vs
 

Pohár ČSC junioři 2018

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1 Ledoborci Juniors
soupiska
Jiral František
photo Kobián Oliver
photo Podolka Adam
photo Švarc Dominik
photo Verner David
5 0 0 5 18 36
2 Savona
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Bořecký Matěj
photo Hrbek Lukáš
photo Vohlídal Marek
photo Zajíc Petr
3 1 1 5 15 29
3 Dion HJ
soupiska
photo Bříza Marek
photo Chabičovský Vít
photo Přerovský Matěj
Škácha David
photo Votava Tobiáš
4 0 1 5 17 35
4 Ledolamky
soupiska
photo Krupanská Andrea
photo Podrábská Kristina
photo Poštová Denisa
Pražáková Zuzana
photo Špundová Karolína
3 0 2 5 19 36
5 Ledoborci Army
soupiska
photo Dembovský Luděk ml.
photo Hercok Aleš
Jakl David
photo Kocík Dominik
Pecha Kryštof
Peter Daniel
photo Votava Matyáš
1 0 2 3 11 11
6 PLC 1
soupiska
Baudyšová Klára
photo Baudyšová Tereza
photo Dušková Valentýna
photo Koscelanská Natálie-Klaudie
photo Přerovská Julie
1 0 2 3 8 12
7 Zbraslav Sobi
soupiska
photo Hlaváč Jan
photo Jurníček Jakub
photo Klíma Tomáš ml.
photo Svoboda Matyáš
photo Svoboda Václav
photo Štola Martin
1 0 2 3 9 15
8 Kolibris 7
soupiska
photo Lawson Jessica
photo Müllernová Aneta
photo Polívková Ema
photo Polívková Libuše
photo Šikýřová Barbora
1 0 2 3 6 13
9 Liboc 2
soupiska
Blaheta David
Kalina Vojtěch
photo Schätz Albert
Skokánek Tomáš
Zajíčková Simona
2 0 1 3 11 19
10 Dion DJ
soupiska
photo Farková Kristýna
photo Hercoková Eliška
photo Koscelanská Klára
photo Vašáková Veronika
photo Zelingrová Julie
0 1 2 3 6 9
11 Ledoborci NG
soupiska
photo Balogh David
photo Hanák Jakub
photo Koudelka Matěj
photo Kövér Maroš
photo Matějíček Jiří
photo Rychlý Jakub
1 0 2 3 9 22
12 Loupežníci Jičín
soupiska
Bodlák Ondřej ml.
photo Hermann Jakub
photo Jílek Erik
photo Jílek Marcel
photo Karásková Kateřina
Kaván Matěj
photo Žďárský Kryštof
1 0 3 4 10 16
13 PLC 2
soupiska
photo Dubnová Debora
photo Němcová Karolína
photo Selnekovičová Anna
photo Selnekovičová Bára
photo Srbová Kamila
0 0 3 3 6 10

Junioři A

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-2 PLC 1 1 0 0 1 2 4 8 64.6
1-2 Ledoborci Juniors 1 0 0 1 2 4 10 72.2
3-4 Liboc 2 0 0 1 1 0 2 5 70.7
3-4 Loupežníci Jičín 0 0 1 1 0 3 4 133.5
19.1.2019 8:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Švarc Dominik
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kobián Oliver
trenér CANDRA Jiří
barva kamene *
022303XX 10 43.4 29.5
Liboc 2

Liboc 2

4 Schätz Albert
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
trenér KRÁL Petr
barva kamene
300020XX 5 29.5 151.2
19.1.2019 10:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Kaván Matěj
3 Bodlák Ondřej ml.
2 Žďárský Kryštof
1 Hermann Jakub
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Bodlák Ondřej ml.
náhradník Jílek Marcel
trenér BODLÁK Ondřej
barva kamene
0021010X 4 105.2 149.7
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Přerovská Julie
2 Baudyšová Tereza
1 Dušková Valentýna
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
náhradník Baudyšová Klára
trenér BAUDYŠOVÁ Michaela
barva kamene *
1200203X 8 185.4 27.5

Junioři B

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Savona 1 1 0 2 3 6 10 83.5
2 Zbraslav Sobi 1 0 1 2 2 6 12 66.3
3 Dion DJ 0 1 1 2 1 4 6 107.5
19.1.2019 8:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

3 Vašáková Veronika
2 Farková Kristýna
1 Hercoková Eliška
SKIP Farková Kristýna
VICESKIP Vašáková Veronika
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
000002XX 2 83.8 39.7
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

4 Svoboda Václav
3 Jurníček Jakub
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Svoboda Václav
VICESKIP Jurníček Jakub
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
142110XX 9 166.9 25.7
19.1.2019 13:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Vohlídal Marek
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
1002001X 4 185.4 56.5
Dion DJ

Dion DJ

4 Farková Kristýna
3 Vašáková Veronika
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Farková Kristýna
VICESKIP Vašáková Veronika
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene
0010210X 4 99 185.4
19.1.2019 19:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

