vs
 

Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1-16 PLC 1
soupiska
photo Baudyšová Tereza
photo Hrubá Magdalena
photo Koscelanská Natálie-Klaudie
photo Přerovská Julie
0 2 2 4 11 18
1-16 PLC 2
soupiska
photo Dubnová Debora
photo Dušková Valentýna
photo Marek Tomáš
photo Němcová Karolína
photo Selnekovičová Anna
photo Selnekovičová Bára
photo Srbová Kamila
photo Ulrich Filip
1 1 2 4 11 20
1-16 Polární lišky
soupiska
photo Hlaváč Jan
photo Krupičková Sofie
photo Seifriedová Emma
photo Ševčíková Veronika
photo Vasilík Adam
photo Volfová Matylda
1 0 3 4 9 13
1-16 Lední medvědi
soupiska
photo Faltusová Veronika
photo Krátký Tomáš
photo Laštůvka Sebastien
photo Smatana Richard
4 0 0 4 12 35
1-16 Třešňovka D
soupiska
photo Horská Sabina
photo Klímová Laura
photo Klímová Luisa
photo Kynčlová Ema
3 0 1 4 14 22
1-16 Tučňáci
soupiska
photo Brož Filip
photo Hrazdíra Antonín
photo Ševčík Pavel
photo Šťastný Štěpán
2 0 2 4 11 20
1-16 Ledoborci NG
soupiska
photo Balogh David
photo Hanák Jakub
photo Koudelka Matěj
photo Kövér Maroš
photo Matějíček Jiří
photo Rychlý Jakub
2 1 1 4 15 28
1-16 Ledoborci Juniors
soupiska
Jiral František
photo Klípa Lukáš
photo Kobián Oliver
photo Krupanský Adam
photo Podolka Adam
photo Verner David
2 0 2 4 10 19
1-16 Ledoborci Army
soupiska
photo Dembovský Luděk ml.
Jakl David
Pecha Kryštof
Peter Daniel
photo Votava Matyáš
0 1 3 4 8 12
1-16 Ledolamky
soupiska
photo Krupanská Andrea
photo Podrábská Kristina
photo Poštová Denisa
Pražáková Zuzana
photo Špundová Karolína
3 1 0 4 17 27
1-16 Dion HJ
soupiska
photo Chabičovský Vít
photo Přerovský Matěj
photo Votava Tobiáš
3 0 1 4 13 32
1-16 Dion DJ
soupiska
photo Farková Kristýna
photo Hercoková Eliška
photo Koscelanská Klára
photo Vašáková Veronika
photo Zelingrová Julie
2 0 2 4 14 20
1-16 Kolibris 4
soupiska
photo Moravec Vojtěch
Šimůnek Martin
Šimůnek Petr
1 0 3 4 9 13
1-16 CC Kolibris 6
soupiska
photo Cipra David
Fišer David
Fišer Kryštof
Kvíčala Antonín
1 0 3 4 8 15
1-16 Kolibris 3
soupiska
photo Karásková Kateřina
photo Nguyen Ke Viet Duy
photo Schätz Albert
Škácha David
photo Škácha Michael
1 0 3 4 14 20
1-16 Savona 6
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Kocík Dominik
photo Šuchma Jan
photo Švarc Dominik
photo Vohlídal Marek
3 0 1 4 17 36

Skupina A

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Ledolamky 1 1 0 2 3 6 10 80.8
2 Dion DJ 1 0 1 2 2 8 11 175.6
3 Ledoborci NG 0 1 1 2 1 7 8 22.7
26.5.2018 8:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Vašáková Veronika
2 Hercoková Eliška
1 Farková Kristýna
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene
010101XXXX 3 185.4 185.4
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Podrábská Kristina
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Pražáková Zuzana
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
202020XXXX 6 77.5 123
26.5.2018 13:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Vašáková Veronika
2 Hercoková Eliška
1 Farková Kristýna
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene
11010302-- 8 156 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Kövér Maroš
2 Koudelka Matěj
1 Matějíček Jiří
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Koudelka Matěj
náhradník Rychlý Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
00102010-- 4 54.5 0
26.5.2018 18:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Podrábská Kristina
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Pražáková Zuzana
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
0101002--- 4 42 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Kövér Maroš
trenér KRUPANSKÝ Kryštof
barva kamene *
1010110--- 4 62 13.5

