vs
 

Ženy divize

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-11 Dion XX
soupiska

Baudyšová Klára
photo

Baudyšová Tereza
photo

Farková Kristýna
photo

Hercoková Eliška
photo

Koscelanská Klára
photo

Zelingrová Julie
photo
9 3 12 43 95
1-11 Ledoborky 3
soupiska

Jalovcová Eliška
photo

Jalovcová Eva

Knížková Kateřina
photo

Kučerová Ivana

Kvačková Dana Herta

Pešková Jaroslava
photo
8 4 12 36 68
1-11 Valící se šutráky
soupiska

Adámková Radka
photo

Kobosilová Kateřina
photo

Morávková Hana
photo

Pavelková (Klimešová) Šárka
photo

Pavelková Martina
photo

Přibylová Markéta
photo

Vybíralová Jana
photo
7 4 11 40 66
1-11 Kolibris 7
soupiska

Dušková Valentýna
photo

Kalendová Kristina
photo

Koscelanská Natálie-Klaudie
photo

Müllernová Aneta
photo

Polívková Ema
photo

Šikýřová Barbora
photo
7 4 11 36 72
1-11 Dion 7D
soupiska

Horská Sabina
photo

Javorská Jana
photo

Pokorná (Šťastná) Aneta
photo

Remišová Kateřina
photo

Šimková Tereza
photo

Zajíčková Simona
photo

Zbytková Karolína
photo
6 5 11 32 64
1-11 Dion SG1
soupiska

Bazjuková (Ircingová) Jitka
photo

Dolanská Kateřina
photo

Wenzlová Jana
photo

Zelenková Marie
photo
5 6 11 42 78
1-11 Tee Party
soupiska

Blahovcová Monika
photo

Kubrová Helena
photo

Kubrová Kristýna
photo

Marková Lucie
photo

Novotná Iveta
photo

Novotná Petra
photo

Pinkasová Veronika
photo

Riley Kateřina
photo
3 10 13 32 54
1-11 Dion SG1
soupiska

Bazjuková (Ircingová) Jitka
photo

Dolanská Kateřina
photo

Wenzlová Jana
photo

Zelenková Marie
photo
5 6 11 42 78
1-11 Dion XX
soupiska

Baudyšová Klára
photo

Baudyšová Tereza
photo

Farková Kristýna
photo

Hercoková Eliška
photo

Koscelanská Klára
photo

Zelingrová Julie
photo
9 3 12 43 95
1-11 PLC 2
soupiska

Dubnová Debora
photo

Němcová Karolína
photo

Selnekovičová Anna
photo

Selnekovičová Bára
photo

Srbová Kamila
photo
7 6 13 44 90
1-11 Dion 7D
soupiska

Horská Sabina
photo

Javorská Jana
photo

Pokorná (Šťastná) Aneta
photo

Remišová Kateřina
photo

Šimková Tereza
photo

Zajíčková Simona
photo

Zbytková Karolína
photo
6 5 11 32 64

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-3 Ledoborky 3 7 3 10 7 90.1
1-3 Dion XX 7 3 10 7 92.2
1-3 Valící se šutráky 7 3 10 7 103.9
4-5 Dion 7D 6 4 10 6 110.5
4-5 Kolibris 7 6 4 10 6 114.1
6 Dion SG1 5 5 10 5 98.8
7-9 Metla Kladno 4 6 10 4 67.9
7-9 PLC 2 4 6 10 4 103.4
7-9 Zlatá Praha 4 6 10 4 113.4
10 Tee Party 3 7 10 3 88
11 RPK Brno 2 8 10 2 103.8
12.10.2019 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková Martina
2 Vybíralová Jana
1 Adámková Radka
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková Martina
náhradník Přibylová Markéta
barva kamene
01011110 5 185.4 48.5
Ledoborky 3

Ledoborky 3

3 Jalovcová Eliška
2 Pešková Jaroslava
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene *
20100004 7 24.9 178.2
12.10.2019 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

