vs
 

MČR mixy 2018

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1 Savona 1 (L.Klíma)
soupiska
photo Baudyšová Michaela
photo Černovský Marek
photo Klíma Lukáš
photo Vinšová Petra
5 0 5 19 40
2 Dion YB (J.Vedral)
soupiska
photo Klípa Lukáš
photo Krupanská Andrea
photo Poštová Denisa
photo Vedral Jaroslav
4 1 5 20 40
3 RPK Brno M (L.Merta)
soupiska
photo Hlaváč Petr
photo Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
photo Merta Lukáš
photo Mertová (Klestilová) Tereza
3 3 6 19 31
4 Ledoborci Juniors (K.Podrábská)
soupiska
photo Mareš Pavel
photo Podrábská Kristina
Pražáková Zuzana
photo Švarc Dominik
3 3 6 20 32
5 Dion Elišky (E.Srnská)
soupiska
photo Kup Tomáš
Soukupová Eliška
photo Srnská Eliška
photo Zelingr Jan
5 1 6 16 31
6 1.CK Brno (R.Podlena)
soupiska
photo Kubera Miroslav
photo Pavelková (Klimešová) Šárka
photo Podlena Roman
photo Vybíralová Jana
3 2 5 17 30
7-8 Ledoborci 7 (L.Hronová)
soupiska
photo Dolejší Michal
photo Hronová Lenka
photo Krofika Pavel
photo Krofiková (Pokorná) Alena
3 3 6 17 32
7-8 Ledoborci 1 (M.Strnadová)
soupiska
photo Barkmanová (Hájková) Helena
photo Bukovský Martin
photo Miklík Dalibor
photo Miklíková (Málková) Eva
photo Strnadová Martina
photo Ťuík Jan
2 3 5 18 36
9-13 RPK Brno H (T.Horák)
soupiska
photo Holášková (Vlčková) Zuzana
photo Horák Tomáš
photo Ostrá Anna
photo Ženatý Sebastian
1 3 4 14 25
9-13 Loupežníci Jičín (K.Karásek)
soupiska
photo Bodlák Ondřej
photo Ištvánková Dana
photo Karásek Karel
photo Karásková Kateřina
photo Prokšíková Pavla
photo Vaníček Jaromír
0 3 3 8 12
9-13 Ledoborci 3 (M.Votava)
soupiska
photo Hálek Ondřej
photo Ircingová Jitka
Jalovcová Eva
photo Votava Martin
photo Zelenka Vladimír
photo Zelenková Marie
0 3 3 8 9
9-13 Ledoborci NG (J. Rychlý)
soupiska
photo Horská Sabina
photo Klíma Tomáš ml.
photo Klímová Laura
photo Rychlý Jakub
0 3 3 11 18
9-13 Dion VIP (V.Černovský)
soupiska
photo Černovský Vladimír
photo Dolanská Kateřina
photo Nechyba Milan
photo Wenzlová Jana
1 2 3 9 16

Skupina A (zelená)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion YB (J.Vedral) 2 0 2 2 135
2 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 1 1 2 1 123.6
3 RPK Brno M (L.Merta) 0 2 2 0 110.6
24.3.2018 8:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB (J.Vedral)

Dion YB (J.Vedral)

4 Vedral Jaroslav
3 Krupanská Andrea
2 Klípa Lukáš
1 Poštová Denisa
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
122030XX 8 104.5 185.4
Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Mareš Pavel
barva kamene
000101XX 2 185.4 185.4
24.3.2018 11:15 dráha 5.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno M (L.Merta)

RPK Brno M (L.Merta)

4 Merta Lukáš
3 Mertová (Klestilová) Tereza
2 Hlaváč Petr
1 Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
SKIP Merta Lukáš
VICESKIP Mertová (Klestilová) Tereza
barva kamene *
0010100X 2 62.5 185.4
Dion YB (J.Vedral)

Dion YB (J.Vedral)

4 Vedral Jaroslav
3 Krupanská Andrea
2 Klípa Lukáš
1 Poštová Denisa
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
1102022X 8 152 148.5
24.3.2018 14:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Mareš Pavel
barva kamene *
023201XX 8 0 185.4
RPK Brno M (L.Merta)

RPK Brno M (L.Merta)