Skupina B

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Třešňovka D 2 0 0 2 4 9 14 33.2
2 Ledoborci Juniors 1 0 1 2 2 6 11 16.8
3 Ledoborci Army 0 0 2 2 0 3 3 27.6
26.5.2018 8:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Laura
2 Klímová Luisa
1 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
barva kamene *
411011XXXX 8 14.5 24
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Votava Matyáš
3 Pecha Kryštof
2 Peter Daniel
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Votava Matyáš
VICESKIP Peter Daniel
náhradník Jakl David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
000100XXXX 1 37.2 12
26.5.2018 13:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Laura
2 Klímová Luisa
1 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
barva kamene
111030XXXX 6 61 115.5
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Verner David
2 Klípa Lukáš
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Klípa Lukáš
barva kamene *
000101XXXX 2 0 131.5
26.5.2018 18:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Votava Matyáš
3 Jakl David
2 Peter Daniel
1 Pecha Kryštof
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Dembovský Luděk ml.
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
000101XXXX 2 33.5 51.5
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Klípa Lukáš
2 Verner David
1 Jiral František
SKIP Klípa Lukáš
VICESKIP Verner David
náhradník Podolka Adam
barva kamene *
223020XXXX 9 20 30.5

Skupina C

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Savona 6 2 0 0 2 4 8 26 85.2
2 Kolibris 3 1 0 1 2 2 8 12 20.5
3 PLC 2 1 0 1 2 2 6 11 114.5
4 PLC 1 0 0 2 2 0 3 6 130.8
26.5.2018 10:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

3 Koscelanská Natálie-Klaudie
2 Přerovská Julie
1 Baudyšová Tereza
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
trenér MOKRIŠ Samuel
barva kamene
000020XXXX 2 155.5 165
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha David
1 Nguyen Ke Viet Duy
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Škácha David
barva kamene *
211104XXXX 9 185.4 24
26.5.2018 10:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Selnekovičová Barbora (Selnekovičová Bára)
2 Srbová Kamila
1 Dušková Valentýna
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Selnekovičová Barbora (Selnekovičová Bára)
náhradník Selnekovičová Anna
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
000002XXXX 2 110.2 185.4
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
631160XXXX 17 87 19.5
26.5.2018 16:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Šuchma Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
320400XXXX 9 185.4 149
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha David
1 Nguyen Ke Viet Duy
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Škácha David
barva kamene *
001011XXXX 3 13 24.5
26.5.2018 16:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Selnekovičová Barbora (Selnekovičová Bára)
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Barbora (Selnekovičová Bára)
náhradník Němcová Karolína
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
0120321--- 9 48 185.4
PLC 1

PLC 1

3 Koscelanská Natálie-Klaudie
2 Přerovská Julie
1 Baudyšová Tereza
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
trenér MOKRIŠ Samuel
barva kamene
2002000--- 4 72 185.4

Žáci 1

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Tučňáci 2 0 0 2 4 7 15 114.7
2 Dion HJ 1 0 1 2 2 7 14 117.5
3 Kolibris 4 0 0 2 2 0 3 3 158.7
26.5.2018 8:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 4

Kolibris 4

3 Moravec Vojtěch
2 Šimůnek Martin
1 Šimůnek Petr
VICESKIP Šimůnek Martin
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
00100----- 1 185.4 105.2
Dion HJ

Dion HJ

3 Chabičovský Vít
2 Votava Tobiáš
1 Přerovský Matěj
SKIP Chabičovský Vít
VICESKIP Votava Tobiáš
trenér HORÁK Petr
barva kamene
51032----- 11 24.5 142.5
26.5.2018 13:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Šťastný Štěpán
1 Brož Filip
SKIP Brož Filip
VICESKIP Ševčík Pavel
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
022023---- 9 185.4 105.7
Kolibris 4

Kolibris 4

3 Šimůnek Martin
2 Moravec Vojtěch
1 Šimůnek Petr
SKIP Šimůnek Petr
VICESKIP Šimůnek Martin
barva kamene
100100---- 2 185.4 185.4
26.5.2018 18:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

3 Chabičovský Vít
2 Votava Tobiáš
1 Přerovský Matěj
SKIP Chabičovský Vít
VICESKIP Votava Tobiáš
trenér HORÁK Petr
barva kamene
011100---- 3 185.4 185.4
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Šťastný Štěpán
1 Brož Filip
SKIP Brož Filip
VICESKIP Ševčík Pavel
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
100032---- 6 53 185.4

Žáci 2

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Lední medvědi 2 0 0 2 4 7 19 152.3
2 Polární lišky 1 0 1 2 2 4 7 51.8
3 CC Kolibris 6 0 0 2 2 0 4 7 23.9
26.5.2018 8:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC Kolibris 6

CC Kolibris 6

4 Kvíčala Antonín
3 Fišer David
2 Cipra David
1 Fišer Kryštof
SKIP Kvíčala Antonín
VICESKIP Fišer David
trenér KRÁL Petr
barva kamene *
010110---- 3 53.2 18.6
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Smatana Richard
3 Krátký Tomáš
2 Faltusová Veronika
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Smatana Richard
VICESKIP Krátký Tomáš
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
203003---- 8 185.4 185.4
26.5.2018 13:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Polární lišky

