vs
 

Pohár ČSC 2019

tým výhry remízy prohry zápasy endy kameny
1-16 Morning star Přírodověda
soupiska
photo Denemark (Šebek) Ivo
Houška Petr
photo Hron Tomáš
photo Koška Pavel
photo Kuboň David
photo Miklík Dalibor
0 0 3 3 5 6
1-16 Zbraslav OH
soupiska
photo Klíma Karel
photo Mulač Martin
photo Sedlar (Sedlář) Jan
photo Skála Jakub
photo Večeř Michael
2 0 2 4 12 21
1-16 Savona M
soupiska
photo Hronová Lenka
photo Janatová Iveta
photo Miklíková (Málková) Eva
photo Mokrišová (Kajanová) Martina
Soukupová Eliška
photo Taberyová (Cikrytová) Markéta
1 0 2 3 6 11
1-16 Savona H
soupiska
photo Frederiksen (Pilařová) Karolína
photo Klímová Linda
photo Klímová Luisa
photo Srnská Eliška
photo Strnadová Martina
photo Synáčková Hana
1 0 2 3 7 16
1-16 Dion YB
soupiska
photo Blahovec Martin
photo Klípa Lukáš
photo Kup Tomáš
photo Mareš Pavel
photo Vedral Jaroslav
4 0 2 6 23 45
1-16 Lucky Stones
soupiska
photo Havlena David
photo Hoferka Miloš
photo Hurtík Ondřej
photo Liamaev Danila
photo Reitmajer Vojtěch
photo Válek Tomáš
1 0 2 3 8 15
1-16 Liboc
soupiska
photo Hálek Ondřej
photo Jirounek David
photo Jurík Martin
photo Kubeška Karel
photo Splavec Jakub
5 0 1 6 20 36
1-16 Liboc 3
soupiska
photo Baudyšová Alžběta
photo Baudyšová Michaela
photo Kolčevská Ežen
photo Kubešková Anna
photo Plíšková Tereza
photo Vinšová Petra
2 0 2 4 15 25
1-16 Ledoborci 3
soupiska
photo Hasenöhrl Roman
photo Havlík Antonín
photo Podrábský Josef
photo Votava Martin
photo Zelenka Vladimír
0 0 3 3 8 9
1-16 Ledoborci 7
soupiska
photo Bukovský Martin
photo Dolejší Michal
photo Krofika Pavel
photo Švarc Dominik
photo Ťuík Jan
2 0 2 4 15 18
1-16 Ledoborci Juniors
soupiska
Ducroz Théo
Jiral František
photo Kobián Oliver
photo Koudelka Matěj
photo Podolka Adam
photo Verner David
1 0 2 3 8 11
1-16 Ledoborci OS
soupiska
photo Hercok Aleš
Jakl David
Peter Daniel
Škácha David
0 0 3 3 6 7
1-16 Cherry Stones
soupiska
photo Dáňa Petr
photo Hlaváč Jan
photo Hrazdíra Antonín
photo Krátký Tomáš
photo Málek Pavel
photo Smatana Richard
photo Svoboda Matyáš
photo Tomíšek Marek
0 0 3 3 7 9
1-16 Ledolamky
soupiska
photo Krupanská Andrea
photo Podrábská Kristina
photo Poštová Denisa
Pražáková Zuzana
photo Špundová Karolína
2 0 2 4 14 20
1-16 Trutnov 1
soupiska
photo Cerman Radek
photo Deyl Jiří
photo Dykes Iain
photo Mihola Ondřej
5 0 1 6 23 41
1-16 Zbraslav Klíma
soupiska
photo Candra Jiří
photo Černovský Marek
photo Klíma Lukáš
photo Mokriš Samuel
6 0 0 6 24 43

Skupina A

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Zbraslav Klíma 3 0 0 3 6 11 22 18.7
2 Ledoborci 7 2 0 1 3 4 13 16 34.2
3 Savona M 1 0 2 3 2 6 11 112.4
4 Ledoborci 3 0 0 3 3 0 8 9 67.5
15.2.2020 8:05 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Švarc Dominik
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Krofika Pavel
barva kamene *
11001103 7 27.4
Savona M

Savona M

4 Miklíková (Málková) Eva
3 Hronová Lenka
2 Janatová Iveta
1 Soukupová Eliška
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Hronová Lenka
barva kamene
00010030 4 39.4
15.2.2020 8:05 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Podrábský Josef
3 Hasenöhrl Roman
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hasenöhrl Roman
barva kamene
010201XX 4 61.3
Zbraslav Klíma

