vs
 

MČR žáků 2020

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-5 Loupežníci Jičín
soupiska
photo Bodláková Karolína
photo Fridrich Lukáš
photo Jílek Erik
photo Pěnička Šimon
Tahal Daniel
photo Veselý Eduard
0 4 4 7 10
1-5 Kolibris 4
soupiska
Blaha Ondřej
Kvíčala Antonín
photo Marek Tomáš
Stejskal Adam
Šimůnek Martin
Šimůnek Petr
2 2 4 10 15
1-5 Kolibris 6
soupiska
Brožek Matyáš
photo Duben David
Duben Jakub
Kučera Adam
Mihola Albert
Šik Daniel
2 2 4 9 12
1-5 Kolibris 8
soupiska
Kvíčalová Barbora
Pavlíková Kateřina
photo Píšová Beáta
photo Píšová Stela
photo Svitáková Stella
Svitáková Viola
2 2 4 9 16
1-5 Zbraslav Bílí tygři
soupiska
Košáková Ema
Liamaev Yury
Mikysková Eliška
photo Šťastný Štěpán
photo Vasilík Adam
Zapletal Jan
4 0 4 20 39

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav Bílí tygři 4 0 4 4 131.5
2-4 Kolibris 4 2 2 4 2 96.1
2-4 Kolibris 8 2 2 4 2 166.2
2-4 Kolibris 6 2 2 4 2 166.9
5 Loupežníci Jičín 0 4 4 0 120.7
7.2.2020 8:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Bílí tygři

Zbraslav Bílí tygři

4 Vasilík Adam
3 Mikysková Eliška
2 Šťastný Štěpán
1 Liamaev Yury
SKIP Vasilík Adam
VICESKIP Mikysková Eliška
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
42122X 11 185.4 159.5
Kolibris 4

Kolibris 4

4 Marek Tomáš
3 Šimůnek Martin
2 Šimůnek Petr
1 Kvíčala Antonín
SKIP Marek Tomáš
VICESKIP Šimůnek Martin
náhradník Blaha Ondřej
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
00000X 0 185.4 135.2
7.2.2020 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 6

Kolibris 6

4 Duben David
3 Kučera Adam
2 Mihola Albert
1 Šik Daniel
SKIP Duben David
VICESKIP Kučera Adam
náhradník Duben Jakub
trenér DEYL Jiří
barva kamene
100111 4 185.4 185.4
Kolibris 8

Kolibris 8

4 Píšová Stela
3 Svitáková Viola
2 Kvíčalová Barbora
1 Pavlíková Kateřina
SKIP Píšová Stela
VICESKIP Svitáková Viola
trenér MIHOLA Ondřej
barva kamene *
012000 3 82.4 185.4
7.2.2020 15:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 4

Kolibris 4

3 Šimůnek Martin
2 Marek Tomáš
1 Šimůnek Petr
SKIP Šimůnek Martin
VICESKIP Šimůnek Petr
náhradník Blaha Ondřej
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
03111X 6 185.4 150.8
Kolibris 6

Kolibris 6

4 Kučera Adam
3 Duben David
2 Duben Jakub
1 Šik Daniel
SKIP Kučera Adam
VICESKIP Duben David
náhradník Mihola Albert
trenér DEYL Jiří
barva kamene
10000X 1 185.4 185.4
8.2.2020 8:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Jílek Erik
3 Bodláková Karolína
2 Pěnička Šimon
1 Fridrich Lukáš
SKIP Jílek Erik
VICESKIP Bodláková Karolína
náhradník Tahal Daniel
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene
00000X 0 185.4 185.4
Zbraslav Bílí tygři

Zbraslav Bílí tygři

3 Vasilík Adam
2 Mikysková Eliška
1 Šťastný Štěpán
SKIP Vasilík Adam
VICESKIP Mikysková Eliška
náhradník Liamaev Yury
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
13122X 9 23.5 169.6
8.2.2020 15:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 8