Polární lišky

4 Vasilík Adam
3 Ševčíková Veronika
2 Hlaváč Jan
1 Volfová Matylda
SKIP Vasilík Adam
VICESKIP Ševčíková Veronika
náhradník Seifriedová Emma
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
32101----- 7 33 78.9
CC Kolibris 6

CC Kolibris 6

4 Kvíčala Antonín
3 Fišer David
2 Cipra David
1 Fišer Kryštof
SKIP Kvíčala Antonín
VICESKIP Fišer David
barva kamene
00040----- 4 0 185.4
26.5.2018 18:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Faltusová Veronika
2 Smatana Richard
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Laštůvka Sebastien
VICESKIP Faltusová Veronika
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
2144XXXXXX 11 86 185.4
Polární lišky

Polární lišky

4 Vasilík Adam
3 Ševčíková Veronika
2 Hlaváč Jan
1 Seifriedová Emma
SKIP Ševčíková Veronika
VICESKIP Vasilík Adam
náhradník Volfová Matylda
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
0000XXXXXX 0 185.4 43.5

3. kolo JUN

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-4 Ledolamky 1 0 0 1 2 6 9 19.3
1-4 Třešňovka D 1 0 0 1 2 4 5 23.5
1-4 Ledoborci NG 1 0 0 1 2 4 14 46
1-4 Dion DJ 1 0 0 1 2 4 6 85
5-6 Ledoborci Army 0 1 0 1 1 3 5 74.5
5-6 PLC 1 0 1 0 1 1 4 5 149
7-10 Savona 6 0 0 1 1 0 4 4 3
7-10 Kolibris 3 0 0 1 1 0 3 4 54
7-10 PLC 2 0 0 1 1 0 2 2 84
7-10 Ledoborci Juniors 0 0 1 1 0 0 0 185.4
27.5.2018 8:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Matějíček Jiří
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
424004XXXX 14 180 46
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Dubnová Debora
2 Dušková Valentýna
1 Selnekovičová Anna
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
náhradník Selnekovičová Barbora (Selnekovičová Bára)
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
000110XXXX 2 185.4 84
27.5.2018 8:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Verner David
2 Klípa Lukáš
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Klípa Lukáš
barva kamene *
neoprávněn 0 185.4 185.4
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Podrábská Kristina
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
9 185.4 19.3
27.5.2018 8:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
01101001-- 4 185.4 3
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Laura
2 Klímová Luisa
1 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
10010210-- 5 23.5 104.3
27.5.2018 8:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Vašáková Veronika
2 Hercoková Eliška
1 Farková Kristýna
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene
0101130--- 6 180.5 85
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha David
1 Nguyen Ke Viet Duy
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Škácha David
barva kamene *
1010002--- 4 54 100
27.5.2018 10:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

3 Koscelanská Natálie-Klaudie
2 Přerovská Julie
1 Baudyšová Tereza
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene
1010210--- 5 185.4 149
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Votava Matyáš
3 Jakl David
2 Peter Daniel
1 Pecha Kryštof
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Dembovský Luděk ml.
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0102002--- 5 74.5 133

3. kolo ŽÁK

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-3 Dion HJ 1 0 0 1 2 3 8 31.5
1-3 Lední medvědi 1 0 0 1 2 2 8 76.5
1-3 Kolibris 4 1 0 0 1 2 3 7 185.4
4-6 Tučňáci 0 0 1 1 0 2 3 145.7
4-6 Polární lišky 0 0 1 1 0 3 4 185.4
4-6 CC Kolibris 6 0 0 1 1 0 1 2 185.4
27.5.2018 10:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 4

Kolibris 4

3 Šimůnek Martin
2 Moravec Vojtěch
1 Šimůnek Petr
SKIP Šimůnek Petr
VICESKIP Šimůnek Martin
barva kamene *
33010XXXXX 7 185.4 185.4
CC Kolibris 6

CC Kolibris 6

4 Fišer David
3 Kvíčala Antonín
2 Cipra David
1 Fišer Kryštof
SKIP Fišer David
VICESKIP Kvíčala Antonín
barva kamene
00200XXXXX 2 185.4 185.4
27.5.2018 10:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Faltusová Veronika
2 Smatana Richard
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Faltusová Veronika
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
0404XXXXXX 8 173.5 76.5
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Šťastný Štěpán
1 Brož Filip
SKIP Brož Filip
VICESKIP Ševčík Pavel
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
2010XXXXXX 3 145.7 185.4
27.5.2018 10:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

3 Chabičovský Vít
2 Votava Tobiáš
1 Přerovský Matěj
SKIP Chabičovský Vít
VICESKIP Votava Tobiáš
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
000413---- 8 31.5 181.5
Polární lišky

