vs
 

MČR mixed doubles 2019/20

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-14 Blues Turtle
soupiska
Šimková Tereza
photo Votava Martin
3 6 9 34 62
1-14 Dion 13
soupiska
photo Hercoková Eliška
photo Votava Matyáš
2 9 11 25 47
1-14 Trutnov
soupiska
photo Jelínková Jana
photo Mihola Ondřej
7 5 12 47 75
1-14 Vometáci z Brna
soupiska
photo Horák Tomáš
photo Horáková Martina
2 7 9 28 42
1-14 Real Party Club Brno
soupiska
photo Karásková Kateřina
photo Ženatý Sebastian
2 9 11 22 29
1-14 Dion YB
soupiska
photo Baudyšová Tereza
photo Vedral Jaroslav
8 7 15 43 72
1-14 Savona H
soupiska
photo Strnadová Martina
photo Válek Tomáš
8 5 13 48 106
1-14 Savona M
soupiska
photo Miklík Dalibor
photo Miklíková (Málková) Eva
10 4 14 50 90
1-14 Savona 5
soupiska
photo Boháč Radek
photo Frederiksen (Pilařová) Karolína
10 3 13 48 93
1-14 Liboc
soupiska
photo Kubeška Karel
photo Vařečková Miroslava
4 7 11 33 57
1-14 Liboc MFF
soupiska
Houška Petr
Pokorná (Šťastná) Aneta
1-14 Zbraslav H
soupiska
photo Paul Tomáš
photo Paulová (Hájková) Zuzana
12 1 13 55 121
1-14 Shooters
soupiska
photo Dáňa Petr
photo Metelková (Budělovská) Martina
1 9 10 24 36
1-14 Ledoborci
soupiska
photo Neznal Matěj
photo Neznalová Veronika
9 6 15 48 82

1. kvalifikační turnaj - Skupina A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Dion YB 3 1 4 3 60
1-2 Ledoborci 3 1 4 3 71.3
3 Trutnov 2 2 4 2 90.5
4-5 Shooters 1 3 4 1 94
4-5 Blues Turtle 1 3 4 1 112.4
28.9.2019 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene *
11000321 8 78.9 185.4
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
00112000 4 185.4 105.4
28.9.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene *
00120200 5 113 45.3
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
11002021 7 185.4 43.6
28.9.2019 13:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
01010320 7 115 185.4
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene *
10203002 8 11.7 0
28.9.2019 13:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene
00200110 4 147 41.7
Shooters

Shooters

2 Dáňa Petr
1 Metelková (Budělovská) Martina
barva kamene *
11011001 5 68.8 0
28.9.2019 19:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene *
4111000X 7 22.7 165.4
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene
0000111X 3 18.3 185.4
28.9.2019 19:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Shooters

Shooters

2 Dáňa Petr
1 Metelková (Budělovská) Martina
barva kamene
0201001X 4 185.4 185.4
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene *
1020230X 8 73.8 185.4
29.9.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
200300200 7 63.4 58.6
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene *
011012021 8 89.9 28.3
29.9.2019 9:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
020210303 11 115.6 138.6
Shooters

Shooters

2 Dáňa Petr
1 Metelková (Budělovská) Martina
barva kamene *
101004020 8 185.4 19.5
29.9.2019 13:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Shooters

Shooters

2 Dáňa Petr
1 Metelková (Budělovská) Martina
barva kamene
1000200X 3 182.9 15.7
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene *
0112022X 8 68.3 52.7
29.9.2019 13:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
00000XXX 0 53.7 135.6
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene *
21111XXX 6 155.7 6.4

1. kvalifikační turnaj - Skupina B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona M 3 0 3 3 7.6
2 Savona 5 2 1 3 2 36.9
3 Liboc 1 2 3 1 135.9
4 Real Party Club Brno 0 3 3 0 145.7
28.9.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc

Liboc

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
04002000 6 121 185.4
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
10420111 10 43.1 16.1
28.9.2019 13:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
1111233X 12 0 0
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
barva kamene
0000000X 0 0 172.5
28.9.2019 19:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
1100020X 4 56.8 68.4
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene
0042102X 9 125.4 0
29.9.2019 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
barva kamene
01101100 4 185.4 185.4
Liboc

Liboc

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene *
10010041 7 167 117.3
29.9.2019 13:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc

Liboc

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
10021000 4 89 185.4
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
02100212 8 0 38.2
29.9.2019 13:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
barva kamene
100000XX 1 185.4 185.4
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
051211XX 10 0 185.4