4 Merta Lukáš
3 Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
2 Hlaváč Petr
1 Mertová (Klestilová) Tereza
SKIP Merta Lukáš
VICESKIP Mertová (Klestilová) Tereza
barva kamene
000010XX 1 84 185.4

Skupina B (modrá)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 1.CK Brno (R.Podlena) 2 0 2 2 106
2 Ledoborci 1 (M.Strnadová) 1 1 2 1 185.4
3 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 0 2 2 0 146.4
24.3.2018 8:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1 (M.Strnadová)

Ledoborci 1 (M.Strnadová)

4 Strnadová Martina
3 Miklík Dalibor
2 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
1 Ťuík Jan
SKIP Strnadová Martina
VICESKIP Miklík Dalibor
barva kamene
20100400 7 185.4 185.4
1.CK Brno (R.Podlena)

1.CK Brno (R.Podlena)

4 Kubera Miroslav
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Podlena Roman
1 Vybíralová Jana
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
barva kamene *
02012024 11 185.4 70.5
24.3.2018 11:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín (K.Karásek)

Loupežníci Jičín (K.Karásek)

4 Bodlák Ondřej
3 Prokšíková Pavla
2 Karásek Karel
1 Ištvánková Dana
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Prokšíková Pavla
barva kamene
0000010- 1 185.4 185.4
Ledoborci 1 (M.Strnadová)

Ledoborci 1 (M.Strnadová)

4 Strnadová Martina
3 Miklík Dalibor
2 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
1 Bukovský Martin
SKIP Strnadová Martina
VICESKIP Miklík Dalibor
barva kamene *
4111105- 13 185.4 185.4
24.3.2018 14:15 dráha 5.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno (R.Podlena)

1.CK Brno (R.Podlena)

4 Kubera Miroslav
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Podlena Roman
1 Vybíralová Jana
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
barva kamene *
10102103 8 185.4 62
Loupežníci Jičín (K.Karásek)

Loupežníci Jičín (K.Karásek)

4 Prokšíková Pavla
3 Bodlák Ondřej
2 Karásková Kateřina
1 Karásek Karel
SKIP Prokšíková Pavla
VICESKIP Bodlák Ondřej
náhradník Ištvánková Dana
barva kamene
01020040 7 185.4 68.5

Skupina C (krémová)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 1 (L.Klíma) 2 0 2 2 96.7
2 Dion VIP (V.Černovský) 1 1 2 1 164.9
3 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 2 2 0 81.2
24.3.2018 8:15 dráha 5.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1 (L.Klíma)

Savona 1 (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Černovský Marek
1 Baudyšová Michaela
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene *
012130XX 7 35.5 146
Dion VIP (V.Černovský)

Dion VIP (V.Černovský)

4 Černovský Vladimír
3 Dolanská Kateřina
2 Nechyba Milan
1 Wenzlová Jana
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene
100001XX 2 185.4 124
24.3.2018 11:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 (M.Votava)

Ledoborci 3 (M.Votava)

4 Votava Martin
3 Zelenková Marie
2 Zelenka Vladimír
1 Jalovcová Eva
SKIP Votava Martin
VICESKIP Zelenková Marie
barva kamene *
00111100 4 138.5 61
Savona 1 (L.Klíma)

Savona 1 (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Černovský Marek
1 Baudyšová Michaela
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene
11000032 7 112.5 142
24.3.2018 14:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion VIP (V.Černovský)

Dion VIP (V.Černovský)

4 Černovský Vladimír
3 Dolanská Kateřina
2 Nechyba Milan
1 Wenzlová Jana
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene
023023XX 10 185.4 185.4
Ledoborci 3 (M.Votava)

Ledoborci 3 (M.Votava)

4 Votava Martin
3 Zelenková Marie
2 Zelenka Vladimír
1 Jalovcová Eva
SKIP Votava Martin
VICESKIP Zelenková Marie
barva kamene *
200100XX 3 44 185.4

Skupina D (žlutá)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion Elišky (E.Srnská) 3 0 3 3 132
2 Ledoborci 7 (L.Hronová) 2 1 3 2 81.7
3 RPK Brno H (T.Horák) 1 2 3 1 74.6
4 Ledoborci NG (J. Rychlý) 0 3 3 0 124.5
23.3.2018 20:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7 (L.Hronová)

