• vs
     

    1.liga – muži

    tým výhry prohry zápasy endy kameny
    1-16 Dion CÉLINE
    soupiska
    photo Frederiksen Sune
    photo Hron Štěpán
    photo Klíma Tomáš ml.
    photo Krupanský Kryštof
    photo Zelingr Jan
    8 6 14 39 86
    1-16 Dion 1
    soupiska
    photo Čepela Tomáš
    photo Kašťák Ondřej
    photo Kitzberger Jindřich
    photo Kitzberger Luboš
    photo Prágr Jiří
    photo Slavík Petr
    photo Uher Karel
    8 6 14 53 87
    1-16 Morning star Přírodověda
    soupiska
    photo Denemark (Šebek) Ivo
    photo Hron Tomáš
    photo Janhuba Radek
    photo Koška Pavel
    photo Kuboň David
    photo Miklík Dalibor
    5 9 14 42 64
    1-16 Kolibris 2
    soupiska
    photo Brožek Marek
    photo Hradec Karel
    photo Chobot Jiří
    photo Pořt Václav
    photo Zdenka Michal
    13 1 14 60 115
    1-16 Kolibris 5
    soupiska
    photo Břenek Radim
    photo Foltýn Vladimír
    photo Havel Jaroslav
    photo Moučka Michal
    Škácha David
    photo Škácha Michael
    7 7 14 48 75
    1-16 Letící kameny
    soupiska
    photo Fencl Jan
    photo Plzák Miloš
    photo Suchý Jiří
    photo Zinga Vít
    photo Žďárský Kryštof
    photo Žďárský Radek
    9 5 14 48 78
    1-16 Klub z Viktorky
    soupiska
    photo Fabiš Slavomil
    photo Híře Daniel
    photo Kohoutek Jan
    photo Radonský Petr
    5 9 14 42 69
    1-16 PLC GUERERA
    soupiska
    photo Krutý Matúš
    photo Mada Štefan
    photo Polák Rudolf
    photo Szabo Igor
    photo Švarc Otto
    photo Valentin Marián
    photo Veselský Pavol
    8 6 14 43 78
    1-16 PLC S&K
    soupiska
    photo Láznička Michal
    photo Michalka Rastislav
    photo Načeradský Petr
    photo Prchlík Aleš
    photo Štěpánek Petr
    photo Vojtuš Vlastimil
    6 8 14 43 67
    1-16 Brno - Západ
    soupiska
    photo Kovač Adam
    photo Kovač Petr
    photo Plachý Lukáš
    photo Resl Jiří
    photo Semík Oldřich
    photo Tesař Jaroslav
    photo Ženatý Sebastian
    7 7 14 50 87
    1-16 Zbraslav R
    soupiska
    photo Klíma Radek
    photo Klíma Tomáš
    photo Pospíšil Michal
    photo Samueli Jan
    6 8 14 50 79
    1-16 Cherry Stones
    soupiska
    photo Dáňa Petr
    photo Jurníček Jakub
    photo Málek Pavel
    photo Neznal Matěj
    photo Svoboda Matyáš
    photo Tomíšek Marek
    8 6 14 46 84
    1-16 Savona 6
    soupiska
    photo Bořecký Jan
    photo Bořecký Matěj
    photo Hrbek Lukáš
    photo Vohlídal Marek
    photo Zajíc Petr
    4 10 14 40 70
    1-16 Ledoborci 1
    soupiska
    photo Hobzik Richard
    photo Hubálek Václav
    photo Krupanský René
    photo Podrábský Josef
    photo Zich Martin
    7 7 14 48 82
    1-16 Ledoborci 2
    soupiska
    photo Hurtík Milan
    photo Hybášek Jiří
    photo Kovařík Ondřej
    photo Novotný Vladimír
    photo Pflanzer Tomáš
    photo Tomáš Petr
    4 10 14 44 73
    1-16 Ledoborci Juniors
    soupiska
    Jiral František
    photo Kobián Oliver
    photo Krupanský Adam
    photo Podolka Adam
    photo Verner David
    7 7 14 41 69

