vs
 

Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1 Dion
soupiska
photo Černovský Marek
photo Klípa Lukáš
photo Krupanský Kryštof
photo Vedral Jaroslav
photo Verner David
5 0 5 22 57
2 Ledoborci 7
soupiska
photo Bukovský Martin
photo Candra Jiří
photo Kup Tomáš
Soukupová Eliška
4 1 5 18 44
3 CZE UNI Ladies
soupiska
photo Barkmanová (Hájková) Helena
photo Baudyšová Alžběta
photo Baudyšová Michaela
photo Hronová Lenka
photo Kolčevská Ežen
photo Srnská Eliška
3 2 5 19 46
4 UK 2
soupiska
Kalina Vojtěch
Skokánek Tomáš
Svoboda Marius
Zajíčková Simona
2 3 5 13 20
5 UK 1
soupiska
Barta Michal
photo Matoušek Mikuláš
Pelant Filip
photo Pešanová Věra
2 2 4 14 28
6 ČVUT 2
soupiska
Bečka Ondřej
Havelka Jakub
Jelínek Jan
Novák Aleš
Šípek Václav
1 3 4 9 12
7 ČVUT 1
soupiska
Kӧrnigová Markéta
Rajdlová Kristýna
Šimková Tereza
Švehlová Hana
1 3 4 8 14
8 UK 3
soupiska
Hammerbauerová Iva
Houška Petr
Javorská Jana
Pokorná (Šťastná) Aneta
photo Zbytek Ondřej
0 4 4 11 16

Skupina A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion 3 0 3 3 45.9
2 UK 2 2 1 3 2 108.2
3 UK 1 1 2 3 1 95
4 ČVUT 1 0 3 3 0 172.2
11.5.2018 16:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK 2

UK 2

4 Kalina Vojtěch
3 Zajíčková Simona
2 Svoboda Marius
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Zajíčková Simona
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
000001XX 1 185.4 40
Dion

Dion

4 Vedral Jaroslav
3 Černovský Marek
2 Klípa Lukáš
1 Krupanský Kryštof
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Černovský Marek
náhradník Verner David
barva kamene *
423440XX 17 0 135.5
11.5.2018 16:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
ČVUT 1

ČVUT 1

4 Švehlová Hana
3 Šimková Tereza
2 Kӧrnigová Markéta
1 Rajdlová Kristýna
SKIP Švehlová Hana
VICESKIP Šimková Tereza
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
000000XX 0 185.4 185.4
UK 1

UK 1

4 Matoušek Mikuláš
3 Pešanová Věra
2 Barta Michal
1 Pelant Filip
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Pešanová Věra
barva kamene *
143432XX 17 185.4 5.5
12.5.2018 11:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK 1

UK 1

4 Matoušek Mikuláš
3 Pešanová Věra
2 Barta Michal
1 Pelant Filip
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Pešanová Věra
barva kamene *
001000XX 1 30.5 87.5
Dion

Dion

4 Vedral Jaroslav
3 Černovský Marek
2 Krupanský Kryštof
1 Verner David
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Černovský Marek
barva kamene
230421XX 12 185.4 10.5
12.5.2018 11:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
ČVUT 1

ČVUT 1

4 Švehlová Hana
3 Šimková Tereza
2 Kӧrnigová Markéta
1 Rajdlová Kristýna
SKIP Švehlová Hana
VICESKIP Šimková Tereza
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
0010011- 3 185.4 183
UK 2

UK 2

4 Kalina Vojtěch
3 Zajíčková Simona
2 Svoboda Marius
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Zajíčková Simona
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
1102300- 7 185.4 85.5
12.5.2018 16:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK 2

UK 2

4 Kalina Vojtěch
3 Zajíčková Simona
2 Svoboda Marius
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Zajíčková Simona
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
0101022- 6 107 123
UK 1

