vs
 

Muži divize A

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-9 Loupežníci Jičín
soupiska
photo Bodlák Ondřej
photo Karásek Karel
photo Miškovský Michal
Moravec Luděk
photo Vaníček Jaromír
7 6 13 48 77
1-9 Loupežníci Jičín Juniors
soupiska
Bodlák Ondřej ml.
photo Hermann Jakub
photo Jílek Erik
Kaván Matěj
photo Schätz Albert
photo Žďárský Kryštof
12 1 13 52 98
1-9 Ledoborci 8
soupiska
photo Břenek Radim
Kalina Vojtěch
photo Satke Daniel
Skokánek Tomáš
photo Zbytek Ondřej
6 6 12 26 51
1-9 Ledoborci 3
soupiska
photo Hasenöhrl Roman
photo Havlík Antonín
photo Podrábský Josef
photo Votava Martin
photo Zelenka Vladimír
9 3 12 48 81
1-9 Ledoborci 4
soupiska
photo Kohout Stanislav
photo Matoušek Mikuláš
photo Sojka Pavel
photo Volenec Petr
4 9 13 42 72
1-9 Karviná
soupiska
photo Detko Pawel
photo Feber Rostislav
Jánský Karel
photo Kubín Jan
photo Rzymanek Daniel
photo Tvardek Pavel
5 7 12 43 75
1-9 CC RIPER
soupiska
photo Hajtl Luděk
Kubáček Luboš
photo Mantlík Miloslav
photo Neubauer Josef
Prause Marek
photo Touc Petr
2 11 13 23 38
1-9 Savona 6
soupiska
photo Bořecký Jan
photo Bořecký Matěj
photo Hrbek Lukáš
photo Kocík Dominik
photo Vohlídal Marek
photo Zajíc Petr
8 5 13 45 89
1-9 Wheelchair team
soupiska
photo Bartůněk Milan
photo Beneš Štěpán
photo Břinčilová Jana
photo Musílek Radek
photo Selnekovičová Dana
photo Schmuttermeierová Žaneta
photo Tluk Martin
photo Vikturnová Olga
4 9 13 35 50

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Loupežníci Jičín Juniors 12 1 13 12 73.9
2 Ledoborci 3 9 3 12 9 90.9
3 Savona 6 8 5 13 8 58.1
4 Loupežníci Jičín 7 6 13 7 62.4
5 Ledoborci 8 6 6 12 6 87.6
6 Karviná 5 7 12 5 123
7-8 Ledoborci 4 4 9 13 4 101.4
7-8 Wheelchair team 4 9 13 4 123.9
9 CC RIPER 2 11 13 2 143.1
12.10.2019 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Břenek Radim
3 Zbytek Ondřej
2 Kalina Vojtěch
1 Satke Daniel
SKIP Břenek Radim
VICESKIP Zbytek Ondřej
náhradník Skokánek Tomáš
barva kamene
000000XX 0 185.4 103.3
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Kaván Matěj
3 Bodlák Ondřej ml.
2 Schätz Albert
1 Žďárský Kryštof
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Bodlák Ondřej ml.
barva kamene *
022211XX 8 0 3.3
12.10.2019 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Wheelchair team

Wheelchair team

3 Selnekovičová Dana
2 Tluk Martin
1 Bartůněk Milan
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Tluk Martin
trenér BARKMANOVÁ Helena
barva kamene
0100010X 2 185.4 74.5
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Havlík Antonín
1 Zelenka Vladimír
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
náhradník Hasenöhrl Roman
barva kamene *
2020301X 8 113.1 35.3
12.10.2019 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
11013013 10 185.4 125.3
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene *
00400300 7 169.5 21.6
12.10.2019 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Mantlík Miloslav
2 Prause Marek
1 Kubáček Luboš
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Mantlík Miloslav
barva kamene *
10003000 4 185.4 5
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Karásek Karel
1 Moravec Luděk
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
01210210 7 138.4 185.4
12.10.2019 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Zelenka Vladimír
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
náhradník Havlík Antonín
barva kamene
01111100 5 94.5 6.7
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Kocík Dominik
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
10000010 2 27 30
12.10.2019 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

3 Bodlák Ondřej ml.
2 Kaván Matěj
1 Žďárský Kryštof
SKIP Bodlák Ondřej ml.
VICESKIP Kaván Matěj
trenér BODLÁK Ondřej
barva kamene *
20103101 8 185.4 106.7
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Kubín Jan
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
01030020 6 126.1 185.4
12.10.2019 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Karásek Karel
1 Moravec Luděk
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
10210012 7 181.2 8.7
Wheelchair team