    Skupina A

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Kolibris 2 13 1 14 13 61.4
    2 Dion CÉLINE 8 6 14 8 74.1
    3 PLC GUERERA 8 6 14 8 103.8
    4 Brno - Západ 7 7 14 7 95.4
    5 PLC S&K 6 8 14 6 71
    6 Zbraslav R 6 8 14 6 129.8
    7 Savona 6 4 10 14 4 106.1
    8 Ledoborci 2 4 10 14 4 84.4
    13.10.2018 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    01020200 5 119.8 163.8
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Hybášek Jiří
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    10102002 6 22.1 44.5
    13.10.2018 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Švarc Otto
    SKIP Krutý Matúš
    VICESKIP Polák Rudolf
    náhradník Veselský Pavol
    barva kamene *
    1002121X 7 20.7 1.4
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Prchlík Aleš
    3 Láznička Michal
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Michalka Rastislav
    SKIP Vojtuš Vlastimil
    VICESKIP Láznička Michal
    náhradník Načeradský Petr
    barva kamene
    0110000X 2 185.4 5.1
    13.10.2018 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Brožek Marek
    1 Pořt Václav
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    barva kamene *
    110541XX 12 19.1 35.9
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    barva kamene
    003000XX 3 36.8 35.8
    13.10.2018 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Vohlídal Marek
    2 Bořecký Matěj
    1 Zajíc Petr
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Hrbek Lukáš
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    00004030 7 100.5 152.7
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    12110102 8 185.4 44.4
    13.10.2018 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Vohlídal Marek
    2 Bořecký Matěj
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Zajíc Petr
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    0001100- 2 58.1 168
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Láznička Michal
    3 Prchlík Aleš
    2 Michalka Rastislav
    1 Načeradský Petr
    SKIP Láznička Michal
    VICESKIP Prchlík Aleš
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    2110011- 6 185.4 4.9
    13.10.2018 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    00010XXX 1 126.3 98.3
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Brožek Marek
    2 Chobot Jiří
    1 Pořt Václav
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Brožek Marek
    barva kamene *
    22302XXX 9 0 130.1
    13.10.2018 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Kovařík Ondřej
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Pflanzer Tomáš
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    1002000X 3 0 90.7
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    0110211X 6 10.5 13
    13.10.2018 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Krutý Matúš
    VICESKIP Polák Rudolf
    barva kamene *
    1010010X 3 98.9 50.6
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    barva kamene
    0104002X 7 185.4 121.1
    14.10.2018 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Chobot Jiří
    1 Pořt Václav
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    2. náhradník Brožek Marek
    barva kamene *
    11022201 9 95 38
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Tomáš Petr
    3 Kovařík Ondřej
    2 Hybášek Jiří
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Pflanzer Tomáš
    VICESKIP Kovařík Ondřej
    náhradník Hurtík Milan
    barva kamene
    00400010 5 136 0
    14.10.2018 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Resl Jiří
    2 Semík Oldřich
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    11302001 8 185.4 21.5
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Krutý Matúš
    VICESKIP Polák Rudolf
    barva kamene
    00070120 10 79.5 168.5
    14.10.2018 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    barva kamene
    0300200X 5 143.5 129.5
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Láznička Michal
    3 Vojtuš Vlastimil
    2 Michalka Rastislav
    1 Načeradský Petr
    SKIP Vojtuš Vlastimil
    VICESKIP Láznička Michal
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    2021032X 10 63 185.4
    14.10.2018 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    0200121- 6 64.5 185.4
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Zajíc Petr
    2 Bořecký Matěj
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Zajíc Petr
    náhradník Vohlídal Marek
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene *
    2001000- 3 140.5 33.5
    14.10.2018 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    020000110 4 185.4 9.5
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Švarc Otto
    SKIP Krutý Matúš
    VICESKIP Polák Rudolf
    náhradník Veselský Pavol
    barva kamene *
    001111001 5 39.5 23.5
    14.10.2018 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    barva kamene
    2030020X 7 124 13.5
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Hybášek Jiří
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Kovařík Ondřej
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    0201101X 5 77.5 12
    14.10.2018 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Brožek Marek
    1 Chobot Jiří
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene *
    402010XX 7 22 39
    Savona 6

    Savona 6

    4 Vohlídal Marek
    3 Bořecký Jan
    2 Zajíc Petr
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    010102XX 4 92 96
    14.10.2018 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    4 Kovač Petr
    3 Semík Oldřich
    2 Resl Jiří
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    11033XXX 8 146.5 27
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Láznička Michal
    3 Vojtuš Vlastimil
    2 Prchlík Aleš
    1 Načeradský Petr
    SKIP Vojtuš Vlastimil
    VICESKIP Láznička Michal
    barva kamene *
    00100XXX 1 9 139
    10.11.2018 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Vojtuš Vlastimil
    2 Prchlík Aleš
    1 Načeradský Petr
    SKIP Vojtuš Vlastimil
    VICESKIP Štěpánek Petr
    barva kamene *
    20002010 5 78.4 59.4
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Brožek Marek
    1 Chobot Jiří
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Pořt Václav
    barva kamene
    02220201 9 100 79
    10.11.2018 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Vohlídal Marek
    2 Zajíc Petr
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    barva kamene
    1000011X 3 185.4 38.9
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    barva kamene *
    0320100X 6 19.7 44.5
    10.11.2018 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Ženatý Sebastian
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    000020XX 2 24.4 39.6
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    311203XX 10 185.4 121.2
    10.11.2018 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Hybášek Jiří
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Novotný Vladimír
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    2000010X 3 1.5 60.5
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Valentin Marián
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    0022104X 9 37.6 185.4
    10.11.2018 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    barva kamene *
    0332001X 9 133.6 44.5
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    1000320X 6 185.4 159.6
    10.11.2018 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Hybášek Jiří
    1 Novotný Vladimír
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    barva kamene
    05204XXX 11 119.7 60.7
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Vojtuš Vlastimil
    2 Prchlík Aleš
    1 Načeradský Petr
    SKIP Vojtuš Vlastimil
    VICESKIP Štěpánek Petr
    barva kamene *
    10010XXX 2 0 166.5
    10.11.2018 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 6