Zbraslav Klíma

4 Klíma Lukáš
3 Černovský Marek
2 Candra Jiří
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Černovský Marek
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
101040XX 6 36.8
15.2.2020 12:25 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona M

Savona M

4 Miklíková (Málková) Eva
3 Hronová Lenka
2 Janatová Iveta
1 Soukupová Eliška
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Hronová Lenka
barva kamene
010000XX 1 185.4
Zbraslav Klíma

Zbraslav Klíma

4 Klíma Lukáš
3 Černovský Marek
2 Candra Jiří
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Černovský Marek
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
302111XX 8 0.6
15.2.2020 12:25 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Švarc Dominik
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Krofika Pavel
barva kamene
1211001X 6 133.7
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Podrábský Josef
3 Hasenöhrl Roman
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hasenöhrl Roman
barva kamene *
0000110X 2 73.7
15.2.2020 17:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 3

Ledoborci 3

4 Podrábský Josef
3 Hasenöhrl Roman
2 Votava Martin
1 Zelenka Vladimír
SKIP Podrábský Josef
VICESKIP Hasenöhrl Roman
barva kamene *
110010XX 3 76.1
Savona M

Savona M

4 Miklíková (Málková) Eva
3 Hronová Lenka
2 Janatová Iveta
1 Soukupová Eliška
SKIP Miklíková (Málková) Eva
VICESKIP Hronová Lenka
barva kamene
002202XX 6 185.4
15.2.2020 17:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav Klíma

Zbraslav Klíma

4 Klíma Lukáš
3 Černovský Marek
2 Candra Jiří
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Černovský Marek
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
020105XX 8 108.2
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Švarc Dominik
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Krofika Pavel
barva kamene
101010XX 3 41

Skupina B

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Dion YB 3 0 0 3 6 13 26 5.1
2 Zbraslav OH 2 0 1 3 4 9 17 28.6
3 Savona H 1 0 2 3 2 7 16 37.2
4 Ledoborci OS 0 0 3 3 0 6 7 185.4
15.2.2020 8:05 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci OS

Ledoborci OS

3 Jakl David
2 Škácha David
1 Peter Daniel
SKIP Jakl David
VICESKIP Peter Daniel
náhradník Hercok Aleš
barva kamene
000100XX 1 185.4
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Kup Tomáš
barva kamene *
221012XX 8 1
15.2.2020 8:05 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav OH

Zbraslav OH

4 Klíma Karel
3 Sedlar (Sedlář) Jan
2 Večeř Michael
1 Skála Jakub
SKIP Klíma Karel
VICESKIP Sedlar (Sedlář) Jan
náhradník Mulač Martin
barva kamene *
2200012X 7 25.4
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Synáčková Hana
2 Klímová Luisa
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Synáčková Hana
náhradník Strnadová Martina
barva kamene
0012100X 4 92.3
15.2.2020 12:25 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav OH

Zbraslav OH

4 Klíma Karel
3 Sedlar (Sedlář) Jan
2 Večeř Michael
1 Skála Jakub
SKIP Klíma Karel
VICESKIP Sedlar (Sedlář) Jan
náhradník Mulač Martin
barva kamene *
2000331X 9 31.8
Ledoborci OS

Ledoborci OS

3 Jakl David
2 Škácha David
1 Peter Daniel
SKIP Jakl David
VICESKIP Peter Daniel
náhradník Hercok Aleš
barva kamene
0211000X 4 185.4
15.2.2020 12:25 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Synáčková Hana
2 Klímová Luisa
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Synáčková Hana
náhradník Strnadová Martina
barva kamene
00020XXX 2 36
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Kup Tomáš
barva kamene *
31403XXX 11 9.1
15.2.2020 17:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Kup Tomáš
barva kamene *
020221XX 7 21.7
Zbraslav OH

Zbraslav OH

4 Klíma Karel
3 Sedlar (Sedlář) Jan
2 Večeř Michael
1 Skála Jakub
SKIP Klíma Karel
VICESKIP Sedlar (Sedlář) Jan
náhradník Mulač Martin
barva kamene
001000XX 1 31.7
15.2.2020 17:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci OS

Ledoborci OS

3 Jakl David
2 Škácha David
1 Peter Daniel
SKIP Jakl David
VICESKIP Peter Daniel
náhradník Hercok Aleš
barva kamene *
001010XX 2 185.4
Savona H