Kolibris 8

4 Svitáková Stella
3 Svitáková Viola
2 Píšová Stela
1 Kvíčalová Barbora
SKIP Svitáková Stella
VICESKIP Svitáková Viola
trenér MIHOLA Ondřej
barva kamene
0000412 7 185.4 185.4
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Jílek Erik
3 Pěnička Šimon
2 Bodláková Karolína
1 Tahal Daniel
SKIP Jílek Erik
VICESKIP Pěnička Šimon
náhradník Fridrich Lukáš
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene *
2111000 5 94.4 185.4
8.2.2020 15:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 6

Kolibris 6

4 Duben David
3 Kučera Adam
2 Mihola Albert
1 Duben Jakub
SKIP Duben David
VICESKIP Kučera Adam
náhradník Šik Daniel
trenér DEYL Jiří
3 Mihola Albert
2 Duben Jakub
1 Šik Daniel
VICESKIP Mihola Albert
barva kamene *
00000X 0 55.7 185.4
Zbraslav Bílí tygři

Zbraslav Bílí tygři

4 Vasilík Adam
3 Mikysková Eliška
2 Šťastný Štěpán
1 Liamaev Yury
SKIP Vasilík Adam
VICESKIP Mikysková Eliška
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
43311X 12 185.4 132.4
9.2.2020 8:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Jílek Erik
3 Pěnička Šimon
2 Bodláková Karolína
1 Tahal Daniel
SKIP Jílek Erik
VICESKIP Pěnička Šimon
náhradník Fridrich Lukáš
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene *
2102000 5 139.5 108.3
Kolibris 6

Kolibris 6

4 Duben David
3 Kučera Adam
2 Šik Daniel
1 Brožek Matyáš
SKIP Duben David
VICESKIP Kučera Adam
náhradník Mihola Albert
trenér DEYL Jiří
2 Brožek Matyáš
1 Mihola Albert
barva kamene
0030112 7 185.4 185.4
9.2.2020 8:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 8

Kolibris 8

4 Svitáková Stella
3 Svitáková Viola
2 Píšová Stela
1 Kvíčalová Barbora
SKIP Svitáková Stella
VICESKIP Svitáková Viola
náhradník Pavlíková Kateřina
trenér MIHOLA Ondřej
2 Kvíčalová Barbora
1 Pavlíková Kateřina
barva kamene
030111 6 185.4 185.4
Kolibris 4

Kolibris 4

4 Marek Tomáš
3 Šimůnek Martin
2 Šimůnek Petr
1 Blaha Ondřej
SKIP Marek Tomáš
VICESKIP Šimůnek Martin
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
202000 4 52.4 57.4
9.2.2020 15:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Bílí tygři

Zbraslav Bílí tygři

4 Vasilík Adam
3 Mikysková Eliška
2 Šťastný Štěpán
1 Liamaev Yury
SKIP Vasilík Adam
VICESKIP Mikysková Eliška
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
11221X 7 64.9 185.4
Kolibris 8

Kolibris 8

4 Svitáková Stella
3 Svitáková Viola
2 Píšová Stela
1 Pavlíková Kateřina
SKIP Svitáková Viola
VICESKIP Svitáková Stella
náhradník Píšová Beáta
trenér MIHOLA Ondřej
barva kamene
00000X 0 154 185.4
9.2.2020 15:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 4

Kolibris 4

4 Marek Tomáš
3 Šimůnek Martin
2 Šimůnek Petr
1 Blaha Ondřej
SKIP Marek Tomáš
VICESKIP Šimůnek Martin
trenér DEYL Jiří
barva kamene *
11012X 5 47.4 44.1
Loupežníci Jičín

Loupežníci Jičín

4 Jílek Erik
3 Pěnička Šimon
2 Bodláková Karolína
1 Tahal Daniel
SKIP Jílek Erik
VICESKIP Pěnička Šimon
náhradník Fridrich Lukáš
trenér VANÍČEK Jaromír
barva kamene
00000X 0 50.8 81.1