vs
 

Juniorská liga

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-16 Loupežníci Jičín
soupiska
Bodlák Ondřej ml.
photo Hermann Jakub
photo Jílek Erik
photo Jílek Marcel
photo Karásková Kateřina
Kaván Matěj
photo Kyselo Josef
photo Žďárský Kryštof
4 6 10 26 43
1-16 PLC 1
soupiska
Baudyšová Klára
photo Baudyšová Tereza
photo Dušková Valentýna
photo Koscelanská Natálie-Klaudie
photo Přerovská Julie
3 7 10 25 37
1-16 PLC 2
soupiska
photo Dubnová Debora
photo Faltusová Veronika
photo Krupičková Sofie
photo Němcová Karolína
photo Selnekovičová Anna
photo Selnekovičová Bára
photo Srbová Kamila
photo Volfová Matylda
3 7 10 27 43
1-16 Liboc 2
soupiska
photo Bílek Antonín
Blaheta David
Kalina Vojtěch
photo Schätz Albert
Skokánek Tomáš
photo Vlček Tomáš
Zajíčková Simona
6 7 13 27 54
1-16 Savona
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Bořecký Matěj
photo Hrbek Lukáš
photo Vohlídal Marek
photo Zajíc Petr
11 3 14 45 90
1-16 Dion DJ
soupiska
photo Farková Kristýna
photo Hercoková Eliška
photo Koscelanská Klára
photo Vašáková Veronika
photo Zelingrová Julie
5 5 10 33 58
1-16 Dion HJ
soupiska
photo Bříza Marek
photo Chabičovský Vít
photo Přerovský Matěj
Škácha David
photo Votava Tobiáš
4 5 9 23 49
1-16 Ledoborci NG
soupiska
photo Balogh David
photo Hanák Jakub
photo Koudelka Matěj
photo Kövér Maroš
photo Matějíček Jiří
photo Rychlý Jakub
12 4 16 56 117
1-16 Ledoborci Juniors
soupiska
Jiral František
photo Kobián Oliver
photo Krupanský Adam
photo Mareš Pavel
photo Podolka Adam
photo Švarc Dominik
photo Verner David
9 4 13 39 80
1-16 Ledoborci Army
soupiska
photo Dembovský Luděk ml.
photo Hercok Aleš
Jakl David
photo Kocík Dominik
Pecha Kryštof
Peter Daniel
photo Votava Matyáš
9 5 14 41 75
1-16 Ledolamky
soupiska
photo Krupanská Andrea
photo Podrábská Kristina
photo Poštová Denisa
Pražáková Zuzana
photo Špundová Karolína
9 4 13 41 86
1-16 Kolibris 7
soupiska
photo Lawson Jessica
photo Müllernová Aneta
photo Polívková Ema
photo Polívková Libuše
photo Šikýřová Barbora
0 9 9 18 29
1-16 Třešňovka D
soupiska
photo Horská Sabina
photo Kalendová Kristina
photo Klímová Laura
photo Klímová Luisa
photo Kynčlová Ema
7 5 12 35 73
1-16 Zbraslav Sobi
soupiska
photo Hlaváč Jan
photo Jurníček Jakub
photo Klíma Tomáš ml.
photo Svoboda Matyáš
photo Svoboda Václav
photo Štola Martin
1 9 10 27 47
1-16 Hungary
soupiska
0 5 5 0 0
1-16 Slovenia
soupiska
Gregori Noel
Langus Simon
Omerzel Jakob
Prezelj Luka
Razinger Urban
Sever Bine
Sever Štefan
8 6 14 44 93

Skupina A+B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 8 2 10 8 99.1
2 Ledoborci NG 7 3 10 7 75.5
3 Slovenia 6 4 10 6 70
4 Liboc 2 6 4 10 5 126
5-6 Dion DJ 5 5 10 4 90.2
5-6 Loupežníci Jičín 4 6 10 4 111.3
7 PLC 2 3 7 10 3 117.7
8 Zbraslav Sobi 1 9 10 1 89.8
3.11.2018 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Vohlídal Marek
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Vohlídal Marek
náhradník Bořecký Matěj
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
201003XXXX 6 32 185.4
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Kaván Matěj
3 Bodlák Ondřej ml.
2 Žďárský Kryštof
1 Jílek Marcel
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Bodlák Ondřej ml.
trenér ŽĎÁRSKÝ Radek
barva kamene *
020100XXXX 3 0 135.2
3.11.2018 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