Savona H

4 Klímová Linda
3 Synáčková Hana
2 Klímová Luisa
1 Frederiksen (Pilařová) Karolína
SKIP Klímová Linda
VICESKIP Synáčková Hana
náhradník Strnadová Martina
barva kamene
040303XX 10 38.4

Skupina C

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Liboc 3 0 0 3 6 12 22 78
2 Liboc 3 2 0 1 3 4 11 20 83.8
3 Lucky Stones 1 0 2 3 2 8 15 31
4 Cherry Stones 0 0 3 3 0 7 9 3.3
15.2.2020 10:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Tomíšek Marek
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
11001020 5 21.7
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Vinšová Petra
1 Baudyšová Michaela
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene
00210302 8 148.5
15.2.2020 10:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Lucky Stones

Lucky Stones

3 Válek Tomáš
2 Liamaev Danila
1 Havlena David
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Liamaev Danila
náhradník Reitmajer Vojtěch
barva kamene *
0001001X 2 26.1
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Kubeška Karel
2 Jirounek David
1 Hálek Ondřej
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Jurík Martin
barva kamene
1010130X 6 54.2
15.2.2020 15:05 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Vinšová Petra
1 Baudyšová Michaela
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
0020300X 5 185.4
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Kubeška Karel
2 Jirounek David
1 Hálek Ondřej
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Jurík Martin
barva kamene
0104011X 7 136.9
15.2.2020 15:05 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Tomíšek Marek
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
001000XX 1 0
Lucky Stones

Lucky Stones

3 Válek Tomáš
2 Liamaev Danila
1 Havlena David
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Liamaev Danila
náhradník Reitmajer Vojtěch
barva kamene
110321XX 8 35.9
15.2.2020 19:25 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Lucky Stones

Lucky Stones

3 Válek Tomáš
2 Liamaev Danila
1 Havlena David
SKIP Válek Tomáš
VICESKIP Liamaev Danila
náhradník Reitmajer Vojtěch
barva kamene
050000XX 5 53.3
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Vinšová Petra
1 Baudyšová Michaela
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
102112XX 7 19
15.2.2020 19:25 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Kubeška Karel
2 Jirounek David
1 Hálek Ondřej
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Jurík Martin
barva kamene
103032XX 9 101.8
Cherry Stones

Cherry Stones

4 Málek Pavel
3 Dáňa Petr
2 Krátký Tomáš
1 Tomíšek Marek
SKIP Krátký Tomáš
VICESKIP Málek Pavel
barva kamene *
010200XX 3 6.5

Skupina D

tým výhry remízy prohry zápasy body endy kameny DSC
1 Trutnov 1 3 0 0 3 6 13 23 62.6
2 Ledolamky 2 0 1 3 4 12 17 107.1
3 Ledoborci Juniors 1 0 2 3 2 8 11 34.9
4 Morning star Přírodověda 0 0 3 3 0 5 6 51.6
15.2.2020 10:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Denemark (Šebek) Ivo
2 Koška Pavel
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Denemark (Šebek) Ivo
barva kamene *
000100XX 1 29.6
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
411041XX 11 185.4
15.2.2020 10:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Ducroz Théo
1 Jiral František
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Podolka Adam
náhradník Verner David
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene
010100XX 2 185.4
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Špundová Karolína
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
201012XX 6 117.3
15.2.2020 15:05 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Kobián Oliver
2 Koudelka Matěj
1 Jiral František
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Podolka Adam
náhradník Ducroz Théo
trenér VEDRAL Jaroslav
barva kamene *
201103XX 7 17.7
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Denemark (Šebek) Ivo
2 Koška Pavel
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Denemark (Šebek) Ivo
barva kamene
020010XX 3 185.4
15.2.2020 15:05 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Špundová Karolína
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene *
10010101 4 185.4
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
01202010 6 71.7
15.2.2020 19:25 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
201021XX 6 53.4
Ledoborci Juniors

Ledoborci Juniors

4 Podolka Adam
3 Koudelka Matěj
2 Kobián Oliver
1 Verner David
SKIP Kobián Oliver
VICESKIP Podolka Adam
náhradník Ducroz Théo
barva kamene *
010100XX 2 52
15.2.2020 19:25 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Morning star Přírodověda

Morning star Přírodověda

4 Miklík Dalibor
3 Denemark (Šebek) Ivo
2 Koška Pavel
1 Kuboň David
SKIP Miklík Dalibor
VICESKIP Denemark (Šebek) Ivo
barva kamene *
010100XX 2 73.5
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Špundová Karolína
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
101032XX 7 96.9

Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 Dion YB 1 0 1 2 2.8
1-4 Liboc 1 0 1 2 50.3
1-4 Zbraslav Klíma 1 0 1 2 66
1-4 Trutnov 1 1 0 1 2 66.1
5-8 Zbraslav OH 0 1 1 0 0
5-8 Ledoborci 7 0 1 1 0 23.5
5-8 Liboc 3 0 1 1 0 30.3
5-8 Ledolamky 0 1 1 0 185.4
16.2.2020 9:15 Čtvrtfinále dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledolamky

Ledolamky

4 Podrábská Kristina
3 Krupanská Andrea
2 Pražáková Zuzana
1 Poštová Denisa
SKIP Podrábská Kristina
VICESKIP Krupanská Andrea
náhradník Špundová Karolína
trenér PODRÁBSKÁ Monika
barva kamene
000210XX 3 185.4
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Kup Tomáš
barva kamene *
321003XX 9 2.8
16.2.2020 9:15 Čtvrtfinále dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc 3

Liboc 3

4 Kubešková Anna
3 Baudyšová Alžběta
2 Vinšová Petra
1 Baudyšová Michaela
SKIP Kubešková Anna
VICESKIP Baudyšová Alžběta
náhradník Kolčevská Ežen
trenér KUBEŠKA Karel
barva kamene *
10200011 5 30.3
Zbraslav Klíma

Zbraslav Klíma

4 Klíma Lukáš
3 Černovský Marek
2 Candra Jiří
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Černovský Marek
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
01031100 6 66
16.2.2020 9:15 Čtvrtfinále dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Ledoborci 7

Ledoborci 7

4 Dolejší Michal
3 Švarc Dominik
2 Ťuík Jan
1 Bukovský Martin
SKIP Bukovský Martin
VICESKIP Dolejší Michal
náhradník Krofika Pavel
barva kamene *
10100XXX 2 23.5
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene
03032XXX 8 66.1
16.2.2020 9:15 Čtvrtfinále dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav OH

Zbraslav OH

4 Klíma Karel
3 Sedlar (Sedlář) Jan
2 Večeř Michael
1 Skála Jakub
SKIP Klíma Karel
VICESKIP Sedlar (Sedlář) Jan
náhradník Mulač Martin
barva kamene *
00020110 4 0
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Kubeška Karel
2 Jirounek David
1 Hálek Ondřej
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Jurík Martin
barva kamene
01003001 5 50.3

Semifinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Trutnov 1 1 0 1 2 22
1-2 Zbraslav Klíma 1 0 1 2 52.1
3-4 Dion YB 0 1 1 0 72.4
3-4 Liboc 0 1 1 0 127.4
16.2.2020 12:45 Semifinále dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
201121XX 7 22
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Kubeška Karel
2 Jirounek David
1 Hálek Ondřej
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Jurík Martin
barva kamene
010000XX 1 127.4
16.2.2020 12:45 Semifinále dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Zbraslav Klíma

Zbraslav Klíma

4 Klíma Lukáš
3 Černovský Marek
2 Candra Jiří
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Černovský Marek
trenér ZELINGR Jan
barva kamene *
10110301 7 52.1
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Kup Tomáš
barva kamene
01004010 6 72.4

O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Liboc 1 0 1 2 81.2
2 Dion YB 0 1 1 0 13.8
16.2.2020 16:15 O 3. místo dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Liboc

Liboc

4 Jurík Martin
3 Kubeška Karel
2 Jirounek David
1 Hálek Ondřej
SKIP Kubeška Karel
VICESKIP Jurík Martin
barva kamene
0214001X 8 81.2
Dion YB

Dion YB

4 Vedral Jaroslav
3 Blahovec Martin
2 Klípa Lukáš
1 Mareš Pavel
SKIP Vedral Jaroslav
VICESKIP Klípa Lukáš
náhradník Kup Tomáš
barva kamene *
1000210X 4 13.8

Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav Klíma 1 0 1 2 10.5
2 Trutnov 1 0 1 1 0 0
16.2.2020 16:15 Finále dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
Trutnov 1

Trutnov 1

4 Dykes Iain
3 Mihola Ondřej
2 Deyl Jiří
1 Cerman Radek
SKIP Dykes Iain
VICESKIP Mihola Ondřej
barva kamene *
201000XX 3 0
Zbraslav Klíma

Zbraslav Klíma

4 Klíma Lukáš
3 Černovský Marek
2 Candra Jiří
1 Mokriš Samuel
SKIP Klíma Lukáš
VICESKIP Černovský Marek
trenér ZELINGR Jan
barva kamene
020321XX 8 10.5