vs
 

MČR mixed doubles 2018/19

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-24 Dion JB
soupiska

Baudyšová Alžběta
photo

Zelingr Jan
photo
9 12 21 66 115
1-24 Dion CÉLINE
soupiska

Baudyšová Michaela
photo

Krupanský Kryštof
photo
9 9 18 66 100
1-24 Dion XY
soupiska

Horák Petr
photo

Podojilová (Souhradová) Michala
photo
4 6 10 36 56
1-24 Morning star Přírodověda
soupiska

Denemark (Šebek) Ivo
photo

Voborníková Nikola
photo
2 8 10 23 40
1-24 Trutnov
soupiska

Jelínková Jana
photo

Mihola Ondřej
photo
8 5 13 50 89
1-24 Kolibris 99
soupiska

Břenek Radim
photo

Krámská Helena
photo
3 7 10 34 48
1-24 Vometáci z Brna
soupiska

Horák Tomáš
photo

Horáková Martina
photo
7 3 10 45 70
1-24 PLC LEDO
soupiska

Boháč Radek
photo

Načeradská (Šafaříková) Jana
photo
13 3 16 60 130
1-24 Liboc YB
soupiska

Plíšková Tereza
photo

Vedral Jaroslav
photo
11 5 16 50 103
1-24 Liboc MANA
soupiska

Blahovec Martin
photo

Kubešková Anna
photo
8 8 16 50 83
1-24 Liboc YB 2
soupiska

Klípa Lukáš
photo

Kolčevská Ežen
photo
5 5 10 29 50
1-24 Liboc 7
soupiska

Candra Jiří
photo

Soukupová Eliška
photo
5 5 10 35 55
1-24 1.CK Brno
soupiska

Bareš Jakub
photo

Klímová Linda
photo
9 9 18 51 95
1-24 Zbraslav Z
soupiska

Strnadová Martina
photo

Válek Tomáš
photo
4 6 10 32 52
1-24 Savona M
soupiska

Miklík Dalibor
photo

Miklíková (Málková) Eva
photo
10 9 19 51 87
1-24 Ledoborci
soupiska

Neznal Matěj
photo

Neznalová Veronika
photo
5 5 10 42 63
1-24 Ledoborci Z
soupiska

Zelenka Vladimír
photo

Zelenková Marie
photo
1 9 10 16 27
1-24 Blues Turtle
soupiska

Koscelanská Natálie-Klaudie
photo

Votava Martin
photo
2 8 10 32 53
1-24 Voks Stones
soupiska

Koscelanská Klára
photo

Votava Matyáš
photo
0 10 10 18 30
1-24 Rolling Stones
soupiska

Pešková Jaroslava
photo

Pospíšil Michal
photo
2 8 10 12 21
1-24 Liboc 1
soupiska

Kubeška Karel
photo

Vařečková Miroslava
photo
4 6 10 29 54
1-24 Savona 1
soupiska

Klíma Lukáš
photo

Vinšová Petra
photo
19 5 24 99 185
1-24 Zbraslav H
soupiska

Paul Tomáš
photo

Paulová (Hájková) Zuzana
photo
18 5 23 97 182
1-24 Red Panda Zbraslav
soupiska

Klimešová Iva
photo

Liamaev Danila
photo
4 6 10 30 47

1. kvalifikační turnaj

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 1.CK Brno
2 Savona 1
3 Zbraslav H
4 Dion JB
5 PLC LEDO
6 Trutnov
7 Liboc YB
8 Liboc MANA
9 Vometáci z Brna
10 Liboc 7
11 Dion XY
12 Liboc YB 2
13 Liboc 1
14 Dion CÉLINE
15 Zbraslav Z
16 Red Panda Zbraslav
17 Savona M
18 Ledoborci
19 Kolibris 99
20 Morning star Přírodověda
21 Rolling Stones
22 Blues Turtle
23 Voks Stones
24 Ledoborci Z