    Savona 6

    4 Vohlídal Marek
    3 Bořecký Jan
    2 Zajíc Petr
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Bořecký Matěj
    barva kamene *
    110203XX 7 33.7 54
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Valentin Marián
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    002010XX 3 107.3 66.6
    10.11.2018 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Ženatý Sebastian
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    110031002 8 39.5 185.4
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Pořt Václav
    1 Chobot Jiří
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Brožek Marek
    barva kamene *
    001200210 6 31.9 173.9
    11.11.2018 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    3 Frederiksen Sune
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Hron Štěpán
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Klíma Tomáš ml.
    barva kamene *
    120020022 9 0 185.4
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Ženatý Sebastian
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    002202100 7 185.4 78.2
    11.11.2018 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Novotný Vladimír
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    barva kamene *
    010220000 5 98.1 14.9
    Savona 6

    Savona 6

    4 Vohlídal Marek
    3 Bořecký Jan
    2 Bořecký Matěj
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Zajíc Petr
    barva kamene
    102000113 8 158.8 0
    11.11.2018 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    02100021 6 98 185.4
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    10011100 4 152.2 172.4
    11.11.2018 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Veselský Pavol
    SKIP Krutý Matúš
    VICESKIP Polák Rudolf
    náhradník Valentin Marián
    barva kamene
    0001100X 2 185.4 0
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Zdenka Michal
    3 Brožek Marek
    2 Pořt Václav
    1 Chobot Jiří
    SKIP Zdenka Michal
    VICESKIP Brožek Marek
    náhradník Hradec Karel
    barva kamene *
    1110011X 5 23.3 11.2
    11.11.2018 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    barva kamene *
    30010112 8 78.5 114
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Valentin Marián
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    náhradník Veselský Pavol
    barva kamene
    01103000 5 43.3 185.4
    11.11.2018 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Hron Štěpán
    SKIP Zelingr Jan
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    barva kamene *
    0000100X 1 45 54.5
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Brožek Marek
    1 Pořt Václav
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Chobot Jiří
    barva kamene
    1021012X 7 106 30.5
    11.11.2018 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Ženatý Sebastian
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene *
    1000024X 7 56.4 57
    Savona 6

