vs
 

1.liga – muži

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-16 Trutnov 1
soupiska
photo Cerman Radek
photo Deyl Jiří
photo Dykes Iain
photo Mihola Ondřej
10 2 12 50 85
1-16 Dion 1
soupiska
photo Čepela Tomáš
photo Kašťák Ondřej
photo Kitzberger Jindřich
photo Kitzberger Luboš
photo Prágr Jiří
photo Slavík Petr
photo Uher Karel
8 4 12 41 75
1-16 Kolibris 5
soupiska
photo Cerman Bohdan
photo Foltýn Vladimír
photo Havel Jaroslav
photo Moučka Michal
photo Novák Aleš
Popule Jiří
2 10 12 32 54
1-16 PLC GUERERA
soupiska
photo Kobes Erich
photo Krutý Matúš
photo Mada Štefan
photo Polák Rudolf
photo Szabo Igor
photo Švarc Otto
photo Valentin Marián
photo Veselský Pavol
5 7 12 39 66
1-16 PLC S&K
soupiska
photo Láznička Michal
photo Michalka Rastislav
photo Načeradský Petr
photo Nekovařík Vít
photo Prchlík Aleš
photo Štěpánek Petr
photo Vojtuš Vlastimil
6 6 12 38 69
1-16 Cherry Stones
soupiska
photo Dáňa Petr
photo Hlaváč Jan
photo Hrazdíra Antonín
photo Krátký Tomáš
photo Málek Pavel
photo Smatana Richard
photo Svoboda Matyáš
photo Tomíšek Marek
2 10 12 36 52
1-16 Zbraslav R
soupiska
photo Klíma Radek
photo Klíma Tomáš
photo Laštůvka Sebastien
photo Pospíšil Michal
photo Vasilík Adam
4 8 12 34 58
1-16 Morning star Přírodověda
soupiska
photo Denemark (Šebek) Ivo
Houška Petr
photo Hron Tomáš
photo Koška Pavel
photo Kuboň David
photo Miklík Dalibor
7 5 12 47 76
1-16 Letící kameny
soupiska
photo Fencl Jan
photo Plzák Miloš
photo Suchý Jiří
photo Zinga Vít
photo Žďárský Radek
10 2 12 38 75
1-16 Brno - Východ
soupiska
photo Bareš Jakub
photo Barták Milan
photo Horák Tomáš
photo Hude Pavel
photo Jelínek Aleš
photo Kubera Miroslav
photo Podlena Roman
4 8 12 29 48
1-16 Brno - Západ
soupiska
photo Kovač Adam
photo Kovač Petr
photo Plachý Lukáš
photo Resl Jiří
photo Semík Oldřich
photo Tesař Jaroslav
photo Ženatý Sebastian
5 7 12 33 57
1-16 Ledoborci Juniors
soupiska
Ducroz Théo
Jiral František
photo Kobián Oliver
photo Koudelka Matěj
photo Podolka Adam
photo Verner David
4 7 11 27 44
1-16 Ledoborci NG
soupiska
photo Balogh David
photo Hanák Jakub
Matějíček Jakub
Matějíček Jan
photo Matějíček Jiří
photo Rychlý Jakub
6 5 11 35 59
1-16 Ledoborci 1
soupiska
photo Hobzik Richard
photo Hubálek Václav
photo Krupanský René
photo Neznal Matěj
photo Zich Martin
6 6 12 37 60
1-16 Ledoborci 7
soupiska
photo Bukovský Martin
photo Dolejší Michal
photo Krofika Pavel
photo Švarc Dominik
photo Ťuík Jan
9 3 12 45 86
1-16 Ledoborci OS
soupiska
photo Hercok Aleš
Jakl David
Peter Daniel
Škácha David
7 5 12 46 72

Základní část (skupina A)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci 7 9 3 12 9 80.8
2 Dion 1 8 4 12 8 97.2
3-4 Ledoborci OS 7 5 12 7 69.2
3-4 Morning star Přírodověda 7 5 12 7 73.4
5 PLC S&K 6 6 12 6 58
6 Brno - Západ 5 7 12 5 100.2
7 Zbraslav R 4 8 12 4 119.8
8 Cherry Stones 2 10 12 2 124.4
2.11.2019 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Hlaváč Jan
SKIP Málek Pavel
VICESKIP Dáňa Petr
barva kamene
00003111 6 185.4 185.4
Zbraslav R

