vs
 

Pohár ČSC žáci 2018

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1-6 Ledožáci
soupiska
David Oskar
Hrubý Tomáš
Kolman Filip
Matějíček Jakub
Matějíček Jan
Pogrebnyak Maksim
Strýček Miroslav
1 0 3 4 6 11
1-6 Kolibris 4
soupiska
photo Marek Tomáš
photo Moravec Vojtěch
Šimůnek Martin
Šimůnek Petr
0 0 3 3 4 5
1-6 Kolibris 6
soupiska
Fišer David
Fišer Kryštof
Kvíčala Antonín
photo Píšová Beáta
photo Píšová Stela
photo Svitáková Stella
1 0 2 3 3 8
1-6 Zbraslav Polární lišky
soupiska
photo Faltusová Veronika
photo Krupičková Sofie
photo Seifriedová Emma
photo Ševčíková Veronika
photo Vašáková Veronika
photo Volfová Matylda
2 0 2 4 13 35
1-6 Zbraslav Lední medvědi
soupiska
photo Hlaváč Jan
photo Krátký Tomáš
photo Laštůvka Sebastien
photo Šťastný Štěpán
photo Vasilík Adam
4 0 0 4 14 27
1-6 Zbraslav Tučňáci
soupiska
photo Brož Filip
photo Cipra David
photo Hrazdíra Antonín
photo Smatana Richard
photo Ševčík Pavel
3 0 1 4 11 30

Základní část

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-3 Zbraslav Lední medvědi 1 0 0 1 2 3 8 94.1
1-3 Zbraslav Polární lišky 1 0 0 1 2 5 19 116.6
1-3 Zbraslav Tučňáci 1 0 0 1 2 4 13 156.9
4-6 Ledožáci 0 0 1 1 0 1 1 148.3
4-6 Kolibris 4 0 0 1 1 0 2 2 154.4
4-6 Kolibris 6 0 0 1 1 0 0 0 185.4
19.1.2019 10:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Lední medvědi

Zbraslav Lední medvědi

4 Laštůvka Sebastien
3 Krátký Tomáš
2 Vasilík Adam
1 Šťastný Štěpán
SKIP Laštůvka Sebastien
VICESKIP Krátký Tomáš
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
20402X 8 36.2 29.8
Kolibris 4

Kolibris 4

3 Marek Tomáš
2 Šimůnek Martin
1 Šimůnek Petr
SKIP Marek Tomáš
VICESKIP Šimůnek Martin
trenér DEYL Jiří
barva kamene
01010X 2 185.4 185.4
19.1.2019 10:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Polární lišky

Zbraslav Polární lišky

3 Krupičková Sofie
2 Faltusová Veronika
1 Seifriedová Emma
SKIP Krupičková Sofie
VICESKIP Faltusová Veronika
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
53452X 19 177.8 185.4
Kolibris 6

Kolibris 6

4 Fišer David
3 Píšová Beáta
2 Píšová Stela
1 Fišer Kryštof
SKIP Fišer David
VICESKIP Píšová Beáta
trenér DEYL Jiří
barva kamene
00000X 0 185.4 185.4
19.1.2019 10:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Tučňáci

Zbraslav Tučňáci

4 Hrazdíra Antonín
3 Smatana Richard
2 Cipra David
1 Brož Filip
SKIP Smatana Richard
VICESKIP Hrazdíra Antonín
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
35410X 13 185.4 185.4
Ledožáci

Ledožáci

4 Matějíček Jan
3 Matějíček Jakub
2 Strýček Miroslav
1 Pogrebnyak Maksim
SKIP Matějíček Jan
VICESKIP Matějíček Jakub
trenér ŠVARC Dominik
barva kamene *
00001X 1 0 185.4

2.kolo

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-3 Zbraslav Lední medvědi 1 0 0 1 2 3 5 94.1
1-3 Ledožáci 1 0 0 1 2 3 8 148.3
1-3 Zbraslav Tučňáci 1 0 0 1 2 4 10 156.9
4-6 Zbraslav Polární lišky 0 0 1 1 0 2 2 116.6
4-6 Kolibris 4 0 0 1 1 0 0 0 154.4
4-6 Kolibris 6 0 0 1 1 0 0 0 185.4
19.1.2019 16:50 2.kolo dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 6

Kolibris 6

4 Fišer David
3 Píšová Beáta
2 Píšová Stela
1 Fišer Kryštof
SKIP Fišer David
VICESKIP Píšová Beáta
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
00000X 0 185.4 185.4
Ledožáci

Ledožáci

4 Matějíček Jan
3 Matějíček Jakub
2 Strýček Miroslav
1 Pogrebnyak Maksim
SKIP Matějíček Jan
VICESKIP Matějíček Jakub
trenér ŠVARC Dominik
barva kamene
01052X 8 185.4 185.4
19.1.2019 16:50 2.kolo dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 4