    Savona 6

    4 Vohlídal Marek
    3 Bořecký Jan
    2 Zajíc Petr
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Bořecký Matěj
    barva kamene
    0011100X 3 174 25.9
    11.11.2018 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Hybášek Jiří
    2 Novotný Vladimír
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Hybášek Jiří
    náhradník Tomáš Petr
    barva kamene
    10120011 6 185.4 181.5
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    3 Klíma Radek
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene *
    01001100 3 158.5 185.4
    12.1.2019 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    náhradník Zelingr Jan
    barva kamene *
    0000XXXX 0 10.3 5.6
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Polák Rudolf
    1 Veselský Pavol
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene
    1332XXXX 9 185.4 40.8
    12.1.2019 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    05020201 10 104.1 83
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Tomáš Petr
    2 Hybášek Jiří
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Tomáš Petr
    náhradník Kovařík Ondřej
    barva kamene *
    30101020 7 14 1.7
    12.1.2019 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Pořt Václav
    1 Chobot Jiří
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Brožek Marek
    barva kamene
    10150XXX 7 185.4 179
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Klíma Tomáš
    2 Samueli Jan
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene *
    00002XXX 2 104.7 29.1
    12.1.2019 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    náhradník Michalka Rastislav
    barva kamene *
    1220011X 7 44.5 180.6
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Vohlídal Marek
    2 Zajíc Petr
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Bořecký Matěj
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    0001200X 3 161.5 185.4
    12.1.2019 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Vohlídal Marek
    2 Zajíc Petr
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Bořecký Matěj
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    000010XX 1 143 185.4
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Samueli Jan
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene *
    112101XX 6 185.4 39
    12.1.2019 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Vojtuš Vlastimil
    náhradník Michalka Rastislav
    barva kamene *
    000030XX 3 15 72.5
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Krupanský Kryštof
    náhradník Hron Štěpán
    barva kamene
    212102XX 8 111 32
    12.1.2019 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Valentin Marián
    2 Polák Rudolf
    1 Veselský Pavol
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Krutý Matúš
    barva kamene *
    1 185.4 185.4
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    tým nena 0 185.4 185.4
    12.1.2019 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Kovařík Ondřej
    2 Hybášek Jiří
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Kovařík Ondřej
    náhradník Tomáš Petr
    barva kamene
    000200XX 2 185.4 185.4
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Pořt Václav
    1 Chobot Jiří
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Brožek Marek
    barva kamene *
    221032XX 10 14 53.5
    13.1.2019 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Prchlík Aleš
    3 Michalka Rastislav
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Vojtuš Vlastimil
    VICESKIP Prchlík Aleš
    náhradník Štěpánek Petr
    barva kamene *
    40010103 9 38 33
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    01102010 5 108.5 152
    13.1.2019 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Vohlídal Marek
    2 Zajíc Petr
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Bořecký Matěj
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    011000XX 2 113.5 185.4
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Brožek Marek
    2 Pořt Václav
    1 Chobot Jiří
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Brožek Marek
    náhradník Zdenka Michal
    barva kamene *
    100241XX 8 31.5 185.4
    13.1.2019 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    3 Valentin Marián
    2 Polák Rudolf
    1 Veselský Pavol
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Polák Rudolf
    barva kamene
    020100XX 3 185.4 185.4
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Samueli Jan
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene *
    403031XX 11 185.4 129
    13.1.2019 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Kovařík Ondřej
    3 Tomáš Petr
    2 Hybášek Jiří
    1 Novotný Vladimír
    SKIP Tomáš Petr
    VICESKIP Kovařík Ondřej
    náhradník Hurtík Milan
    barva kamene
    0132010X 7 69.5 169.5
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Krupanský Kryštof
    3 Zelingr Jan
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Hron Štěpán
    SKIP Krupanský Kryštof
    VICESKIP Zelingr Jan
    náhradník Frederiksen Sune
    barva kamene *
    3000206X 11 115 59
    13.1.2019 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Krutý Matúš
    3 Švarc Otto
    2 Polák Rudolf
    1 Veselský Pavol
    SKIP Krutý Matúš
    VICESKIP Polák Rudolf
    barva kamene *
    0020410X 7 47 184.5
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Vohlídal Marek
    2 Zajíc Petr
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Vohlídal Marek
    náhradník Bořecký Matěj
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    0202002X 6 185.4 61
    13.1.2019 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Samueli Jan
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    01102101 6 185.4 143.5
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    náhradník Krupanský Kryštof
    trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
    barva kamene *
    10030010 5 163.5 29.5
    13.1.2019 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Prchlík Aleš
    3 Michalka Rastislav
    2 Vojtuš Vlastimil
    1 Načeradský Petr
    SKIP Vojtuš Vlastimil
    VICESKIP Prchlík Aleš
    náhradník Štěpánek Petr
    barva kamene *
    000010XX 1 48.5 33
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Kovařík Ondřej
    2 Novotný Vladimír
    1 Hybášek Jiří
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Kovařík Ondřej
    náhradník Pflanzer Tomáš
    barva kamene
    112103XX 8 128 148
    13.1.2019 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Brožek Marek
    1 Pořt Václav
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Chobot Jiří
    barva kamene *
    0601101X 9 32.5 51
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Plachý Lukáš
    SKIP Kovač Petr
    VICESKIP Resl Jiří
    barva kamene
    1010010X 3 78 34.5
    10.3.2019 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Samueli Jan
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene
    0020331X 9 175.1 185.4
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Štěpánek Petr
    3 Prchlík Aleš
    2 Láznička Michal
    1 Michalka Rastislav
    SKIP Štěpánek Petr
    VICESKIP Láznička Michal
    náhradník Vojtuš Vlastimil
    trenér VOJTUŠ Vlastimil
    barva kamene *
    0201000X 3 24 45.4
    10.3.2019 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Zajíc Petr
    2 Vohlídal Marek
    1 Bořecký Matěj
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Zajíc Petr
    náhradník Hrbek Lukáš
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene
    032303XX 11 185.4 23
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Novotný Vladimír
    2 Hybášek Jiří
    1 Pflanzer Tomáš
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Novotný Vladimír
    náhradník Kovařík Ondřej
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene *
    100010XX 2 185.4 15.9
    10.3.2019 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    4 Hradec Karel
    3 Zdenka Michal
    2 Pořt Václav
    1 Chobot Jiří
    SKIP Hradec Karel
    VICESKIP Zdenka Michal
    náhradník Brožek Marek
    barva kamene *
    2010203X 8 48.7 0
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Švarc Otto
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Valentin Marián
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Švarc Otto
    barva kamene
    0103020X 6 185.4 185.4
    10.3.2019 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Resl Jiří
    1 Semík Oldřich
    SKIP Semík Oldřich
    VICESKIP Kovač Petr
    barva kamene
    0430001X 8 119.3 135.1
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    barva kamene *
    2005130X 11 32.5 185.4
    10.3.2019 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC GUERERA