Zbraslav R

3 Klíma Radek
2 Klíma Tomáš
1 Pospíšil Michal
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
barva kamene *
22120000 7 100.5 185.4
2.11.2019 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
00210210 6 185.4 154.2
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Láznička Michal
2 Prchlík Aleš
1 Načeradský Petr
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Láznička Michal
barva kamene *
14003001 9 185.4 17.2
2.11.2019 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Švarc Dominik
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Krofika Pavel
barva kamene *
20000011 4 20 26.3
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Resl Jiří
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Resl Jiří
barva kamene
01011000 3 107.7 30.3
2.11.2019 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene *
4010112X 9 34.5 76.9
Dion 1

Dion 1

3 Kitzberger Jindřich
2 Prágr Jiří
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kitzberger Jindřich
barva kamene
0101000X 2 72.5 185.4
2.11.2019 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
40104XXX 9 74.9 136
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Láznička Michal
2 Prchlík Aleš
1 Načeradský Petr
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Láznička Michal
barva kamene *
01010XXX 2 5.4 56.1
2.11.2019 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Hlaváč Jan
1 Krátký Tomáš
SKIP Málek Pavel
VICESKIP Dáňa Petr
barva kamene
002020201 7 38.8 140.4
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Švarc Dominik
2 Krofika Pavel
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Ťuík Jan
barva kamene *
110101020 6 75 31.9
2.11.2019 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

3 Klíma Radek
2 Klíma Tomáš
1 Pospíšil Michal
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
barva kamene *
3010302X 9 56.4 94.7
Dion 1

Dion 1

3 Kitzberger Jindřich
2 Prágr Jiří
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kitzberger Jindřich
barva kamene
0302010X 6 89.5 115
2.11.2019 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
0100010X 2 185.4 53.1
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Resl Jiří
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Resl Jiří
barva kamene *
1002304X 10 104.9 128
3.11.2019 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Švarc Dominik
2 Krofika Pavel
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
barva kamene *
03100202 8 138.9 133.8
Zbraslav R

Zbraslav R

3 Klíma Radek
2 Klíma Tomáš
1 Pospíšil Michal
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
barva kamene
10012010 5 185.4 136.4
3.11.2019 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 1

Dion 1

4 Uher Karel
3 Kitzberger Jindřich
2 Prágr Jiří
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Uher Karel
barva kamene
0001010X 2 140.3 181.5
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0110200X 4 70.1 137.6
3.11.2019 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Resl Jiří
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Resl Jiří
barva kamene
000013XX 4 185.4 77.3
PLC S&K

PLC S&K

4 Nekovařík Vít
3 Láznička Michal
2 Prchlík Aleš
1 Vojtuš Vlastimil
SKIP Nekovařík Vít
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
náhradník Načeradský Petr
barva kamene *
421100XX 8 17.4 36.7
3.11.2019 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Hrazdíra Antonín
SKIP Málek Pavel
VICESKIP Dáňa Petr
trenér DÁŇA Petr
barva kamene *
11000030 5 185.4 39.6
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
00121101 6 185.4 165.4
3.11.2019 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Hrazdíra Antonín
SKIP Málek Pavel
VICESKIP Dáňa Petr
trenér DÁŇA Petr
barva kamene
0030000X 3 14.2 185.4
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
2001111X 6 98.2 36
3.11.2019 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Resl Jiří
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Resl Jiří
barva kamene *
0101010X 3 98.5 40
Zbraslav R

Zbraslav R

3 Klíma Radek
2 Klíma Tomáš
1 Pospíšil Michal
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
barva kamene
2020202X 8 185.4 26.4
3.11.2019 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Švarc Dominik
2 Krofika Pavel
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
barva kamene
30002002 7 181.4 84.9
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene *
01110110 5 185.4 8
3.11.2019 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 1

Dion 1

4 Uher Karel
3 Kitzberger Jindřich
2 Prágr Jiří
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Uher Karel
barva kamene
20213XXX 8 35.3 95.5
PLC S&K