1. kvalifikační turnaj - Skupina A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc MANA 4 1 5 4 83.8
2-4 Zbraslav H 3 2 5 3 42.9
2-4 Dion CÉLINE 3 2 5 3 55.2
2-4 Liboc YB 2 3 2 5 3 65.3
5-6 Rolling Stones 1 4 5 1 71.7
5-6 Kolibris 99 1 4 5 1 94.6
28.9.2018 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene
000000XX 0 131 185.4
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
631324XX 19 107 16
28.9.2018 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
01022020 7 104 73
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene
10100101 4 153 144.5
28.9.2018 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene
10111000 4 185.4 45
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene *
02000111 5 54.5 7.5
28.9.2018 16:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene
0000002X 2 74.8 113.1
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
2121120X 9 25.9 29.8
28.9.2018 16:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
0011001X 3 39.6 109.3
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
3100110X 6 2.6 185.4
28.9.2018 16:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene
1102111X 7 135.3 104.2
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene *
0010000X 1 0 34.4
29.9.2018 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene
1100000X 2 162.2 1.6
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
0011122X 7 11 0
29.9.2018 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene *
0000000X 0 5.8 24
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene
1111112X 8 21.2 185.4
29.9.2018 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene
0211020X 6 78.5 80.4
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
2000101X 4 53.7 1.3
29.9.2018 16:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene
0001010X 2 94.5 50.7
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene *
3120301X 10 8.5 75.9
29.9.2018 16:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
122321XX 11 176.5 185.4
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene *
000000XX 0 185.4 36.2
29.9.2018 16:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
0102010X 4 68.8 77.8
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
1010103X 6 71.3 19.8
30.9.2018 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
11311XXX 7 54.5 102.9
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene
00000XXX 0 38.1 185.4
30.9.2018 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene
210030001 7 157.4 71.1
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
001102110 6 30.8 115.1
30.9.2018 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene
0021000X 3 165 34.6
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
2100111X 6 38.6 26.9

1. kvalifikační turnaj - Skupina B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 PLC LEDO 5 0 5 5 29.2
2-3 Dion XY 3 2 5 3 64.9
2-3 Dion JB 3 2 5 3 85
4-5 Ledoborci 2 3 5 2 90.1
4-5 Red Panda Zbraslav 2 3 5 2 91.3
6 Voks Stones 0 5 5 -1 99.2
28.9.2018 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0101000X 2 185.4 0
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
3030412X 13 43 17
28.9.2018 10:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene
04010010 6 185.4 14.5
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene *
30101201 8 72.6 0
28.9.2018 10:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
0011000X 2 156 185.4
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene *
1200111X 6 30.9 172.5
28.9.2018 16:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
0510202X 10 0 51
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
1001020X 4 185.4 90.6
28.9.2018 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
21002001 6 185.4 52.5
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene *
00210310 7 10.3 22
28.9.2018 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene
51040011 12 38.3 185.4
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
barva kamene *
00304100 8 127 42.8
29.9.2018 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene
00010XXX 1 78.2 49.3
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
25105XXX 13 17.4 21.4
29.9.2018 10:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
01020010 4 51.3 185.4
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene *
10302101 8 19.3 131.2
29.9.2018 10:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene
00310010 5 54.1 134
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
12001103 8 44.7 22.7
29.9.2018 16:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
11104001 8 136.4 53
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene *
00020110 4 185.4 185.4
29.9.2018 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
142103XX 11 162.1 14.8
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
000020XX 2 48.6 66.9
29.9.2018 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene *
00302200 7 185.4 0
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene
12030011 8 185.4 1.6
30.9.2018 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
1002010X 4 33.8 185.4
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
0120103X 7 26.2 34.1
30.9.2018 10:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene *
1 30.4 185.4
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
30.9.2018 10:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
20201201 8 36.5 52.3
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene
02030010 6 59.9 98.9