Wheelchair team

3 Tluk Martin
2 Selnekovičová Dana
1 Bartůněk Milan
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Tluk Martin
trenér BARKMANOVÁ Helena
barva kamene
01001200 4 185.4 185.4
12.10.2019 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene *
123440XX 14 116.4 176.7
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Mantlík Miloslav
2 Prause Marek
1 Kubáček Luboš
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Prause Marek
barva kamene
000000XX 0 185.4 185.4
13.10.2019 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
1 Jánský Karel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
010113XX 6 185.4 120.5
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Kalina Vojtěch
2 Satke Daniel
1 Skokánek Tomáš
SKIP Skokánek Tomáš
VICESKIP Zbytek Ondřej
náhradník Břenek Radim
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
001000XX 1 17.5 185.4
13.10.2019 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Zajíc Petr
3 Vohlídal Marek
2 Bořecký Jan
1 Hrbek Lukáš
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Zajíc Petr
náhradník Kocík Dominik
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
0010300X 4 172.5 108
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Karásek Karel
1 Moravec Luděk
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
3201011X 8 18.5 84
13.10.2019 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Mantlík Miloslav
2 Prause Marek
1 Touc Petr
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Prause Marek
barva kamene
03110002 7 185.4 185.4
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Schätz Albert
3 Žďárský Kryštof
2 Kaván Matěj
1 Bodlák Ondřej ml.
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene *
20003310 9 59 84
13.10.2019 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Wheelchair team

Wheelchair team

3 Selnekovičová Dana
2 Tluk Martin
1 Bartůněk Milan
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Tluk Martin
trenér BARKMANOVÁ Helena
barva kamene
00010100 2 185.4 166.5
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene *
11101011 6 33 155.5
13.10.2019 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Karásek Karel
1 Moravec Luděk
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
101010010 4 24.5 66.5
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Havlík Antonín
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
náhradník Zelenka Vladimír
barva kamene
010101101 5 147 185.4
13.10.2019 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Břenek Radim
2 Satke Daniel
1 Kalina Vojtěch
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Břenek Radim
náhradník Skokánek Tomáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
porušení 0 3 135
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Mantlík Miloslav
2 Prause Marek
1 Touc Petr
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Prause Marek
barva kamene
1 167.5 185.4
13.10.2019 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene *
200010XX 3 58 88.5
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Kocík Dominik
2 Bořecký Matěj
1 Hrbek Lukáš
SKIP Kocík Dominik
VICESKIP Vohlídal Marek
náhradník Bořecký Jan
2. náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
013202XX 8 50 112.5
13.10.2019 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Schätz Albert
3 Žďárský Kryštof
2 Bodlák Ondřej ml.
1 Kaván Matěj
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Žďárský Kryštof
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene *
210204XX 9 17 93
Wheelchair team

Wheelchair team

3 Tluk Martin
2 Selnekovičová Dana
1 Bartůněk Milan
SKIP Tluk Martin
VICESKIP Selnekovičová Dana
trenér BARKMANOVÁ Helena
barva kamene
000020XX 2 185.4 185.4
7.12.2019 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

3 Kaván Matěj
2 Schätz Albert
1 Žďárský Kryštof
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Schätz Albert
trenér BODLÁK Ondřej
barva kamene *
1102120X 7 156.5 90.5
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
0010001X 2 117.5 185.4
7.12.2019 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Neubauer Josef
2 Prause Marek
1 Touc Petr
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene
000100XX 1 185.4 140.2
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hrbek Lukáš
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
212021XX 8 104.6 105.2
7.12.2019 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Skokánek Tomáš
barva kamene
1020200X 5 26.8 185.4
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Karásek Karel
SKIP Karásek Karel
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
0203021X 8 24.6 32.6
7.12.2019 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Karviná

Karviná

4 Detko Pawel
3 Kubín Jan
2 Tvardek Pavel
1 Jánský Karel
SKIP Tvardek Pavel
VICESKIP Kubín Jan
barva kamene
0001031X 5 73.7 185.4
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Havlík Antonín
1 Zelenka Vladimír
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
barva kamene *
5210100X 9 45.9 185.4
7.12.2019 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
02021000 5 185.4 55
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