3 Marková Lucie
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Marková Lucie
VICESKIP Novotná Iveta
barva kamene *
005211XX 9 30 80.5
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Dušková Valentýna
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Polívková Ema
náhradník Kalendová Kristina
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene
210000XX 3 185.4 181.5
12.10.2019 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Baudyšová Klára
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene *
2140102X 10 31.4 185.4
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Matějíčková Kristýna
2 Guričanová Magda
1 Fajfrová Petra
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene
0001020X 3 185.4 143.4
12.10.2019 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Karásková Kateřina
2 Ostrá Anna
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ovčarčinová (Peťovská) Irena
barva kamene
1000030X 4 185.4 174.5
Dion SG1

Dion SG1

3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
barva kamene *
0232101X 9 151.2 31.3
12.10.2019 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

3 Jalovcová Eliška
2 Pešková Jaroslava
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene *
0021403X 10 185.4 185.4
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Kalendová Kristina
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Polívková Ema
náhradník Dušková Valentýna
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene
1100020X 4 44.4 22.6
12.10.2019 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky barva kamene * 1 185.4 185.4
Tee Party barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
12.10.2019 18:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Koscelanská Klára
1 Baudyšová Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Baudyšová Klára
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene *
00203032 10 51.5 5.3
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Karásková Kateřina
2 Ostrá Anna
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ovčarčinová (Peťovská) Irena
barva kamene
03020200 7 185.4 76
12.10.2019 18:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Matějíčková Kristýna
2 Vyjídáčková Jana
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene *
01212010 7 108.9 61.6
Dion SG1

Dion SG1

3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
barva kamene
20000301 6 111.9 57.7
13.10.2019 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Pavelková Martina
1 Adámková Radka
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková Martina
náhradník Vybíralová Jana
barva kamene
2230011X 9 109.2 41.8
Metla Kladno

Metla Kladno

3 Voborníková Nikola
2 Taubrová (Kroulíková) Eva
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Klímová Alexandra
barva kamene *
0004100X 5 31.4 0
13.10.2019 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Němcová Karolína
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Bára
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Němcová Karolína
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
1101100X 4 109.2 41.8
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Baudyšová Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene
0040041X 9 31 185.4
13.10.2019 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Karásková Kateřina
2 Ostrá Anna
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ovčarčinová (Peťovská) Irena
barva kamene
1203210X 9 158.4 55.3
Tee Party

Tee Party

3 Marková Lucie
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Marková Lucie
VICESKIP Novotná Iveta
barva kamene *
0010001X 2 30 80.5
13.10.2019 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Polívková Ema
2 Dušková Valentýna
1 Kalendová Kristina
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Polívková Ema
náhradník Müllernová Aneta
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene
000030XX 3 47.9 185.4
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Matějíčková Kristýna
2 Guričanová Magda
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene *
343101XX 12 131.2 86.5
13.10.2019 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Pavelková Martina
1 Adámková Radka
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková Martina
náhradník Adámková Radka
barva kamene
2102022X 9 84.2 170.6
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Baudyšová Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
0040100X 5 50.6 116
13.10.2019 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Dubnová Debora
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Bára
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
1004050X 10 17.3 154.3
Dion SG1

Dion SG1

3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
barva kamene
0240102X 9 170.7 54.8
13.10.2019 18:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno

Metla Kladno

3 Voborníková Jana
2 Voborníková Nikola
1 Taubrová (Kroulíková) Eva
SKIP Voborníková Jana
VICESKIP Voborníková Nikola
barva kamene
0201000X 3 46.8 117.9
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene *
3030210X 9 31.4 12.4
13.10.2019 18:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Vyjídáčková Jana
2 Guričanová Magda
1 Fajfrová Petra
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Vyjídáčková Jana
barva kamene
00102000 3 185.4 149.7
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Karásková Kateřina
2 Ostrá Anna
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ovčarčinová (Peťovská) Irena
barva kamene *
11040210 9 33.2 105.7
8.12.2019 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Polívková Ema
2 Dušková Valentýna
1 Kalendová Kristina
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Polívková Ema
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene *
21030011 8 59.6 185.4
PLC 2