Polární lišky

4 Vasilík Adam
3 Ševčíková Veronika
2 Hlaváč Jan
1 Volfová Matylda
SKIP Ševčíková Veronika
VICESKIP Vasilík Adam
náhradník Seifriedová Emma
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
112000---- 4 185.4 185.4

Finálové kolo JUN

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-4 Ledoborci Juniors 1 0 0 1 2 4 8 3.7
1-4 Ledolamky 1 0 0 1 2 5 8 19.3
1-4 Savona 6 1 0 0 1 2 5 6 48.5
1-4 Ledoborci NG 1 0 0 1 2 4 6 185.4
5-6 PLC 2 0 1 0 1 1 3 7 23.5
5-6 PLC 1 0 1 0 1 1 4 7 185.4
7-10 Ledoborci Army 0 0 1 1 0 2 4 15
7-10 Kolibris 3 0 0 1 1 0 3 4 16.3
7-10 Dion DJ 0 0 1 1 0 2 3 69
7-10 Třešňovka D 0 0 1 1 0 1 3 182
27.5.2018 13:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 3

Kolibris 3

3 Schätz Albert
2 Škácha David
1 Nguyen Ke Viet Duy
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Škácha David
barva kamene *
0011200XXX 4 16.3 69
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Hanák Jakub
2 Kövér Maroš
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Hanák Jakub
náhradník Matějíček Jiří
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
1200021XXX 6 185.4 185.4
27.5.2018 13:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Peter Daniel
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Jakl David
VICESKIP Votava Matyáš
náhradník Pecha Kryštof
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
300100XXXX 4 144.4 15
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Verner David
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Verner David
barva kamene *
011042XXXX 8 3.7 31.5
27.5.2018 13:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

3 Koscelanská Natálie-Klaudie
2 Přerovská Julie
1 Baudyšová Tereza
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene
0110401--- 7 185.4 185.4
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Němcová Karolína
2 Selnekovičová Barbora (Selnekovičová Bára)
1 Srbová Kamila
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Němcová Karolína
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
2004010--- 7 23.5 185.4
27.5.2018 16:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Podrábská Kristina
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
0201113--- 8 185.4 19.3
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Laura
2 Klímová Luisa
1 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene
0030000--- 3 185.4 182
27.5.2018 16:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Vašáková Veronika
2 Hercoková Eliška
1 Farková Kristýna
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene
0102000--- 3 69 185.4
Savona 6

Savona 6

4 Švarc Dominik
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Šuchma Jan
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
1020111--- 6 48.5 185.4

Finálové kolo ŽÁK

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-3 Lední medvědi 1 0 0 1 2 3 8 46.5
1-3 CC Kolibris 6 1 0 0 1 2 3 6 90
1-3 Dion HJ 1 0 0 1 2 3 10 130
4-6 Polární lišky 0 0 1 1 0 2 2 94.5
4-6 Tučňáci 0 0 1 1 0 2 2 170
4-6 Kolibris 4 0 0 1 1 0 3 3 185.4
27.5.2018 13:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC Kolibris 6

CC Kolibris 6

4 Fišer David
3 Kvíčala Antonín
2 Cipra David
1 Fišer Kryštof
SKIP Fišer David
VICESKIP Kvíčala Antonín
barva kamene *
002022---- 6 185.4 90
Kolibris 4

Kolibris 4

3 Šimůnek Martin
2 Moravec Vojtěch
1 Šimůnek Petr
SKIP Šimůnek Petr
VICESKIP Moravec Vojtěch
barva kamene
110100---- 3 185.4 185.4
27.5.2018 16:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Polární lišky

Polární lišky

4 Vasilík Adam
3 Ševčíková Veronika
2 Hlaváč Jan
1 Volfová Matylda
SKIP Ševčíková Veronika
VICESKIP Vasilík Adam
náhradník Seifriedová Emma
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
01001XXXXX 2 185.4 94.5
Dion HJ

Dion HJ

3 Chabičovský Vít
2 Votava Tobiáš
1 Přerovský Matěj
SKIP Chabičovský Vít
VICESKIP Votava Tobiáš
trenér HORÁK Petr
barva kamene
20260XXXXX 10 130 185.4
27.5.2018 16:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tučňáci

Tučňáci

4 Ševčík Pavel
3 Hrazdíra Antonín
2 Šťastný Štěpán
1 Brož Filip
SKIP Brož Filip
VICESKIP Ševčík Pavel
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
11000XXXXX 2 170 185.4
Lední medvědi

Lední medvědi

4 Krátký Tomáš
3 Faltusová Veronika
2 Smatana Richard
1 Laštůvka Sebastien
SKIP Laštůvka Sebastien
VICESKIP Faltusová Veronika
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
00224XXXXX 8 46.5 172.5