4 Jurníček Jakub
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Klíma Tomáš ml.
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Svoboda Václav
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
001000---- 1 66 85
Slovenia

Slovenia

4 Langus Simon
3 Sever Bine
2 Omerzel Jakob
1 Gregori Noel
SKIP Sever Bine
VICESKIP Langus Simon
náhradník Sever Štefan
barva kamene
120112---- 7 139.5 89.5
3.11.2018 12:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Langus Simon
2 Sever Bine
1 Omerzel Jakob
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Langus Simon
náhradník Gregori Noel
barva kamene
303011XXXX 8 185.4 185.4
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Vohlídal Marek
2 Bořecký Matěj
1 Zajíc Petr
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
020100XXXX 3 111.2 13
3.11.2018 12:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Žďárský Kryštof
3 Kaván Matěj
2 Bodlák Ondřej ml.
1 Jílek Marcel
SKIP Žďárský Kryštof
VICESKIP Kaván Matěj
trenér ŽĎÁRSKÝ Radek
barva kamene *
0210102--- 6 43 69.4
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

4 Jurníček Jakub
3 Svoboda Václav
2 Klíma Tomáš ml.
1 Svoboda Matyáš
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Svoboda Václav
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
3001010--- 5 19.5 113
3.11.2018 17:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Langus Simon
2 Sever Bine
1 Gregori Noel
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Langus Simon
náhradník Omerzel Jakob
barva kamene
051000XXXX 6 0 175.4
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej ml.
3 Žďárský Kryštof
2 Kaván Matěj
1 Jílek Marcel
SKIP Bodlák Ondřej ml.
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér ŽĎÁRSKÝ Radek
barva kamene *
100110XXXX 3 60.6 49
3.11.2018 17:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Vohlídal Marek
2 Zajíc Petr
1 Bořecký Matěj
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
2020200--- 6 139.5 34.6
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

4 Klíma Tomáš ml.
3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Jurníček Jakub
SKIP Klíma Tomáš ml.
VICESKIP Svoboda Václav
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
0102011--- 5 24.6 0.3
4.11.2018 10:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Selnekovičová Bára
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Selnekovičová Bára
barva kamene
12000XXXXX 3 112.7 185.4
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Vohlídal Marek
2 Zajíc Petr
1 Bořecký Matěj
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
00312XXXXX 6 102.1 21.3
4.11.2018 10:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Langus Simon
2 Omerzel Jakob
1 Gregori Noel
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Langus Simon
náhradník Sever Bine
barva kamene *
221101XXXX 7 36.8 1.2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Vašáková Veronika
2 Hercoková Eliška
1 Farková Kristýna
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene
000010XXXX 1 48.1 185.4
4.11.2018 13:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Selnekovičová Bára
2 Selnekovičová Anna
1 Srbová Kamila
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Srbová Kamila
barva kamene
00000XXXXX 0 185.4 185.4
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Sever Bine
2 Omerzel Jakob
1 Gregori Noel
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Sever Bine
náhradník Langus Simon
barva kamene *
46145XXXXX 20 185.4 6.4
4.11.2018 15:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Vohlídal Marek
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
1030002--- 6 85.2 47.4
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Vašáková Veronika
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Vašáková Veronika
náhradník Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
0102110--- 5 1.2 32
11.11.2018 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

4 Svoboda Václav
3 Svoboda Matyáš
2 Štola Martin
1 Jurníček Jakub
SKIP Svoboda Václav
VICESKIP Jurníček Jakub
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
02012010XX 6 107.8 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Koudelka Matěj
1 Matějíček Jiří
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Balogh David
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
10100502XX 9 79.9 52.6
11.11.2018 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

