vs
 

Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-4 Liboc 3
soupiska

Baudyšová Alžběta
photo

Baudyšová Michaela
photo

Kolčevská Ežen
photo

Kubešková Anna
photo

Plíšková Tereza
photo

Vinšová Petra
photo
8 0 8 22 34
1-4 Zbraslav W
soupiska

Kitzbergerová (Danielisová) Lenka
photo

Krofiková (Pokorná) Alena
photo

Paulová (Hájková) Zuzana
photo

Rabochová (Samueliová) Kateřina
photo

Skleničková (Nádherová) Michaela
photo

Urbanová Kateřina
photo
0 6 6 0 0
1-4 Savona M
soupiska

Hronová Lenka
photo

Janatová Iveta
photo

Miklíková (Málková) Eva
photo

Mokrišová (Kajanová) Martina
photo

Soukupová Eliška
photo

Taberyová (Cikrytová) Markéta
photo
2 5 7 7 10
1-4 Savona H
soupiska

Frederiksen (Pilařová) Karolína
photo

Klímová Linda
photo

Klímová Luisa
photo

Srnská Eliška
photo

Strnadová Martina
photo

Synáčková Hana
photo
5 4 9 18 32

Základní část

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 3 6 0 6 6 43.1
2 Savona H 4 2 6 4 148.8
3 Savona M 2 4 6 2 100.7
4 Zbraslav W 0 6 6 0
24.9.2020 19:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

3 Synáčková Hana
2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Srnská Eliška
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene
000010000X 1 165.9 111.5
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Vinšová Petra
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
A Baudyšová Michaela
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
101101111X 7 185.4 12.4
24.9.2020 19:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

4 Miklíková (Málková) Eva
3 Hronová Lenka
2 Taberyová (Cikrytová) Markéta
1 Soukupová Eliška
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Hronová Lenka
barva kamene *
1 44.2 28.1
Zbraslav W barva kamene tým nenast 0
25.9.2020 12:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Baudyšová Michaela
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
A Vinšová Petra
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
022110XXXX 6 11.2 185.4
Savona M

Savona M

4 Miklíková (Málková) Eva
3 Hronová Lenka
2 Taberyová (Cikrytová) Markéta
1 Soukupová Eliška
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Hronová Lenka
barva kamene
000001XXXX 1 176.2 38.8
25.9.2020 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav W barva kamene * tým nenast 0
Savona H barva kamene 1 185.4 185.4
25.9.2020 19:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

4 Miklíková (Málková) Eva
3 Hronová Lenka
2 Taberyová (Cikrytová) Markéta
1 Soukupová Eliška
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Hronová Lenka
barva kamene *
010101000X 3 52.9 31.2
Savona H

Savona H

3 Synáčková Hana
2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Srnská Eliška
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene
101020212X 9 85.6 12.9
25.9.2020 19:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav W barva kamene tým nenast 0
Liboc 3 barva kamene * 1 24.6 62.5
26.9.2020 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav W barva kamene * tým nenast 0
Savona M

Savona M

3 Miklíková (Málková) Eva
2 Hronová Lenka
1 Soukupová Eliška
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Hronová Lenka
barva kamene
1 79.1 185.4
26.9.2020 12:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Baudyšová Alžběta
3 Vinšová Petra
2 Kolčevská Ežen
1 Baudyšová Michaela
SKIP Baudyšová Alžběta
VICESKIP Vinšová Petra
A Kubešková Anna
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
1 87.5 148
Savona H barva kamene tým nenast 0 185.4 185.4
26.9.2020 20:30 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H barva kamene * 1 185.4 185.4
Zbraslav W barva kamene tým nenast 0
26.9.2020 20:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M barva kamene tým nenast 0 185.4 185.4
Liboc 3 barva kamene * 1 40.9 0
27.9.2020 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3 barva kamene * 1 6.7 37.5
Zbraslav W barva kamene tým nenast 0
27.9.2020 12:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H barva kamene * 1 185.4 185.4
Savona M barva kamene tým nenast 0 185.4 185.4

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona H 1 0 1 1
2 Savona M 0 1 1 0
27.9.2020 18:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona M

Savona M

3 Miklíková (Málková) Eva
2 Soukupová Eliška
1 Taberyová (Cikrytová) Markéta
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Taberyová (Cikrytová) Markéta
A Hronová Lenka
barva kamene
001201000X 4
Savona H

Savona H

3 Synáčková Hana
2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Srnská Eliška
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene *
210030114X 12

Finále (na 2 výhry)

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 3 2 0 2 2
2 Savona H 0 2 2 0
28.9.2020 11:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Baudyšová Michaela
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
A Vinšová Petra
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
2011312XXX 10
Savona H

Savona H

3 Synáčková Hana
2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Srnská Eliška
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene
0200000XXX 2
28.9.2020 18:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

3 Synáčková Hana
2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Srnská Eliška
SKIP Synáčková Hana
VICESKIP Srnská Eliška
barva kamene *
010010210X 5
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Baudyšová Michaela
1 Kolčevská Ežen
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
A Vinšová Petra
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
101103001X 7