1. kvalifikační turnaj - Skupina C

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Zbraslav H 2 1 3 2 19.6
1-2 Savona H 2 1 3 2 105.4
3-4 Dion 13 1 2 3 1 61.2
3-4 Vometáci z Brna 1 2 3 1 81.9
28.9.2019 11:25 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
320330XX 11 185.4 95.6
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
001001XX 2 185.4 8.6
28.9.2019 11:25 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
442002XX 12 35.5 0
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene
000110XX 2 27.8 109
28.9.2019 16:55 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
001000XX 1 154.7 45.6
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
120323XX 11 16.5 0
28.9.2019 16:55 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene *
410010011 8 63 135.4
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
002202100 7 125 116.7
29.9.2019 11:25 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
041022XX 9 77.2 20
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene
300100XX 4 74.4 164
29.9.2019 11:25 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
010052101 10 147.4 42.5
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene
201300030 9 45.9 159

1. kvalifikační turnaj - Osmifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-5 Liboc 1 0 1 1 10.4
1-5 Dion 13 1 0 1 1 18.3
1-5 Zbraslav H 1 0 1 1 21
1-5 Savona 5 1 0 1 1 33.4
1-5 Dion YB 1 0 1 1 185.4
6-10 Trutnov 0 1 1 0 13.4
6-10 Blues Turtle 0 1 1 0 34.6
6-10 Vometáci z Brna 0 1 1 0 45.2
6-10 Real Party Club Brno 0 1 1 0 88
6-10 Shooters 0 1 1 0 88
11-13 Savona H
11-13 Savona M
11-13 Ledoborci
29.9.2019 16:55 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene *
00021100 4 13.4 84.7
Liboc

Liboc

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
21300011 8 10.4 185.4
29.9.2019 19:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
320223XX 12 38.7 21
Shooters

Shooters

2 Dáňa Petr
1 Metelková (Budělovská) Martina
barva kamene
002000XX 2 185.4 88
29.9.2019 19:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
barva kamene
002030XX 5 98.5 88
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
410303XX 11 33.4 92.1
29.9.2019 19:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
barva kamene
110000XX 2 97.3 45.2
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
003311XX 8 18.3 26
29.9.2019 19:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene
021031022 11 185.4 185.4
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene *
200200500 9 34.6 38.2

1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Savona M 1 0 1 1 15.2
1-4 Zbraslav H 1 0 1 1 44.4
1-4 Savona H 1 0 1 1 102
1-4 Ledoborci 1 0 1 1 185.4
5-8 Dion YB 0 1 1 0 2.9
5-8 Liboc 0 1 1 0 4
5-8 Savona 5 0 1 1 0 4.5
5-8 Dion 13 0 1 1 0 185.4
30.9.2019 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci barva kamene * 1 185.4 185.4
Dion 13 barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
30.9.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene
1031101X 7 15.2 185.4
Liboc

Liboc

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene *
0100010X 2 49.9 4
30.9.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
1302100X 7 148.6 102
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene *
0010011X 3 48 2.9
30.9.2019 9:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene
0212111X 8 69 44.4
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
3000000X 3 15.5 4.5

1. kvalifikační turnaj - Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Zbraslav H 1 0 1 1 3.3
1-4 Savona H 1 0 1 1 30.5
1-4 Dion YB 1 0 1 1 185.4
1-4 Savona 5 1 0 1 1 185.4
5-8 Savona M 0 1 1 0 0.00
5-8 Ledoborci 0 1 1 0 168.4
5-8 Dion 13 0 1 1 0 185.4
5-8 Liboc 0 1 1 0 185.4
30.9.2019 12:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Savona 5 barva kamene 1 185.4 185.4
30.9.2019 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB barva kamene * 1 185.4 185.4
Dion 13 barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
30.9.2019 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
2030220X 9 35.2 3.3
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene
0202001X 5 0 0
30.9.2019 12:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
2040200X 8 30.5 35.9
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
0102021X 6 185.4 168.4

2. kvalifikační turnaj - Skupina A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Trutnov 4 0 4 4 52
2 Savona M 3 1 4 3 17.4
3 Ledoborci 2 2 4 2 123
4 Vometáci z Brna 1 3 4 1 59.4
5 Shooters 0 4 4 0 88.8
30.11.2019 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
1200220X 7 26.3 55.8
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
trenér ŽENATÝ Sebastian
barva kamene
0012001X 4 109 99.4
30.11.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
0001221X 6 2 123.9
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
1110000X 3 140.6 88.4
30.11.2019 13:50 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
trenér ŽENATÝ Sebastian
barva kamene *
02031100 7 38.2 1.9
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
30300021 9 38.9 185.4
30.11.2019 13:50 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
3011331X 12 18.2 11.3
Shooters