3 Schätz Albert
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene *
302120XXXX 8 185.4 185.4
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Kaván Matěj
3 Karásková Kateřina
2 Hermann Jakub
1 Jílek Erik
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Karásková Kateřina
barva kamene
010002XXXX 3 185.4 185.4
11.11.2018 13:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

3 Schätz Albert
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene
0023202XXX 9 185.4 185.4
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

4 Svoboda Václav
3 Svoboda Matyáš
2 Štola Martin
1 Jurníček Jakub
SKIP Svoboda Václav
VICESKIP Jurníček Jakub
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
3300020XXX 8 34.3 185.4
11.11.2018 13:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Kaván Matěj
3 Hermann Jakub
2 Karásková Kateřina
1 Jílek Erik
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Hermann Jakub
barva kamene
0000200XXX 2 157.1 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Balogh David
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Koudelka Matěj
barva kamene *
3232021XXX 13 126.3 82.5
26.1.2019 10:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

4 Schätz Albert
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene *
tým nenast 0
Ledoborci NG

Ledoborci NG

3 Hanák Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Kövér Maroš
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
barva kamene
1 185.4 29.3
26.1.2019 10:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Selnekovičová Bára
2 Selnekovičová Anna
1 Srbová Kamila
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Bára
náhradník Němcová Karolína
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
10101103XX 7 63.9 22.4
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Vašáková Veronika
1 Hercoková Eliška
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene
01010020XX 4 185.4 161.1
26.1.2019 15:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ barva kamene * tým nenast 0 185.4 185.4
Liboc 2 barva kamene 1 185.4 185.4
26.1.2019 15:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

3 Hanák Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Kövér Maroš
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
0120322XXX 10 146.2 25.6
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Němcová Karolína
2 Selnekovičová Anna
1 Srbová Kamila
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
náhradník Němcová Karolína
2. náhradník Selnekovičová Bára
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
1002000XXX 3 97.3 185.4
16.2.2019 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Kaván Matěj
3 Žďárský Kryštof
2 Bodlák Ondřej ml.
1 Jílek Marcel
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene
0101102XXX 5 185.4 52.7
Savona

Savona

3 Bořecký Jan
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
1010020XXX 4 185.4 38.2
16.2.2019 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Langus Simon
2 Razinger Urban
1 Gregori Noel
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Langus Simon
barva kamene *
403100XXXX 8 26.1 37.9
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

3 Jurníček Jakub
2 Svoboda Matyáš
1 Klíma Tomáš ml.
SKIP Jurníček Jakub
VICESKIP Klíma Tomáš ml.
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
010031XXXX 5 60.4 173.3
16.2.2019 12:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

3 Svoboda Matyáš
2 Klíma Tomáš ml.
1 Jurníček Jakub
SKIP Svoboda Matyáš
VICESKIP Klíma Tomáš ml.
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
2130010XXX 7 105.9 81.7
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Kaván Matěj
3 Bodlák Ondřej ml.
2 Žďárský Kryštof
1 Jílek Marcel
SKIP Bodlák Ondřej ml.
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene
0004101XXX 6 185.4 117.3
16.2.2019 12:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Zajíc Petr
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
04301XXXXX 8 185.4 185.4
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Langus Simon
2 Razinger Urban
1 Gregori Noel
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Langus Simon
barva kamene *
30010XXXXX 4 44.1 33.5
16.2.2019 17:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

3 Svoboda Matyáš
2 Klíma Tomáš ml.
1 Jurníček Jakub
SKIP Svoboda Matyáš
VICESKIP Klíma Tomáš ml.
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
200000XXXX 2 109.9 96.5
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Zajíc Petr
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
032222XXXX 11 185.4 185.4
16.2.2019 17:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Kaván Matěj
3 Bodlák Ondřej ml.
2 Žďárský Kryštof
1 Jílek Marcel
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Bodlák Ondřej ml.
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene
020052XXXX 9 185.4 185.4
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Langus Simon
2 Razinger Urban
1 Gregori Noel
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Langus Simon
barva kamene *
501100XXXX 7 27.1 20.2
17.2.2019 10:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Balogh David
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
2. náhradník Koudelka Matěj
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
1030031XXX 8 87.4 95.1
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Langus Simon
2 Razinger Urban
1 Gregori Noel
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Langus Simon
barva kamene
0402100XXX 7 185.4 185.4
17.2.2019 10:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Zajíc Petr
2 Vohlídal Marek
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
2. náhradník Bořecký Matěj
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
120042XXXX 9 56 180.2
Liboc 2