4 Svoboda Václav
3 Jurníček Jakub
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Svoboda Václav
VICESKIP Jurníček Jakub
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
003000XX 3 101 152
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Zajíc Petr
2 Hrbek Lukáš
1 Bořecký Matěj
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
náhradník Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
200130XX 6 115.4 28.5

Junioři C

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Dion HJ 2 0 0 2 4 8 13 121.6
2 Ledoborci Army 1 0 1 2 2 7 7 57.7
3 Ledoborci NG 0 0 2 2 0 4 6 53.4
19.1.2019 8:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Kövér Maroš
1 Matějíček Jiří
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Koudelka Matěj
trenér KRUPANSKÝ Kryštof
barva kamene *
0103000X 4 47.4 2.2
Dion HJ

Dion HJ

4 Chabičovský Vít
3 Bříza Marek
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
náhradník Přerovský Matěj
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene
1010222X 8 185.4 109
19.1.2019 13:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Hercok Aleš
3 Votava Matyáš
2 Peter Daniel
1 Pecha Kryštof
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Votava Matyáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0011110X 4 50.5 56.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Matějíček Jiří
2 Koudelka Matěj
1 Balogh David
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Matějíček Jiří
náhradník Rychlý Jakub
trenér KRUPANSKÝ Kryštof
barva kamene
0100001X 2 121 185.4
19.1.2019 19:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

4 Chabičovský Vít
3 Bříza Marek
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
náhradník Přerovský Matěj
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene *
2002100X 5 30.5 20.8
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Hercok Aleš
3 Votava Matyáš
2 Peter Daniel
1 Pecha Kryštof
SKIP Hercok Aleš
VICESKIP Votava Matyáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0100011X 3 39 127.4

Junioři D

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Ledolamky 2 0 0 2 4 10 24 83.1
2 Kolibris 7 1 0 1 2 2 4 10 163.3
3 PLC 2 0 0 2 2 0 3 5 137.7
19.1.2019 8:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
barva kamene *
31114XXX 10 162.5 32.8
PLC 2

PLC 2

4 Selnekovičová Bára
3 Němcová Karolína
2 Dubnová Debora
1 Srbová Kamila
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Selnekovičová Bára
náhradník Selnekovičová Anna
trenér HRON Štěpán
barva kamene
00000XXX 0 110.3 185.4
19.1.2019 13:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Lawson Jessica
3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Lawson Jessica
VICESKIP Polívková Ema
barva kamene
000020XX 2 125.5 185.4
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Špundová Karolína
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Krupanská Andrea
VICESKIP Špundová Karolína
barva kamene *
314303XX 14 185.4 17
19.1.2019 19:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Dubnová Debora
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
náhradník Selnekovičová Bára
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
130100XX 5 185.4 156.4
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Lawson Jessica
3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Lawson Jessica
VICESKIP Polívková Ema
barva kamene
001043XX 8 185.4 185.4

Junioři A - 2. kolo

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-2 Liboc 2 1 0 0 1 2 4 7 70.7
1-2 Ledoborci Juniors 1 0 0 1 2 4 5 72.2
3-4 PLC 1 0 0 1 1 0 2 2 64.6
3-4 Loupežníci Jičín 0 0 1 1 0 2 4 133.5
19.1.2019 16:50 2.kolo dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Švarc Dominik
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Kobián Oliver
barva kamene
0012101X 5 88.7 185.4
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Přerovská Julie
2 Dušková Valentýna
1 Baudyšová Klára
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
náhradník Baudyšová Tereza
trenér BAUDYŠOVÁ Michaela
barva kamene *
1000010X 2 95 8.6
19.1.2019 19:20 2.kolo dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Bodlák Ondřej ml.
2 Žďárský Kryštof
1 Jílek Marcel
SKIP Bodlák Ondřej ml.
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér BODLÁK Ondřej
barva kamene
020020XX 4 164.5 185.4
Liboc 2

Liboc 2

4 Schätz Albert
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene *
102103XX 7 185.4 26

Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Ledoborci Juniors 1 0 1 2 72.2
1-4 Ledolamky 1 0 1 2 83.1
1-4 Savona 1 0 1 2 83.5
1-4 Dion HJ 1 0 1 2 121.6
5-8 Ledoborci Army 0 1 1 0 57.7
5-8 PLC 1 0 1 1 0 64.6
5-8 Zbraslav Sobi 0 1 1 0 66.3
5-8 Kolibris 7 0 1 1 0 163.3
20.1.2019 10:50 Čtvrtfinále dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Sobi

Zbraslav Sobi

4 Svoboda Václav
3 Jurníček Jakub
2 Svoboda Matyáš
1 Štola Martin
SKIP Svoboda Václav
VICESKIP Jurníček Jakub
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
110001XX 3 15.5 37.3
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Švarc Dominik
3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Podolka Adam
trenér CANDRA Jiří
barva kamene
004110XX 6 60.6 52
20.1.2019 10:50 Čtvrtfinále dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Army

