vs
 

Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1-15 Savona 5
soupiska
photo Bořecký Matěj
photo Hercok Aleš
photo Hrbek Lukáš
photo Zajíc Petr
0 0 2 2 5 8
1-15 Savona 6
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Kocík Dominik
photo Šuchma Jan
photo Švarc Dominik
photo Vohlídal Marek
3 0 1 4 12 19
1-15 Kolibris 3
soupiska
photo Karásková Kateřina
photo Nguyen Ke Viet Duy
photo Schätz Albert
Škácha David
photo Škácha Michael
1 0 2 3 10 22
1-15 Kolibris 4
soupiska
Fišer David
Kvíčala Antonín
photo Marek Tomáš
photo Moravec Vojtěch
photo Přerovský Matěj
Šimůnek Martin
0 0 3 3 0 0
1-15 Dion DJ
soupiska
photo Farková Kristýna
photo Hercoková Eliška
photo Koscelanská Klára
photo Vašáková Veronika
photo Zelingrová Julie
1 0 2 3 9 13
1-15 Dion HJ
soupiska
photo Bříza Marek
photo Chabičovský Vít
photo Votava Tobiáš
photo Zahořík Jakub
0 0 3 3 7 12
1-15 Lední medvědi
soupiska
photo Faltusová Veronika
photo Krátký Tomáš
photo Laštůvka Sebastien
photo Smatana Richard
3 0 0 3 12 30
1-15 Polární lišky
soupiska
photo Hlaváč Jan
photo Krupičková Sofie
photo Ševčíková Veronika
photo Vasilík Adam
1 0 2 3 9 22
1-15 Tučňáci
soupiska
photo Brož Filip
photo Hrazdíra Antonín
photo Ševčík Pavel
photo Šťastný Štěpán
2 0 1 3 11 27
1-15 Sobi
soupiska
photo Jurníček Jakub
photo Klíma Tomáš ml.
photo Svoboda Matyáš
photo Svoboda Václav
photo Štola Martin
2 0 2 4 11 18
1-15 Třešňovka D
soupiska
photo Horská Sabina
photo Klímová Laura
photo Klímová Luisa
photo Kynčlová Ema
1 0 2 3 9 18
1-15 Ledoborci NG
soupiska
photo Balogh David
photo Hanák Jakub
photo Koudelka Matěj
photo Kövér Maroš
photo Matějíček Jiří
photo Rychlý Jakub
4 0 0 4 16 32
1-15 Ledoborci Army
soupiska
photo Dembovský Luděk ml.
Jakl David
Pecha Kryštof
Peter Daniel
photo Votava Matyáš
1 0 2 3 7 15
1-15 Ledolamky
soupiska
photo Krupanská Andrea
photo Podrábská Kristina
photo Poštová Denisa
Pražáková Zuzana
photo Špundová Karolína
2 0 1 3 12 21
1-15 Ledoborci Juniors
soupiska
Jiral František
photo Kobián Oliver
photo Krupanský Adam
photo Podolka Adam
3 0 1 4 14 24

Skupina A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Sobi 2 0 2 4 50.2
2 Třešňovka D 1 1 2 2 52.3
3 Kolibris 3 0 2 2 0 63.5
27.1.2017 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Luisa
VICESKIP Klímová Laura
trenér KLÍMA Radek
barva kamene
010001XXXX 2 153 4
Sobi

Sobi

4 Klíma Tomáš ml.
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Jurníček Jakub
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Klíma Tomáš ml.
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
201210XXXX 6 112 24
27.1.2018 18:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
barva kamene *
0100004--- 5 185.4 11
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Luisa
VICESKIP Klímová Laura
trenér KLÍMA Radek
barva kamene
4021120--- 10 0 154.5
28.1.2018 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Sobi

Sobi

4 Klíma Tomáš ml.
3 Jurníček Jakub
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Klíma Tomáš ml.
VICESKIP Jurníček Jakub
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
2000311--- 7 14.5 135.5
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
trenér DEYL Jiří
barva kamene
0211000--- 4 52.5 127