Liboc 2

3 Schätz Albert
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene
001100XXXX 2 97.2 185.4
17.2.2019 15:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Slovenia

Slovenia

4 Sever Štefan
3 Langus Simon
2 Razinger Urban
1 Gregori Noel
SKIP Sever Štefan
VICESKIP Langus Simon
barva kamene *
031030XXXX 7 62 4.7
Liboc 2

Liboc 2

3 Schätz Albert
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene
400105XXXX 10 112.4 67.6
17.2.2019 15:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Koudelka Matěj
1 Balogh David
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
102101XXXX 5 185.4 103
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Zajíc Petr
2 Vohlídal Marek
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
2. náhradník Bořecký Matěj
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
030030XXXX 6 103.9 78.2
24.3.2019 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Rychlý Jakub
1 Koudelka Matěj
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
náhradník Kövér Maroš
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
0030200XXX 5 0 16.7
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene
1201051XXX 10 67.5 62
24.3.2019 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Dubnová Debora
2 Volfová Matylda
1 Krupičková Sofie
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
trenér HRON Štěpán
barva kamene
0030501XXX 9 131.7 138.8
Liboc 2

Liboc 2

4 Schätz Albert
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
2301010XXX 7 26.8 71
24.3.2019 13:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Dubnová Debora
2 Volfová Matylda
1 Krupičková Sofie
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
trenér HRON Štěpán
barva kamene
0100020XXX 3 185.4 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Rychlý Jakub
1 Koudelka Matěj
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
náhradník Kövér Maroš
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
5021103XXX 12 102.4 43.8
24.3.2019 13:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

4 Schätz Albert
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
001401XXXX 6 185.4 124.8
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
010020XXXX 3 36.6 151.8
6.4.2019 10:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
0001301XXX 5 100.5 30.3
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Selnekovičová Bára
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Srbová Kamila
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
0110010XXX 3 154.4 58.7
6.4.2019 10:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Rychlý Jakub
1 Kövér Maroš
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
náhradník Koudelka Matěj
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
410002XXXX 7 22.2 61.3
Liboc 2

Liboc 2

4 Schätz Albert
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene
003110XXXX 5 143.7 74.9
6.4.2019 15:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

4 Schätz Albert
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene *
0211002XXX 6 185.4 0
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Selnekovičová Bára
2 Selnekovičová Anna
1 Srbová Kamila
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Bára
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
1000210XXX 4 93.5 155.1
6.4.2019 15:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene
02113001XX 8 185.4 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Koudelka Matěj
1 Kövér Maroš
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
30000030XX 6 99 185.4
7.4.2019 12:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
110332XXXX 10 38.5 39.5
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

3 Svoboda Václav
2 Svoboda Matyáš
1 Hlaváč Jan
SKIP Svoboda Václav
VICESKIP Svoboda Matyáš
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
001000XXXX 1 185.4 145
7.4.2019 12:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Žďárský Kryštof
2 Jílek Marcel
1 Jílek Erik
SKIP Jílek Marcel
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene *
011030XXXX 5 39 185.4
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Selnekovičová Bára
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Bára
trenér HRON Štěpán
barva kamene
100101XXXX 3 77.7 168
7.4.2019 19:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
430131XXXX 12 1.8 110.5
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Žďárský Kryštof
2 Jílek Marcel
1 Jílek Erik
SKIP Jílek Marcel
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene
001000XXXX 1 89.5 79
7.4.2019 19:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

