Podrábská Kristina
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Pražáková Zuzana
barva kamene
1010200--- 4 185.4 54.5
2.12.2017 13:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Matějíček Jiří
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
10000----- 1 135.5 60
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
02204----- 8 79 41.5
3.12.2017 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Podrábská Kristina
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Poštová Denisa
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
2002020--- 6 64.5 30
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
0130201--- 7 185.4 79.5

Skupina F

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Ledoborci Army 2 0 0 2 4 9 24 94
2 Sobi 1 0 1 2 2 7 12 102.5
3 PLC 2 0 0 2 2 0 3 8 94.3
2.12.2017 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Pecha Kryštof
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
011240---- 8 117 165
Sobi

Sobi

4 Jurníček Jakub
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Klíma Tomáš ml.
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Svoboda Václav
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
100001---- 2 135 31.5
2.12.2017 13:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Dubnová Debora
2 Marek Tomáš
1 Srbová Kamila
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
100000---- 1 35.5 127
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Pecha Kryštof
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
012544---- 16 171.5 0
3.12.2017 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Sobi

Sobi

4 Svoboda Václav
3 Svoboda Matyáš
2 Štola Martin
1 Jurníček Jakub
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Svoboda Václav
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
3030112--- 10 141 185.4
PLC 2

PLC 2

3 Němcová Karolína
2 Dubnová Debora
1 Marek Tomáš
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
barva kamene *
0403000--- 7 185.4 120.5

Skupina G

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Ledoborci Juniors 2 0 0 2 4 10 20 11.3
2 Savona 5 1 0 1 2 2 6 13 50.5
3 Dion DJ 0 0 2 2 0 6 6 72.7
2.12.2017 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 5

Savona 5

4 Hercok Aleš
3 Zajíc Petr
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
4020200--- 8 86 39
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Koscelanská Klára
1 Hercoková Eliška
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Vašáková Veronika
trenér HORÁK Petr
barva kamene
0101011--- 4 77 110
2.12.2017 16:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
30100311-- 9 70 25.5
Savona 5

Savona 5

4 Hercok Aleš
3 Zajíc Petr
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
03011000-- 5 26.5 185.4
3.12.2017 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Koscelanská Klára
1 Hercoková Eliška
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Vašáková Veronika
trenér HORÁK Petr
barva kamene
0001010--- 2 62 79
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
1120502--- 11 8.5 0

Skupina H

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Třešňovka D 2 0 0 2 4 10 18 67.5
2 Kolibris 3 1 0 1 2 2 5 8 47.7
3 Dion HJ 0 0 2 2 0 4 5 83.1
2.12.2017 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
barva kamene
020102---- 5 121 176
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Votava Tobiáš
1 Zahořík Jakub
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
101020---- 4 82.5 88.2
2.12.2017 16:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
2204022--- 12 185.4 165
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
trenér KRÁL Petr
barva kamene
0010200--- 3 4 18
3.12.2017 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Votava Tobiáš
1 Zahořík Jakub
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
barva kamene
000010---- 1 105.5 78.5
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
111102---- 6 1.5 36

Finále a zápas o 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Kolibris 3 1 0 1 2 125
2 Savona 6 1 0 1 2 21
3 Ledoborci Juniors 0 1 1 0 10
4 Ledoborci Army 0 1 1 0 11
3.12.2017 13:50 Finále dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
trenér KRÁL Petr
barva kamene
0002111--- 5 125 185.4
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Pecha Kryštof
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
2100000--- 3 84.5 11
3.12.2017 13:50 O 3. místo dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Vohlídal Marek
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
03003000-- 6 21 89
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene
00010211-- 5 185.4 10














































dolni
    Český svaz curlingu © 2009