PLC S&K

4 Nekovařík Vít
3 Láznička Michal
2 Vojtuš Vlastimil
1 Načeradský Petr
SKIP Nekovařík Vít
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
náhradník Prchlík Aleš
barva kamene *
02000XXX 2 24.9 18
14.12.2019 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Nekovařík Vít
3 Prchlík Aleš
2 Michalka Rastislav
1 Načeradský Petr
SKIP Nekovařík Vít
VICESKIP Prchlík Aleš
náhradník Vojtuš Vlastimil
trenér URBANOVÁ Kateřina
barva kamene *
00101102 5 185.4 49.1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Krofika Pavel
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
barva kamene
21020020 7 160.6 185.4
14.12.2019 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
1111100X 5 21.4 136.4
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Resl Jiří
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene *
0000000X 0 22.8 119.8
14.12.2019 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 1

Dion 1

4 Kitzberger Jindřich
3 Uher Karel
2 Kitzberger Luboš
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kitzberger Jindřich
barva kamene *
220032XX 9 91.6 52.7
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Hrazdíra Antonín
SKIP Dáňa Petr
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
001200XX 3 185.4 185.4
14.12.2019 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

3 Klíma Tomáš
2 Pospíšil Michal
1 Vasilík Adam
SKIP Klíma Tomáš
VICESKIP Pospíšil Michal
barva kamene
00330001 7 72 58.1
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
21003130 10 32.2 84.3
14.12.2019 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Resl Jiří
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
11020002 6 35.4 185.4
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Hrazdíra Antonín
SKIP Dáňa Petr
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
00101110 4 80.3 4.9
14.12.2019 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

3 Klíma Tomáš
2 Pospíšil Michal
1 Vasilík Adam
SKIP Klíma Tomáš
VICESKIP Pospíšil Michal
barva kamene
002000XX 2 185.4 120.3
PLC S&K

PLC S&K

4 Nekovařík Vít
3 Štěpánek Petr
2 Vojtuš Vlastimil
1 Prchlík Aleš
SKIP Nekovařík Vít
VICESKIP Štěpánek Petr
náhradník Michalka Rastislav
barva kamene *
620223XX 15 0 25.7
14.12.2019 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene *
0001110X 3 20.6 31.9
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
1210002X 6 138.3 19.1
14.12.2019 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 1

Dion 1

4 Kitzberger Jindřich
3 Uher Karel
2 Kitzberger Luboš
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kitzberger Jindřich
barva kamene
0302012X 8 185.4 185.4
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Krofika Pavel
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
barva kamene *
1030000X 4 174.8 51.9
15.12.2019 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Resl Jiří
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene *
30200000 5 64.3 31.8
Dion 1

Dion 1

4 Kitzberger Jindřich
3 Uher Karel
2 Prágr Jiří
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kitzberger Jindřich
barva kamene
01011132 9 14.7 185.4
15.12.2019 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

3 Klíma Tomáš
2 Pospíšil Michal
1 Vasilík Adam
SKIP Klíma Tomáš
VICESKIP Pospíšil Michal
barva kamene *
200000XX 2 159.7 24.9
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
023411XX 11 185.4 30.2
15.12.2019 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Láznička Michal
2 Vojtuš Vlastimil
1 Michalka Rastislav
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Vojtuš Vlastimil
náhradník Prchlík Aleš
barva kamene *
01100103 6 26.8 30.1
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Smatana Richard
SKIP Dáňa Petr
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
10012010 5 185.4 53.3
15.12.2019 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0010521X 9 4.6 45.8
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Krofika Pavel
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
barva kamene
0102000X 3 185.4 107.3
15.12.2019 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Štěpánek Petr
3 Láznička Michal
2 Prchlík Aleš
1 Načeradský Petr
SKIP Štěpánek Petr
VICESKIP Láznička Michal
barva kamene *
01102032 9 32.5 61.4
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
30020300 8 47.9 78.9
15.12.2019 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

4 Kovač Petr
3 Semík Oldřich
2 Resl Jiří
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
0000XXXX 0 63.7 185.4
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Krofika Pavel
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
barva kamene *
4232XXXX 11 49.5 73.7
15.12.2019 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 1

Dion 1

4 Kitzberger Jindřich
3 Uher Karel
2 Prágr Jiří
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kitzberger Jindřich
barva kamene *
3101010X 6 22.5 168.8
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Koška Pavel
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
0010102X 4 185.4 39.7
15.12.2019 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