3 Svoboda Matyáš
2 Hlaváč Jan
1 Svoboda Václav
SKIP Svoboda Matyáš
VICESKIP Hlaváč Jan
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
0302200XXX 7 185.4 22
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Selnekovičová Bára
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Bára
trenér HRON Štěpán
barva kamene *
3020021XXX 8 78.5 24.5

Skupina C+D

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci Army 8 2 10 8 99.8
2 Ledolamky 7 2 9 7 67
3-4 Třešňovka D 6 3 9 6 57.9
3-4 Ledoborci Juniors 7 2 9 6 62.4
5 Dion HJ 4 5 9 4 72.8
6 PLC 1 3 7 10 3 141.1
7-8 Hungary 0 5 5 0
7-8 Kolibris 7 0 9 9 0 114.2
10.11.2018 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Hungary barva kamene * tým nenast 0
Ledolamky barva kamene 1
10.11.2018 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
2. náhradník Přerovský Matěj
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
050000XXXX 5 110.7 89.1
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene
102213XXXX 9 42.8 185.4
10.11.2018 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Polívková Ema
VICESKIP Müllernová Aneta
barva kamene *
0002020XXX 4 41 134.3
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Švarc Dominik
2 Kobián Oliver
1 Mareš Pavel
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene
3210202XXX 10 28.5 30.6
10.11.2018 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Baudyšová Tereza
2 Dušková Valentýna
1 Baudyšová Klára
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Baudyšová Tereza
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
1010101XXX 4 185.4 56.5
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Votava Matyáš
1 Pecha Kryštof
SKIP Jakl David
VICESKIP Hercok Aleš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0302020XXX 7 32.4 167.4
10.11.2018 13:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
1
Hungary barva kamene tým nenast 0
10.11.2018 13:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Krupanská Andrea
VICESKIP Špundová Karolína
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
000200XXXX 2 116.3 58.8
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Chabičovský Vít
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
2. náhradník Přerovský Matěj
trenér HORÁK Petr
barva kamene
411031XXXX 10 54.4 132.6
10.11.2018 16:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Votava Matyáš
1 Pecha Kryštof
SKIP Jakl David
VICESKIP Hercok Aleš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
3030340XXX 13 167.4 185.4
Kolibris 7

Kolibris 7

3 Polívková Ema
2 Šikýřová Barbora
1 Müllernová Aneta
SKIP Polívková Ema
VICESKIP Müllernová Aneta
barva kamene
0101002XXX 4 90.3 185.4
10.11.2018 16:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Švarc Dominik
2 Kobián Oliver
1 Mareš Pavel
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
520420XXXX 13 157.2 21.6
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Baudyšová Tereza
2 Dušková Valentýna
1 Baudyšová Klára
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Baudyšová Tereza
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
001000XXXX 1 185.4 185.4
10.11.2018 18:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
020300XXXX 5 185.4 185.4
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
204023XXXX 11 185.4 103.3
10.11.2018 18:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Hungary barva kamene * tým nenast 0
Dion HJ barva kamene 1
11.11.2018 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
13210000XX 7 185.4 185.4
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Votava Matyáš
2 Hercok Aleš
1 Peter Daniel
SKIP Jakl David
VICESKIP Hercok Aleš
barva kamene *
00003111XX 6 185.4 0
11.11.2018 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Hungary barva kamene * tým nenast 0
PLC 1 barva kamene 1
11.11.2018 16:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Přerovská Julie
2 Baudyšová Tereza
1 Dušková Valentýna
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
náhradník Baudyšová Klára
barva kamene *
0000110XXX 2 185.4 185.4
Ledolamky

Ledolamky

3 Podrábská Kristina
2 Krupanská Andrea
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
3121002XXX 9 110.1 47.4
11.11.2018 16:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army barva kamene * 1
Hungary barva kamene tým nenast 0
27.1.2019 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Luisa
2 Klímová Laura
1 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene
0210010XXX 4 33.5 107
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Verner David
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Verner David
barva kamene *
2001201XXX 6 39.8 8
27.1.2019 8:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Škácha David
2 Votava Tobiáš
1 Přerovský Matěj
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Votava Tobiáš
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
3301120XXX 10 30 20.6
Kolibris 7

