vs
 

Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-4 Ledoborci 8
soupiska
photo Hronová Lenka
photo Kuboň David
photo Satke Daniel
photo Vӧlfl Lukáš
photo Zbytek Ondřej
3 2 5 15 32
1-4 Liboc 2
soupiska
photo Břenek Radim
Kalina Vojtěch
Skokánek Tomáš
Zajíčková Simona
5 0 5 20 43
1-4 Liboc 5
soupiska
Houška Petr
Javorská Jana
photo Pešanová Věra
Šimková Tereza
Šťastná Aneta
Zbytková Karolína
2 3 5 13 26
1-4 UK BioDemo
soupiska
Jániš Petr
Liška Jiří
Remišová Kateřina
Tvrz Michal
0 5 5 9 11

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 2 3 0 3 3 110
2 Ledoborci 8 2 1 3 2 83.4
3 Liboc 5 1 2 3 1 72.8
4 UK BioDemo 0 3 3 0 114.8
3.5.2019 17:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

4 Kalina Vojtěch
3 Břenek Radim
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Skokánek Tomáš
barva kamene
32012XXX 8 185.4 111.3
UK BioDemo

UK BioDemo

4 Jániš Petr
3 Remišová Kateřina
2 Liška Jiří
1 Tvrz Michal
SKIP Jániš Petr
VICESKIP Remišová Kateřina
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
00100XXX 1 143.5 59.6
3.5.2019 17:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Vӧlfl Lukáš
1 Kuboň David
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Satke Daniel
náhradník Hronová Lenka
trenér HRONOVÁ Lenka
barva kamene
131040XX 9 185.4 67.3
Liboc 5

Liboc 5

4 Šťastná Aneta
3 Šimková Tereza
2 Javorská Jana
1 Zbytková Karolína
SKIP Šťastná Aneta
VICESKIP Šimková Tereza
barva kamene *
000501XX 6 53.3 112.5
4.5.2019 8:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Hronová Lenka
3 Zbytek Ondřej
2 Satke Daniel
1 Kuboň David
SKIP Hronová Lenka
VICESKIP Zbytek Ondřej
náhradník Vӧlfl Lukáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
20000020 4 87 70.1
Liboc 2

Liboc 2

4 Břenek Radim
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Břenek Radim
VICESKIP Kalina Vojtěch
barva kamene
00111101 5 185.4 185.4
4.5.2019 8:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK BioDemo

UK BioDemo

4 Jániš Petr
3 Remišová Kateřina
2 Liška Jiří
1 Tvrz Michal
SKIP Jániš Petr
VICESKIP Remišová Kateřina
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
0001010X 2 185.4 0
Liboc 5

Liboc 5

4 Šťastná Aneta
3 Šimková Tereza
2 Javorská Jana
1 Zbytková Karolína
SKIP Šťastná Aneta
VICESKIP Šimková Tereza
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
1310204X 11 127.7 63
4.5.2019 14:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 5

Liboc 5

4 Šimková Tereza
3 Šťastná Aneta
2 Zbytková Karolína
1 Houška Petr
SKIP Šťastná Aneta
VICESKIP Šimková Tereza
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
00000XXX 0 92.1 43
Liboc 2

Liboc 2

4 Břenek Radim
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Břenek Radim
barva kamene
32422XXX 13 33.3 34.5
4.5.2019 14:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Vӧlfl Lukáš
1 Kuboň David
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Satke Daniel
náhradník Hronová Lenka
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
110421XX 9 86.5 106
UK BioDemo

UK BioDemo

4 Remišová Kateřina
3 Jániš Petr
2 Tvrz Michal
1 Liška Jiří
SKIP Remišová Kateřina
VICESKIP Jániš Petr
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
002000XX 2 185.4 185.4

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Liboc 2 1 0 1 1 44.8
1-2 Ledoborci 8 1 0 1 1 45.8
3-4 Liboc 5 0 1 1 0 16.3
3-4 UK BioDemo 0 1 1 0 42
4.5.2019 19:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK BioDemo

UK BioDemo

4 Remišová Kateřina
3 Jániš Petr
2 Tvrz Michal
1 Liška Jiří
SKIP Remišová Kateřina
VICESKIP Jániš Petr
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
10002XXX 3 185.4 42
Liboc 2

Liboc 2

4 Břenek Radim
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Břenek Radim
barva kamene
03530XXX 11 44.8 185.4
4.5.2019 19:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 5

Liboc 5

4 Šimková Tereza
3 Šťastná Aneta
2 Javorská Jana
1 Zbytková Karolína
SKIP Šťastná Aneta
VICESKIP Šimková Tereza
náhradník Houška Petr
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
11010XXX 3 16.3 138
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Hronová Lenka
3 Zbytek Ondřej
2 Satke Daniel
1 Vӧlfl Lukáš
SKIP Hronová Lenka
VICESKIP Zbytek Ondřej
náhradník Kuboň David
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
00204XXX 6 185.4 45.8

O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 5 1 0 1 1 66
2 UK BioDemo 0 1 1 0 102.2
5.5.2019 10:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
UK BioDemo

UK BioDemo

4 Remišová Kateřina
3 Jániš Petr
2 Tvrz Michal
1 Liška Jiří
SKIP Remišová Kateřina
VICESKIP Jániš Petr
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
001110XX 3 185.4 102.2
Liboc 5

Liboc 5

4 Šťastná Aneta
3 Šimková Tereza
2 Javorská Jana
1 Houška Petr
SKIP Šťastná Aneta
VICESKIP Šimková Tereza
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
210003XX 6 66 108

Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 2 1 0 1 1 93.5
2 Ledoborci 8 0 1 1 0 47.2
5.5.2019 13:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 2

Liboc 2

4 Břenek Radim
3 Kalina Vojtěch
2 Zajíčková Simona
1 Skokánek Tomáš
SKIP Kalina Vojtěch
VICESKIP Břenek Radim
barva kamene
3002100X 6 185.4 93.5
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Vӧlfl Lukáš
1 Kuboň David
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Satke Daniel
náhradník Hronová Lenka
barva kamene *
0030001X 4 47.2 114.1