PLC 2

3 Dubnová Debora
2 Selnekovičová Anna
1 Selnekovičová Bára
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Bára
náhradník Němcová Karolína
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
00105100 7 131.5 185.4
8.12.2019 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

4 Zelenková Marie
3 Dolanská Kateřina
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene *
1003110X 6 96.7 49.1
Tee Party

Tee Party

4 Novotná Petra
3 Kubrová Helena
2 Pinkasová Veronika
1 Riley Kateřina
SKIP Novotná Petra
VICESKIP Kubrová Helena
barva kamene
0220001X 5 19.7 185.4
8.12.2019 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Taubrová (Kroulíková) Eva
1 Pláničková Lenka
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene *
10000111 4 69.9 48.6
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Šimková Tereza
2 Zajíčková Simona
1 Remišová Kateřina
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Šimková Tereza
náhradník Javorská Jana
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
02114000 8 116 185.4
8.12.2019 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Baudyšová Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene
005201XX 8 96.8 185.4
Ledoborky 3

Ledoborky 3

3 Jalovcová Eliška
2 Pešková Jaroslava
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene *
010010XX 2 26.4 156.9
8.12.2019 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Baudyšová Klára
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene *
10230004 10 57.2 185.4
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Pláničková Lenka
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene
01001110 4 87.7 164.9
8.12.2019 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene *
1 185.4 67.7
PLC 2

PLC 2

3 Dubnová Debora
2 Selnekovičová Bára
1 Selnekovičová Anna
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Bára
náhradník Němcová Karolína
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
tým nena 0 70 185.4
8.12.2019 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Polívková Ema
2 Dušková Valentýna
1 Kalendová Kristina
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Polívková Ema
náhradník Müllernová Aneta
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene *
5110000X 7 174.2 31.4
Dion SG1

Dion SG1

4 Zelenková Marie
3 Dolanská Kateřina
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene
0001212X 6 72.1 185.4
8.12.2019 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Šimková Tereza
2 Zajíčková Simona
1 Remišová Kateřina
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Šimková Tereza
náhradník Javorská Jana
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
01011020 5 112.3 137.2
Tee Party

Tee Party

4 Novotná Petra
3 Pinkasová Veronika
2 Novotná Iveta
1 Blahovcová Monika
SKIP Novotná Petra
VICESKIP Pinkasová Veronika
barva kamene
30200201 8 43.3 68.9
14.12.2019 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

4 Pinkasová Veronika
3 Novotná Iveta
2 Blahovcová Monika
1 Marková Lucie
SKIP Marková Lucie
VICESKIP Pinkasová Veronika
barva kamene
1001001- 3 185.4 25.5
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene *
0120120- 6 83.7 3.7
14.12.2019 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Šimková Tereza
2 Remišová Kateřina
1 Pokorná (Šťastná) Aneta
SKIP Šimková Tereza
VICESKIP Remišová Kateřina
barva kamene
1032100- 7 185.4 77.7
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Baudyšová Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene *
0200013- 6 82.6 171.6
14.12.2019 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Pavelková (Klimešová) Šárka
3 Pavelková Martina
2 Adámková Radka
1 Přibylová Markéta
SKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
VICESKIP Pavelková Martina
barva kamene
102110XX 5 156.7 157.9
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Müllernová Aneta
2 Dušková Valentýna
1 Šikýřová Barbora
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Müllernová Aneta
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene *
030001XX 4 105.7 185.4
14.12.2019 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Ostrá Anna
2 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
1 Bohušová Radka
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Ovčarčinová (Peťovská) Irena
barva kamene
0101340- 9 82 185.4
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Němcová Karolína
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
5030005- 13 3.8 185.4
14.12.2019 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