Kolibris 4

3 Marek Tomáš
2 Šimůnek Martin
1 Šimůnek Petr
SKIP Marek Tomáš
VICESKIP Šimůnek Martin
trenér DEYL Jiří
barva kamene
0000XX 0 185.4 185.4
Zbraslav Tučňáci

Zbraslav Tučňáci

4 Hrazdíra Antonín
3 Smatana Richard
2 Cipra David
1 Brož Filip
SKIP Smatana Richard
VICESKIP Hrazdíra Antonín
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
1333XX 10 185.4 43
19.1.2019 16:50 2.kolo dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Lední medvědi

Zbraslav Lední medvědi

4 Laštůvka Sebastien
3 Krátký Tomáš
2 Vasilík Adam
1 Šťastný Štěpán
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Vasilík Adam
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
01031X 5 33.5 185.4
Zbraslav Polární lišky

Zbraslav Polární lišky

3 Faltusová Veronika
2 Krupičková Sofie
1 Seifriedová Emma
SKIP Faltusová Veronika
VICESKIP Krupičková Sofie
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
10100X 2 75.3 111.3

3.kolo

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1-3 Zbraslav Lední medvědi 1 0 0 1 2 4 7 94.1
1-3 Zbraslav Polární lišky 1 0 0 1 2 5 13 116.6
1-3 Kolibris 6 1 0 0 1 2 3 8 185.4
4-6 Ledožáci 0 0 1 1 0 0 0 148.3
4-6 Kolibris 4 0 0 1 1 0 2 3 154.4
4-6 Zbraslav Tučňáci 0 0 1 1 0 0 0 156.9
20.1.2019 8:20 3.kolo dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledožáci

Ledožáci

4 Strýček Miroslav
3 Matějíček Jakub
2 Pogrebnyak Maksim
1 Matějíček Jan
SKIP Strýček Miroslav
VICESKIP Matějíček Jakub
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
00000X 0 185.4 185.4
Zbraslav Polární lišky

Zbraslav Polární lišky

3 Krupičková Sofie
2 Faltusová Veronika
1 Seifriedová Emma
SKIP Krupičková Sofie
VICESKIP Faltusová Veronika
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
21424X 13 185.4 33.4
20.1.2019 8:20 3.kolo dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Tučňáci

Zbraslav Tučňáci

4 Hrazdíra Antonín
3 Smatana Richard
2 Ševčík Pavel
1 Brož Filip
SKIP Smatana Richard
VICESKIP Hrazdíra Antonín
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
0000XX 0 185.4 185.4
Zbraslav Lední medvědi

Zbraslav Lední medvědi

4 Laštůvka Sebastien
3 Krátký Tomáš
2 Hlaváč Jan
1 Šťastný Štěpán
SKIP Laštůvka Sebastien
VICESKIP Krátký Tomáš
náhradník Vasilík Adam
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
1411XX 7 185.4 185.4
20.1.2019 8:20 3.kolo dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 6

Kolibris 6

4 Fišer David
3 Píšová Beáta
2 Píšová Stela
1 Fišer Kryštof
SKIP Fišer David
VICESKIP Píšová Beáta
trenér DEYL Jiří
barva kamene
40301X 8 185.4 185.4
Kolibris 4

Kolibris 4

3 Marek Tomáš
2 Šimůnek Martin
1 Šimůnek Petr
SKIP Marek Tomáš
VICESKIP Šimůnek Martin
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
02010X 3 30.5 185.4

Boj o medaile

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Zbraslav Lední medvědi 1 0 1 2 120.2
1-2 Zbraslav Tučňáci 1 0 1 2 124.7
3-4 Zbraslav Polární lišky 0 1 1 0 97.9
3-4 Ledožáci 0 1 1 0 158.9
20.1.2019 13:20 Finále dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Polární lišky

Zbraslav Polární lišky

3 Faltusová Veronika
2 Krupičková Sofie
1 Seifriedová Emma
SKIP Faltusová Veronika
VICESKIP Krupičková Sofie
trenér REITMAJER Vojtěch
barva kamene *
00010X 1 90.6 11.5
Zbraslav Lední medvědi

Zbraslav Lední medvědi

4 Laštůvka Sebastien
3 Krátký Tomáš
2 Hlaváč Jan
1 Vasilík Adam
SKIP Laštůvka Sebastien
VICESKIP Krátký Tomáš
náhradník Šťastný Štěpán
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
41101X 7 185.4 185.4
20.1.2019 13:20 o 3. místo dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Tučňáci

Zbraslav Tučňáci

4 Hrazdíra Antonín
3 Smatana Richard
2 Ševčík Pavel
1 Brož Filip
SKIP Smatana Richard
VICESKIP Hrazdíra Antonín
barva kamene *
42001X 7 66 22.3
Ledožáci

Ledožáci

4 Matějíček Jakub
3 Matějíček Jan
2 Strýček Miroslav
1 Pogrebnyak Maksim
SKIP Matějíček Jakub
VICESKIP Matějíček Jan
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
00110X 2 185.4 185.4