    PLC GUERERA

    4 Švarc Otto
    3 Polák Rudolf
    2 Szabo Igor
    1 Valentin Marián
    SKIP Valentin Marián
    VICESKIP Švarc Otto
    barva kamene *
    30000122 8 185.4 19.5
    Ledoborci 2

    Ledoborci 2

    4 Hurtík Milan
    3 Kovařík Ondřej
    2 Hybášek Jiří
    1 Novotný Vladimír
    SKIP Hurtík Milan
    VICESKIP Kovařík Ondřej
    náhradník Pflanzer Tomáš
    trenér STRNADOVÁ Martina
    barva kamene
    01110000 3 172.1 185.4
    10.3.2019 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Zbraslav R

    Zbraslav R

    4 Klíma Radek
    3 Samueli Jan
    2 Klíma Tomáš
    1 Pospíšil Michal
    SKIP Klíma Radek
    VICESKIP Klíma Tomáš
    barva kamene *
    02110011 6 31.1 80.2
    Brno - Západ

    Brno - Západ

    3 Kovač Petr
    2 Semík Oldřich
    1 Resl Jiří
    SKIP Semík Oldřich
    VICESKIP Kovač Petr
    barva kamene
    30001300 7 185.4 180.9
    10.3.2019 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion CÉLINE

    Dion CÉLINE

    4 Zelingr Jan
    3 Hron Štěpán
    2 Klíma Tomáš ml.
    1 Frederiksen Sune
    SKIP Frederiksen Sune
    VICESKIP Zelingr Jan
    barva kamene
    100003XX 4 51.4 185.4
    Savona 6

    Savona 6

    4 Bořecký Jan
    3 Zajíc Petr
    2 Vohlídal Marek
    1 Hrbek Lukáš
    SKIP Bořecký Jan
    VICESKIP Zajíc Petr
    náhradník Bořecký Matěj
    trenér VOJTUŠ Michal
    barva kamene *
    032230XX 10 149.5 38
    10.3.2019 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 2

    Kolibris 2

    3 Zdenka Michal
    2 Pořt Václav
    1 Chobot Jiří
    SKIP Zdenka Michal
    VICESKIP Pořt Václav
    náhradník Hradec Karel
    barva kamene
    130500XX 9 185.4 67
    PLC S&K

    PLC S&K

    4 Michalka Rastislav
    3 Vojtuš Vlastimil
    2 Láznička Michal
    1 Načeradský Petr
    SKIP Vojtuš Vlastimil
    VICESKIP Michalka Rastislav
    náhradník Prchlík Aleš
    trenér VOJTUŠ Vlastimil
    barva kamene *
    002011XX 4 93 30.7

    Skupina B

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1 Letící kameny 9 5 14 9 61
    2 Dion 1 8 6 14 8 97.1
    3 Cherry Stones 8 6 14 8 90.5
    4 Ledoborci Juniors 7 7 14 7 69.9
    5 Kolibris 5 7 7 14 7 82
    6 Ledoborci 1 7 7 14 7 76.8
    7 Morning star Přírodověda 5 9 14 5 75.2
    8 Klub z Viktorky 5 9 14 5 68.4
    13.10.2018 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Moučka Michal
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene
    110300002 7 185.4 26.8
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Hubálek Václav
    SKIP Hobzik Richard
    VICESKIP Hubálek Václav
    barva kamene *
    001011110 5 26.5 185.4
    13.10.2018 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    4 Podolka Adam
    3 Kobián Oliver
    2 Krupanský Adam
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Kobián Oliver
    barva kamene *
    3000102X 6 79.5 0
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Denemark (Šebek) Ivo
    2 Koška Pavel
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Denemark (Šebek) Ivo
    náhradník Hron Tomáš
    barva kamene
    0212030X 8 75.9 110.1
    13.10.2018 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Svoboda Matyáš
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    0000100X 1 46.3 185.4
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Jindřich
    2 Prágr Jiří
    1 Slavík Petr
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    barva kamene *
    1022002X 7 59.5 127
    13.10.2018 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    2001103X 7 0 123.1
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    trenér ŽĎÁRSKÝ Radek
    barva kamene
    0010020X 3 162 23
    13.10.2018 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene
    00121000 4 185.4 81.1
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Koška Pavel
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    náhradník Janhuba Radek
    barva kamene *
    21000101 5 53 41.8
    13.10.2018 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene *
    22102001 8 85.6 75.1
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Svoboda Matyáš
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    00030210 6 100 185.4
    13.10.2018 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Hubálek Václav
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    trenér PODRÁBSKÁ Kristina
    barva kamene *
    002101XX 4 16.1 26.4
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    trenér ŽĎÁRSKÝ Radek
    barva kamene
    130020XX 6 69.2 137.8
    13.10.2018 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    4 Podolka Adam
    3 Verner David
    2 Kobián Oliver
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Verner David
    barva kamene *
    000000XX 0 13.4 9.6
    Dion 1