3 Dolanská Kateřina
2 Zelenková Marie
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Dolanská Kateřina
barva kamene
201000XX 3 164.1 185.4
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Koscelanská Klára
1 Baudyšová Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene *
010313XX 8 61.5 23.2
14.12.2019 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

3 Marková Lucie
2 Novotná Iveta
1 Blahovcová Monika
SKIP Marková Lucie
VICESKIP Novotná Iveta
barva kamene
00030510 9 50.7 185.4
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Pláničková Lenka
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene *
13203001 10 53.1 83.9
14.12.2019 18:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Šimková Tereza
2 Remišová Kateřina
1 Pokorná (Šťastná) Aneta
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Šimková Tereza
barva kamene
054130XX 13 62.9 71.5
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Pavelková (Klimešová) Šárka
3 Pavelková Martina
2 Adámková Radka
1 Přibylová Markéta
SKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
VICESKIP Pavelková Martina
barva kamene *
100004XX 5 90.5 26
14.12.2019 18:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Müllernová Aneta
2 Dušková Valentýna
1 Šikýřová Barbora
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Müllernová Aneta
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene *
202201XX 7 185.4 145.6
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Karásková Kateřina
2 Ostrá Anna
1 Bohušová Radka
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Karásková Kateřina
náhradník Ovčarčinová (Peťovská) Irena
barva kamene
010010XX 2 185.4 185.4
15.12.2019 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Zajíčková Simona
2 Javorská Jana
1 Zbytková Karolína
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Zajíčková Simona
2. náhradník Pokorná (Šťastná) Aneta
trenér KAJANOVÁ Gabriela (SVK)
barva kamene
2030023X 10 185.4 185.4
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Karásková Kateřina
2 Mertová (Klestilová) Tereza
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Karásková Kateřina
barva kamene *
0102200X 5 185.4 81.6
15.12.2019 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene
0311201X 8 25.6 175.7
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Matějíčková Kristýna
2 Guričanová Magda
1 Vyjídáčková Jana
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene *
2000020X 4 185.4 0
15.12.2019 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
trenér HORÁK Petr
barva kamene
0201110X 5 185.4 36.4
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Müllernová Aneta
2 Dušková Valentýna
1 Kalendová Kristina
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Müllernová Aneta
náhradník Šikýřová Barbora
trenér BAUDYŠOVÁ Alžběta
barva kamene *
1010004X 6 2.8 185.4
15.12.2019 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Šimková Tereza
2 Javorská Jana
1 Zbytková Karolína
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Šimková Tereza
barva kamene *
1 17 185.4
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
15.12.2019 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Karásková Kateřina
2 Mertová (Klestilová) Tereza
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Karásková Kateřina
barva kamene *
00031000 4 8.6 27.7
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Taubrová (Kroulíková) Eva
1 Pláničková Lenka
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene
11100112 7 8.4 54.2
15.12.2019 18:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

4 Marková Lucie
3 Pinkasová Veronika
2 Novotná Iveta
1 Blahovcová Monika
SKIP Marková Lucie
VICESKIP Pinkasová Veronika
barva kamene *
0011010X 3 46.1 135.5
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Baudyšová Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Koscelanská Klára
trenér HORÁK Petr
barva kamene
2100103X 7 102.6 185.4
15.12.2019 18:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Matějíčková Kristýna
2 Guričanová Magda
1 Fajfrová Petra
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene *
100000XX 1 81.3 185.4
PLC 2

PLC 2

3 Dubnová Debora
2 Němcová Karolína
1 Srbová Kamila
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Němcová Karolína
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
022441XX 13 128.5 185.4
18.1.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

3 Dubnová Debora
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Anna
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene
000021-- 3 144.2 185.4
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková Martina
2 Adámková Radka
1 Přibylová Markéta
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková Martina
barva kamene *
311100-- 6 40.2 112.1
18.1.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