Skupina B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci NG 2 0 2 4 146.1
2-3 Ledolamky 1 1 2 2 70.7
2-3 Ledoborci Army 1 1 2 2 73.7
4 Savona 5 0 2 2 0 81.5
26.1.2018 17:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Matějíček Jiří
trenér KRUPANSKÝ Kryštof
barva kamene
1020121--- 7 185.4 185.4
Ledoborci Army

Ledoborci Army

3 Jakl David
2 Votava Matyáš
1 Peter Daniel
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0104000--- 5 110.5 107.5
26.1.2018 17:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Pražáková Zuzana
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
103202XXXX 8 142 182.5
Savona 5

Savona 5

4 Hercok Aleš
3 Bořecký Matěj
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Zajíc Petr
barva kamene *
010020XXXX 3 9 185.4
27.1.2018 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Pražáková Zuzana
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
0020101XXX 4 37.5 32.5
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Matějíček Jiří
trenér KRUPANSKÝ Kryštof
barva kamene
1200030XXX 6 185.4 67.5
27.1.2018 13:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Pecha Kryštof
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
103400---- 8 185.4 3
Savona 5

Savona 5

4 Hercok Aleš
3 Bořecký Matěj
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
010022---- 5 185.4 50

Skupina C

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci Juniors 2 0 2 4 94.5
2-3 Dion DJ 1 1 2 2 46
2-3 Savona 6 1 1 2 2 96
4 Dion HJ 0 2 2 0 61.8
26.1.2018 19:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Hercoková Eliška
2 Farková Kristýna
1 Vašáková Veronika
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Hercoková Eliška
trenér KRUPANSKÝ Kryštof
barva kamene *
1001002--- 4 43 185.4
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Kocík Dominik
2 Vohlídal Marek
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Vohlídal Marek
barva kamene
0220210--- 7 178.5 121
26.1.2018 19:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Zahořík Jakub
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
3011000--- 5 85 57
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Krupanský Adam
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene
0300212--- 8 185.4 39
27.1.2018 13:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Jiral František
barva kamene
030011XXXX 5 59 185.4
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Vohlídal Marek
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Kocík Dominik
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
100000XXXX 1 143.5 23.5
27.1.2018 18:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Hercoková Eliška
2 Koscelanská Klára
1 Vašáková Veronika
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Hercoková Eliška
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
0022101--- 6 86.5 8.5
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Zahořík Jakub
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
barva kamene
2100010--- 4 43.5 185.4

Žáci

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Lední medvědi 3 0 3 6 139
2 Tučňáci 2 1 3 4 148.8
3 Polární lišky 1 2 3 2 133.6
4 Kolibris 4 0 3 3 0 152.3
27.1.2018 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Brož Filip
1 Šťastný Štěpán
SKIP Ševčík Pavel
VICESKIP Brož Filip
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
210100---- 4 185.4 52
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Smatana Richard
2 Faltusová Veronika
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Smatana Richard
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
002031---- 6 148.5 185.4
27.1.2018 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 4

Kolibris 4

4 Fišer David
3 Marek Tomáš
2 Moravec Vojtěch
1 Šimůnek Martin
SKIP Fišer David
VICESKIP Marek Tomáš
náhradník Kvíčala Antonín
barva kamene *
00000----- 0 185.4 185.4
Polární lišky

Polární lišky

4 Krupičková Sofie
3 Ševčíková Veronika
2 Hlaváč Jan
1 Vasilík Adam
SKIP Krupičková Sofie
VICESKIP Ševčíková Veronika
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
43232----- 14 185.4 185.4
27.1.2018 16:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Polární lišky

Polární lišky

4 Krupičková Sofie
3 Ševčíková Veronika
2 Hlaváč Jan
1 Vasilík Adam
SKIP Krupičková Sofie
VICESKIP Ševčíková Veronika
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
320200---- 7 169.5 80.5
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Brož Filip
1 Šťastný Štěpán
SKIP Ševčík Pavel
VICESKIP Brož Filip
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
003033---- 9 185.4 182
27.1.2018 16:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Smatana Richard
2 Faltusová Veronika
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Smatana Richard
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
23221----- 10 185.4 74.5
Kolibris 4