Shooters

2 Metelková (Budělovská) Martina
1 Dáňa Petr
barva kamene
0100000X 1 6.3 185.4
30.11.2019 19:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
110411XX 8 72.4 1.8
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
001000XX 1 0 14.4
30.11.2019 19:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Shooters

Shooters

2 Metelková (Budělovská) Martina
1 Dáňa Petr
barva kamene
0020100X 3 70.7 185.4
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
trenér ŽENATÝ Sebastian
barva kamene *
1102031X 8 48.6 79.2
1.12.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
trenér ŽENATÝ Sebastian
barva kamene
010010XX 2 39.2 156.6
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
502103XX 11 20.1 130.1
1.12.2019 9:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
10102211 8 185.4 36.9
Shooters

Shooters

2 Metelková (Budělovská) Martina
1 Dáňa Petr
barva kamene *
01020000 3 23.1 86.6
1.12.2019 13:50 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Shooters

Shooters

2 Metelková (Budělovská) Martina
1 Dáňa Petr
barva kamene
001103020 7 185.4 64.2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
310010203 10 132.5 13.7
1.12.2019 13:50 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
0020XXXX 2 185.4 185.4
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
1204XXXX 7 7.5 44.3

2. kvalifikační turnaj - Skupina B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 5 3 0 3 3 62.7
2 Blues Turtle 2 1 3 2 71
3 Savona H 1 2 3 1 32
4 Dion 13 0 3 3 0 81.3
30.11.2019 11:25 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
02030200 7 2.4 99.1
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
10302011 8 22 25.6
30.11.2019 11:25 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
1000030X 4 17.9 83.8
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene
0121205X 11 6.5 132.8
30.11.2019 16:55 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
1200305X 11 165.6 62.9
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
0011010X 3 90.4 185.4
30.11.2019 16:55 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0001040X 5 163.5 185.4
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
3210204X 12 110.2 18.2
1.12.2019 11:25 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene
110310001 7 98 13.2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
002001210 6 13.9 26.5
1.12.2019 11:25 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
3010000X 4 39.4 101.8
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
0202132X 10 31.4 185.4

2. kvalifikační turnaj - Skupina C

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 3 0 3 3 19.8
2-4 Real Party Club Brno 1 2 3 1 101
2-4 Liboc 1 2 3 1 114.3
2-4 Dion YB 1 2 3 1 132
30.11.2019 11:25 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Real Party Club Brno barva kamene 1 185.4 185.4
30.11.2019 11:25 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
4010305X 13 0 50.9
Liboc

Liboc

2 Kubeška Karel
1 Vařečková Miroslava
barva kamene
0101010X 3 40.2 185.4
30.11.2019 16:55 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
barva kamene *
0110000X 2 52.7 185.4
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene
2005112X 11 31.1 0
30.11.2019 16:55 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc

Liboc

2 Kubeška Karel
1 Vařečková Miroslava
barva kamene
02021030 8 163.2 67.1
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene *
20100501 9 9.7 93.9
1.12.2019 11:25 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene
0100401X 6 185.4 185.4
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
4031010X 9 41.2 26.8
1.12.2019 11:25 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
barva kamene *
00102110 5 33.2 48.3
Liboc

Liboc

2 Kubeška Karel
1 Vařečková Miroslava
barva kamene
31020001 7 135.3 165.8

2. kvalifikační turnaj - Osmifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-5 Dion YB 1 0 1 1 1.4
1-5 Ledoborci 1 0 1 1 3.9
1-5 Savona H 1 0 1 1 27.2
1-5 Real Party Club Brno 1 0 1 1 69.1
1-5 Savona M 1 0 1 1 185.4
6-10 Blues Turtle 0 1 1 0 5.8
6-10 Liboc 0 1 1 0 33.2
6-10 Vometáci z Brna 0 1 1 0 82.5
6-10 Dion 13 0 1 1 0 134.6
6-10 Shooters 0 1 1 0 185.4
1.12.2019 16:55 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene *
3021003X 9 3.9 27.1
Liboc

Liboc

2 Kubeška Karel
1 Vařečková Miroslava
barva kamene
0100110X 3 33.2 185.4
1.12.2019 19:20 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
02020200 6 177 134.6
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
barva kamene *
30101011 7 92.7 69.1
1.12.2019 19:20 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
02000211 6 5.8 40.6
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene *
10321000 7 14.6 1.4
1.12.2019 19:20 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Shooters barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Savona M barva kamene 1 185.4 185.4
1.12.2019 19:20 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Vometáci z Brna

Vometáci z Brna

2 Horák Tomáš
1 Horáková Martina
trenér ŽENATÝ Sebastian
barva kamene
2000120X 5 82.5 185.4
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
0312003X 9 36.5 27.2