3 Klíma Tomáš
2 Pospíšil Michal
1 Vasilík Adam
SKIP Klíma Tomáš
VICESKIP Pospíšil Michal
barva kamene *
200000XX 2 185.4 25.7
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Smatana Richard
SKIP Dáňa Petr
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
031113XX 9 34.8 185.4
11.1.2020 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
11010005 8 185.4 185.4
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
00201110 5 4.2 185.4
11.1.2020 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 1

Dion 1

4 Kitzberger Jindřich
3 Kitzberger Luboš
2 Prágr Jiří
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kitzberger Jindřich
barva kamene
01003002 6 135.7 185.4
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Klíma Tomáš
2 Vasilík Adam
1 Pospíšil Michal
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
barva kamene *
10110110 5 73.5 185.4
11.1.2020 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Krofika Pavel
2 Švarc Dominik
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
barva kamene *
401132XX 11 34.7 28.8
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Dáňa Petr
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
010000XX 1 185.4 185.4
11.1.2020 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Láznička Michal
3 Vojtuš Vlastimil
2 Michalka Rastislav
1 Načeradský Petr
SKIP Vojtuš Vlastimil
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Štěpánek Petr
barva kamene
0100100X 2 185.4 46.2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene *
0011023X 7 90.8 67.9
11.1.2020 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene *
041030XX 8 34.4 7.5
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Dáňa Petr
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
100101XX 3 155.4 185.4
11.1.2020 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Láznička Michal
3 Vojtuš Vlastimil
2 Michalka Rastislav
1 Načeradský Petr
SKIP Vojtuš Vlastimil
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Štěpánek Petr
trenér NEKOVAŘÍK Vít
barva kamene *
102041XX 8 104.4 17.9
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Plachý Lukáš
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
010100XX 2 90.8 50.2
11.1.2020 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
002110XX 4 185.4 39.9
Dion 1

Dion 1

4 Kitzberger Jindřich
3 Kitzberger Luboš
2 Prágr Jiří
1 Slavík Petr
SKIP Slavík Petr
VICESKIP Kitzberger Jindřich
barva kamene *
330003XX 9 185.4 19.1
11.1.2020 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Klíma Tomáš
2 Vasilík Adam
1 Pospíšil Michal
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
barva kamene
010000XX 1 185.4 185.4
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Krofika Pavel
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
barva kamene *
102221XX 8 170.9 37.1
12.1.2020 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Nekovařík Vít
3 Prchlík Aleš
2 Michalka Rastislav
1 Načeradský Petr
SKIP Nekovařík Vít
VICESKIP Prchlík Aleš
náhradník Vojtuš Vlastimil
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene
010000XX 1 185.4 151.2
Dion 1

Dion 1

4 Kitzberger Jindřich
3 Kitzberger Luboš
2 Prágr Jiří
1 Kašťák Ondřej
SKIP Kitzberger Jindřich
VICESKIP Kitzberger Luboš
trenér SLAVÍK Petr
barva kamene *
202122XX 9 0 21.5
12.1.2020 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene
020110XX 4 185.4 36.6
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Krofika Pavel
2 Švarc Dominik
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Ťuík Jan
barva kamene *
403003XX 10 22 113
12.1.2020 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
300111XX 6 10.3 9.5
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Dáňa Petr
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene
001000XX 1 18.5 185.4
12.1.2020 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Klíma Tomáš
2 Vasilík Adam
1 Pospíšil Michal
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
barva kamene *
0000110X 2 72.6 130.9
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Resl Jiří
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
2211002X 8 100.8 141.3
12.1.2020 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci OS

Ledoborci OS

4 Jakl David
3 Hercok Aleš
2 Peter Daniel
1 Škácha David
SKIP Jakl David
VICESKIP Škácha David
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
001210011 6 21.5 65.6
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Hron Tomáš
2 Denemark (Šebek) Ivo
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Hron Tomáš
barva kamene *
100003100 5 17.2 28.6
12.1.2020 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Svoboda Matyáš
1 Smatana Richard
SKIP Dáňa Petr
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
21011000 5 185.4 117.3
Brno - Západ

Brno - Západ

3 Kovač Petr
2 Semík Oldřich
1 Resl Jiří
SKIP Kovač Petr
VICESKIP Semík Oldřich
barva kamene
00200231 8 154.1 185.4
12.1.2020 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC S&K

