• vs
     

    MČRJ 2019 – juniorky

    tým výhry prohry zápasy endy kameny
    1-6 Ledolamky
    soupiska
    photo Krupanská Andrea
    photo Podrábská Kristina
    photo Poštová Denisa
    Pražáková Zuzana
    photo Špundová Karolína
    4 1 5 24 52
    1-6 Kolibris 7
    soupiska
    photo Kalendová Kristina
    photo Müllernová Aneta
    photo Polívková Ema
    photo Polívková Libuše
    photo Šikýřová Barbora
    0 5 5 6 10
    1-6 Dion XX
    soupiska
    photo Farková Kristýna
    photo Hercoková Eliška
    photo Koscelanská Klára
    photo Vašáková Veronika
    photo Zelingrová Julie
    2 3 5 17 37
    1-6 PLC 1
    soupiska
    Baudyšová Klára
    photo Dušková Valentýna
    photo Koscelanská Natálie-Klaudie
    photo Přerovská Julie
    4 1 5 21 36
    1-6 PLC 2
    soupiska
    photo Dubnová Debora
    photo Němcová Karolína
    photo Selnekovičová Anna
    photo Selnekovičová Bára
    photo Srbová Kamila
    1 4 5 7 12
    1-6 Třešňovka D
    soupiska
    photo Baudyšová Tereza
    photo Horská Sabina
    photo Klímová Laura
    photo Klímová Luisa
    photo Kynčlová Ema
    4 1 5 23 57

    Základní část

    tým výhry prohry zápasy body DSC
    1-3 Ledolamky 4 1 5 4 49.5
    1-3 Třešňovka D 4 1 5 4 88.8
    1-3 PLC 1 4 1 5 4 93.1
    4 Dion XX 2 3 5 2 93.3
    5 PLC 2 1 4 5 1 144
    6 Kolibris 7 0 5 5 0 108.9
    1.3.2019 11:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion XX

    Dion XX

    4 Zelingrová Julie
    3 Farková Kristýna
    2 Hercoková Eliška
    1 Vašáková Veronika
    SKIP Zelingrová Julie
    VICESKIP Farková Kristýna
    náhradník Koscelanská Klára
    trenér HORÁK Petr
    barva kamene *
    000000XX 0 157.9 13.8
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    4 Klímová Laura
    3 Klímová Luisa
    2 Kynčlová Ema
    1 Baudyšová Tereza
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Klímová Luisa
    trenér KLÍMA Radek
    barva kamene
    111114XX 9 185.4 83
    1.3.2019 18:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 7

    Kolibris 7

    3 Polívková Ema
    2 Müllernová Aneta
    1 Šikýřová Barbora
    SKIP Polívková Ema
    VICESKIP Müllernová Aneta
    barva kamene *
    1000000X 1 133.7 185.4
    Ledolamky

    Ledolamky

    4 Podrábská Kristina
    3 Krupanská Andrea
    2 Špundová Karolína
    1 Pražáková Zuzana
    SKIP Podrábská Kristina
    VICESKIP Krupanská Andrea
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene
    0521131X 13 20.5 20.9
    1.3.2019 18:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC 1

    PLC 1

    4 Koscelanská Natálie-Klaudie
    3 Přerovská Julie
    2 Dušková Valentýna
    1 Baudyšová Klára
    SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
    VICESKIP Přerovská Julie
    trenér MOKRIŠ Samuel
    barva kamene *
    101322XX 9 108.3 94.9
    PLC 2

    PLC 2

    4 Dubnová Debora
    3 Němcová Karolína
    2 Selnekovičová Anna
    1 Srbová Kamila
    SKIP Němcová Karolína
    VICESKIP Dubnová Debora
    2. náhradník Selnekovičová Bára
    trenér VOJTUŠ Vlastimil
    barva kamene
    010000XX 1 185.4 94.7
    2.3.2019 8:30 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC 2

