vs
 

MČR mixed doubles 2020/21

tým výhry prohry zápasy endy kameny
1-18 PLC
soupiska

Boháč Radek
photo

Načeradská (Šafaříková) Jana
photo
4 3 7 26 39
1-18 Ledo Juniors
soupiska

Jiral František

Špundová Karolína
photo
2 2 4 16 20
1-18 Blues Turtle
soupiska

Šimková Tereza
photo

Votava Martin
photo
2 3 5 18 30
1-18 Ledo MV
soupiska

Neznal Matěj
photo

Neznalová Veronika
photo
0 4 4 9 13
1-18 Ledo 33
soupiska

Baudyšová Klára
photo

Votava Matyáš
photo
1 3 4 12 21
1-18 Ledo Diamond
soupiska

Hercok Aleš
photo

Koscelanská Klára
photo
3 5 8 30 45
1-18 Ledomet
soupiska

Zbytek Ondřej
photo

Zbytková Karolína
photo
0 4 4 11 19
1-18 Dion WC
soupiska

Chabičovský Vít
photo

Zelingrová Julie
photo
5 3 8 29 50
1-18 Dion GG
soupiska

Farková Kristýna
photo

Jakl David
2 2 4 13 18
1-18 1.CK Brno
soupiska

Holášková (Vlčková) Zuzana
photo

Ženatý Sebastian
photo
0 0 0 0 0
1-18 Zbraslav ST
soupiska

Horská Sabina
photo

Klíma Tomáš ml.
photo
0 5 5 8 11
1-18 Zbraslav L
soupiska

Klíma Lukáš
photo

Vinšová Petra
photo
5 2 7 22 37
1-18 Savona 7
soupiska

Candra Jiří
photo

Soukupová Eliška
photo
3 4 7 20 42
1-18 Savona H
soupiska

Bukovský Martin
photo

Frederiksen (Pilařová) Karolína
photo
5 2 7 24 37
1-18 Curling Brno Pometla
soupiska

Kadlec Tomáš

Siblíková Eliška
0 0 0 0 0
1-18 Zbraslav H
soupiska

Paul Tomáš
photo

Paulová (Hájková) Zuzana
photo
7 1 8 37 69
1-18 Zbraslav Z
soupiska

Remišová Kateřina
photo

Válek Tomáš
photo
2 3 5 15 30
1-18 Trutnov
soupiska

Jelínková Jana
photo

Mihola Ondřej
photo
6 1 7 33 58

1. kvalifikační turnaj - Skupina A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Dion WC 4 1 5 4 75.9
1-2 Zbraslav H 4 1 5 4 21.6
3 Ledo Diamond 3 2 5 3 64.7
4-5 Blues Turtle 2 3 5 2 93.3
4-5 Zbraslav Z 2 3 5 2 112.4
6 Zbraslav ST 0 5 5 0 96.1
19.9.2020 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav ST

Zbraslav ST

2 Horská Sabina
1 Klíma Tomáš ml.
barva kamene
000000XX 0 98.4 0
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paul Tomáš
1 Paulová (Hájková) Zuzana
trenér BAREŠ Jakub
barva kamene *
312111XX 9 8.2 51.9
19.9.2020 8:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Diamond

Ledo Diamond

2 Koscelanská Klára
1 Hercok Aleš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
11110101 6 185.4 13.4
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Remišová Kateřina
1 Válek Tomáš
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
00001010 2 29.2 164.4
19.9.2020 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

4 Šimková Tereza
3 Votava Martin
barva kamene *
02003040 9 2.2 185.4
Dion WC

Dion WC

2 Zelingrová Julie
1 Chabičovský Vít
trenér HORÁK Petr
barva kamene
10120301 8 142.2 84.6
19.9.2020 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion WC

Dion WC

2 Zelingrová Julie
1 Chabičovský Vít
barva kamene *
40311XXX 9 82.7 58.2
Zbraslav ST

Zbraslav ST

2 Horská Sabina
1 Klíma Tomáš ml.
barva kamene
01000XXX 1 116.7 185.4
19.9.2020 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paul Tomáš
1 Paulová (Hájková) Zuzana
barva kamene *
0405021X 12 57.2 18.5
Ledo Diamond