PLC S&K

4 Nekovařík Vít
3 Láznička Michal
2 Prchlík Aleš
1 Michalka Rastislav
SKIP Nekovařík Vít
VICESKIP Láznička Michal
náhradník Vojtuš Vlastimil
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene *
100100XX 2 87.8 97.1
Zbraslav R

Zbraslav R

4 Klíma Radek
3 Klíma Tomáš
2 Vasilík Adam
1 Pospíšil Michal
SKIP Klíma Radek
VICESKIP Klíma Tomáš
barva kamene
013022XX 8 185.4 185.4
12.1.2020 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Krofika Pavel
2 Švarc Dominik
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Ťuík Jan
barva kamene *
0201112X 7 19.3 42.5
Dion 1

Dion 1

4 Kitzberger Jindřich
3 Kitzberger Luboš
2 Prágr Jiří
1 Kašťák Ondřej
SKIP Kitzberger Jindřich
VICESKIP Kitzberger Luboš
trenér SLAVÍK Petr
barva kamene
0010000X 1 116.5 24.1
1.3.2020 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones barva kamene *
PLC S&K barva kamene
1.3.2020 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Morning star Přírodověda barva kamene *
Zbraslav R barva kamene
1.3.2020 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7 barva kamene *
Ledoborci OS barva kamene
1.3.2020 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 1 barva kamene *
Brno - Západ barva kamene
1.3.2020 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci OS barva kamene *
Zbraslav R barva kamene
1.3.2020 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Cherry Stones barva kamene *
Dion 1 barva kamene
1.3.2020 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Západ barva kamene *
Morning star Přírodověda barva kamene
1.3.2020 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7 barva kamene *
PLC S&K barva kamene

Základní část (skupina B)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Trutnov 1 10 2 12 10 52.5
1-2 Letící kameny 10 2 12 10 84.8
3-4 Ledoborci NG 6 5 11 6 76.2
3-4 Ledoborci 1 6 6 12 6 93.2
5 PLC GUERERA 5 7 12 5 102.4
6-7 Ledoborci Juniors 4 7 11 4 88.3
6-7 Brno - Východ 4 8 12 4 107.1
8 Kolibris 5 2 10 12 2 70
1.11.2019 19:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Jiral František
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
0010303X 7 92.5 10.2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

3 Krutý Matúš
2 Valentin Marián
1 Polák Rudolf
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene
0101010X 3 13 185.4
2.11.2019 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene *
001000XX 1 141.1 94
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Hobzik Richard
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Hobzik Richard
VICESKIP Hubálek Václav
barva kamene
120114XX 9 185.4 96
2.11.2019 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Podlena Roman
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
0000200X 2 185.4 141.2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Novák Aleš
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene *
1222022X 11 134.5 36.3
2.11.2019 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
trenér POŘT Václav
barva kamene *
2011212X 9 7.6 26.9
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Jiral František
VICESKIP Podolka Adam
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
0100000X 1 94.5 106.2
2.11.2019 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Balogh David
barva kamene
0002020X 4 185.4 36.3
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene *
2210401X 10 30.3 185.4
2.11.2019 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Matějíček Jakub
barva kamene *
1010221X 7 118.5 71.2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Foltýn Vladimír
1 Popule Jiří
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene
0101000X 2 68.7 185.4
2.11.2019 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene *
200100XX 3 86.6 54.8
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
trenér POŘT Václav
barva kamene
014023XX 10 91.3 69.3
2.11.2019 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Hobzik Richard
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Hobzik Richard
VICESKIP Hubálek Václav
barva kamene
000100XX 1 98.9 136.8
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Zinga Vít
2 Suchý Jiří
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Zinga Vít
náhradník Plzák Miloš
barva kamene *
011023XX 7 96.8 38
2.11.2019 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Podlena Roman
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
20010022 7 185.4 185.4
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Jiral František
VICESKIP Podolka Adam
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
01202100 6 71.5 38.5
3.11.2019 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
trenér POŘT Václav
barva kamene *
00011001 3 80.9 3.8
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Hobzik Richard
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Hobzik Richard
VICESKIP Hubálek Václav
barva kamene
00000010 1 5.7 152.4
3.11.2019 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene *
105041XX 11 41.1 108.9
Brno - Východ

