vs
 

Pohár ČSC 2018

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1 Trutnov 1
soupiska
photo Cerman Radek
photo Deyl Jiří
photo Dykes Iain
photo Mihola Ondřej
5 0 2 7 27 44
2 Sem Tam Brno
soupiska
photo Bareš Jakub
photo Candra Jiří
photo Černovský Marek
photo Klíma Lukáš
photo Mokriš Samuel
photo Snítil Jiří
5 0 1 6 23 36
3 Tabery - Zbraslav
soupiska
photo Hálek Ondřej
photo Hoferka Miloš
photo Hurtík Ondřej
photo Tabery (Chaloupek) Kryštof
5 1 1 7 19 39
4 Liboc
soupiska
photo Jirounek David
photo Jurík Martin
photo Kubeška Karel
photo Splavec Jakub
5 0 2 7 24 50
5 Ledolamky
soupiska
photo Krupanská Andrea
photo Podrábská Kristina
photo Poštová Denisa
Pražáková Zuzana
photo Špundová Karolína
2 0 3 5 19 23
6 Dion YB
soupiska
photo Blahovec Martin
photo Klípa Lukáš
photo Kup Tomáš
photo Mareš Pavel
photo Vedral Jaroslav
4 0 1 5 16 32
7 Kolibris 2
soupiska
photo Brožek Marek
photo Hradec Karel
photo Chobot Jiří
photo Pořt Václav
photo Zdenka Michal
2 0 2 4 15 26
8 Kolibris 5
soupiska
photo Břenek Radim
photo Foltýn Vladimír
photo Havel Jaroslav
photo Moučka Michal
Škácha David
photo Škácha Michael
3 0 2 5 17 24
9 Ledoborci 7
soupiska
photo Bukovský Martin
photo Dolejší Michal
photo Krofika Pavel
photo Švarc Dominik
photo Ťuík Jan
2 0 2 4 14 23
10 Morning star Přírodověda
soupiska
photo Denemark (Šebek) Ivo
photo Hron Tomáš
photo Janhuba Radek
photo Kuboň David
photo Miklík Dalibor
2 0 2 4 10 20
11 Letící kameny
soupiska
photo Fencl Jan
photo Plzák Miloš
photo Suchý Jiří
photo Zinga Vít
photo Žďárský Kryštof
photo Žďárský Radek
2 0 2 4 14 26
12 Klub z Viktorky
soupiska
photo Fabiš Slavomil
photo Híře Daniel
photo Kohoutek Jan
photo Radonský Petr
1 1 2 4 12 17
13 Savona 6
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Bořecký Matěj
photo Hrbek Lukáš
photo Vohlídal Marek
photo Zajíc Petr
1 0 3 4 7 18
14 Liboc 4
soupiska
photo Candrová Anna
photo Čiháková Michaela
photo Kramná Barbara
photo Kubešková Ivana
1 0 3 4 11 14
15 Lucky Stones
soupiska
photo Liamaev Danila
photo Reitmajer Vojtěch
photo Svoboda Václav
photo Štola Martin
photo Válek Tomáš
1 0 3 4 14 23
16 CZE 1 juniorky
soupiska
photo Baudyšová Michaela
photo Klímová Laura
photo Klímová Luisa
photo Kynčlová Ema
photo Zelingrová Julie
1 0 3 4 11 19
17 Ledoborci 1
soupiska
photo Hobzik Richard
photo Hubálek Václav
photo Krupanský René
photo Podrábský Josef
photo Zich Martin
1 0 3 4 12 19
18 Ledoborci 8
soupiska
photo Novák Aleš
photo Satke Daniel
photo Souček Vít
photo Svoboda Ondřej
photo Vӧlfl Lukáš
photo Zbytek Ondřej
1 0 3 4 8 14
19 Trutnov 2
soupiska
photo Balíková (Novotná) Gabriela
photo Čížková (Skuplíková) Pavlína
photo Hálová Zuzana
photo Hirschfeldová (Zídková) Kateřina
photo Jelínková Jana
photo Veselá (Kudelková) Jana
0 0 4 4 11 13