    Dion 1

    3 Kitzberger Jindřich
    2 Prágr Jiří
    1 Slavík Petr
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Kitzberger Jindřich
    barva kamene
    111133XX 10 49.8 101.9
    14.10.2018 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    120312XX 9 28 7
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Hubálek Václav
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    trenér PODRÁBSKÁ Kristina
    barva kamene
    003000XX 3 32 148.5
    14.10.2018 11:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Fencl Jan
    barva kamene *
    20001021 6 168 29.5
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    4 Kobián Oliver
    3 Verner David
    2 Krupanský Adam
    1 Jiral František
    SKIP Verner David
    VICESKIP Kobián Oliver
    náhradník Podolka Adam
    barva kamene
    02000200 4 104 151.5
    14.10.2018 11:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Jindřich
    2 Prágr Jiří
    1 Slavík Petr
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    náhradník Kitzberger Luboš
    trenér SLAVÍK Petr
    barva kamene
    1001021- 5 61.5 119
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene *
    0110100- 3 25 12
    14.10.2018 11:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Moučka Michal
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene
    11223XXX 9 174 97
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    00000XXX 0 39 0
    14.10.2018 18:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene
    0120001- 4 0 176.5
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    4 Podolka Adam
    3 Verner David
    2 Krupanský Adam
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Verner David
    náhradník Kobián Oliver
    barva kamene *
    2000230- 7 60 97
    14.10.2018 18:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Kitzberger Jindřich
    3 Uher Karel
    2 Kitzberger Luboš
    1 Prágr Jiří
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Jindřich
    náhradník Slavík Petr
    trenér SLAVÍK Petr
    barva kamene
    1301011- 7 185.4 185.4
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Hubálek Václav
    SKIP Hobzik Richard
    VICESKIP Hubálek Václav
    barva kamene *
    0010100- 2 154 136.5
    14.10.2018 18:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Jurníček Jakub
    barva kamene *
    2002102X 7 66 40
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene
    0100030X 4 185.4 50.5
    14.10.2018 18:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Suchý Jiří
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene *
    211101XX 6 32 17
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene
    000020XX 2 0 108.5
    10.11.2018 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene *
    0200210X 5 60.7 0
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Jurníček Jakub
    barva kamene
    2021004X 9 185.4 185.4
    10.11.2018 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    5013002X 11 185.4 35
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Prágr Jiří
    2 Kašťák Ondřej
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Prágr Jiří
    náhradník Slavík Petr
    trenér SLAVÍK Petr
    barva kamene
    0100110X 3 185.4 36.5
    10.11.2018 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene
    01021200 6 59.8 134.6
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Moučka Michal
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene *
    20100032 8 30.3 25.6
    10.11.2018 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Zich Martin
    barva kamene *
    10100020 4 13.5 63.9
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    3 Podolka Adam
    2 Verner David
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Verner David
    barva kamene
    01002103 7 4.7 57.3
    10.11.2018 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Kitzberger Jindřich
    3 Prágr Jiří
    2 Kašťák Ondřej
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Kitzberger Jindřich
    VICESKIP Prágr Jiří
    trenér SLAVÍK Petr
    barva kamene
    01012020 6 0 114.3
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    3 Havel Jaroslav
    2 Břenek Radim
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene *
    10200202 7 37.4 42.5
    10.11.2018 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Zich Martin
    barva kamene *
    1221003X 9 23.6 19.3
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene
    0000120X 3 60.6 103.4
    10.11.2018 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    0001000X 1 24.2 10
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    3 Podolka Adam
    2 Verner David
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Verner David
    barva kamene
    0020322X 9 133.9 43.5
    10.11.2018 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene
    00210002 5 5 185.4
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Jurníček Jakub
    barva kamene *
    20001120 6 93.7 13.9
    11.11.2018 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    náhradník Slavík Petr
    barva kamene
    1020002X 5 33.7 45.7
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene *
    0202110X 6 18.7 44.6
    11.11.2018 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Zich Martin
    barva kamene
    00100200 3 157.3 173.7
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    12011013 9 123.6 58.3
    11.11.2018 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene *
    20101110 6 32 41
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene
    01030001 5 108.2 185.4
    11.11.2018 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    4 Podolka Adam
    3 Kobián Oliver
    2 Verner David
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Verner David
    barva kamene *
    02011010 5 0 31.8
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    3 Neznal Matěj
    2 Málek Pavel
    1 Dáňa Petr
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    10100101 4 60.7 96.6
    11.11.2018 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene *
    2202001X 7 14.9 145.5
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    4 Podolka Adam
    3 Kobián Oliver
    2 Verner David
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Verner David
    barva kamene
    0010210X 4 21.6 185.4
    11.11.2018 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Kitzberger Jindřich
    3 Uher Karel
    2 Kitzberger Luboš
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Jindřich
    barva kamene *
    2011030X 7 13.5 111.1
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Tomíšek Marek
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene
    0000401X 5 12.8 185.4
    11.11.2018 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene *
    030040XX 7 24 136.5
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    3 Híře Daniel
    2 Radonský Petr
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene
    101101XX 4 185.4 0
    11.11.2018 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    barva kamene *
    124022XX 11 163.7 13.4
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Moučka Michal
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene
    000100XX 1 42.1 185.4
    23.2.2019 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Kitzberger Jindřich
    3 Uher Karel
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Jindřich
    2. náhradník Slavík Petr
    barva kamene
    10000100 2 185.4 185.4
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    3 Kobián Oliver
    2 Verner David
    1 Jiral František
    SKIP Verner David
    VICESKIP Kobián Oliver
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene *
    00210001 4 78 33
    23.2.2019 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Plzák Miloš
    3 Žďárský Radek
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene *
    0100100X 2 16 104
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hubálek Václav
    náhradník Hobzik Richard
    trenér PODRÁBSKÁ Kristina
    barva kamene
    2002013X 8 144 177
    23.2.2019 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Svoboda Matyáš
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Svoboda Matyáš
    barva kamene *
    301310XX 8 72.5 73
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Moučka Michal
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene
    010001XX 2 125.5 185.4
    23.2.2019 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene
    02031001 7 45 140.5
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    10000300 4 21.5 37
    23.2.2019 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    00220021 7 47 40.5
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Škácha David
    2 Moučka Michal
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Moučka Michal
    barva kamene
    11001100 4 120.5 34
    23.2.2019 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene
    1020200X 5 83 185.4
    Dion 1

