vs
 

MČR mixed doubles juniorů 2019/20

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-12 SaKo
soupiska
photo Polívková Ema
photo Zajíc Petr
0 3 3 0 0
1-12 Dion WC
soupiska
photo Chabičovský Vít
photo Zelingrová Julie
5 0 5 17 39
1-12 Třešňovka D
soupiska
photo Blahovec Martin
photo Klímová Luisa
2 1 3 6 15
1-12 Ledoletci
soupiska
photo Hanák Jakub
photo Podrábská Kristina
1 2 3 4 7
1-12 Ledo Juniors
soupiska
Jiral František
photo Špundová Karolína
2 3 5 12 27
1-12 Ledoborci 1
soupiska
Baudyšová Klára
photo Votava Matyáš
3 2 5 15 31
1-12 Ledoborci 2
soupiska
photo Farková Kristýna
Škácha David
2 1 3 13 19
1-12 Ledo Army
soupiska
Jakl David
photo Koscelanská Klára
3 2 5 20 37
1-12 Ledoborci 3
soupiska
photo Krupanská Andrea
photo Podolka Adam
0 3 3 0 0
1-12 Ledoborci 7
soupiska
Pražáková Zuzana
photo Švarc Dominik
1 2 3 10 18
1-12 Ledoborci 4
soupiska
photo Kobián Oliver
photo Poštová Denisa
1 2 3 9 12
1-12 PLC 1
soupiska
photo Hrbek Lukáš
photo Selnekovičová Anna
2 1 3 7 13

Skupina A (modrá)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion WC 3 0 3 3 96.5
2 Třešňovka D 2 1 3 2 72.6
3 Ledoletci 1 2 3 1 86.4
4 SaKo 0 3 3 0 185.4
4.1.2020 8:15 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion WC

Dion WC

2 Chabičovský Vít
1 Zelingrová Julie
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
1120304X 11 12.5 65.2
Ledoletci

Ledoletci

2 Hanák Jakub
1 Podrábská Kristina
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
0001020X 3 185.4 185.4
4.1.2020 8:15 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
SaKo barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
Třešňovka D

Třešňovka D

2 Blahovec Martin
1 Klímová Luisa
barva kamene *
1 47 90.1
4.1.2020 16:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

2 Blahovec Martin
1 Klímová Luisa
barva kamene *
0000002X 2 137.4 26
Dion WC

Dion WC

2 Chabičovský Vít
1 Zelingrová Julie
trenér HORÁK Petr
barva kamene
1122210X 9 114 105.6
4.1.2020 16:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoletci barva kamene * 1 76.9 28.9
SaKo barva kamene tým nena 0 185.4 185.4
5.1.2020 8:15 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Třešňovka D

Třešňovka D

2 Blahovec Martin
1 Klímová Luisa
barva kamene
2110404X 12 185.4 62.7
Ledoletci

Ledoletci

2 Hanák Jakub
1 Podrábská Kristina
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
0002010X 3 133.7 7.2
5.1.2020 8:15 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion WC barva kamene * 1 185.4 185.4
SaKo barva kamene tým nena 0 185.4 185.4

Skupina B (zelená)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Ledoborci 2 2 1 3 2 72.5
1-2 Ledo Army 2 1 3 2 141.2
3-4 Ledoborci 7 1 2 3 1 64.4
3-4 Ledoborci 4 1 2 3 1 114.3
4.1.2020 10:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

2 Škácha David
1 Farková Kristýna
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0110322X 9 152.4 23.1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
barva kamene
1003000X 4 41.3 185.4
4.1.2020 10:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Army

Ledo Army

2 Jakl David
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
223203XX 12 135.7 109.7
Ledoborci 4

Ledoborci 4

2 Kobián Oliver
1 Poštová Denisa
barva kamene
000020XX 2 185.4 85.5
4.1.2020 18:15 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4

Ledoborci 4

2 Kobián Oliver
1 Poštová Denisa
barva kamene
0100101X 3 80 185.4
Ledoborci 2

Ledoborci 2

2 Škácha David
1 Farková Kristýna
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
1012010X 5 31.4 163
4.1.2020 18:15 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
barva kamene *
01120202 8 142.3 21.1
Ledo Army