Skupina A

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Sem Tam Brno 3 0 0 3 6 12 22 56.2
2 Kolibris 2 2 0 1 3 4 13 23 89.2
3-4 Liboc 4 1 0 3 4 2 11 14 47
3-4 Ledoborci 8 1 0 3 4 2 8 14 173.9
21.9.2018 17:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 2

Kolibris 2

3 Hradec Karel
2 Brožek Marek
1 Pořt Václav
SKIP Hradec Karel
VICESKIP Brožek Marek
barva kamene
203321XX 11 140.7
Liboc 4

Liboc 4

4 Kubešková Ivana
3 Candrová Anna
2 Kramná Barbara
1 Čiháková Michaela
SKIP Kubešková Ivana
VICESKIP Candrová Anna
barva kamene *
010000XX 1 74.6
21.9.2018 17:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Sem Tam Brno

Sem Tam Brno

4 Klíma Lukáš
3 Candra Jiří
2 Černovský Marek
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Candra Jiří
náhradník Bareš Jakub
barva kamene *
021120-- 6 185.4
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Souček Vít
1 Novák Aleš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Souček Vít
náhradník Svoboda Ondřej
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
100002-- 3 185.4
22.9.2018 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Sem Tam Brno

Sem Tam Brno

4 Klíma Lukáš
3 Candra Jiří
2 Černovský Marek
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Candra Jiří
náhradník Bareš Jakub
barva kamene *
0201201- 6 86
Kolibris 2

Kolibris 2

4 Hradec Karel
3 Brožek Marek
2 Chobot Jiří
1 Pořt Václav
SKIP Hradec Karel
VICESKIP Brožek Marek
barva kamene
1020010- 4 185.4
22.9.2018 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Souček Vít
1 Vӧlfl Lukáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Souček Vít
náhradník Novák Aleš
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
0000030- 3 185.4
Liboc 4

Liboc 4

4 Kubešková Ivana
3 Candrová Anna
2 Kramná Barbara
1 Čiháková Michaela
SKIP Kubešková Ivana
VICESKIP Candrová Anna
barva kamene *
1111101- 6 19.3
22.9.2018 12:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc 4

Liboc 4

3 Kubešková Ivana
2 Kramná Barbara
1 Čiháková Michaela
SKIP Kubešková Ivana
VICESKIP Kramná Barbara
barva kamene
010200XX 3 185.4
Sem Tam Brno

Sem Tam Brno

4 Klíma Lukáš
3 Candra Jiří
2 Černovský Marek
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Candra Jiří
barva kamene *
502012XX 10 26.4
22.9.2018 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 2

Kolibris 2

4 Hradec Karel
3 Brožek Marek
2 Chobot Jiří
1 Pořt Václav
SKIP Hradec Karel
VICESKIP Brožek Marek
barva kamene *
201311XX 8 37.7
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Souček Vít
1 Vӧlfl Lukáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Souček Vít
náhradník Novák Aleš
barva kamene
020000XX 2 162.4
22.9.2018 17:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc 4

Liboc 4

3 Kubešková Ivana
2 Kramná Barbara
1 Čiháková Michaela
SKIP Kubešková Ivana
VICESKIP Kramná Barbara
barva kamene *
030010XX 4
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Souček Vít
1 Vӧlfl Lukáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Souček Vít
náhradník Novák Aleš
barva kamene
102102XX 6

Skupina B

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Tabery - Zbraslav 3 1 0 4 7 12 27 43.1
2-3 Ledoborci 7 2 0 2 4 4 14 23 19.8
2-3 Ledolamky 2 0 2 4 4 14 18 24.9
4 Klub z Viktorky 1 1 2 4 3 12 17 91.1
5 Ledoborci 1 1 0 3 4 2 12 19 127.5
21.9.2018 14:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Bukovský Martin
3 Dolejší Michal
2 Švarc Dominik
1 Krofika Pavel
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Ťuík Jan
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
010213-- 7 28.5
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
201000-- 3 37.1
21.9.2018 14:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
101000XX 2 52.8
Ledoborci 1

Ledoborci 1

3 Podrábský Josef
2 Hobzik Richard
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
020112XX 6 160.3
21.9.2018 20:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Bukovský Martin
3 Dolejší Michal
2 Ťuík Jan
1 Krofika Pavel
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Švarc Dominik
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
1100200- 4 5.4
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
0021011- 5 28.2
21.9.2018 20:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
1010203- 7 185.4
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