3 Marková Lucie
2 Novotná Iveta
1 Riley Kateřina
SKIP Marková Lucie
VICESKIP Novotná Iveta
barva kamene
000100XX 1 135.4 61.7
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Vyjídáčková Jana
2 Guričanová Magda
1 Fajfrová Petra
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Vyjídáčková Jana
barva kamene *
241021XX 10 19.3 158.5
18.1.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Taubrová (Kroulíková) Eva
1 Pláničková Lenka
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene *
020100XX 3 185.4 23.1
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Dušková Valentýna
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Polívková Ema
náhradník Kalendová Kristina
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene
103022XX 8 165.2 121.5
18.1.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
barva kamene *
002010XX 3 26.4 42.6
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Šimková Tereza
2 Javorská Jana
1 Zbytková Karolína
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Šimková Tereza
náhradník Remišová Kateřina
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
230302XX 10 64.1 85.1
18.1.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Pláničková Lenka
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene *
0002123X 8 107.5 84.2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Vyjídáčková Jana
3 Guričanová Magda
2 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
1 Fajfrová Petra
SKIP Vyjídáčková Jana
VICESKIP Guričanová Magda
barva kamene
1110000X 3 154.5 135.5
18.1.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Dušková Valentýna
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Polívková Ema
náhradník Kalendová Kristina
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene *
114135XX 15 23.8 185.4
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Šimková Tereza
2 Javorská Jana
1 Zbytková Karolína
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Šimková Tereza
náhradník Remišová Kateřina
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
000000XX 0 185.4 126
18.1.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
barva kamene *
05003102 11 158.7 26.6
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková Martina
2 Adámková Radka
1 Vybíralová Jana
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková Martina
náhradník Pavelková (Klimešová) Šárka
barva kamene
10320030 9 48.7 185.4
18.1.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

3 Dubnová Debora
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Selnekovičová Anna
trenér HRON Štěpán
barva kamene *
0030101- 5 88.9 88.2
Tee Party

Tee Party

4 Novotná Petra
3 Kubrová Helena
2 Pinkasová Veronika
1 Novotná Iveta
SKIP Novotná Petra
VICESKIP Kubrová Helena
barva kamene
1302010- 7 126.1 94
19.1.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene *
02200300 7 59.7 15.5
Dion SG1

Dion SG1

3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
barva kamene
20021041 10 148.9 185.4
19.1.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Taubrová (Kroulíková) Eva
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene
0311101- 7 96.1 36.9
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Němcová Karolína
2 Selnekovičová Anna
1 Srbová Kamila
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Dubnová Debora
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
3000010- 4 24 95.2
19.1.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Vyjídáčková Jana
2 Guričanová Magda
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Vyjídáčková Jana
barva kamene
101230XX 7 185.4 40.1
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Zajíčková Simona
2 Remišová Kateřina
1 Pokorná (Šťastná) Aneta
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Zajíčková Simona
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
010002XX 3 2 84.5
19.1.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Mertová (Klestilová) Tereza
2 Karásková Kateřina
1 Ostrá Anna
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Mertová (Klestilová) Tereza
barva kamene *
000022XX 4 46.3 42.7
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Kobosilová Kateřina
3 Pavelková Martina
2 Vybíralová Jana
1 Přibylová Markéta
SKIP Kobosilová Kateřina
VICESKIP Pavelková Martina
náhradník Adámková Radka
barva kamene
232100XX 8 185.4 28.3
19.1.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Vyjídáčková Jana
2 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
1 Fajfrová Petra
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Vyjídáčková Jana
barva kamene
0111100- 4 28.2 185.4
Valící se šutráky

Valící se šutráky

4 Pavelková (Klimešová) Šárka
3 Pavelková Martina
2 Přibylová Markéta
1 Adámková Radka
SKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
VICESKIP Pavelková Martina
barva kamene *
3000011- 5 147.4 52.5
19.1.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene *
0110202- 6 18.1 185.4
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Mertová (Klestilová) Tereza
2 Karásková Kateřina
1 Ostrá Anna
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Mertová (Klestilová) Tereza
barva kamene
1001010- 3 50.1 185.4
19.1.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
barva kamene *
221331XX 12 86 144.5
Metla Kladno