Ledoborci 7 (L.Hronová)

3 Dolejší Michal
2 Krofiková (Pokorná) Alena
1 Krofika Pavel
SKIP Dolejší Michal
VICESKIP Krofiková (Pokorná) Alena
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
020000XX 2 75 185.4
Dion Elišky (E.Srnská)

Dion Elišky (E.Srnská)

4 Zelingr Jan
3 Srnská Eliška
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Zelingr Jan
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene *
101113XX 7 79.5 24.5
23.3.2018 20:30 dráha 5.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno H (T.Horák)

RPK Brno H (T.Horák)

4 Horák Tomáš
3 Holášková (Vlčková) Zuzana
2 Ženatý Sebastian
1 Ostrá Anna
SKIP Horák Tomáš
VICESKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
barva kamene
04002103 10 185.4 159.5
Ledoborci NG (J. Rychlý)

Ledoborci NG (J. Rychlý)

4 Rychlý Jakub
3 Klímová Laura
2 Klíma Tomáš ml.
1 Horská Sabina
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Klímová Laura
barva kamene *
10130030 8 185.4 88.5
24.3.2018 8:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno H (T.Horák)

RPK Brno H (T.Horák)

4 Horák Tomáš
3 Holášková (Vlčková) Zuzana
2 Ženatý Sebastian
1 Ostrá Anna
SKIP Horák Tomáš
VICESKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
barva kamene *
0030010X 4 78.5 11
Ledoborci 7 (L.Hronová)

Ledoborci 7 (L.Hronová)

4 Dolejší Michal
3 Hronová Lenka
2 Krofika Pavel
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Hronová Lenka
VICESKIP Dolejší Michal
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
4201100X 8 36.5 78
24.3.2018 8:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG (J. Rychlý)

Ledoborci NG (J. Rychlý)

4 Rychlý Jakub
3 Klímová Laura
2 Klíma Tomáš ml.
1 Horská Sabina
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Klímová Laura
barva kamene *
1101010X 4 185.4 185.4
Dion Elišky (E.Srnská)

Dion Elišky (E.Srnská)

4 Zelingr Jan
3 Srnská Eliška
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Zelingr Jan
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene
0020107X 10 185.4 185.4
24.3.2018 11:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7 (L.Hronová)

Ledoborci 7 (L.Hronová)

4 Dolejší Michal
3 Hronová Lenka
2 Krofika Pavel
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Hronová Lenka
VICESKIP Dolejší Michal
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
00121202 8 33.5 185.4
Ledoborci NG (J. Rychlý)

Ledoborci NG (J. Rychlý)

4 Rychlý Jakub
3 Klímová Laura
2 Klíma Tomáš ml.
1 Horská Sabina
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Klímová Laura
barva kamene *
22000020 6 138.5 24.5
24.3.2018 11:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion Elišky (E.Srnská)

Dion Elišky (E.Srnská)

4 Zelingr Jan
3 Srnská Eliška
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Zelingr Jan
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene
0311000- 5 185.4 185.4
RPK Brno H (T.Horák)

RPK Brno H (T.Horák)

4 Horák Tomáš
3 Holášková (Vlčková) Zuzana
2 Ženatý Sebastian
1 Ostrá Anna
SKIP Horák Tomáš
VICESKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
barva kamene *
1000111- 4 65.5 58.5

Kvalifikační kolo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Ledoborci 7 (L.Hronová) 1 0 1 1 0.00
1-4 RPK Brno M (L.Merta) 1 0 1 1 73
1-4 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 1 0 1 1 162.5
1-4 Ledoborci 1 (M.Strnadová) 1 0 1 1 185.4
5-8 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 0 1 1 0 55.5
5-8 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 1 1 0 67.5
5-8 Dion VIP (V.Černovský) 0 1 1 0 72.5
5-8 RPK Brno H (T.Horák) 0 1 1 0 97
9 Ledoborci NG (J. Rychlý)
24.3.2018 17:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno M (L.Merta)

RPK Brno M (L.Merta)

3 Merta Lukáš
2 Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
1 Hlaváč Petr
SKIP Merta Lukáš
VICESKIP Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
barva kamene
01103014 10 185.4 73
Dion VIP (V.Černovský)