    PLC 2

    4 Selnekovičová Bára
    3 Němcová Karolína
    2 Dubnová Debora
    1 Srbová Kamila
    SKIP Němcová Karolína
    VICESKIP Selnekovičová Bára
    náhradník Selnekovičová Anna
    trenér VOJTUŠ Vlastimil
    barva kamene *
    000000XX 0 170.1 185.4
    Dion XX

    Dion XX

    4 Zelingrová Julie
    3 Farková Kristýna
    2 Hercoková Eliška
    1 Koscelanská Klára
    SKIP Zelingrová Julie
    VICESKIP Farková Kristýna
    náhradník Vašáková Veronika
    trenér ŠTĚPÁNEK Petr
    barva kamene
    213343XX 16 185.4 185.4
    2.3.2019 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledolamky

    Ledolamky

    4 Podrábská Kristina
    3 Krupanská Andrea
    2 Pražáková Zuzana
    1 Poštová Denisa
    SKIP Podrábská Kristina
    VICESKIP Krupanská Andrea
    náhradník Špundová Karolína
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene
    01000121 5 83.6 185.4
    PLC 1

    PLC 1

    4 Koscelanská Natálie-Klaudie
    3 Přerovská Julie
    2 Dušková Valentýna
    1 Baudyšová Klára
    SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
    VICESKIP Přerovská Julie
    trenér MOKRIŠ Samuel
    barva kamene *
    10212000 6 185.4 50.5
    2.3.2019 8:30 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    4 Klímová Laura
    3 Klímová Luisa
    2 Kynčlová Ema
    1 Baudyšová Tereza
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Klímová Luisa
    trenér KLÍMA Radek
    barva kamene *
    621244XX 19 185.4 0
    Kolibris 7

    Kolibris 7

    3 Polívková Ema
    2 Müllernová Aneta
    1 Šikýřová Barbora
    SKIP Polívková Ema
    VICESKIP Müllernová Aneta
    barva kamene
    000000XX 0 185.4 142.2
    2.3.2019 15:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion XX

    Dion XX

    4 Zelingrová Julie
    3 Farková Kristýna
    2 Hercoková Eliška
    1 Koscelanská Klára
    SKIP Zelingrová Julie
    VICESKIP Farková Kristýna
    náhradník Vašáková Veronika
    trenér ŠTĚPÁNEK Petr
    barva kamene
    010010XX 2 185.4 52.5
    Ledolamky

    Ledolamky

    4 Podrábská Kristina
    3 Krupanská Andrea
    2 Špundová Karolína
    1 Poštová Denisa
    SKIP Podrábská Kristina
    VICESKIP Krupanská Andrea
    náhradník Pražáková Zuzana
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene *
    103304XX 11 6.5 185.4
    3.3.2019 8:30 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC 2

    PLC 2

    4 Dubnová Debora
    3 Němcová Karolína
    2 Selnekovičová Anna
    1 Srbová Kamila
    SKIP Dubnová Debora
    VICESKIP Němcová Karolína
    náhradník Selnekovičová Bára
    trenér VOJTUŠ Vlastimil
    barva kamene *
    0000010X 1 36.6 185.4
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    4 Klímová Laura
    3 Klímová Luisa
    2 Kynčlová Ema
    1 Baudyšová Tereza
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Klímová Luisa
    trenér KLÍMA Radek
    barva kamene
    2132405X 17 172.3 79.9
    3.3.2019 8:30 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC 1

    PLC 1

    4 Koscelanská Natálie-Klaudie
    3 Přerovská Julie
    2 Dušková Valentýna
    1 Baudyšová Klára
    SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
    VICESKIP Přerovská Julie
    trenér MOKRIŠ Samuel
    barva kamene
    204310XX 10 125.4 120.5
    Kolibris 7

    Kolibris 7

    3 Polívková Ema
    2 Müllernová Aneta
    1 Šikýřová Barbora
    SKIP Müllernová Aneta
    VICESKIP Polívková Ema
    barva kamene *
    010002XX 3 95.2 56.4
    3.3.2019 15:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Kolibris 7