    Dion 1

    4 Kitzberger Jindřich
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Slavík Petr
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Kitzberger Jindřich
    barva kamene *
    0004031X 8 185.4 61
    23.2.2019 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    3 Kobián Oliver
    2 Verner David
    1 Jiral František
    SKIP Verner David
    VICESKIP Kobián Oliver
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene
    200000XX 2 185.4 18
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene *
    003021XX 6 31 32.5
    23.2.2019 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hubálek Václav
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hubálek Václav
    náhradník Hobzik Richard
    trenér PODRÁBSKÁ Kristina
    barva kamene *
    014102XX 8 130 2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Svoboda Matyáš
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Svoboda Matyáš
    barva kamene
    000010XX 1 26 175
    24.2.2019 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Jurníček Jakub
    barva kamene *
    01020031 7 40.5 5.5
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene
    10102100 5 102 33
    24.2.2019 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    3 Podolka Adam
    2 Kobián Oliver
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Kobián Oliver
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene
    01011101 5 170 183
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    20100030 6 109 83.5
    24.2.2019 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene
    002000XX 2 185.4 185.4
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hobzik Richard
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Hubálek Václav
    trenér PODRÁBSKÁ Kristina
    barva kamene *
    010243XX 10 61.5 41
    24.2.2019 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Škácha David
    2 Moučka Michal
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Moučka Michal
    barva kamene *
    00002010 3 30.5 20
    Dion 1

    Dion 1

    4 Kitzberger Jindřich
    3 Uher Karel
    2 Kitzberger Luboš
    1 Prágr Jiří
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Jindřich
    náhradník Slavík Petr
    barva kamene
    20110101 6 185.4 134
    24.2.2019 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    4 Podolka Adam
    3 Verner David
    2 Kobián Oliver
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Verner David
    trenér VEDRAL Jaroslav
    barva kamene
    00121002 6 58.5 66
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Zich Martin
    2 Hobzik Richard
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Hubálek Václav
    trenér PODRÁBSKÁ Kristina
    barva kamene *
    02000110 4 0 83
    24.2.2019 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Havel Jaroslav
    3 Břenek Radim
    2 Škácha David
    1 Moučka Michal
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene *
    0101100X 3 60 45.5
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Suchý Jiří
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    barva kamene
    1030012X 7 50 160.5
    24.2.2019 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion 1