3 Schätz Albert
2 Kaván Matěj
1 Žďárský Kryštof
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Kaván Matěj
trenér BODLÁK Ondřej
barva kamene *
10100521 10 112.2 14.1
7.12.2019 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Zajíc Petr
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Hrbek Lukáš
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
1050105X 12 0 65.6
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Neubauer Josef
2 Prause Marek
1 Touc Petr
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene
0201030X 6 165.5 185.4
7.12.2019 18:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Karásek Karel
SKIP Karásek Karel
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
00011120 5 15.7 182
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Skokánek Tomáš
barva kamene
13200001 7 185.4 45.1
7.12.2019 18:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Zelenka Vladimír
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
barva kamene *
103511XX 11 185.4 23.8
Karviná

Karviná

4 Detko Pawel
3 Kubín Jan
2 Tvardek Pavel
1 Jánský Karel
SKIP Tvardek Pavel
VICESKIP Kubín Jan
barva kamene
020000XX 2 185.4 185.4
11.1.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Neubauer Josef
2 Mantlík Miloslav
1 Touc Petr
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene
0001300X 4 179.6 157.4
Karviná

Karviná

3 Rzymanek Daniel
2 Detko Pawel
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
2210012X 8 185.4 18.5
11.1.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Havlík Antonín
1 Zelenka Vladimír
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
barva kamene *
06100100 8 153.6 34.6
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
10011022 7 133.2 161.3
11.1.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Wheelchair team

Wheelchair team

4 Musílek Radek
3 Selnekovičová Dana
2 Tluk Martin
1 Břinčilová Jana
SKIP Musílek Radek
VICESKIP Selnekovičová Dana
trenér BARKMANOVÁ Helena
barva kamene *
3111103X 10 4.8 120.6
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Skokánek Tomáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
0000010X 1 32.6 152.9
11.1.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hrbek Lukáš
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
501102XX 9 2.5 76
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Kaván Matěj
3 Bodlák Ondřej ml.
2 Schätz Albert
1 Žďárský Kryštof
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Bodlák Ondřej ml.
barva kamene
020010XX 3 85.2 73.4
11.1.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Matoušek Mikuláš
3 Kohout Stanislav
2 Sojka Pavel
1 Volenec Petr
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
1210421X 11 185.4 6.5
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Vaníček Jaromír
3 Karásek Karel
2 Miškovský Michal
1 Moravec Luděk
SKIP Vaníček Jaromír
VICESKIP Karásek Karel
barva kamene *
0003000X 3 32.5 55.5
11.1.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Karviná

Karviná

3 Rzymanek Daniel
2 Detko Pawel
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
1032004X 10 185.4 52.4
Wheelchair team

Wheelchair team

4 Selnekovičová Dana
3 Tluk Martin
2 Beneš Štěpán
1 Břinčilová Jana
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Tluk Martin
trenér BARKMANOVÁ Helena
barva kamene
0100230X 6 176.8 185.4
11.1.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Schätz Albert
3 Kaván Matěj
2 Bodlák Ondřej ml.
1 Žďárský Kryštof
SKIP Bodlák Ondřej ml.
VICESKIP Kaván Matěj
barva kamene
0311106X 12 91.9 38.1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Havlík Antonín
1 Zelenka Vladimír
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
barva kamene *
0000010X 1 33.2 32.7
11.1.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Skokánek Tomáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
2010201X 6 179.9 8.2
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Kocík Dominik
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
0101020X 4 93.3 79
12.1.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Wheelchair team

Wheelchair team

4 Selnekovičová Dana
3 Tluk Martin
2 Beneš Štěpán
1 Břinčilová Jana
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Tluk Martin
trenér URBANOVÁ Kateřina
barva kamene *
0111302X 8 6.1 32.2
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Neubauer Josef
2 Mantlík Miloslav
1 Touc Petr
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Neubauer Josef
barva kamene
1000010X 2 169 120.6
12.1.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Karásek Karel
1 Moravec Luděk
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
3000100X 4 141.5 185.4
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Schätz Albert
3 Kaván Matěj
2 Bodlák Ondřej ml.
1 Žďárský Kryštof
SKIP Bodlák Ondřej ml.
VICESKIP Kaván Matěj
barva kamene
0111031X 7 161 185.4
12.1.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Vohlídal Marek
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hrbek Lukáš
SKIP Vohlídal Marek
VICESKIP Bořecký Jan
náhradník Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
3030102X 9 74.9 14.6
Karviná