Kolibris 7

3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Polívková Ema
VICESKIP Müllernová Aneta
barva kamene
0030003XXX 6 185.4 185.4
27.1.2019 13:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
204003XXXX 9 102.2 9.5
Dion HJ

Dion HJ

4 Bříza Marek
3 Škácha David
2 Votava Tobiáš
1 Přerovský Matěj
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
trenér HORÁK Petr
barva kamene
010100XXXX 2 185.4 19.6
27.1.2019 13:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Polívková Ema
VICESKIP Müllernová Aneta
barva kamene
000010XXXX 1 185.4 95
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Luisa
2 Klímová Laura
1 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
624306XXXX 21 44.5 13.3
23.3.2019 8:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
trenér KLÍMA Radek
3 Klímová Laura
2 Klímová Luisa
1 Kynčlová Ema
barva kamene *
0030103XXX 7 52.8 64.1
Dion HJ

Dion HJ

3 Chabičovský Vít
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Škácha David
VICESKIP Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
náhradník Bříza Marek
barva kamene
1101030XXX 6 46.4 185.4
23.3.2019 10:50 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Votava Matyáš
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Pecha Kryštof
SKIP Votava Matyáš
VICESKIP Peter Daniel
náhradník Dembovský Luděk ml.
barva kamene *
001001XXXX 2 117.2 68.3
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Švarc Dominik
3 Kobián Oliver
2 Verner David
1 Jiral František
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Verner David
barva kamene
210420XXXX 9 185.4 24.7
23.3.2019 10:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Polívková Ema
barva kamene *
001100XXXX 2 27.5 73.8
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Baudyšová Tereza
2 Dušková Valentýna
1 Baudyšová Klára
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Baudyšová Tereza
2. náhradník Přerovská Julie
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene
120033XXXX 9 185.4 185.4
23.3.2019 13:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

3 Chabičovský Vít
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Škácha David
VICESKIP Chabičovský Vít
náhradník Bříza Marek
trenér HORÁK Petr
barva kamene
00002XXXXX 2 75.8 18.2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Špundová Karolína
barva kamene *
31130XXXXX 8 46.3 30.9
23.3.2019 16:20 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Hercok Aleš
3 Peter Daniel
2 Votava Matyáš
1 Pecha Kryštof
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Peter Daniel
barva kamene *
0202101XXX 6 8.4 0
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Přerovská Julie
2 Dušková Valentýna
1 Baudyšová Klára
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
2. náhradník Baudyšová Tereza
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene
1010010XXX 3 185.4 178.8
23.3.2019 16:20 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Kobián Oliver
2 Švarc Dominik
1 Jiral František
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Švarc Dominik
barva kamene *
511001XXXX 8 23.5 123.7
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Polívková Ema
barva kamene
000130XXXX 4 185.4 43
23.3.2019 18:50 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Pražáková Zuzana
barva kamene *
002100XXXX 3 4.3 185.4
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Luisa
2 Klímová Laura
1 Kynčlová Ema
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Klímová Luisa
barva kamene
120012XXXX 6 26.7 96
24.3.2019 12:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Špundová Karolína
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Špundová Karolína
náhradník Krupanská Andrea
barva kamene *
430330XXXX 13 6.1 14.5
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Polívková Ema
3 Polívková Libuše
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Polívková Ema
VICESKIP Polívková Libuše
barva kamene
002002XXXX 4 129.2 24.6
24.3.2019 12:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

4 Chabičovský Vít
3 Bříza Marek
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene *
0010040XXX 5 12.5 38.7
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Hercok Aleš
3 Peter Daniel
2 Jakl David
1 Votava Matyáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Peter Daniel
barva kamene
1300200XXX 6 10.4 114.7
24.3.2019 12:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Luisa
3 Klímová Laura
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Luisa
VICESKIP Klímová Laura
barva kamene *
040022XXXX 8 35.2 72.2
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Přerovská Julie
2 Baudyšová Tereza
1 Dušková Valentýna
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
2. náhradník Baudyšová Klára
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene
101100XXXX 3 185.4 79.4
24.3.2019 19:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Přerovská Julie
2 Baudyšová Tereza
1 Dušková Valentýna
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
náhradník Baudyšová Klára
trenér BAUDYŠOVÁ Michaela
barva kamene *
101001XXXX 3 185.4 76.7
Dion HJ