Metla Kladno

4 Voborníková Nikola
3 Voborníková Jana
2 Taubrová (Kroulíková) Eva
1 Klímová Alexandra
SKIP Voborníková Nikola
VICESKIP Voborníková Jana
barva kamene
000000XX 0 175.8 108.1
19.1.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2

PLC 2

4 Dubnová Debora
3 Selnekovičová Anna
2 Srbová Kamila
1 Němcová Karolína
SKIP Dubnová Debora
VICESKIP Němcová Karolína
trenér VOJTUŠ Vlastimil
barva kamene *
10101110 5 22.1 185.4
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Zajíčková Simona
2 Remišová Kateřina
1 Pokorná (Šťastná) Aneta
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Zajíčková Simona
náhradník Zbytková Karolína
barva kamene
01010001 3 185.4 105.6

Nastavba (top 6)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion XX 2 0 2 9 100.1
2 Ledoborky 3 1 1 2 8 96.4
3-4 Valící se šutráky 0 1 1 7 101.1
3-4 Kolibris 7 1 0 1 7 111.9
5 Dion 7D 0 1 1 6 104.3
6 Dion SG1 0 1 1 5 100.7
22.2.2020 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1

Dion SG1

3 Zelenková Marie
2 Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
1 Wenzlová Jana
SKIP Zelenková Marie
VICESKIP Ircingová Jitka (Bazjuková (Ircingová) Jitka)
barva kamene *
1010010X 3 185.4 50.8
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene
0401202X 9 185.4 30.2
22.2.2020 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D

Dion 7D

4 Horská Sabina
3 Šimková Tereza
2 Zajíčková Simona
1 Remišová Kateřina
SKIP Horská Sabina
VICESKIP Šimková Tereza
náhradník Javorská Jana
barva kamene *
1010002X 4 81 16.2
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Farková Kristýna
2 Hercoková Eliška
1 Koscelanská Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Farková Kristýna
náhradník Baudyšová Klára
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene
0201110X 5 117.8 185.4
23.2.2020 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky

Valící se šutráky

3 Pavelková (Klimešová) Šárka
2 Pavelková Martina
1 Vybíralová Jana
SKIP Pavelková (Klimešová) Šárka
VICESKIP Pavelková Martina
barva kamene *
1010101X 4 67.7 82.5
Dion XX

Dion XX

4 Zelingrová Julie
3 Hercoková Eliška
2 Koscelanská Klára
1 Baudyšová Klára
SKIP Zelingrová Julie
VICESKIP Baudyšová Klára
trenér ŠTĚPÁNEK Petr
barva kamene
0105060X 12 53.6 185.4
23.2.2020 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7

Kolibris 7

4 Koscelanská Natálie-Klaudie
3 Polívková Ema
2 Müllernová Aneta
1 Dušková Valentýna
SKIP Koscelanská Natálie-Klaudie
VICESKIP Polívková Ema
trenér POLÍVKA Milan
barva kamene *
301003XX 7 124.7 59.5
Ledoborky 3

Ledoborky 3

4 Jalovcová Eliška
3 Pešková Jaroslava
2 Knížková Kateřina
1 Jalovcová Eva
SKIP Jalovcová Eliška
VICESKIP Jalovcová Eva
barva kamene
010110XX 3 185.4 99.1
14.3.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D barva kamene *
Valící se šutráky barva kamene
14.3.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1 barva kamene *
Kolibris 7 barva kamene
14.3.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1 barva kamene *
Dion XX barva kamene
14.3.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Valící se šutráky barva kamene *
Ledoborky 3 barva kamene
14.3.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D barva kamene *
Kolibris 7 barva kamene
15.3.2020 11:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion 7D barva kamene *
Ledoborky 3 barva kamene
15.3.2020 11:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7 barva kamene *
Dion XX barva kamene
15.3.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1 barva kamene *
Valící se šutráky barva kamene
15.3.2020 18:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion XX barva kamene *
Ledoborky 3 barva kamene
15.3.2020 18:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion SG1 barva kamene *
Dion 7D barva kamene
15.3.2020 18:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 7 barva kamene *
Valící se šutráky barva kamene