Karviná

4 Rzymanek Daniel
3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
1 Jánský Karel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene
0101040X 6 54.3 185.4
12.1.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Havlík Antonín
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
náhradník Zelenka Vladimír
barva kamene *
0202030X 7 128.2 7.6
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Skokánek Tomáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
0030402X 9 83.2 68.6
12.1.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Bořecký Jan
3 Kocík Dominik
2 Zajíc Petr
1 Hrbek Lukáš
SKIP Bořecký Jan
VICESKIP Kocík Dominik
náhradník Vohlídal Marek
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
102000020 5 31.4 35.8
Wheelchair team

Wheelchair team

4 Selnekovičová Dana
3 Tluk Martin
2 Beneš Štěpán
1 Břinčilová Jana
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Tluk Martin
trenér BARKMANOVÁ Helena
barva kamene
010201101 6 151 29.8
12.1.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4

Ledoborci 4

4 Matoušek Mikuláš
3 Kohout Stanislav
2 Sojka Pavel
1 Volenec Petr
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene *
1010200X 4 185.4 32.3
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Skokánek Tomáš
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
0103031X 8 185.4 76.2
12.1.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Votava Martin
3 Podrábský Josef
2 Zelenka Vladimír
1 Hasenöhrl Roman
SKIP Votava Martin
VICESKIP Podrábský Josef
barva kamene
1104013X 10 185.4 50.5
CC RIPER

CC RIPER

4 Hajtl Luděk
3 Mantlík Miloslav
2 Prause Marek
1 Touc Petr
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Mantlík Miloslav
barva kamene *
0010100X 2 99.5 123.3
12.1.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Karásek Karel
1 Moravec Luděk
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
0023000X 5 97.6 24.1
Karviná

Karviná

3 Rzymanek Daniel
2 Detko Pawel
1 Tvardek Pavel
SKIP Rzymanek Daniel
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
1400312X 11 87.8 17.1
22.2.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Kaván Matěj
3 Bodlák Ondřej ml.
2 Schätz Albert
1 Žďárský Kryštof
SKIP Kaván Matěj
VICESKIP Bodlák Ondřej ml.
trenér ŽĎÁRSKÝ Radek
barva kamene *
105120XX 9 19.2 9
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Skokánek Tomáš
barva kamene
010003XX 4 19.4 88.8
22.2.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Podrábský Josef
3 Hasenöhrl Roman
2 Havlík Antonín
1 Zelenka Vladimír
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hasenöhrl Roman
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
0201121X 7 185.4 56.1
Wheelchair team

Wheelchair team

4 Musílek Radek
3 Selnekovičová Dana
2 Tluk Martin
1 Břinčilová Jana
SKIP Musílek Radek
VICESKIP Selnekovičová Dana
trenér URBANOVÁ Kateřina
barva kamene *
0010000X 1 131.6 61.8
22.2.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene *
2113020X 9 79.8 0
Karviná

Karviná

3 Detko Pawel
2 Tvardek Pavel
1 Jánský Karel
SKIP Detko Pawel
VICESKIP Tvardek Pavel
barva kamene
0000201X 3 185.4 121.1
22.2.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
02100211 7 4.7 38.6
CC RIPER

CC RIPER

3 Hajtl Luděk
2 Mantlík Miloslav
1 Prause Marek
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Mantlík Miloslav
barva kamene
10003000 4 185.4 7.5
22.2.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Zajíc Petr
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hrbek Lukáš
SKIP Zajíc Petr
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
2004102X 9 107.6 48.7
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Podrábský Josef
3 Hasenöhrl Roman
2 Havlík Antonín
1 Zelenka Vladimír
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hasenöhrl Roman
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
0110010X 3 185.4 116
22.2.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Karviná

Karviná

4 Detko Pawel
3 Kubín Jan
2 Tvardek Pavel
1 Jánský Karel
SKIP Detko Pawel
VICESKIP Kubín Jan
barva kamene
01001210 5 134.9 185.4
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Bodlák Ondřej ml.
3 Kaván Matěj
2 Žďárský Kryštof
1 Schätz Albert
SKIP Bodlák Ondřej ml.
VICESKIP Kaván Matěj
trenér BODLÁK Ondřej
barva kamene *
30310001 8 76.3 176.7
22.2.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Wheelchair team

Wheelchair team

3 Selnekovičová Dana
2 Tluk Martin
1 Břinčilová Jana
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Tluk Martin
trenér URBANOVÁ Kateřina
barva kamene
000001XX 1 7.8 185.4
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
141120XX 9 24.3 11.2
22.2.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER

CC RIPER

3 Hajtl Luděk
2 Mantlík Miloslav
1 Touc Petr
SKIP Hajtl Luděk
VICESKIP Mantlík Miloslav
barva kamene *
0111103X 7 48.6 11.6
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
1000020X 3 16.3 50.9
23.2.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8