Dion HJ

4 Chabičovský Vít
3 Bříza Marek
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
trenér HORÁK Petr
barva kamene
020420XXXX 8 185.4 185.4
24.3.2019 19:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Hercok Aleš
3 Jakl David
2 Peter Daniel
1 Votava Matyáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Jakl David
barva kamene
1101200XXX 5 185.4 34.8
Třešňovka D

Třešňovka D

4 Klímová Laura
3 Kynčlová Ema
2 Klímová Luisa
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Laura
VICESKIP Kynčlová Ema
barva kamene *
0020011XXX 4 10.3 26.8
24.3.2019 19:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Kobián Oliver
2 Verner David
1 Jiral František
SKIP Verner David
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene
002010XXXX 3 106.6 79.8
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Špundová Karolína
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Špundová Karolína
barva kamene *
430201XXXX 10 0.6 28.1
6.4.2019 12:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Baudyšová Tereza
2 Dušková Valentýna
1 Baudyšová Klára
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Baudyšová Tereza
náhradník Přerovská Julie
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene
000010XXXX 1 132.5 185.4
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
121202XXXX 8 1.5 55.3
6.4.2019 12:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Polívková Ema
3 Lawson Jessica
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Polívková Ema
VICESKIP Lawson Jessica
barva kamene *
0100010XXX 2 185.4 56.4
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Kocík Dominik
1 Votava Matyáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Jakl David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
1013102XXX 8 133.5 185.4
6.4.2019 19:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene *
tým nenast 0 185.4 185.4
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Kocík Dominik
1 Votava Matyáš
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Jakl David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
1 185.4 185.4
6.4.2019 19:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Baudyšová Tereza
2 Dušková Valentýna
1 Baudyšová Klára
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Baudyšová Tereza
barva kamene *
104041XXXX 10 36.8 27.5
Kolibris 7

Kolibris 7

3 Polívková Ema
2 Lawson Jessica
1 Šikýřová Barbora
SKIP Polívková Ema
VICESKIP Lawson Jessica
barva kamene
010100XXXX 2 185.4 185.4

Finálová skupina

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci NG 5 1 6 5 58.9
2 Savona 3 1 4 3 34.4
3-5 Ledoborci Juniors 2 2 4 2 79.2
3-5 Ledolamky 2 2 4 2 79.9
3-5 Slovenia 2 2 4 2 148.4
6-7 Ledoborci Army 1 3 4 1 76.7
6-7 Třešňovka D 1 2 3 1 85.2
8 Liboc 2 0 3 3 -3 185.4
25.5.2019 8:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Votava Matyáš
1 Peter Daniel
SKIP Jakl David
VICESKIP Hercok Aleš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
40201021XX 10 26.9 129.2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Rychlý Jakub
1 Koudelka Matěj
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
náhradník Kövér Maroš
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
03040200XX 9 185.4 0.8
25.5.2019 8:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Luisa
VICESKIP Kynčlová Ema
barva kamene
0101011XXX 4 46.2 185.4
Savona

Savona

4 Zajíc Petr
3 Bořecký Jan
2 Vohlídal Marek
1 Hrbek Lukáš
SKIP Zajíc Petr
VICESKIP Vohlídal Marek
náhradník Bořecký Matěj
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
2020200XXX 6 70 52.3
25.5.2019 8:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2 barva kamene tým nenast 0 185.4 185.4
Ledoborci Juniors barva kamene * 1 185.4 185.4
25.5.2019 8:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Slovenia