1. kvalifikační turnaj - Skupina C

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 1 5 0 5 5 37.4
2 1.CK Brno 4 1 5 4 80.9
3 Vometáci z Brna 3 2 5 3 26.9
4-6 Liboc 1 1 4 5 1 44.7
4-6 Savona M 1 4 5 1 68.8
4-6 Blues Turtle 1 4 5 1 84.3
28.9.2018 10:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene
040201020 9 46.7 185.4
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
401020202 11 126.4 52.5
28.9.2018 10:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene *
0211022X 8 151.9 58.4
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
3000100X 4 80.6 185.4
28.9.2018 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
21101203 10 185.4 0
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene *
00030030 6 12.6 136.2
28.9.2018 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene *
202101101 8 14.3 9.2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene
010040020 7 74.1 96.3
28.9.2018 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
10200100 4 132.7 138
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene *
02031011 8 89.9 0
28.9.2018 20:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene
00411000 6 185.4 125.6
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
32000122 10 55 12.2
29.9.2018 10:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene *
000041010 6 81.9 58.9
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
111200101 7 151.4 29.8
29.9.2018 10:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
05010101 8 185.4 2.6
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene *
10201010 5 64.7 3.6
29.9.2018 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene
0001100X 2 177.4 35.6
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
1310031X 9 7 140.5
29.9.2018 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
000000XX 0 28.8 26.2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
323111XX 11 0 5.9
29.9.2018 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
51010101 9 11.3 22.4
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
00102010 4 71.1 157.3
29.9.2018 20:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene *
11011030 7 0 21.3
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene
00200202 6 49.9 104.9
30.9.2018 10:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene
004002110 8 10.2 185.4
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
210320001 9 54.5 21.3
30.9.2018 10:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene *
10410000 6 19.3 12.6
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene
01003112 8 56.9 185.4
30.9.2018 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
10000050 6 8.2 9.9
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene *
01112201 8 3.7 11.9

1. kvalifikační turnaj - Skupina D

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Liboc YB 4 1 5 4 54.9
1-2 Trutnov 4 1 5 4 60.2
3 Liboc 7 3 2 5 3 58.2
4-5 Zbraslav Z 2 3 5 2 58.8
4-5 Morning star Přírodověda 2 3 5 2 95.1
6 Ledoborci Z 0 5 5 0 150.9
28.9.2018 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
000010XX 1 185.4 101.5
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
barva kamene *
221204XX 11 1.5 44.7
28.9.2018 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene
30003002 8 185.4 185.4
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
01110310 7 26.2 51.1
28.9.2018 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene
02010401 8 185.4 106.4
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
20101010 5 72 90.4
28.9.2018 20:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
0321111X 9 141.2 53.8
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene *
1000000X 1 25 57.8
28.9.2018 20:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
50011010 8 27.6 79.1
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
01300201 7 185.4 185.4
28.9.2018 20:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
3103111X 10 145.3 64.3
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
0010000X 1 23.4 185.4
29.9.2018 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
420520XX 13 78.4 24.8
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene
003001XX 4 73.5 135.5
29.9.2018 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
10101101 5 0 99.7
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
01020010 4 139.1 0
29.9.2018 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
010000XX 1 125.6 185.4
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
403111XX 10 23.5 29.9
29.9.2018 20:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
0111004X 7 182.3 53.2
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
1000110X 3 136.4 61.8
29.9.2018 20:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
2020102X 7 0 146
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
0103050X 9 4.1 6.2
29.9.2018 20:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene *
033010202 11 132.3 22.4
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
100103040 9 18.2 185.4
30.9.2018 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0100030X 4 185.4 185.4
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
4051102X 13 65.3 0
30.9.2018 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
10011022 7 19.8 128.4
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
01100100 3 3.1 185.4
30.9.2018 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene
1001100X 3 185.4 38.2
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
0210023X 8 45.6 47.9

1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Zbraslav H 1 0 1 1 0.6
1-4 1.CK Brno 1 0 1 1 7.8
1-4 Savona 1 1 0 1 1 19.7
1-4 Dion JB 1 0 1 1 49.8
5-8 PLC LEDO 0 1 1 0 0.00
5-8 Liboc MANA 0 1 1 0 6.3
5-8 Liboc YB 0 1 1 0 11.1
5-8 Trutnov 0 1 1 0 185.4
30.9.2018 16:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
21030010 7 185.4 49.8
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
00101201 5 6.3 88.7
30.9.2018 16:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
10211011 7 96 0.6
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
02000200 4 0 12.7
30.9.2018 16:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
0000310X 4 108.2 11.1
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
5211001X 10 185.4 19.7
30.9.2018 16:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
40010110 7 185.4 7.8
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
01101003 6 185.4 185.4