4 Tabery (Chaloupek) Kryštof
3 Hoferka Miloš
2 Hálek Ondřej
1 Hurtík Ondřej
SKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
VICESKIP Hoferka Miloš
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene *
0202030- 7 90.1
22.9.2018 10:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
2101010- 5 23.8
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

4 Tabery (Chaloupek) Kryštof
3 Hoferka Miloš
2 Hálek Ondřej
1 Hurtík Ondřej
SKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
VICESKIP Hoferka Miloš
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene
0020301- 6 88.7
22.9.2018 10:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hobzik Richard
náhradník Krupanský René
barva kamene
010200-- 3 116.6
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Bukovský Martin
3 Dolejší Michal
2 Ťuík Jan
1 Švarc Dominik
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Švarc Dominik
náhradník Krofika Pavel
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
202031-- 8 43.8
22.9.2018 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

4 Tabery (Chaloupek) Kryštof
3 Hoferka Miloš
2 Hálek Ondřej
1 Hurtík Ondřej
SKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
VICESKIP Hoferka Miloš
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene *
020203XX 7 0
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Bukovský Martin
3 Dolejší Michal
2 Ťuík Jan
1 Švarc Dominik
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Švarc Dominik
náhradník Krofika Pavel
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
101020XX 4 25.4
22.9.2018 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Hobzik Richard
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Hobzik Richard
VICESKIP Hubálek Václav
barva kamene *
2000200- 4 181.2
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene
0101021- 5 185.4
22.9.2018 20:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

3 Tabery (Chaloupek) Kryštof
2 Hoferka Miloš
1 Hurtík Ondřej
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene *
2020300- 7 40.6
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Podrábský Josef
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hubálek Václav
barva kamene
0103011- 6 105.5
22.9.2018 20:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Klub z Viktorky

Klub z Viktorky

4 Híře Daniel
3 Radonský Petr
2 Kohoutek Jan
1 Fabiš Slavomil
SKIP Radonský Petr
VICESKIP Híře Daniel
barva kamene *
1001000- 2 50.8
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
0100212- 6 22.6

Skupina C

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Dion YB 4 0 0 4 8 14 30 48.2
2 Kolibris 5 3 0 1 4 6 15 21 175.3
3 Letící kameny 2 0 2 4 4 14 26 156.8
4 Savona 6 1 0 3 4 2 7 18 53.3
5 Trutnov 2 0 0 4 4 0 11 13 129.4
21.9.2018 12:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Letící kameny

Letící kameny

4 Plzák Miloš
3 Zinga Vít
2 Suchý Jiří
1 Fencl Jan
SKIP Plzák Miloš
VICESKIP Zinga Vít
barva kamene
303430-- 13 185.4
Savona 6

Savona 6

4 Bořecký Jan
3 Vohlídal Marek
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
010001-- 2 81.5
21.9.2018 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 2

Trutnov 2

4 Čížková (Skuplíková) Pavlína
3 Jelínková Jana
2 Veselá (Kudelková) Jana
1 Hálová Zuzana
SKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
VICESKIP Jelínková Jana
barva kamene *
1100100- 3 185.4
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Břenek Radim
2 Škácha David
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Břenek Radim
barva kamene
0021011- 5 185.4
21.9.2018 17:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Letící kameny

Letící kameny

4 Plzák Miloš
3 Zinga Vít
2 Suchý Jiří
1 Fencl Jan
SKIP Plzák Miloš
VICESKIP Zinga Vít
barva kamene
120001-- 4 185.4
Trutnov 2

Trutnov 2

4 Čížková (Skuplíková) Pavlína
3 Jelínková Jana
2 Veselá (Kudelková) Jana
1 Hálová Zuzana
SKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
VICESKIP Jelínková Jana
barva kamene *
001110-- 3 175.7
21.9.2018 17:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 6

Savona 6

4 Bořecký Jan
3 Vohlídal Marek
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
000300-- 3 57
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér KUP Tomáš
barva kamene
011003-- 5 185.4
22.9.2018 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 2