UK 1

4 Matoušek Mikuláš
3 Pešanová Věra
2 Barta Michal
1 Pelant Filip
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Pešanová Věra
barva kamene
1010300- 5 166 185.4
12.5.2018 16:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion

Dion

3 Vedral Jaroslav
2 Černovský Marek
1 Verner David
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Černovský Marek
barva kamene *
402434XX 17 50 33.5
ČVUT 1

ČVUT 1

4 Švehlová Hana
3 Šimková Tereza
2 Kӧrnigová Markéta
1 Rajdlová Kristýna
SKIP Švehlová Hana
VICESKIP Šimková Tereza
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
010000XX 1 185.4 122

Skupina B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci 7 3 0 3 3 35.8
2 CZE UNI Ladies 2 1 3 2 27.7
3 ČVUT 2 1 2 3 1 94.9
4 UK 3 0 3 3 0 145.6
11.5.2018 16:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
ČVUT 2

ČVUT 2

4 Havelka Jakub
3 Novák Aleš
2 Bečka Ondřej
1 Šípek Václav
SKIP Havelka Jakub
VICESKIP Novák Aleš
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
0010000X 1 7.5 34
CZE UNI Ladies

CZE UNI Ladies

4 Baudyšová Alžběta
3 Hronová Lenka
2 Kolčevská Ežen
1 Barkmanová (Hájková) Helena
SKIP Baudyšová Alžběta
VICESKIP Hronová Lenka
náhradník Srnská Eliška
2. náhradník Baudyšová Michaela
barva kamene *
3400434X 18 13 28.5
11.5.2018 16:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK 3

UK 3

4 Hammerbauerová Iva
3 Šťastná Aneta (Pokorná (Šťastná) Aneta)
2 Javorská Jana
1 Houška Petr
SKIP Hammerbauerová Iva
VICESKIP Šťastná Aneta (Pokorná (Šťastná) Aneta)
barva kamene *
0010100X 2 185.4 63
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene
2101045X 13 14 42.5
12.5.2018 11:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE UNI Ladies

CZE UNI Ladies

4 Baudyšová Alžběta
3 Baudyšová Michaela
2 Srnská Eliška
1 Barkmanová (Hájková) Helena
SKIP Baudyšová Alžběta
VICESKIP Srnská Eliška
2. náhradník Hronová Lenka
náhradník Kolčevská Ežen
barva kamene *
1010020- 4 112 1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene
0102201- 6 73 49.5
12.5.2018 11:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
ČVUT 2

ČVUT 2

3 Novák Aleš
2 Bečka Ondřej
1 Šípek Václav
SKIP Novák Aleš
VICESKIP Bečka Ondřej
barva kamene
00012031 7 185.4 185.4
UK 3

UK 3

3 Hammerbauerová Iva
2 Šťastná Aneta (Pokorná (Šťastná) Aneta)
1 Houška Petr
SKIP Hammerbauerová Iva
VICESKIP Šťastná Aneta (Pokorná (Šťastná) Aneta)
barva kamene *
12100200 6 185.4 120
12.5.2018 16:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene *
621050XX 14 81 0
ČVUT 2

ČVUT 2

3 Novák Aleš
2 Bečka Ondřej
1 Šípek Václav
SKIP Novák Aleš
VICESKIP Bečka Ondřej
barva kamene
000101XX 2 185.4 62
12.5.2018 16:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK 3

UK 3

4 Hammerbauerová Iva
3 Šťastná Aneta (Pokorná (Šťastná) Aneta)
2 Javorská Jana
1 Houška Petr
SKIP Hammerbauerová Iva
VICESKIP Šťastná Aneta (Pokorná (Šťastná) Aneta)
barva kamene
0000010X 1 185.4 174
CZE UNI Ladies

CZE UNI Ladies

4 Baudyšová Alžběta
3 Hronová Lenka
2 Srnská Eliška
1 Kolčevská Ežen
SKIP Baudyšová Alžběta
VICESKIP Hronová Lenka
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
2. náhradník Baudyšová Michaela
barva kamene *
3131104X 13 96 0