Kolibris 4

4 Fišer David
3 Marek Tomáš
2 Moravec Vojtěch
1 Šimůnek Martin
SKIP Fišer David
VICESKIP Marek Tomáš
náhradník Kvíčala Antonín
barva kamene
00000----- 0 185.4 83.5
28.1.2018 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 4

Kolibris 4

4 Fišer David
3 Marek Tomáš
2 Moravec Vojtěch
1 Šimůnek Martin
SKIP Fišer David
VICESKIP Marek Tomáš
náhradník Kvíčala Antonín
barva kamene *
00000----- 0 163 144
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Brož Filip
1 Šťastný Štěpán
SKIP Ševčík Pavel
VICESKIP Brož Filip
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
32333----- 14 139 185.4
28.1.2018 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Polární lišky

Polární lišky

4 Krupičková Sofie
3 Ševčíková Veronika
2 Hlaváč Jan
1 Vasilík Adam
SKIP Krupičková Sofie
VICESKIP Ševčíková Veronika
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
00100XXXXX 1 79.5 153
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Smatana Richard
2 Faltusová Veronika
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Smatana Richard
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
45041XXXXX 14 101 185.4

3. kolo

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-5 Savona 6 1 0 0 1 2 3 3 3
1-5 Kolibris 3 1 0 0 1 2 5 13 17
1-5 Ledolamky 1 0 0 1 2 5 9 78.9
1-5 Ledoborci Juniors 1 0 0 1 2 4 6 101
1-5 Ledoborci NG 1 0 0 1 2 5 9 120
6-10 Dion HJ 0 0 1 1 0 1 3 69
6-10 Ledoborci Army 0 0 1 1 0 2 2 88.9
6-10 Sobi 0 0 1 1 0 1 1 89
6-10 Třešňovka D 0 0 1 1 0 2 6 96.5
6-10 Dion DJ 0 0 1 1 0 2 3 185.4
28.1.2018 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Jiral František
barva kamene
0201201XXX 6 101 185.4
Sobi

Sobi

4 Klíma Tomáš ml.
3 Jurníček Jakub
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Klíma Tomáš ml.
VICESKIP Jurníček Jakub
náhradník Svoboda Václav
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
0000010XXX 1 185.4 89
28.1.2018 13:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Luisa
VICESKIP Klímová Laura
trenér KLÍMA Radek
barva kamene
0000204XXX 6 185.4 96.5
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Matějíček Jiří
trenér KRUPANSKÝ Kryštof
barva kamene *
2222010XXX 9 105.5 56
28.1.2018 13:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Pražáková Zuzana
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
0421110--- 9 185.4 0
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Hercoková Eliška
2 Koscelanská Klára
1 Vašáková Veronika
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Hercoková Eliška
trenér HORÁK Petr
barva kamene
1000002--- 3 185.4 185.4
28.1.2018 16:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Vohlídal Marek
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Kocík Dominik
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
1011000--- 3 3 96
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Pecha Kryštof
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0100010--- 2 185.4 38
28.1.2018 16:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha Michael
1 Škácha David
SKIP Škácha Michael
VICESKIP Schätz Albert
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
410341XXXX 13 17 40.5
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Zahořík Jakub
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
barva kamene
003000XXXX 3 185.4 69

Finálové kolo

tým výhry prohry zápasy body
1-2 Savona 6 1 0 1 2
1-2 Ledoborci NG 1 0 1 2
3-4 Sobi 0 1 1 0
3-4 Ledoborci Juniors 0 1 1 0
28.1.2018 18:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Matějíček Jiří
trenér KRUPANSKÝ Kryštof
barva kamene *
050203XXXX 10
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Kobián Oliver
2 Krupanský Adam
1 Jiral František
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Jiral František
barva kamene
202010XXXX 5
28.1.2018 18:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Vohlídal Marek
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Kocík Dominik
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
101150---- 8
Sobi

Sobi

4 Klíma Tomáš ml.
3 Jurníček Jakub
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Klíma Tomáš ml.
VICESKIP Jurníček Jakub
náhradník Svoboda Václav
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
010003---- 4