Trutnov 2

4 Čížková (Skuplíková) Pavlína
3 Jelínková Jana
2 Veselá (Kudelková) Jana
1 Hálová Zuzana
SKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
VICESKIP Jelínková Jana
barva kamene
010200XX 3 185.4
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér KUP Tomáš
barva kamene *
401021XX 8 73.7
22.9.2018 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Břenek Radim
2 Škácha David
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Břenek Radim
barva kamene
1020300- 6 155
Letící kameny

Letící kameny

4 Plzák Miloš
3 Zinga Vít
2 Suchý Jiří
1 Fencl Jan
SKIP Plzák Miloš
VICESKIP Zinga Vít
barva kamene *
0201011- 5 99.6
22.9.2018 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér KUP Tomáš
barva kamene *
2120010- 6 0
Letící kameny

Letící kameny

4 Plzák Miloš
3 Zinga Vít
2 Suchý Jiří
1 Fencl Jan
SKIP Plzák Miloš
VICESKIP Zinga Vít
barva kamene
0001201- 4 185.4
22.9.2018 12:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Břenek Radim
2 Škácha David
1 Moučka Michal
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Břenek Radim
náhradník Foltýn Vladimír
barva kamene
1210210- 7 185.4
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Zajíc Petr
1 Bořecký Matěj
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Bořecký Jan
2. náhradník Hrbek Lukáš
barva kamene *
0003002- 5 185.4
22.9.2018 17:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér KUP Tomáš
barva kamene *
340400XX 11 70.8
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Břenek Radim
2 Škácha David
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Břenek Radim
barva kamene
001011XX 3 185.4
22.9.2018 17:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Zajíc Petr
1 Bořecký Matěj
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Bořecký Jan
2. náhradník Hrbek Lukáš
barva kamene *
00305XXX 8 21.5
Trutnov 2

Trutnov 2

4 Čížková (Skuplíková) Pavlína
3 Jelínková Jana
2 Veselá (Kudelková) Jana
1 Hálová Zuzana
SKIP Čížková (Skuplíková) Pavlína
VICESKIP Jelínková Jana
barva kamene
11020XXX 4 27.1

Skupina D

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Liboc 4 0 0 4 8 14 35 36.4
2-3 Trutnov 1 2 0 2 4 4 15 22 65.9
2-3 Morning star Přírodověda 2 0 2 4 4 10 20 99.5
4 Lucky Stones 1 0 3 4 2 14 23 70.4
5 CZE 1 juniorky 1 0 3 4 2 11 19 132.3
21.9.2018 14:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Splavec Jakub
2 Jirounek David
1 Kubeška Karel
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene
02030300 8 58.2
Lucky Stones

Lucky Stones

4 Válek Tomáš
3 Liamaev Danila
2 Reitmajer Vojtěch
1 Štola Martin
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Liamaev Danila
náhradník Svoboda Václav
barva kamene *
10201021 7 18.8
21.9.2018 14:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 1 juniorky

CZE 1 juniorky

4 Klímová Laura
3 Baudyšová Michaela
2 Zelingrová Julie
1 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Baudyšová Michaela
barva kamene *
0000400- 4 185.4
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

3 Miklík Dalibor
2 Hron Tomáš
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
1012011- 6 185.4
21.9.2018 20:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Splavec Jakub
2 Jirounek David
1 Kubeška Karel
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
430020XX 9 16
CZE 1 juniorky

CZE 1 juniorky

4 Klímová Laura
3 Baudyšová Michaela
2 Kynčlová Ema
1 Zelingrová Julie
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Baudyšová Michaela
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene
001201XX 4 185.4
21.9.2018 20:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Lucky Stones

Lucky Stones

4 Válek Tomáš
3 Liamaev Danila
2 Reitmajer Vojtěch
1 Štola Martin
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Liamaev Danila
náhradník Svoboda Václav
barva kamene
0310200- 6 151
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
1001011- 4 63.1
22.9.2018 10:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
CZE 1 juniorky

CZE 1 juniorky

4 Klímová Laura
3 Baudyšová Michaela
2 Kynčlová Ema
1 Zelingrová Julie
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Baudyšová Michaela
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
0200210- 5 26
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
3021001- 7 52
22.9.2018 10:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