Ledo Diamond

2 Koscelanská Klára
1 Hercok Aleš
barva kamene
2010300X 6 157.7 73
19.9.2020 12:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Remišová Kateřina
1 Válek Tomáš
barva kamene *
020300303 11 133.9 35.4
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
101021030 8 119.7 185.4
19.9.2020 18:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
00200110 4 8.3 136
Ledo Diamond

Ledo Diamond

2 Koscelanská Klára
1 Hercok Aleš
barva kamene *
13011003 9 17.2 6.7
19.9.2020 18:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion WC

Dion WC

2 Zelingrová Julie
1 Chabičovský Vít
barva kamene
10110003 6 20.9 119.2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paul Tomáš
1 Paulová (Hájková) Zuzana
barva kamene *
01001120 5 18.1 1.9
19.9.2020 18:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav ST

Zbraslav ST

2 Horská Sabina
1 Klíma Tomáš ml.
barva kamene *
0002100X 3 160.3 0
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Remišová Kateřina
1 Válek Tomáš
barva kamene
1110041X 8 180.7 113.4
20.9.2020 8:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Remišová Kateřina
1 Válek Tomáš
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene *
00003040 7 169 0
Dion WC

Dion WC

2 Zelingrová Julie
1 Chabičovský Vít
barva kamene
10310202 9 185.4 41.3
20.9.2020 8:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Diamond

Ledo Diamond

2 Koscelanská Klára
1 Hercok Aleš
barva kamene *
30010103 8 117.5 8.9
Zbraslav ST

Zbraslav ST

2 Horská Sabina
1 Klíma Tomáš ml.
barva kamene
01101020 5 185.4 98.5
20.9.2020 8:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paul Tomáš
1 Paulová (Hájková) Zuzana
barva kamene *
3011102X 8 7.4 171
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
0200010X 3 185.4 26.5
20.9.2020 12:30 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Blues Turtle

Blues Turtle

2 Šimková Tereza
1 Votava Martin
barva kamene
112011XX 6 77.9 98
Zbraslav ST

Zbraslav ST

2 Horská Sabina
1 Klíma Tomáš ml.
barva kamene *
000200XX 2 160.3 44.9
20.9.2020 12:30 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav Z

Zbraslav Z

2 Remišová Kateřina
1 Válek Tomáš
trenér LIAMAEV Danila
barva kamene
010010XX 2 185.4 185.4
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paul Tomáš
1 Paulová (Hájková) Zuzana
barva kamene *
303104XX 11 4.9 26
20.9.2020 12:30 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion WC

Dion WC

2 Zelingrová Julie
1 Chabičovský Vít
barva kamene *
00031210 7 101.3 32.8
Ledo Diamond

Ledo Diamond

2 Koscelanská Klára
1 Hercok Aleš
barva kamene
12100001 5 2.6 185.4

1. kvalifikační turnaj - Skupina B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 PLC 3 1 4 3 47.3
1-2 Zbraslav L 3 1 4 3 23.1
3-4 Dion GG 2 2 4 2 54.9
3-4 Ledo Juniors 2 2 4 2 62.6
5 Ledo MV 0 4 4 0 73.1
19.9.2020 10:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
22120XXX 7 87.2 101.5
Ledo MV

Ledo MV

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene *
00001XXX 1 185.4 2
19.9.2020 10:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Špundová Karolína
1 Jiral František
barva kamene
0100000X 1 107.5 139.1
PLC

PLC

2 Boháč Radek
1 Načeradská (Šafaříková) Jana
barva kamene *
1051111X 10 37.4 18.9
19.9.2020 15:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo MV

Ledo MV

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene *
2100000X 3 53.4 0
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Špundová Karolína
1 Jiral František
barva kamene
0021112X 7 112.3 17
19.9.2020 15:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion GG

Dion GG

2 Farková Kristýna
1 Jakl David
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
01200101 5 0 0
Zbraslav L

Zbraslav L

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
10011010 4 0 2.8
19.9.2020 20:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo MV

Ledo MV

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
02100020 5 59.2 185.4
Dion GG

Dion GG

2 Farková Kristýna
1 Jakl David
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
30011101 7 56.1 185.4
19.9.2020 20:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
1110110X 5 0 0
PLC