Ledo Army

2 Jakl David
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
20002010 5 185.4 89.9
5.1.2020 10:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 4

Ledoborci 4

2 Kobián Oliver
1 Poštová Denisa
barva kamene
10110202 7 35.1 185.4
Ledoborci 7

Ledoborci 7

2 Švarc Dominik
1 Pražáková Zuzana
barva kamene *
02002020 6 63.6 53.8
5.1.2020 10:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2

Ledoborci 2

2 Škácha David
1 Farková Kristýna
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
01011002 5 2.4 153.1
Ledo Army

Ledo Army

2 Jakl David
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
10100310 6 185.4 185.4

Skupina C (žlutá)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-3 Ledoborci 1 2 1 3 2 52.7
1-3 Ledo Juniors 2 1 3 2 66.4
1-3 PLC 1 2 1 3 2 111.8
4 Ledoborci 3 0 3 3 0 185.4
4.1.2020 12:45 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Votava Matyáš
1 Baudyšová Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
120303XX 9 7.4 185.4
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Jiral František
1 Špundová Karolína
barva kamene
002030XX 5 185.4 89
4.1.2020 12:45 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1

PLC 1

2 Hrbek Lukáš
1 Selnekovičová Anna
barva kamene *
1 176.5 116.8
Ledoborci 3

Ledoborci 3

2 Podolka Adam
1 Krupanská Andrea
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
4.1.2020 20:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

2 Podolka Adam
1 Krupanská Andrea
barva kamene
tým nena 0 185.4 185.4
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Votava Matyáš
1 Baudyšová Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
1 24.5 145.3
4.1.2020 20:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Jiral František
1 Špundová Karolína
barva kamene *
1201003X 7 39 49
PLC 1

PLC 1

2 Hrbek Lukáš
1 Selnekovičová Anna
barva kamene
0020220X 6 185.4 185.4
5.1.2020 12:45 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3

Ledoborci 3

2 Podolka Adam
1 Krupanská Andrea
barva kamene *
tým nena 0 185.4 185.4
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Jiral František
1 Špundová Karolína
barva kamene
1 128.1 26.7
5.1.2020 12:45 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Votava Matyáš
1 Baudyšová Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
1020100X 4 14.5 71.8
PLC 1

PLC 1

2 Hrbek Lukáš
1 Selnekovičová Anna
barva kamene
0101022X 6 49.1 31.2

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Dion WC 1 0 1 1 62.4
1-2 Ledoborci 1 1 0 1 1 64.5
3-4 Ledo Army 0 1 1 0 0.00
3-4 Ledo Juniors 0 1 1 0 23.7
5.1.2020 16:30 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Army

Ledo Army

2 Jakl David
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
10010400 6 13.7 0
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Votava Matyáš
1 Baudyšová Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
02201034 12 126.1 64.5
5.1.2020 16:30 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion WC

Dion WC

2 Chabičovský Vít
1 Zelingrová Julie
trenér HORÁK Petr
barva kamene
022050XX 9 91.6 62.4
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Jiral František
1 Špundová Karolína
barva kamene *
300202XX 7 23.7 80.3

Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion WC 1 0 1 1 37.8
2 Ledoborci 1 0 1 1 0 13.1
5.1.2020 19:00 dráha A
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion WC

Dion WC

2 Chabičovský Vít
1 Zelingrová Julie
trenér HORÁK Petr
barva kamene
040032XX 9 37.8 185.4
Ledoborci 1

Ledoborci 1

2 Votava Matyáš
1 Baudyšová Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
103100XX 5 25.5 13.1

o 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Ledo Army 1 0 1 1 3.8
2 Ledo Juniors 0 1 1 0 185.4
5.1.2020 19:00 dráha B
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Army

Ledo Army

2 Jakl David
1 Koscelanská Klára
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
40101011 8 3.8 78.9
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Jiral František
1 Špundová Karolína
barva kamene
01030300 7 185.4 185.4