3 Miklík Dalibor
2 Hron Tomáš
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene *
0000400X 4 20
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Splavec Jakub
2 Jirounek David
1 Kubeška Karel
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene
1152031X 13 185.4
22.9.2018 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
110001XX 3 100.3
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Splavec Jakub
2 Jirounek David
1 Kubeška Karel
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
000320XX 5 35.1
22.9.2018 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

3 Miklík Dalibor
2 Hron Tomáš
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
2000023- 7 185.4
Lucky Stones

Lucky Stones

4 Válek Tomáš
3 Liamaev Danila
2 Reitmajer Vojtěch
1 Štola Martin
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Liamaev Danila
náhradník Svoboda Václav
barva kamene *
0121100- 5 185.4
22.9.2018 20:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
210023XX 8 82.6
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

3 Miklík Dalibor
2 Hron Tomáš
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
003000XX 3 93.1
22.9.2018 20:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Lucky Stones

Lucky Stones

4 Válek Tomáš
3 Liamaev Danila
2 Reitmajer Vojtěch
1 Štola Martin
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Liamaev Danila
náhradník Svoboda Václav
barva kamene *
000320-- 5 41.3
CZE 1 juniorky

CZE 1 juniorky

4 Klímová Laura
3 Baudyšová Michaela
2 Kynčlová Ema
1 Zelingrová Julie
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Baudyšová Michaela
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene
131001-- 6 185.4

Nadstavba Pohár ČSC 018

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Trutnov 1 3 0 3 6 33
2 Sem Tam Brno 2 1 3 4 32.1
3 Tabery - Zbraslav 2 1 3 4 120.8
4 Liboc 1 2 3 2 62.4
5 Ledolamky 0 1 1 0
6 Dion YB 0 1 1 0
7 Kolibris 2 0 1 1 0
8 Kolibris 5 0 1 1 0
23.9.2018 8:55 Čtvrtfinále dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
01101110 5
Sem Tam Brno

Sem Tam Brno

4 Klíma Lukáš
3 Candra Jiří
2 Černovský Marek
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Candra Jiří
barva kamene
10040001 6
23.9.2018 8:55 Čtvrtfinále dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Břenek Radim
2 Škácha David
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Břenek Radim
barva kamene
020010XX 3
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Splavec Jakub
2 Jirounek David
1 Kubeška Karel
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
103203XX 9
23.9.2018 8:55 Čtvrtfinále dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
302101XX 7
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
trenér KUP Tomáš
barva kamene *
010010XX 2
23.9.2018 8:55 Čtvrtfinále dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Kolibris 2

Kolibris 2

4 Hradec Karel
3 Brožek Marek
2 Chobot Jiří
1 Pořt Václav
SKIP Hradec Karel
VICESKIP Brožek Marek
barva kamene *
2000100- 3
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

3 Tabery (Chaloupek) Kryštof
2 Hoferka Miloš
1 Hurtík Ondřej
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene
0020011- 4
23.9.2018 12:00 Semifinále dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
21031XXX 7 153.4
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

3 Tabery (Chaloupek) Kryštof
2 Hoferka Miloš
1 Hurtík Ondřej
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene *
00200XXX 2 120.8
23.9.2018 12:00 Semifinále dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Sem Tam Brno

Sem Tam Brno

4 Klíma Lukáš
3 Candra Jiří
2 Černovský Marek
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Candra Jiří
barva kamene *
1010111- 5 32.1
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Splavec Jakub
2 Jirounek David
1 Kubeška Karel
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene
0101000- 2 79.5
23.9.2018 15:00 Finále a o 3. místo dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
1020104X 8 33
Sem Tam Brno

Sem Tam Brno

4 Klíma Lukáš
3 Candra Jiří
2 Černovský Marek
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Candra Jiří
barva kamene
0101010X 3 92.5
23.9.2018 15:00 Finále a o 3. místo dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Tabery - Zbraslav

Tabery - Zbraslav

3 Tabery (Chaloupek) Kryštof
2 Hoferka Miloš
1 Hurtík Ondřej
SKIP Hoferka Miloš
VICESKIP Tabery (Chaloupek) Kryštof
trenér ČERNOVSKÝ Vladimír
barva kamene
0030201- 6 185.4
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Splavec Jakub
2 Jirounek David
1 Kubeška Karel
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Splavec Jakub
barva kamene *
1101010- 4 62.4