    Dion 1

    4 Kitzberger Jindřich
    3 Uher Karel
    2 Kitzberger Luboš
    1 Slavík Petr
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    náhradník Slavík Petr
    barva kamene *
    330123XX 12 122 34
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene
    002000XX 2 153 7.5
    24.2.2019 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Jurníček Jakub
    barva kamene
    0200112X 6 185.4 167
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Hron Tomáš
    2 Denemark (Šebek) Ivo
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Hron Tomáš
    barva kamene *
    1011000X 3 185.4 81
    9.3.2019 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    4 Břenek Radim
    3 Škácha David
    2 Škácha Michael
    1 Moučka Michal
    SKIP Břenek Radim
    VICESKIP Moučka Michal
    náhradník Havel Jaroslav
    barva kamene
    00010014 6 0 165.9
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Denemark (Šebek) Ivo
    2 Koška Pavel
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Denemark (Šebek) Ivo
    barva kamene *
    30000100 4 64.4 3.2
    9.3.2019 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Zinga Vít
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Suchý Jiří
    barva kamene *
    20003011 7 138.3 0
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Slavík Petr
    SKIP Slavík Petr
    VICESKIP Uher Karel
    barva kamene
    00110300 5 161.8 116.3
    9.3.2019 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    4 Neznal Matěj
    3 Málek Pavel
    2 Dáňa Petr
    1 Jurníček Jakub
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Jurníček Jakub
    barva kamene
    010300XX 4 94.7 185.4
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    3 Podolka Adam
    2 Kobián Oliver
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Kobián Oliver
    barva kamene *
    304011XX 9 63.7 57.9
    9.3.2019 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene *
    10001011 4 0 94.7
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Hubálek Václav
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    náhradník Krupanský René
    barva kamene
    01110200 5 128.4 12
    9.3.2019 15:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Morning star Přírodověda

    Morning star Přírodověda

    4 Miklík Dalibor
    3 Denemark (Šebek) Ivo
    2 Koška Pavel
    1 Kuboň David
    SKIP Miklík Dalibor
    VICESKIP Denemark (Šebek) Ivo
    barva kamene
    1002010X 4 96.7 185.4
    Letící kameny

    Letící kameny

    4 Žďárský Radek
    3 Plzák Miloš
    2 Suchý Jiří
    1 Fencl Jan
    SKIP Žďárský Radek
    VICESKIP Plzák Miloš
    náhradník Zinga Vít
    barva kamene *
    0120201X 6 9.5 14.5
    9.3.2019 15:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Klub z Viktorky

    Klub z Viktorky

    4 Híře Daniel
    3 Radonský Petr
    2 Kohoutek Jan
    1 Fabiš Slavomil
    SKIP Radonský Petr
    VICESKIP Híře Daniel
    barva kamene
    00210120 6 171.7 96.6
    Cherry Stones

    Cherry Stones

    3 Neznal Matěj
    2 Málek Pavel
    1 Dáňa Petr
    SKIP Neznal Matěj
    VICESKIP Málek Pavel
    barva kamene *
    31003004 11 84.6 120.8
    9.3.2019 15:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci Juniors

    Ledoborci Juniors

    3 Podolka Adam
    2 Kobián Oliver
    1 Jiral František
    SKIP Podolka Adam
    VICESKIP Kobián Oliver
    barva kamene
    000100XX 1 96.9 185.4
    Kolibris 5

    Kolibris 5

    3 Havel Jaroslav
    2 Břenek Radim
    1 Foltýn Vladimír
    SKIP Havel Jaroslav
    VICESKIP Břenek Radim
    barva kamene *
    111041XX 8 52.5 185.4
    9.3.2019 15:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledoborci 1

    Ledoborci 1

    4 Podrábský Josef
    3 Hobzik Richard
    2 Zich Martin
    1 Krupanský René
    SKIP Podrábský Josef
    VICESKIP Hobzik Richard
    barva kamene
    002310XX 6 49.1 185.4
    Dion 1

    Dion 1

    4 Uher Karel
    3 Kitzberger Luboš
    2 Prágr Jiří
    1 Čepela Tomáš
    SKIP Uher Karel
    VICESKIP Kitzberger Luboš
    náhradník Slavík Petr
    barva kamene *
    200002XX 4 34.6 59.1