O 7. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 ČVUT 1 1 0 1 1 44
2 UK 3 0 1 1 0 13
13.5.2018 9:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
ČVUT 1

ČVUT 1

4 Švehlová Hana
3 Šimková Tereza
2 Kӧrnigová Markéta
1 Rajdlová Kristýna
SKIP Švehlová Hana
VICESKIP Šimková Tereza
barva kamene
00230230 10 167 44
UK 3

UK 3

4 Hammerbauerová Iva
3 Šťastná Aneta (Pokorná (Šťastná) Aneta)
2 Javorská Jana
1 Houška Petr
SKIP Hammerbauerová Iva
VICESKIP Šťastná Aneta (Pokorná (Šťastná) Aneta)
barva kamene *
22001002 7 179 13

O 5. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 UK 1 1 0 1 1 98
2 ČVUT 2 0 1 1 0 38.5
13.5.2018 9:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK 1

UK 1

4 Matoušek Mikuláš
3 Pešanová Věra
2 Barta Michal
1 Pelant Filip
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Pešanová Věra
barva kamene
100121XX 5 185.4 98
ČVUT 2

ČVUT 2

4 Novák Aleš
3 Havelka Jakub
2 Šípek Václav
1 Bečka Ondřej
SKIP Novák Aleš
VICESKIP Havelka Jakub
barva kamene *
011000XX 2 185.4 38.5

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Dion 1 0 1 1 27
1-2 Ledoborci 7 1 0 1 1 84
3-4 CZE UNI Ladies 0 1 1 0 0.00
3-4 UK 2 0 1 1 0 185.4
13.5.2018 9:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK 2

UK 2

4 Kalina Vojtěch
3 Zajíčková Simona
2 Svoboda Marius
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Zajíčková Simona
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
001201XX 4 185.4 185.4
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene *
320040XX 9 84 89.5
13.5.2018 9:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CZE UNI Ladies

CZE UNI Ladies

4 Baudyšová Alžběta
3 Hronová Lenka
2 Baudyšová Michaela
1 Kolčevská Ežen
SKIP Baudyšová Alžběta
VICESKIP Hronová Lenka
náhradník Barkmanová (Hájková) Helena
2. náhradník Srnská Eliška
barva kamene *
001010XX 2 17 0
Dion

Dion

4 Vedral Jaroslav
3 Černovský Marek
2 Krupanský Kryštof
1 Verner David
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Krupanský Kryštof
barva kamene
110104XX 7 88 27

O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 CZE UNI Ladies 1 0 1 1 0.00
2 UK 2 0 1 1 0 7
13.5.2018 13:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK 2

UK 2

4 Kalina Vojtěch
3 Zajíčková Simona
2 Svoboda Marius
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Zajíčková Simona
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
200000XX 2 7 185.4
CZE UNI Ladies

CZE UNI Ladies

4 Baudyšová Alžběta
3 Baudyšová Michaela
2 Srnská Eliška
1 Barkmanová (Hájková) Helena
SKIP Baudyšová Alžběta
VICESKIP Srnská Eliška
náhradník Hronová Lenka
2. náhradník Kolčevská Ežen
barva kamene *
022050XX 9 42 0

Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion 1 0 1 1 28
2 Ledoborci 7 0 1 1 0 59
13.5.2018 17:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion

Dion

4 Vedral Jaroslav
3 Černovský Marek
2 Krupanský Kryštof
1 Verner David
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Černovský Marek
náhradník Klípa Lukáš
barva kamene *
1000210X 4 51.5 28
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Candra Jiří
3 Bukovský Martin
2 Kup Tomáš
1 Soukupová Eliška
SKIP Candra Jiří
VICESKIP Bukovský Martin
barva kamene
0001001X 2 59 71.5