Ledoborci 8

4 Zbytek Ondřej
3 Satke Daniel
2 Kalina Vojtěch
1 Skokánek Tomáš
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Skokánek Tomáš
barva kamene
0203022X 9 61.5 177.7
Karviná

Karviná

3 Kubín Jan
2 Detko Pawel
1 Tvardek Pavel
SKIP Kubín Jan
VICESKIP Detko Pawel
barva kamene *
1010100X 3 88.5 16.8
23.2.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene *
10022200 7 43.2 56.8
Savona 6

Savona 6

4 Zajíc Petr
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hrbek Lukáš
SKIP Zajíc Petr
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene
00200021 5 0 139.6
23.2.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín Juniors barva kamene * 1 6.5 6.4
CC RIPER barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
23.2.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4 barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Wheelchair team barva kamene 1 185.4 181.3
23.2.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Podrábský Josef
3 Hasenöhrl Roman
2 Havlík Antonín
1 Zelenka Vladimír
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hasenöhrl Roman
barva kamene *
0021211X 7 164.2 14.8
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Bodlák Ondřej
3 Vaníček Jaromír
2 Miškovský Michal
1 Karásek Karel
SKIP Bodlák Ondřej
VICESKIP Vaníček Jaromír
barva kamene
2100000X 3 5.1 185.4
23.2.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER barva kamene * tým nena 0 185.4 185.4
Ledoborci 8

Ledoborci 8

3 Zbytek Ondřej
2 Satke Daniel
1 Kalina Vojtěch
SKIP Zbytek Ondřej
VICESKIP Satke Daniel
barva kamene
1 31.2 60
23.2.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6

Savona 6

4 Zajíc Petr
3 Bořecký Jan
2 Kocík Dominik
1 Hrbek Lukáš
SKIP Zajíc Petr
VICESKIP Bořecký Jan
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
100241XX 8 57.3 65.3
Ledoborci 4

Ledoborci 4

3 Matoušek Mikuláš
2 Kohout Stanislav
1 Sojka Pavel
SKIP Matoušek Mikuláš
VICESKIP Sojka Pavel
barva kamene
010000XX 1 151.4 69.1
23.2.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Wheelchair team

Wheelchair team

3 Musílek Radek
2 Selnekovičová Dana
1 Beneš Štěpán
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Musílek Radek
trenér URBANOVÁ Kateřina
barva kamene *
2000110X 4 101.6 185.4
Loupežníci Jičín Juniors

Loupežníci Jičín Juniors

4 Schätz Albert
3 Žďárský Kryštof
2 Bodlák Ondřej ml.
1 Kaván Matěj
SKIP Schätz Albert
VICESKIP Žďárský Kryštof
barva kamene
0211003X 7 185.4 108.6
29.2.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Karviná barva kamene *
CC RIPER barva kamene
29.2.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4 barva kamene *
Ledoborci 3 barva kamene
29.2.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8 barva kamene *
Wheelchair team barva kamene
29.2.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín Juniors barva kamene *
Savona 6 barva kamene
29.2.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín barva kamene *
Ledoborci 4 barva kamene
29.2.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Wheelchair team barva kamene *
Karviná barva kamene
29.2.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 barva kamene *
Loupežníci Jičín Juniors barva kamene
29.2.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 6 barva kamene *
Ledoborci 8 barva kamene
1.3.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER barva kamene *
Wheelchair team barva kamene
1.3.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín Juniors barva kamene *
Loupežníci Jičín barva kamene
1.3.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Karviná barva kamene *
Savona 6 barva kamene
1.3.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8 barva kamene *
Ledoborci 3 barva kamene
1.3.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Wheelchair team

Wheelchair team

3 Musílek Radek
2 Selnekovičová Dana
1 Beneš Štěpán
SKIP Selnekovičová Dana
VICESKIP Musílek Radek
trenér URBANOVÁ Kateřina
barva kamene
0010110X 3 145.6 98.1
Savona 6

Savona 6

3 Zajíc Petr
2 Kocík Dominik
1 Hrbek Lukáš
SKIP Kocík Dominik
VICESKIP Zajíc Petr
trenér VOJTUŠ Michal
barva kamene *
1300002X 6 60.7 44.3
1.3.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 8 barva kamene *
Ledoborci 4 barva kamene
1.3.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC RIPER barva kamene *
Ledoborci 3 barva kamene
1.3.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Karviná barva kamene *
Loupežníci Jičín barva kamene