Slovenia

4 Langus Simon
3 Sever Bine
2 Omerzel Jakob
1 Gregori Noel
SKIP Langus Simon
VICESKIP Sever Bine
barva kamene *
000100XXXX 1 167.8 95.6
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Poštová Denisa
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
201031XXXX 7 174 129
25.5.2019 12:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2 barva kamene tým nenast 0 185.4 185.4
Slovenia barva kamene * 1 185.4 185.4
25.5.2019 12:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Poštová Denisa
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
0020112XXX 6 27.9 3
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Švarc Dominik
3 Verner David
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kobián Oliver
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
1001000XXX 2 24.2 3
25.5.2019 12:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Zajíc Petr
3 Bořecký Jan
2 Vohlídal Marek
1 Hrbek Lukáš
SKIP Zajíc Petr
VICESKIP Vohlídal Marek
náhradník Bořecký Matěj
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
100440XXXX 9 23.6 38.2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Votava Matyáš
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Jakl David
VICESKIP Hercok Aleš
náhradník Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
001001XXXX 2 32 153
25.5.2019 12:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Rychlý Jakub
1 Balogh David
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
náhradník Koudelka Matěj
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
2021001XXX 6 185.4 36
Třešňovka D

Třešňovka D

3 Klímová Luisa
2 Kynčlová Ema
1 Horská Sabina
SKIP Klímová Luisa
VICESKIP Kynčlová Ema
barva kamene *
0100110XXX 3 24 185.4
25.5.2019 17:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Zajíc Petr
3 Bořecký Jan
2 Vohlídal Marek
1 Hrbek Lukáš
SKIP Zajíc Petr
VICESKIP Vohlídal Marek
náhradník Bořecký Matěj
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
01003111XX 7 12.1 1.3
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Špundová Karolína
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Krupanská Andrea
VICESKIP Špundová Karolína
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
10230000XX 6 32.6 185.4
25.5.2019 17:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Votava Matyáš
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Jakl David
VICESKIP Hercok Aleš
náhradník Peter Daniel
trenér VOTAVA Martin
2 Peter Daniel
1 Votava Matyáš
barva kamene *
00010301XX 5 42.9 83.2
Slovenia

Slovenia

4 Langus Simon
3 Sever Bine
2 Omerzel Jakob
1 Gregori Noel
SKIP Langus Simon
VICESKIP Gregori Noel
barva kamene
11202010XX 7 33.6 185.4
25.5.2019 17:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Švarc Dominik
3 Mareš Pavel
2 Kobián Oliver
1 Verner David
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Mareš Pavel
náhradník Podolka Adam
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
1010002XXX 4 120 26
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Rychlý Jakub
1 Balogh David
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
náhradník Koudelka Matěj
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
0102020XXX 5 185.4 17.6
25.5.2019 17:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2 barva kamene tým nenast 0
Třešňovka D barva kamene * 1
26.5.2019 8:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Kövér Maroš
1 Koudelka Matěj
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
náhradník Balogh David
barva kamene *
0202110XXX 6 22.2 95.9
Slovenia

Slovenia

4 Langus Simon
3 Sever Bine
2 Omerzel Jakob
1 Gregori Noel
SKIP Sever Bine
VICESKIP Gregori Noel
barva kamene
1010001XXX 3 185.4 185.4
26.5.2019 8:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Votava Matyáš
1 Peter Daniel
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Jakl David
náhradník Dembovský Luděk ml.
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
002010XXXX 3 69.9 185.4
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Verner David
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Verner David
barva kamene *
020401XXXX 7 74.5 121.6
26.5.2019 11:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Špundová Karolína
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
0200100XXX 3 185.4 7.7
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Kövér Maroš
1 Koudelka Matěj
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Balogh David
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
2030021XXX 8 36.2 52.5
26.5.2019 15:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Kövér Maroš
1 Koudelka Matěj
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Balogh David
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
030310XXXX 7 36.8 105.1
Savona

Savona

4 Zajíc Petr
3 Bořecký Jan
2 Vohlídal Marek
1 Hrbek Lukáš
SKIP Zajíc Petr
VICESKIP Vohlídal Marek
náhradník Bořecký Matěj
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
101001XXXX 3 164.2 43