Ledoborci Army

4 Votava Matyáš
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Dembovský Luděk ml.
SKIP Votava Matyáš
VICESKIP Hercok Aleš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
1011010X 4 15.4 185.4
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Zajíc Petr
2 Hrbek Lukáš
1 Bořecký Matěj
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
náhradník Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
0200202X 6 185.4 71.5
20.1.2019 10:50 Čtvrtfinále dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Lawson Jessica
3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Šikýřová Barbora
SKIP Lawson Jessica
VICESKIP Polívková Ema
barva kamene *
010020XX 3 185.4 134.8
Dion HJ

Dion HJ

4 Chabičovský Vít
3 Bříza Marek
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
náhradník Přerovský Matěj
trenér HORÁK Petr
barva kamene
104202XX 9 185.4 185.4
20.1.2019 10:50 Čtvrtfinále dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Přerovská Julie
2 Baudyšová Tereza
1 Baudyšová Klára
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Přerovská Julie
náhradník Dušková Valentýna
trenér BAUDYŠOVÁ Michaela
barva kamene
110000XX 2 35.8 156.2
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Špundová Karolína
barva kamene *
001132XX 7 25.6 158.5

12 vs. 13

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Loupežníci Jičín 1 0 1 2 133.5
2 PLC 2 0 1 1 0 137.7
20.1.2019 8:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Žďárský Kryštof
2 Jílek Marcel
1 Jílek Erik
SKIP Žďárský Kryštof
VICESKIP Jílek Marcel
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene *
0310102X 7 91.6 52.4
PLC 2

PLC 2

4 Selnekovičová Bára
3 Němcová Karolína
2 Selnekovičová Anna
1 Srbová Kamila
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Selnekovičová Bára
náhradník Dubnová Debora
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
1002020X 5 185.4 50.9

o 9. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 2 1 0 1 2 70.7
2 Dion DJ 0 1 1 0 107.5
20.1.2019 13:20 o 9. místo dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion DJ

Dion DJ

4 Farková Kristýna
3 Vašáková Veronika
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Farková Kristýna
VICESKIP Hercoková Eliška
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
0200010X 3 185.4 129.4
Liboc 2

Liboc 2

4 Schätz Albert
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene
1021201X 7 27.4 119.4

o 11. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci NG 1 0 1 2 53.4
2 Loupežníci Jičín 0 1 1 0 133.5
20.1.2019 13:20 o 11. místo dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

3 Žďárský Kryštof
2 Jílek Marcel
1 Jílek Erik
SKIP Jílek Marcel
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene *
000100XX 1 185.4 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Rychlý Jakub
3 Kövér Maroš
2 Koudelka Matěj
1 Balogh David
SKIP Rychlý Jakub
VICESKIP Kövér Maroš
náhradník Matějíček Jiří
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
423034XX 16 76 20.5

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Ledoborci Juniors 1 0 1 2 72.2
1-2 Savona 1 0 1 2 83.5
3-4 Ledolamky 0 1 1 0 83.1
3-4 Dion HJ 0 1 1 0 121.6
20.1.2019 16:50 Semifinále dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Zajíc Petr
2 Hrbek Lukáš
1 Bořecký Matěj
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
náhradník Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
40202XXX 8 100.9 26.5
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Špundová Karolína
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Špundová Karolína
náhradník Krupanská Andrea
barva kamene
01010XXX 2 185.4 0
20.1.2019 16:50 Semifinále dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Švarc Dominik
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Podolka Adam
barva kamene *
501003XX 9 45.8 185.4
Dion HJ

Dion HJ

4 Chabičovský Vít
3 Bříza Marek
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
náhradník Přerovský Matěj
trenér HORÁK Petr
barva kamene
020300XX 5 134.5 185.4

Boj o medaile

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Ledoborci Juniors 1 0 1 2 60.2
1-2 Dion HJ 1 0 1 2 115.5
3-4 Savona 0 1 1 0 79
3-4 Ledolamky 0 1 1 0 86.5
20.1.2019 19:20 Finále dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona

Savona

4 Bořecký Jan
3 Zajíc Petr
2 Hrbek Lukáš
1 Bořecký Matěj
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Zajíc Petr
náhradník Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
0102200X 5 99.9 26.5
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Švarc Dominik
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Švarc Dominik
VICESKIP Podolka Adam
barva kamene *
2010021X 6 29.3 7.1
20.1.2019 19:20 o 3. místo dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion HJ

Dion HJ

4 Chabičovský Vít
3 Bříza Marek
2 Škácha David
1 Votava Tobiáš
SKIP Bříza Marek
VICESKIP Škácha David
náhradník Přerovský Matěj
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
103040XX 8 185.4 3
Ledolamky

Ledolamky

4 Krupanská Andrea
3 Podrábská Kristina
2 Špundová Karolína
1 Pražáková Zuzana
SKIP Krupanská Andrea
VICESKIP Podrábská Kristina
náhradník Poštová Denisa
barva kamene
010101XX 3 149 47.4