vs
 

Kvalifikace MS 2018 – ženy

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-3 Liboc 3
soupiska

Baudyšová Alžběta
photo

Kolčevská Ežen
photo

Kubešková Anna
photo

Plíšková Tereza
photo

Svatoňová Klára
photo
5 2 7 30 54
1-3 Savona H
soupiska

Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
photo

Skleničková (Nádherová) Michaela
photo

Srnská Eliška
photo

Strnadová Martina
photo

Synáčková Hana
photo
1 4 5 22 24
1-3 Zbraslav W
soupiska

Barkmanová (Hájková) Helena
photo

Krofiková (Pokorná) Alena
photo

Mulačová (Mošová) Kamila
photo

Rabochová (Samueliová) Kateřina
photo

Urbanová Kateřina
photo
4 4 8 35 46

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 3 3 1 4 3 66.9
2 Zbraslav W 2 2 4 2 56.4
3 Savona H 1 3 4 1 126.7
25.1.2018 9:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Mulačová (Mošová) Kamila
3 Urbanová Kateřina
2 Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Mulačová (Mošová) Kamila
VICESKIP Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
02021001021 9 8.4 142.8
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Svatoňová Klára
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
20100210200 8 131.1 0
25.1.2018 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Svatoňová Klára
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
20310111XX 9 39.5 126.1
Savona H

Savona H

4 Strnadová Martina
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Synáčková Hana
1 Srnská Eliška
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Strnadová Martina
náhradník Nádherová Michaela (Skleničková (Nádherová) Michaela)
trenér FREDERIKSEN Karolína
barva kamene
01001000XX 2 46.5 164.2
25.1.2018 19:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

3 Synáčková Hana
2 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
1 Strnadová Martina
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Strnadová Martina
náhradník Nádherová Michaela (Skleničková (Nádherová) Michaela)
trenér FREDERIKSEN Karolína
barva kamene
1101000110 5 140.9 185.4
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Mulačová (Mošová) Kamila
3 Urbanová Kateřina
2 Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Mulačová (Mošová) Kamila
VICESKIP Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
0000112002 6 43.7 15.6
26.1.2018 9:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Svatoňová Klára
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
0201010203 9 16.7 97.3
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Mulačová (Mošová) Kamila
3 Urbanová Kateřina
2 Barkmanová (Hájková) Helena
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Mulačová (Mošová) Kamila
VICESKIP Urbanová Kateřina
náhradník Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
1010101010 5 5.3 158.9
26.1.2018 14:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

4 Nádherová Michaela (Skleničková (Nádherová) Michaela)
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Synáčková Hana
1 Srnská Eliška
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Strnadová Martina
trenér FREDERIKSEN Karolína
barva kamene *
010101010X 4 89.5 152.1
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Svatoňová Klára
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
201020201X 8 57.3 185.4
26.1.2018 19:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Mulačová (Mošová) Kamila
3 Urbanová Kateřina
2 Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Mulačová (Mošová) Kamila
VICESKIP Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
100001000X 2 185.4 19.8
Savona H

Savona H

4 Nádherová Michaela (Skleničková (Nádherová) Michaela)
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Synáčková Hana
1 Strnadová Martina
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Srnská Eliška
trenér FREDERIKSEN Karolína
barva kamene
011100121X 7 158.4 135.5

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body
1 Zbraslav W 1 0 1 1
2 Savona H 0 1 1 0
27.1.2018 9:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Mulačová (Mošová) Kamila
3 Urbanová Kateřina
2 Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Mulačová (Mošová) Kamila
VICESKIP Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
3010201001 8
Savona H

Savona H

4 Nádherová Michaela (Skleničková (Nádherová) Michaela)
3 Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
2 Synáčková Hana
1 Strnadová Martina
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
náhradník Srnská Eliška
trenér FREDERIKSEN Karolína
barva kamene
0101010120 6

Finále (na 2 výhry)

tým výhry prohry zápasy body
1 Liboc 3 2 1 3 2
2 Zbraslav W 1 2 3 1
27.1.2018 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Mulačová (Mošová) Kamila
3 Urbanová Kateřina
2 Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Mulačová (Mošová) Kamila
VICESKIP Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
0010201000 4
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Svatoňová Klára
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
0002020001 5
28.1.2018 9:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Mulačová (Mošová) Kamila
3 Urbanová Kateřina
2 Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Mulačová (Mošová) Kamila
VICESKIP Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
101011201- 7
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Svatoňová Klára
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
020000020- 4
28.1.2018 14:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Mulačová (Mošová) Kamila
3 Urbanová Kateřina
2 Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Mulačová (Mošová) Kamila
VICESKIP Samueliová Kateřina (Rabochová (Samueliová) Kateřina)
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
010101020X 5
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Svatoňová Klára
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
001050302X 11