1. kvalifikační turnaj - Semifinále 2

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 PLC LEDO 1 0 1 1 19.2
1-2 Trutnov 1 0 1 1 21.1
3-4 Liboc YB 0 1 1 0 3.4
3-4 Liboc MANA 0 1 1 0 16.3
30.9.2018 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
0001201X 4 22.5 3.4
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
4110030X 9 19.2 23.1
30.9.2018 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
00110XXX 2 57.1 16.3
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
62003XXX 11 21.1 22.5

1. kvalifikační turnaj - Semifinále 1

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 1.CK Brno 1 0 1 1 12.7
1-2 Savona 1 1 0 1 1 17.6
3-4 Zbraslav H 0 1 1 0 20.9
3-4 Dion JB 0 1 1 0 109.6
30.9.2018 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
10211000 5 109.6 185.4
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
02000402 8 12.7 156.9
30.9.2018 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
10000XXX 1 109.1 20.9
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
05111XXX 8 18.7 17.6

1. kvalifikační turnaj - O 7. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc YB 1 0 1 1 0.00
2 Liboc MANA 0 1 1 -1 65.3
30.9.2018 20:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
tým nena 0 65.3 185.4
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene
1 0 5.4

1. kvalifikační turnaj - O 5. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 PLC LEDO 1 0 1 1 6.3
2 Trutnov 0 1 1 0 7.9
30.9.2018 20:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
2001000X 3 148.5 7.9
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
0210124X 10 6.3 185.4

1. kvalifikační turnaj - O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 1 0 1 1 185.4
2 Dion JB 0 1 1 -1 185.4
30.9.2018 20:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
1 185.4 185.4

1. kvalifikační turnaj - Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 1.CK Brno 1 0 1 1 66.6
2 Savona 1 0 1 1 0 9.4
30.9.2018 20:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene
0030031X 7 84.8 66.6
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
1101100X 4 9.4 42.1

2. kvalifikační turnaj

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-24 Dion JB
1-24 Dion CÉLINE
1-24 Dion XY
1-24 Morning star Přírodověda
1-24 Trutnov
1-24 Kolibris 99
1-24 Vometáci z Brna
1-24 PLC LEDO
1-24 Liboc YB
1-24 Liboc MANA
1-24 Liboc YB 2
1-24 Liboc 7
1-24 1.CK Brno
1-24 Zbraslav Z
1-24 Savona M
1-24 Ledoborci
1-24 Ledoborci Z
1-24 Blues Turtle
1-24 Voks Stones
1-24 Rolling Stones
1-24 Liboc 1
1-24 Savona 1
1-24 Zbraslav H
1-24 Red Panda Zbraslav

2. kvalifikační turnaj - Skupina A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 PLC LEDO 5 0 5 5 50.6
2 Dion JB 4 1 5 4 36
3 Liboc 1 3 2 5 3 125.5
4 Liboc YB 2 2 3 5 2 106.4
5 Rolling Stones 1 4 5 1 141.3
6 Morning star Přírodověda 0 5 5 0 137.7
30.11.2018 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene
00200000 2 185.4 72.6
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
21011112 9 172.5 28.9
30.11.2018 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene
1000000X 1 118 163.5
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
0321233X 14 27.8 63.4
30.11.2018 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene *
1 49 152.4
30.11.2018 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
1021040X 8 87.5 137.5
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene *
0200101X 4 105 117.8
30.11.2018 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
5001003X 9 6.2 32.8
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene
0120210X 6 28.9 82.9
30.11.2018 16:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene *
2220111X 9 67.5 96.6
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene
0004000X 4 76.8 174.4
1.12.2018 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
01050200 8 185.4 185.4
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
30102021 9 29 119.5
1.12.2018 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene
0100200X 3 185.4 150
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
1011012X 6 35.5 93
1.12.2018 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene *
2050030X 10 160 15.5
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene
0103101X 6 185.4 104.5
1.12.2018 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene *
0030502X 10 10 95
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
1102010X 5 22 185.4
1.12.2018 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene *
zranění 0 185.4 185.4
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene
1 185.4 185.4
1.12.2018 16:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
0402102X 9 2.5 65
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene
1010020X 4 12 185.4
2.12.2018 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1

