vs
 

Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-4 Liboc 3
soupiska
photo Baudyšová Alžběta
photo Kolčevská Ežen
photo Kubešková Anna
photo Plíšková Tereza
Soukupová Eliška
photo Svatoňová Klára
5 4 9 37 69
1-4 Zbraslav W
soupiska
photo Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
photo Krofiková (Pokorná) Alena
photo Nádherová Michaela
photo Paulová (Hájková) Zuzana
photo Rabochová (Samueliová) Kateřina
photo Urbanová Kateřina
5 3 8 38 59
1-4 Savona M
soupiska
photo Baudyšová Michaela
photo Janatová Iveta
photo Miklíková (Málková) Eva
photo Mokrišová (Kajanová) Martina
photo Vinšová Petra
2 4 6 21 31
1-4 Savona H
soupiska
photo Frederiksen (Pilařová) Karolína
photo Klímová Laura
photo Klímová Linda
photo Klímová Luisa
photo Srnská Eliška
photo Strnadová Martina
photo Synáčková Hana
3 4 7 25 38

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav W 5 1 6 5 59.9
2 Savona H 3 3 6 3 29.6
3-4 Liboc 3 2 4 6 2 35.5
3-4 Savona M 2 4 6 2 41.4
4.4.2019 19:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
02001312XX 9 21.7 46.2
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Strnadová Martina
2 Synáčková Hana
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Strnadová Martina
náhradník Klímová Luisa
barva kamene
00020000XX 2 96.6 185.4
4.4.2019 19:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Paulová (Hájková) Zuzana
3 Nádherová Michaela
2 Rabochová (Samueliová) Kateřina
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Paulová (Hájková) Zuzana
VICESKIP Nádherová Michaela
náhradník Urbanová Kateřina
barva kamene
000103012X 7 100.9 82.4
Savona M

Savona M

4 Vinšová Petra
3 Miklíková (Málková) Eva
2 Baudyšová Michaela
1 Janatová Iveta
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Vinšová Petra
náhradník Kajanová Martina (Mokrišová (Kajanová) Martina)
barva kamene *
111010100X 5 0 33.7
5.4.2019 10:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Strnadová Martina
2 Synáčková Hana
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Strnadová Martina
náhradník Klímová Luisa
barva kamene *
1000300100 5 46 4.6
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Paulová (Hájková) Zuzana
3 Nádherová Michaela
2 Rabochová (Samueliová) Kateřina
1 Urbanová Kateřina
SKIP Paulová (Hájková) Zuzana
VICESKIP Nádherová Michaela
náhradník Krofiková (Pokorná) Alena
barva kamene
0031011002 8 24.1 99.2
5.4.2019 10:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

4 Vinšová Petra
3 Miklíková (Málková) Eva
2 Baudyšová Michaela
1 Janatová Iveta
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Vinšová Petra
náhradník Kajanová Martina (Mokrišová (Kajanová) Martina)
barva kamene *
000110100X 3 121.6 18.2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
030002022X 9 0 148.4
5.4.2019 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

4 Vinšová Petra
3 Miklíková (Málková) Eva
2 Baudyšová Michaela
1 Janatová Iveta
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Vinšová Petra
náhradník Kajanová Martina (Mokrišová (Kajanová) Martina)
barva kamene
130302XXXX 9 0.6 47
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Strnadová Martina
2 Klímová Luisa
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Strnadová Martina
náhradník Synáčková Hana
barva kamene *
001010XXXX 2 3.9 18.9
5.4.2019 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
2001020010 6 22.3 107.7
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Paulová (Hájková) Zuzana
3 Nádherová Michaela
2 Urbanová Kateřina
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Paulová (Hájková) Zuzana
VICESKIP Nádherová Michaela
náhradník Rabochová (Samueliová) Kateřina
barva kamene
0010201102 7 160.9 2.6
6.4.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

4 Vinšová Petra
3 Miklíková (Málková) Eva
2 Baudyšová Michaela
1 Janatová Iveta
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Vinšová Petra
náhradník Kajanová Martina (Mokrišová (Kajanová) Martina)
barva kamene
0000100XXX 1 185.4 166.8
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Paulová (Hájková) Zuzana
3 Nádherová Michaela
2 Rabochová (Samueliová) Kateřina
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Paulová (Hájková) Zuzana
VICESKIP Nádherová Michaela
náhradník Urbanová Kateřina
barva kamene *
0121022XXX 8 185.4 32.5
6.4.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Synáčková Hana
2 Klímová Luisa
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Synáčková Hana
náhradník Strnadová Martina
barva kamene
0001101131 8 171.4 46.1
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
2300010000 6 18.3 87.4
6.4.2019 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
0202010030 8 12 80.3
Savona M

Savona M

4 Vinšová Petra
3 Miklíková (Málková) Eva
2 Baudyšová Michaela
1 Janatová Iveta
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Vinšová Petra
náhradník Kajanová Martina (Mokrišová (Kajanová) Martina)
barva kamene
0020102202 9 13.8 113
6.4.2019 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Paulová (Hájková) Zuzana
3 Nádherová Michaela
2 Rabochová (Samueliová) Kateřina
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Paulová (Hájková) Zuzana
VICESKIP Nádherová Michaela
náhradník Urbanová Kateřina
barva kamene
01020101020 7 31.1 83.4
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Synáčková Hana
2 Klímová Luisa
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Synáčková Hana
náhradník Strnadová Martina
barva kamene *
10202010101 8 8.8 30.4
7.4.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Paulová (Hájková) Zuzana
3 Nádherová Michaela
2 Rabochová (Samueliová) Kateřina
1 Urbanová Kateřina
SKIP Paulová (Hájková) Zuzana
VICESKIP Nádherová Michaela
náhradník Krofiková (Pokorná) Alena
barva kamene
0200120231 11 100 42.5
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
2004003000 9 34 32.3
7.4.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Synáčková Hana
2 Klímová Luisa
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Synáčková Hana
náhradník Strnadová Martina
barva kamene *
200201200X 7 32.5 8.5
Savona M

Savona M

4 Vinšová Petra
3 Miklíková (Málková) Eva
2 Baudyšová Michaela
1 Janatová Iveta
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Vinšová Petra
náhradník Kajanová Martina (Mokrišová (Kajanová) Martina)
barva kamene
000020011X 4 41.8 24

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 3 1 0 1 1
2 Savona H 0 1 1 0
7.4.2019 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
010202022X 9
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Synáčková Hana
2 Klímová Luisa
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Synáčková Hana
náhradník Strnadová Martina
trenér KLÍMA Radek
barva kamene *
002010300X 6

Finále (na 2 výhry)

tým výhry prohry zápasy body
1 Liboc 3 2 0 2 2
2 Zbraslav W 0 2 2 0
8.4.2019 10:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
03002010001 7
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Paulová (Hájková) Zuzana
3 Nádherová Michaela
2 Rabochová (Samueliová) Kateřina
1 Krofiková (Pokorná) Alena
SKIP Paulová (Hájková) Zuzana
VICESKIP Nádherová Michaela
náhradník Urbanová Kateřina
barva kamene *
10100201010 6
8.4.2019 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL
Zbraslav W

Zbraslav W

4 Paulová (Hájková) Zuzana
3 Nádherová Michaela
2 Rabochová (Samueliová) Kateřina
1 Urbanová Kateřina
SKIP Paulová (Hájková) Zuzana
VICESKIP Nádherová Michaela
náhradník Krofiková (Pokorná) Alena
barva kamene
0000101030 5
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Plíšková Tereza
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Soukupová Eliška
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
0111000201 6