Dion VIP (V.Černovský)

4 Černovský Vladimír
3 Dolanská Kateřina
2 Nechyba Milan
1 Wenzlová Jana
SKIP Černovský Vladimír
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene *
20010100 4 72.5 182.5
24.3.2018 17:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno H (T.Horák)

RPK Brno H (T.Horák)

4 Horák Tomáš
3 Holášková (Vlčková) Zuzana
2 Ženatý Sebastian
1 Ostrá Anna
SKIP Horák Tomáš
VICESKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
barva kamene *
110001040 7 97 185.4
Ledoborci 1 (M.Strnadová)

Ledoborci 1 (M.Strnadová)

4 Strnadová Martina
3 Bukovský Martin
2 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
1 Ťuík Jan
SKIP Strnadová Martina
VICESKIP Bukovský Martin
náhradník Miklík Dalibor
barva kamene
001320103 10 185.4 185.4
24.3.2018 17:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 (M.Votava)

Ledoborci 3 (M.Votava)

4 Votava Martin
3 Zelenková Marie
2 Zelenka Vladimír
1 Jalovcová Eva
SKIP Votava Martin
VICESKIP Zelenková Marie
barva kamene *
0010010- 2 185.4 67.5
Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Mareš Pavel
barva kamene
1003101- 6 185.4 162.5
24.3.2018 17:30 dráha 5.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín (K.Karásek)

Loupežníci Jičín (K.Karásek)

4 Prokšíková Pavla
3 Bodlák Ondřej
2 Ištvánková Dana
1 Karásek Karel
SKIP Prokšíková Pavla
VICESKIP Bodlák Ondřej
náhradník Karásková Kateřina
barva kamene
1011100- 4 55.5 185.4
Ledoborci 7 (L.Hronová)

Ledoborci 7 (L.Hronová)

4 Dolejší Michal
3 Hronová Lenka
2 Krofika Pavel
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Hronová Lenka
VICESKIP Dolejší Michal
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
0300032- 8 0 125.5

Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 RPK Brno M (L.Merta) 1 0 1 1 0.00
1-4 Dion YB (J.Vedral) 1 0 1 1 2.5
1-4 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 1 0 1 1 109
1-4 Savona 1 (L.Klíma) 1 0 1 1 185.4
5-8 Ledoborci 7 (L.Hronová) 0 1 1 0 47.5
5-8 1.CK Brno (R.Podlena) 0 1 1 0 49.5
5-8 Dion Elišky (E.Srnská) 0 1 1 0 62
5-8 Ledoborci 1 (M.Strnadová) 0 1 1 0 185.4
25.3.2018 9:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1 (M.Strnadová)

Ledoborci 1 (M.Strnadová)

4 Strnadová Martina
3 Bukovský Martin
2 Málková Eva (Miklíková (Málková) Eva)
1 Ťuík Jan
SKIP Strnadová Martina
VICESKIP Bukovský Martin
náhradník Miklík Dalibor
1 Miklík Dalibor
náhradník Ťuík Jan
barva kamene
200101020 6 185.4 185.4
Dion YB (J.Vedral)

Dion YB (J.Vedral)

4 Vedral Jaroslav
3 Krupanská Andrea
2 Klípa Lukáš
1 Poštová Denisa
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
004010104 10 2.5 23
25.3.2018 9:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7 (L.Hronová)

Ledoborci 7 (L.Hronová)

4 Dolejší Michal
3 Hronová Lenka
2 Krofika Pavel
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Hronová Lenka
VICESKIP Dolejší Michal
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
01102200 6 47.5 154.5
Savona 1 (L.Klíma)

Savona 1 (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Černovský Marek
1 Baudyšová Michaela
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene
20030011 7 185.4 185.4
25.3.2018 9:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Mareš Pavel
barva kamene *
1011120- 6 110.5 109
Dion Elišky (E.Srnská)

Dion Elišky (E.Srnská)

4 Zelingr Jan
3 Srnská Eliška
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Zelingr Jan
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene
0300000- 3 62 161
25.3.2018 9:15 dráha 5.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno M (L.Merta)

RPK Brno M (L.Merta)