Brno - Východ

3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Podlena Roman
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
010100XX 2 185.4 11.2
3.11.2019 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Jiral František
VICESKIP Podolka Adam
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
1301300X 8 147.7 91.6
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Foltýn Vladimír
1 Popule Jiří
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene *
0010042X 7 16 25.2
3.11.2019 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene *
0100100X 2 124.2 27.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Matějíček Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
0031011X 6 0 185.4
3.11.2019 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene *
22010002 7 75.9 105.9
Brno - Východ

Brno - Východ

3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Podlena Roman
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
00200110 4 135.4 65
3.11.2019 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

3 Podolka Adam
2 Kobián Oliver
1 Jiral František
SKIP Podolka Adam
VICESKIP Jiral František
trenér ŠVARC Dominik
barva kamene
0000101X 2 59.5 20
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Hobzik Richard
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Hobzik Richard
VICESKIP Hubálek Václav
barva kamene *
1211020X 7 43.1 0
3.11.2019 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
trenér POŘT Václav
barva kamene *
00201120 6 13.5 19.5
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Matějíček Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
11030004 9 3 88.1
3.11.2019 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene *
07303XXX 13 0 46.6
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Novák Aleš
2 Cerman Bohdan
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Cerman Bohdan
barva kamene
20010XXX 3 115 0.5
14.12.2019 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Cerman Bohdan
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene *
1020000X 3 123.4 23.6
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
0301111X 7 163.2 23.9
14.12.2019 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene *
20103002 8 81.4 102.9
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Szabo Igor
1 Veselský Pavol
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Polák Rudolf
barva kamene
01010210 5 185.4 185.4
14.12.2019 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
11000110 4 185.4 185.4
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Bareš Jakub
3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Horák Tomáš
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene *
00101001 3 18.1 118.4
14.12.2019 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
112040XX 8 116.9 95.8
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Cerman Bohdan
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene *
000302XX 5 83.4 55.7
14.12.2019 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Balogh David
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
1122001X 7 6.6 185.4
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Bareš Jakub
3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Horák Tomáš
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
0000210X 3 35.1 159.3
14.12.2019 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene *
00111001 4 44.1 18.5
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
01000020 3 148 25.8
15.12.2019 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Letící kameny barva kamene 1 185.4 185.4
15.12.2019 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
10100020 4 40.1 48.9
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Balogh David
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
01021001 5 43.1 14.8
15.12.2019 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Cerman Bohdan
1 Popule Jiří
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene *
2010300X 6 0 35.5
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Szabo Igor
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Veselský Pavol
barva kamene
0103032X 9 35 26.9
15.12.2019 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Bareš Jakub
3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Horák Tomáš
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
0011000X 2 22.2 185.4
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
2100121X 7 73.5 6.8
15.12.2019 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Moučka Michal
3 Havel Jaroslav
2 Foltýn Vladimír
1 Popule Jiří
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene
0010100X 2 185.4 68.8
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Bareš Jakub
3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Horák Tomáš
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene *
3202011X 9 60.2 15.2
15.12.2019 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene
01012012 7 54 16.8
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Balogh David
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
náhradník Matějíček Jan
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
20200100 5 0 0
15.12.2019 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Neznal Matěj
3 Zich Martin
2 Hubálek Václav
1 Krupanský René
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hubálek Václav
barva kamene
00011031 6 115.4 89.7
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Polák Rudolf
1 Veselský Pavol
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Szabo Igor
barva kamene *
20200100 5 115.3 39.6
21.2.2020 19:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Ducroz Théo
1 Verner David
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Podolka Adam
barva kamene *
0101001X 3 28.8 49.1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
2010130X 7 141 47.2
22.2.2020 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Ducroz Théo
1 Verner David
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Podolka Adam
barva kamene *
1 185.4 185.4
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Bareš Jakub
3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Horák Tomáš
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
22.2.2020 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Suchý Jiří
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Fencl Jan
barva kamene *
0221011X 7 0 185.4
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
0000100X 1 73.4 185.4
22.2.2020 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
021104XX 8 19.5 38.9
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Szabo Igor
1 Veselský Pavol
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
barva kamene
100010XX 2 185.4 185.4
22.2.2020 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Cerman Bohdan
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene *
1 23.6 175.3
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
1 Matějíček Jiří
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
nedodrže 0 185.4 185.4
22.2.2020 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
00102400 7 11.8 185.4
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Krutý Matúš
3 Valentin Marián
2 Szabo Igor
1 Švarc Otto
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Krutý Matúš
náhradník Veselský Pavol
barva kamene
21020021 8 185.4 185.4
22.2.2020 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Moučka Michal
2 Cerman Bohdan
1 Foltýn Vladimír
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene *
0020200X 4 20.7 69.5
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Koudelka Matěj
1 Ducroz Théo
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Podolka Adam
barva kamene
1301021X 8 185.4 138.5
22.2.2020 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