2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Zbraslav H 1 0 1 1 0.00
1-4 Savona H 1 0 1 1 23.1
1-4 Savona 5 1 0 1 1 58.3
1-4 Dion YB 1 0 1 1 185.4
5-8 Real Party Club Brno 0 1 1 0 2.2
5-8 Ledoborci 0 1 1 0 7
5-8 Trutnov 0 1 1 0 59.7
5-8 Savona M 0 1 1 0 185.4
2.12.2019 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
tým nena 0 185.4 185.4
Dion YB barva kamene 1 185.4 185.4
2.12.2019 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
5004012X 12 49.4 23.1
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene
0110200X 4 82.6 59.7
2.12.2019 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
1222XXXX 7 5.3 0
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
0000XXXX 0 7 11.3
2.12.2019 9:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene
043011XX 9 58.9 58.3
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
trenér HORÁK Tomáš
barva kamene *
100100XX 2 96.1 2.2

2. kvalifikační turnaj - Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Trutnov 1 0 1 1 0.00
1-4 Zbraslav H 1 0 1 1 0.00
1-4 Savona 5 1 0 1 1 45.9
1-4 Ledoborci 1 0 1 1 150
5-8 Dion YB 0 1 1 0 0.00
5-8 Savona M 0 1 1 0 12.5
5-8 Savona H 0 1 1 0 29.8
5-8 Real Party Club Brno 0 1 1 0 76.7
2.12.2019 12:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
00002020 4 40.1 29.8
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene
11120101 7 114.1 45.9
2.12.2019 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
11000001 3 39.2 12.5
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
00111110 5 185.4 150
2.12.2019 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
010231XX 7 0 29.1
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
trenér HORÁK Tomáš
barva kamene
101000XX 2 76.7 76.8
2.12.2019 12:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
121204XX 10 0 27.3
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene
000020XX 2 148.5 0

1. kvalifikační turnaj - O 1. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 1 0 1 1 0.00
2 Savona H 0 1 1 0 3
30.9.2019 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paulová (Hájková) Zuzana
1 Paul Tomáš
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
1123002X 9 0 10.8
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
0000210X 3 3 117.4

1. kvalifikační turnaj - O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona M 1 0 1 1 28.2
2 Ledoborci 0 1 1 0 33.5
30.9.2019 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
2012020X 7 28.2 47.4
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
0100302X 6 87 33.5

1. kvalifikační turnaj - O 5. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona 5 1 0 1 1 0.00
2 Dion YB 0 1 1 0 26.6
30.9.2019 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 5

Savona 5

2 Boháč Radek
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
barva kamene *
3031011X 9 14.2 0
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene
0100100X 2 49.1 26.6

1. kvalifikační turnaj - O 7. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 1 0 1 1 125.6
2 Dion 13 0 1 1 0 32.7
30.9.2019 16:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 13

Dion 13

2 Votava Matyáš
1 Hercoková Eliška
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
32011100 8 174 32.7
Liboc

Liboc

2 Vařečková Miroslava
1 Kubeška Karel
barva kamene
00500022 9 125.6 185.4

2. kvalifikační turnaj - O 1. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 1 0 1 1 185.4
2 Savona 5 0 1 1 0 185.4
2.12.2019 16:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 5 barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Zbraslav H barva kamene 1 185.4 185.4

2. kvalifikační turnaj - O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona H 1 0 1 1 67.5
2 Dion YB 0 1 1 0 9.5
2.12.2019 16:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Válek Tomáš
1 Strnadová Martina
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
102034XX 10 131.3 67.5
Dion YB

Dion YB

2 Vedral Jaroslav
1 Baudyšová Tereza
barva kamene *
010100XX 2 9.5 70.6

2. kvalifikační turnaj - O 5. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledoborci 1 0 1 1 13.4
2 Trutnov 0 1 1 0 25.3
2.12.2019 16:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
0210010X 4 25.3 37.8
Ledoborci

Ledoborci

2 Neznal Matěj
1 Neznalová Veronika
barva kamene
1003201X 7 13.4 51.4

2. kvalifikační turnaj - O 7. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona M 1 0 1 1 37.7
2 Real Party Club Brno 0 1 1 0 63.9
2.12.2019 16:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

2 Miklíková (Málková) Eva
1 Miklík Dalibor
barva kamene *
32312XXX 11 55 37.7
Real Party Club Brno

Real Party Club Brno

2 Ženatý Sebastian
1 Karásková Kateřina
trenér HORÁK Tomáš
barva kamene
00000XXX 0 63.9 100