3 Merta Lukáš
2 Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
1 Hlaváč Petr
SKIP Merta Lukáš
VICESKIP Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
barva kamene *
0201230- 8 154 0
1.CK Brno (R.Podlena)

1.CK Brno (R.Podlena)

4 Kubera Miroslav
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Podlena Roman
1 Vybíralová Jana
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
barva kamene
3020001- 6 49.5 175.5

Semifinále 2

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 1.CK Brno (R.Podlena) 1 0 1 1
1-2 Dion Elišky (E.Srnská) 1 0 1 1
3-4 Ledoborci 7 (L.Hronová) 0 1 1 0
3-4 Ledoborci 1 (M.Strnadová) 0 1 1 0
25.3.2018 12:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno (R.Podlena) barva kamene * 1
Ledoborci 1 (M.Strnadová) barva kamene tým nena 0
25.3.2018 12:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion Elišky (E.Srnská) barva kamene * 1
Ledoborci 7 (L.Hronová) barva kamene tým nena 0

O 7. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Ledoborci 7 (L.Hronová)
1-2 Ledoborci 1 (M.Strnadová)
25.3.2018 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1 (M.Strnadová) barva kamene *
Ledoborci 7 (L.Hronová) barva kamene

O 5. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion Elišky (E.Srnská) 1 0 1 1 142.5
2 1.CK Brno (R.Podlena) 0 1 1 0 104
25.3.2018 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion Elišky (E.Srnská)

Dion Elišky (E.Srnská)

4 Zelingr Jan
3 Srnská Eliška
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Zelingr Jan
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene
100002101 5 142.5 185.4
1.CK Brno (R.Podlena)

1.CK Brno (R.Podlena)

4 Kubera Miroslav
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Podlena Roman
1 Vybíralová Jana
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
barva kamene *
011010010 4 104 185.4

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Savona 1 (L.Klíma) 1 0 1 1 6
1-2 Dion YB (J.Vedral) 1 0 1 1 39.5
3-4 RPK Brno M (L.Merta) 0 1 1 0 114.5
3-4 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 0 1 1 0 154.5
25.3.2018 12:30 semifinále dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB (J.Vedral)

Dion YB (J.Vedral)

4 Vedral Jaroslav
3 Krupanská Andrea
2 Klípa Lukáš
1 Poštová Denisa
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
410410XX 10 121.5 39.5
RPK Brno M (L.Merta)

RPK Brno M (L.Merta)

4 Merta Lukáš
3 Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
2 Hlaváč Petr
1 Mertová (Klestilová) Tereza
SKIP Merta Lukáš
VICESKIP Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
barva kamene
001001XX 2 150 114.5
25.3.2018 12:30 semifinále dráha 5.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Mareš Pavel
barva kamene
100200XX 3 185.4 154.5
Savona 1 (L.Klíma)

Savona 1 (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Černovský Marek
1 Baudyšová Michaela
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene *
050031XX 9 6 185.4

O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 RPK Brno M (L.Merta) 1 0 1 1 66
2 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 0 1 1 0 69.5
25.3.2018 15:55 dráha 5.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

Ledoborci Juniors (K.Podrábská)

4 Mareš Pavel
3 Podrábská Kristina
2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Mareš Pavel
barva kamene *
10003300 7 114.5 69.5
RPK Brno M (L.Merta)

RPK Brno M (L.Merta)

4 Merta Lukáš
3 Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
2 Hlaváč Petr
1 Mertová (Klestilová) Tereza
SKIP Merta Lukáš
VICESKIP Hlaváčová (Fridrichovská) Anna
barva kamene
03110012 8 185.4 66

Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 1 (L.Klíma) 1 0 1 1 0.00
2 Dion YB (J.Vedral) 0 1 1 0 17.5
25.3.2018 15:55 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB (J.Vedral)

Dion YB (J.Vedral)

4 Vedral Jaroslav
3 Krupanská Andrea
2 Klípa Lukáš
1 Poštová Denisa
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
1020100X 4 58 17.5
Savona 1 (L.Klíma)

Savona 1 (L.Klíma)

4 Klíma Lukáš
3 Vinšová Petra
2 Černovský Marek
1 Baudyšová Michaela
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Vinšová Petra
barva kamene
0102043X 10 143 0