4 Bareš Jakub
3 Kubera Miroslav
2 Jelínek Aleš
1 Horák Tomáš
SKIP Bareš Jakub
VICESKIP Kubera Miroslav
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene *
1 185.4 129.1
22.2.2020 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Hubálek Václav
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
0500010X 6 50.8 97.3
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
2031202X 10 60.7 52
23.2.2020 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
030212XX 8 129.4 141.2
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene
001000XX 1 133.9 172.5
23.2.2020 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

3 Bareš Jakub
2 Horák Tomáš
1 Podlena Roman
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Bareš Jakub
barva kamene *
401101XX 7 56.2 185.4
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
020000XX 2 83.2 185.4
23.2.2020 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Novák Aleš
2 Cerman Bohdan
1 Moučka Michal
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Moučka Michal
barva kamene
0120100X 4 0 185.4
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene *
2003041X 10 109.6 12.8
23.2.2020 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

4 Valentin Marián
3 Švarc Otto
2 Szabo Igor
1 Veselský Pavol
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Švarc Otto
barva kamene *
1010243X 11 45.7 95.5
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Koudelka Matěj
1 Verner David
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Podolka Adam
barva kamene
0201000X 3 137.6 75.8
23.2.2020 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ

Brno - Východ

3 Bareš Jakub
2 Horák Tomáš
1 Podlena Roman
SKIP Podlena Roman
VICESKIP Bareš Jakub
barva kamene *
0300204X 9 35.2 1.1
Ledoborci 1

Ledoborci 1

4 Neznal Matěj
3 Hobzik Richard
2 Zich Martin
1 Krupanský René
SKIP Neznal Matěj
VICESKIP Hobzik Richard
barva kamene
1010010X 3 110.2 185.4
23.2.2020 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA

PLC GUERERA

3 Valentin Marián
2 Švarc Otto
1 Veselský Pavol
SKIP Valentin Marián
VICESKIP Švarc Otto
barva kamene
0310105X 10 58.4 185.4
Letící kameny

Letící kameny

4 Žďárský Radek
3 Plzák Miloš
2 Zinga Vít
1 Fencl Jan
SKIP Žďárský Radek
VICESKIP Plzák Miloš
náhradník Suchý Jiří
barva kamene *
2001020X 5 53.4 141.1
23.2.2020 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Koudelka Matěj
1 Ducroz Théo
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Podolka Adam
náhradník Verner David
barva kamene *
00120200 5 43.5 3.3
Ledoborci NG

Ledoborci NG

4 Hanák Jakub
3 Rychlý Jakub
2 Matějíček Jiří
1 Matějíček Jan
SKIP Hanák Jakub
VICESKIP Rychlý Jakub
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
30001021 7 105.5 15
23.2.2020 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
200301001 7 5.7 76.3
Kolibris 5

Kolibris 5

4 Havel Jaroslav
3 Novák Aleš
2 Cerman Bohdan
1 Popule Jiří
SKIP Havel Jaroslav
VICESKIP Cerman Bohdan
barva kamene
011010120 6 185.4 94.1
29.2.2020 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA barva kamene *
Kolibris 5 barva kamene
29.2.2020 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Letící kameny barva kamene *
Ledoborci Juniors barva kamene
29.2.2020 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1 barva kamene *
Brno - Východ barva kamene
29.2.2020 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG barva kamene *
Ledoborci 1 barva kamene
29.2.2020 15:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 5 barva kamene *
Letící kameny barva kamene
29.2.2020 15:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci NG barva kamene *
Trutnov 1 barva kamene
29.2.2020 15:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Brno - Východ barva kamene *
PLC GUERERA barva kamene
29.2.2020 15:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1 barva kamene *
Ledoborci Juniors barva kamene