Liboc 1

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
1 185.4 185.4
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Voborníková Nikola
barva kamene *
zranění 0 185.4 185.4
2.12.2018 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Rolling Stones

Rolling Stones

2 Pospíšil Michal
1 Pešková Jaroslava
barva kamene
001011XX 3 65.5 176.5
Liboc YB 2

Liboc YB 2

2 Kolčevská Ežen
1 Klípa Lukáš
barva kamene *
410300XX 8 114 62.5
2.12.2018 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
022104XX 9 1 42.5
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
200020XX 4 27 13.5

2. kvalifikační turnaj - Skupina B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-3 Liboc MANA 4 1 5 4 48.4
1-3 Savona M 4 1 5 4 85.1
1-3 Vometáci z Brna 4 1 5 4 90.3
4 Zbraslav Z 2 3 5 2 102
5 Ledoborci Z 1 4 5 1 83.3
6 1.CK Brno 0 5 5 0 185.4
30.11.2018 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
barva kamene *
1 25.6 74.3
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
30.11.2018 10:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene *
00110202 6 28.8 35.2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
11001010 4 144.1 24.7
30.11.2018 10:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
00110111 5 112 19
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
barva kamene *
21001000 4 6.5 43.5
30.11.2018 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
1 69.2 148.5
30.11.2018 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
320003001 9 48 162.1
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene
001220210 8 185.4 185.4
30.11.2018 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
323210XX 11 86 8.6
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
000001XX 1 154.2 0
1.12.2018 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z barva kamene * 1 72.5 185.4
1.CK Brno barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
1.12.2018 10:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0011000X 2 185.4 111.5
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
5200321X 13 9.5 101
1.12.2018 10:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene
021113XX 8 90 37.5
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene *
100000XX 1 20 91.5
1.12.2018 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
tým nena 0 185.4 185.4
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene
1 151.5 96.5
1.12.2018 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene *
410122XX 10 143.5 85.5
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
001000XX 1 148.5 115
1.12.2018 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
0112011X 6 50 61
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
1000100X 2 25.5 185.4
2.12.2018 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
1 59 57.5
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
2.12.2018 10:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Z

Ledoborci Z

2 Zelenka Vladimír
1 Zelenková Marie
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0000000X 0 74.5 46.5
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene
3111112X 10 91.5 96
2.12.2018 10:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Strnadová Martina
1 Válek Tomáš
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene
zranění 0 185.4 185.4
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene *
1 77 185.4

2. kvalifikační turnaj - Skupina C

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc YB 5 0 5 5 66.4
2 Savona 1 4 1 5 4 24.8
3 Ledoborci 3 2 5 3 101.2
4 Red Panda Zbraslav 2 3 5 2 78.6
5 Dion XY 1 4 5 1 113.2
6 Voks Stones 0 5 5 0 92.9
30.11.2018 10:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene *
00211010 5 27.6 32.5
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene
21000203 8 103.2 185.4
30.11.2018 10:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
000100XX 1 124.6 61.2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
221031XX 9 185.4 51
30.11.2018 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene
1010000X 2 53.3 185.4
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene *
0101121X 6 53.1 57
30.11.2018 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene *
12020203 10 34.3 185.4
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
00201010 4 185.4 63.1
30.11.2018 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
304003XX 10 83.5 10.4
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
030110XX 5 78.6 185.4
30.11.2018 21:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene
20110010 5 45.5 149.8
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene *
01001101 4 185.4 7.5
1.12.2018 10:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene
000100XX 1 185.4 50
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
321032XX 11 24 0
1.12.2018 10:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene *
10201010 5 15.5 185.4
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
02020102 7 100.5 185.4
1.12.2018 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0003020X 5 27 185.4
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
2210502X 12 65 23.5
1.12.2018 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
103021XX 7 36.5 11
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene
010100XX 2 21.5 179.5
1.12.2018 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
2006101X 10 37.5 74.5
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene
0110010X 3 72.5 110
1.12.2018 21:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene *
2112102X 9 8 185.4
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0000020X 2 150 123
2.12.2018 10:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Voks Stones