Nastavba (spodních 5)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 PLC 2 3 0 3 7 109.8
2 Zlatá Praha 1 2 3 5 108.4
3 RPK Brno 2 1 3 4 107.6
4 Tee Party 0 3 3 3 80.9
5 Metla Kladno 67.9
22.2.2020 8:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Mertová (Klestilová) Tereza
2 Ostrá Anna
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Mertová (Klestilová) Tereza
trenér MERTA Lukáš
barva kamene *
10110010 4 158.9 152.3
PLC 2

PLC 2

4 Němcová Karolína
3 Srbová Kamila
2 Dubnová Debora
1 Selnekovičová Anna
SKIP Němcová Karolína
VICESKIP Selnekovičová Anna
barva kamene
01002101 5 63.2 185.4
22.2.2020 8:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

4 Marková Lucie
3 Blahovcová Monika
2 Novotná Iveta
1 Kubrová Kristýna
SKIP Marková Lucie
VICESKIP Blahovcová Monika
barva kamene *
002000XX 2 37.3 4.5
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Matějíčková Kristýna
2 Vyjídáčková Jana
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene
110332XX 10 93.9 38.8
22.2.2020 15:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party

Tee Party

4 Marková Lucie
3 Blahovcová Monika
2 Novotná Iveta
1 Kubrová Kristýna
SKIP Marková Lucie
VICESKIP Blahovcová Monika
barva kamene *
000001XX 1 63.9 42
PLC 2

PLC 2

3 Dubnová Debora
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Selnekovičová Anna
VICESKIP Dubnová Debora
barva kamene
413120XX 11 123.3 185.4
22.2.2020 15:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Mertová (Klestilová) Tereza
2 Ostrá Anna
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Mertová (Klestilová) Tereza
trenér MERTA Lukáš
barva kamene *
1 185.4 19.5
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Matějíčková Kristýna
2 Vyjídáčková Jana
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
23.2.2020 11:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno

RPK Brno

4 Holášková (Vlčková) Zuzana
3 Mertová (Klestilová) Tereza
2 Ostrá Anna
1 Ovčarčinová (Peťovská) Irena
SKIP Holášková (Vlčková) Zuzana
VICESKIP Mertová (Klestilová) Tereza
trenér MERTA Lukáš
barva kamene *
3020401X 10 185.4 11
Tee Party

Tee Party

4 Kubrová Helena
3 Blahovcová Monika
2 Novotná Iveta
1 Kubrová Kristýna
SKIP Kubrová Helena
VICESKIP Blahovcová Monika
barva kamene
0101020X 4 120.5 90.3
23.2.2020 11:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha

Zlatá Praha

4 Svobodová Veronika
3 Matějíčková Kristýna
2 Vyjídáčková Jana
1 Aliapuliu (Nekovářová) Lenka
SKIP Svobodová Veronika
VICESKIP Matějíčková Kristýna
barva kamene *
0020001X 3 0 58.2
PLC 2

PLC 2

3 Dubnová Debora
2 Srbová Kamila
1 Selnekovičová Anna
SKIP Selnekovičová Anna
VICESKIP Dubnová Debora
barva kamene
2201320X 10 30.8 185.4
14.3.2020 11:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Tee Party barva kamene *
Metla Kladno barva kamene
14.3.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zlatá Praha barva kamene *
Metla Kladno barva kamene
15.3.2020 11:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
RPK Brno barva kamene *
Metla Kladno barva kamene
15.3.2020 18:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 2 barva kamene *
Metla Kladno barva kamene