    Kolibris 7

    3 Polívková Ema
    2 Müllernová Aneta
    1 Šikýřová Barbora
    SKIP Müllernová Aneta
    VICESKIP Polívková Ema
    barva kamene *
    000000XX 0 51.9 31
    Dion XX

    Dion XX

    4 Zelingrová Julie
    3 Farková Kristýna
    2 Hercoková Eliška
    1 Koscelanská Klára
    SKIP Zelingrová Julie
    VICESKIP Farková Kristýna
    náhradník Vašáková Veronika
    trenér ŠTĚPÁNEK Petr
    barva kamene
    511142XX 14 42.2 134.2
    3.3.2019 15:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    4 Klímová Laura
    3 Klímová Luisa
    2 Kynčlová Ema
    1 Baudyšová Tereza
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Klímová Luisa
    trenér KLÍMA Radek
    barva kamene *
    0241200X 9 46.8 39.9
    PLC 1

    PLC 1

    4 Koscelanská Natálie-Klaudie
    3 Přerovská Julie
    2 Dušková Valentýna
    1 Baudyšová Klára
    SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
    VICESKIP Přerovská Julie
    trenér MOKRIŠ Samuel
    barva kamene
    1000011X 3 38.8 78.5
    3.3.2019 15:00 dráha 4.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Ledolamky

    Ledolamky

    4 Podrábská Kristina
    3 Špundová Karolína
    2 Pražáková Zuzana
    1 Poštová Denisa
    SKIP Podrábská Kristina
    VICESKIP Špundová Karolína
    náhradník Krupanská Andrea
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene *
    403312XX 13 107.7 10.5
    PLC 2

    PLC 2

    4 Dubnová Debora
    3 Němcová Karolína
    2 Selnekovičová Anna
    1 Selnekovičová Bára
    SKIP Dubnová Debora
    VICESKIP Němcová Karolína
    náhradník Srbová Kamila
    trenér VOJTUŠ Vlastimil
    barva kamene
    010000XX 1 185.4 67.7
    11.5.2019 15:00 dráha 1.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Třešňovka D

    Třešňovka D

    4 Klímová Luisa
    3 Klímová Laura
    2 Kynčlová Ema
    1 Baudyšová Tereza
    SKIP Klímová Laura
    VICESKIP Klímová Luisa
    trenér KLÍMA Radek
    barva kamene
    000003XX 3 123.5 68.8
    Ledolamky

    Ledolamky

    4 Podrábská Kristina
    3 Krupanská Andrea
    2 Špundová Karolína
    1 Poštová Denisa
    SKIP Podrábská Kristina
    VICESKIP Krupanská Andrea
    náhradník Pražáková Zuzana
    trenér PODRÁBSKÁ Monika
    barva kamene *
    321130XX 10 10.5 0
    11.5.2019 15:00 dráha 2.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    Dion XX

    Dion XX

    4 Zelingrová Julie
    3 Farková Kristýna
    2 Hercoková Eliška
    1 Koscelanská Klára
    SKIP Zelingrová Julie
    VICESKIP Farková Kristýna
    trenér HORÁK Petr
    barva kamene *
    10003100 5 57.5 10.5
    PLC 1

    PLC 1

    4 Koscelanská Natálie-Klaudie
    3 Přerovská Julie
    2 Dušková Valentýna
    1 Baudyšová Klára
    SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
    VICESKIP Přerovská Julie
    trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
    barva kamene
    01110023 8 185.4 35.3
    11.5.2019 15:00 dráha 3.
    tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
    PLC 2

    PLC 2

    4 Dubnová Debora
    3 Selnekovičová Bára
    2 Srbová Kamila
    1 Selnekovičová Anna
    SKIP Dubnová Debora
    VICESKIP Selnekovičová Anna
    trenér HRON Štěpán
    barva kamene
    0320013- 9 185.4 185.4
    Kolibris 7

    Kolibris 7

    4 Polívková Ema
    3 Müllernová Aneta
    2 Šikýřová Barbora
    1 Kalendová Kristina
    SKIP Polívková Ema
    VICESKIP Müllernová Aneta
    barva kamene *
    1003200- 6 99 185.4