Voks Stones

2 Votava Matyáš
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0010001X 2 20.5 81.5
Dion XY

Dion XY

2 Podojilová (Souhradová) Michala
1 Horák Petr
barva kamene
1102310X 8 185.4 185.4
2.12.2018 10:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene
102011003 8 58 40.5
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
010200110 5 0 7
2.12.2018 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
11002110 6 107.5 185.4
Red Panda Zbraslav

Red Panda Zbraslav

2 Klimešová Iva
1 Liamaev Danila
barva kamene *
00110002 4 116 29

2. kvalifikační turnaj - Skupina D

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 4 1 5 4 27.8
2-3 Dion CÉLINE 3 2 5 3 28.1
2-3 Trutnov 3 2 5 3 114.9
4-5 Liboc 7 2 3 5 2 69.4
4-5 Kolibris 99 2 3 5 2 90.4
6 Blues Turtle 1 4 5 1 60
30.11.2018 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene *
1020000X 3 45.4 0
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
0405124X 16 109.5 25.1
30.11.2018 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene *
3011020X 7 21 157.4
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
0100201X 4 163.1 185.4
30.11.2018 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene
10200201 6 185.4 136.7
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
02011010 5 2.1 42.1
30.11.2018 21:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
1012211X 8 63.2 107.3
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene
0100000X 1 185.4 124.5
30.11.2018 21:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene
20010021 6 25.3 185.4
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene *
01102100 5 10.5 146.3
30.11.2018 21:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
0510003X 9 117.4 111.4
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
1001120X 5 24.3 13.9
1.12.2018 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene
04003020 9 95 147
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene *
10110103 7 10 66.5
1.12.2018 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene
3001010X 5 7 41.5
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
0120304X 10 0 16.5
1.12.2018 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene
0100201X 4 33.5 48.5
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
1021010X 5 5 70
1.12.2018 21:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
0100100X 2 121 126.5
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
1012011X 6 73 6
1.12.2018 21:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
4221XXXX 9 23.5 0
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene
0000XXXX 0 158 14
1.12.2018 21:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene *
2031011X 8 26 185.4
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene
0100100X 2 134.5 111
2.12.2018 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 7

Liboc 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
11103000 6 11.5 24.5
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Votava Martin
1 Koscelanská Natálie-Klaudie
barva kamene
00030311 8 87 69.5
2.12.2018 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
00302021 8 134.5 185.4
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
11020300 7 7 8
2.12.2018 13:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 99

Kolibris 99

2 Krámská Helena
1 Břenek Radim
barva kamene
20202000 6 47 175.5
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
01020221 8 29 26.5

2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Savona 1 1 0 1 1 30.5
1-4 Savona M 1 0 1 1 40
1-4 Dion JB 1 0 1 1 57
1-4 Dion CÉLINE 1 0 1 1 98.5
5-8 Zbraslav H 0 1 1 0 12.5
5-8 Liboc MANA 0 1 1 0 21
5-8 Liboc YB 0 1 1 0 34
5-8 PLC LEDO 0 1 1 0 73
2.12.2018 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
10005004 10 57.5 57
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
01110320 8 21 110
2.12.2018 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene *
00213110 8 112 40
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
13000001 5 73 170
2.12.2018 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene
20100021 6 98.5 154.5
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
01011100 4 104 34
2.12.2018 16:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
002210201 8 35.5 30.5
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
210003010 7 12.5 20.5

2. kvalifikační turnaj - Semifinále 2

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Zbraslav H 1 0 1 1 0.00
1-2 Liboc YB 1 0 1 1 185.4
3 PLC LEDO 0 1 1 0 0.00
4 Liboc MANA 0 1 1 -1 185.4
2.12.2018 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
1 185.4 185.4
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
2.12.2018 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
001020XX 3 50.5 0
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
410104XX 10 0 8.5

2. kvalifikační turnaj - Semifinále 1

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Savona 1 1 0 1 1 4
1-2 Dion CÉLINE 1 0 1 1 64
3-4 Dion JB 0 1 1 0 25.5
3-4 Savona M 0 1 1 0 47.5
2.12.2018 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
0001100X 2 47.5 60.5
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
4110023X 11 4 69.5
2.12.2018 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene
001044XX 9 64 185.4
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
120100XX 4 25.5 185.4