PLC

2 Boháč Radek
1 Načeradská (Šafaříková) Jana
barva kamene
0001001X 2 1.5 88.7
20.9.2020 10:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC

PLC

2 Boháč Radek
1 Načeradská (Šafaříková) Jana
barva kamene
1112010X 6 105.9 134.4
Dion GG

Dion GG

2 Farková Kristýna
1 Jakl David
trenér HORÁK Petr
barva kamene *
0000202X 4 0 185.4
20.9.2020 10:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Špundová Karolína
1 Jiral František
barva kamene
21001101 6 64.2 74.8
Zbraslav L

Zbraslav L

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene *
00520020 9 46.4 25.4
20.9.2020 15:45 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC

PLC

2 Boháč Radek
1 Načeradská (Šafaříková) Jana
barva kamene *
20101022 8 36.2 42.7
Ledo MV

Ledo MV

2 Neznalová Veronika
1 Neznal Matěj
barva kamene
02010100 4 26.2 185.4
20.9.2020 15:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion GG

Dion GG

2 Farková Kristýna
1 Jakl David
trenér HORÁK Petr
barva kamene
0101000X 2 43.4 99.5
Ledo Juniors

Ledo Juniors

2 Špundová Karolína
1 Jiral František
barva kamene *
1020111X 6 62.4 0

1. kvalifikační turnaj - Skupina C

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Trutnov 4 0 4 4 63.4
2 Savona H 3 1 4 3 46.6
3 Savona 7 2 2 4 2 41
4 Ledo 33 1 3 4 1 59.4
5 Ledomet 0 4 4 0 149.3
19.9.2020 10:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledomet

Ledomet

2 Zbytková Karolína
1 Zbytek Ondřej
barva kamene
0010400X 5 185.4 185.4
Savona H

Savona H

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Bukovský Martin
barva kamene *
1104011X 8 45.4 0
19.9.2020 10:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 7

Savona 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene
0010001X 2 185.4 35
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene *
1201210X 7 21.1 77.5
19.9.2020 15:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene
0405101X 11 181.8 131.5
Ledomet

Ledomet

2 Zbytková Karolína
1 Zbytek Ondřej
barva kamene *
1020020X 5 105.3 185.4
19.9.2020 15:45 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Bukovský Martin
barva kamene *
03010201 7 8.6 110.5
Ledo 33

Ledo 33

2 Baudyšová Klára
1 Votava Matyáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
10102010 5 15.5 117.4
19.9.2020 20:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 7

Savona 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
10040020 7 16.6 23.2
Savona H

Savona H

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Bukovský Martin
barva kamene
01302101 8 45.1 137.9
19.9.2020 20:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo 33

Ledo 33

2 Baudyšová Klára
1 Votava Matyáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
230032XX 10 10.6 51.9
Ledomet

Ledomet

2 Zbytková Karolína
1 Zbytek Ondřej
barva kamene
002100XX 3 101.5 185.4
20.9.2020 10:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene
3011103X 9 4.8 168.4
Ledo 33

Ledo 33

2 Baudyšová Klára
1 Votava Matyáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
0200020X 4 102.9 33
20.9.2020 10:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledomet

Ledomet

2 Zbytková Karolína
1 Zbytek Ondřej
barva kamene
201010020 6 185.4 96.8
Savona 7

Savona 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
030101101 7 12.9 0
20.9.2020 15:45 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Bukovský Martin
barva kamene
0030000X 3 102.8 13.6
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene *
2201112X 9 6.1 34.3
20.9.2020 15:45 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo 33

Ledo 33

2 Baudyšová Klára
1 Votava Matyáš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene
010010XX 2 107.1 94.9
Savona 7

Savona 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene *
206103XX 12 42 157.2

1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-4 PLC 1 0 1 1 66.2
1-4 Trutnov 1 0 1 1 52.3
1-4 Zbraslav H 1 0 1 1 17.4
1-4 Zbraslav L 1 0 1 1 21.5
5-8 Dion WC 0 1 1 0 57.2
5-8 Ledo Diamond 0 1 1 0 39.8
5-8 Savona 7 0 1 1 0 61
5-8 Savona H 0 1 1 0 37.7
20.9.2020 20:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC

PLC

2 Boháč Radek
1 Načeradská (Šafaříková) Jana
barva kamene
2100212X 8 129.9 175.9
Dion WC

Dion WC

2 Zelingrová Julie
1 Chabičovský Vít
barva kamene *
0031000X 4 25.8 5.4
20.9.2020 20:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Diamond

Ledo Diamond

2 Koscelanská Klára
1 Hercok Aleš
barva kamene *
0001020X 3 0 0.9
Zbraslav L

Zbraslav L

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
1220101X 7 31.9 0
20.9.2020 20:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene *
10101211 7 10 17.2
Savona 7

Savona 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene
01020000 3 139.5 122.8
20.9.2020 20:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona H

Savona H

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Bukovský Martin
barva kamene *
0010011X 3 8.5 4.8
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paul Tomáš
1 Paulová (Hájková) Zuzana
barva kamene
2201100X 6 0 37.4

1. kvalifikační turnaj - Semifinále A

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Trutnov 1 0 1 1 51
1-2 Zbraslav H 1 0 1 1 24.7
3-4 PLC 0 1 1 0 62.2
3-4 Zbraslav L 0 1 1 0 29.6
21.9.2020 9:00 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L

Zbraslav L

2 Vinšová Petra
1 Klíma Lukáš
barva kamene
0004000X 4 3.5 185.4
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paul Tomáš
1 Paulová (Hájková) Zuzana
barva kamene *
1120411X 10 52.6 84.2
21.9.2020 9:00 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC

PLC

2 Boháč Radek
1 Načeradská (Šafaříková) Jana
barva kamene
0201020X 5 185.4 94.2
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene *
1030304X 11 15.2 0

1. kvalifikační turnaj - Semifinále B

tým výhry prohry zápasy body DSC
1-2 Savona 7 1 0 1 1 55.7
1-2 Savona H 1 0 1 1 54
3-4 Dion WC 0 1 1 0 58.9
3-4 Ledo Diamond 0 1 1 0 54
21.9.2020 9:00 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Dion WC

Dion WC

2 Zelingrová Julie
1 Chabičovský Vít
barva kamene *
00100XXX 1 33.9 14.2
Savona 7

Savona 7

2 Soukupová Eliška
1 Candra Jiří
barva kamene
31052XXX 11 29.2 185.4
21.9.2020 9:00 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Diamond

Ledo Diamond

2 Koscelanská Klára
1 Hercok Aleš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
02100000 3 60.4 82.7
Savona H

Savona H

2 Frederiksen (Pilařová) Karolína
1 Bukovský Martin
barva kamene
10021111 7 22.4 185.4

1. kvalifikační turnaj - O 7. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Dion WC 1 0 1 1 75
2 Ledo Diamond 0 1 1 0 49.1
21.9.2020 12:15 dráha 4.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledo Diamond

Ledo Diamond

2 Koscelanská Klára
1 Hercok Aleš
trenér VOTAVA Martin
barva kamene *
11002010 5 9.4 85
Dion WC

Dion WC

2 Zelingrová Julie
1 Chabičovský Vít
barva kamene
00110301 6 67.2 164.4

1. kvalifikační turnaj - O 5. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Savona H 1 0 1 1 46.6
2 Savona 7 0 1 1 0 41
21.9.2020 12:15 dráha 1.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Savona 7 barva kamene * tým nena 0
Savona H barva kamene 1

1. kvalifikační turnaj - O 3. místo

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav L 1 0 1 1 23.1
2 PLC 0 1 1 0 47.3
21.9.2020 12:15 dráha 3.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav L barva kamene * 1
PLC barva kamene tým nena 0

1. kvalifikační turnaj - Finále

tým výhry prohry zápasy body DSC
1 Zbraslav H 1 0 1 1 19.5
2 Trutnov 0 1 1 0 54.4
21.9.2020 12:15 dráha 2.
tým 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav H

Zbraslav H

2 Paul Tomáš
1 Paulová (Hájková) Zuzana
barva kamene *
0421010X 8 159.7 0.4
Trutnov

Trutnov

2 Mihola Ondřej
1 Jelínková Jana
barva kamene
1000201X 4 10.4 35.8