2. kvalifikační turnaj - O 7. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 PLC LEDO 1 0 1 1 185.4
2 Liboc MANA 0 1 1 -1 185.4
2.12.2018 21:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc MANA

Liboc MANA

2 Kubešková Anna
1 Blahovec Martin
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
tým nena 0 185.4 185.4
PLC LEDO

PLC LEDO

2 Načeradská (Šafaříková) Jana
1 Boháč Radek
barva kamene
1 185.4 185.4

2. kvalifikační turnaj - O 5. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 1 0 1 1 1.5
2 Liboc YB 0 1 1 0 45.5
2.12.2018 21:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc YB

Liboc YB

2 Plíšková Tereza
1 Vedral Jaroslav
barva kamene *
110000XX 2 53.5 45.5
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
003223XX 10 1.5 185.4

2. kvalifikační turnaj - O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona M 1 0 1 1 78
2 Dion JB 0 1 1 0 0.00
2.12.2018 21:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
2002405X 13 185.4 78
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene *
0120010X 4 0 39.5

2. kvalifikační turnaj - Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 1 1 0 1 1 185.4
2 Dion CÉLINE 0 1 1 -1 185.4
2.12.2018 21:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
tým nena 0 185.4 185.4
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
1 185.4 185.4

Finálový turnaj - základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 5 0 5 5 16.8
2 Savona 1 4 1 5 4 18
3 Savona M 3 2 5 3 70.6
4 1.CK Brno 2 3 5 2 27.4
5 Dion CÉLINE 1 4 5 1 53.7
6 Dion JB 0 5 5 0 94.5
1.2.2019 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
120112XX 7 0 3.1
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
001000XX 1 58 53.8
1.2.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
0012010X 4 26.2 86.4
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene
3200202X 9 42.4 85.6
1.2.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
0101010X 3 131.1 139
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
2020103X 8 2.6 64
1.2.2019 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
001102011 6 185.4 31.6
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
210010100 5 93.6 3.1
1.2.2019 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene *
1 59.7 110.9
1.2.2019 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
30102020 8 37.2 28.5
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
03040203 12 16.3 62.1
1.2.2019 17:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
301030XX 7 27 168
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
010101XX 3 0 38.1
1.2.2019 17:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
0011030X 5 133 119.7
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
2100404X 11 16.1 3.4
1.2.2019 17:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
201311XX 8 0 0.3
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene
010000XX 1 171.7 35.4
2.2.2019 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene
0200201X 5 16.6 171.8
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene *
2031010X 7 0 185.4
2.2.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
20201000 5 17.2 13.6
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
01010211 6 38.4 33.9
2.2.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene *
1203101X 8 27.6 47.6
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
0010020X 3 31.8 78
2.2.2019 13:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
1.CK Brno

1.CK Brno

2 Bareš Jakub
1 Klímová Linda
barva kamene
001100XX 2 0 25.5
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
220022XX 8 0 13.6
2.2.2019 13:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene *
2001020X 5 0 0
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
0320202X 9 8.8 50.7
2.2.2019 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion JB

Dion JB

2 Zelingr Jan
1 Baudyšová Alžběta
barva kamene
100020XX 3 95.1 95.6
Dion CÉLINE

Dion CÉLINE

2 Krupanský Kryštof
1 Baudyšová Michaela
barva kamene *
031104XX 9 0 50.5

Finálový turnaj - semifinále

tým výhry prohry zápasy body
1 Savona 1 1 0 1 1
2 Savona M 0 1 1 0
2.2.2019 17:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Savona M

Savona M

2 Miklík Dalibor
1 Miklíková (Málková) Eva
barva kamene
001010XX 2
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
310104XX 9

Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)

tým výhry prohry zápasy body
1 Zbraslav H 2 0 2 2
2 Savona 1 0 2 2 0
3.2.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
01120000 4
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene *
20001112 7
3.2.2019 13:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
barva kamene
2102021X 8
Savona 1

Savona 1

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
0010100X 2